Forum
Sem Mia. Mia Molinne. Živim v Železnikih. Stara sem 15 let in sem končala osnovno šolo v Železnikih. Imam skrivni hobi: obooožujem vile! Sliši se zelo otročje za dekle moje starosti. Toda enostavno uživam v tem, da se pretvarjam, da obstajajo.

TO SEM JAZ:

MOJA BFF SELENA:

ALI NADALJUJEM ZGODBO?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2011
Bil je lep sončen dan. Popoln dan za začetek počitnic. Končala sem zadnji razred OŠ železniki. Nisem še vedela na katero srednjo šolo bi šla. premišljevala sem o oblikovalni, frizerski in gimnaziji. ura je bila 6.45 zjutraj. pouk se je začel ob 8h za to je morala zgodaj vstati. Že takoj ob 7h jo je poklicala prijateljica Selena.

S-selena J-jaz
S-ojlaaaa!
J-oi. kak si kj?!
S- na zadn šolsk dan? perfektno!!!!
J-hh. kaj nej oblečem?
S-kratke džins hlače in tisto novo majico.
J-ok! aja sj res. zakva kličš?
S-aha,ja... mami mi je zle povedala d greš lahka z nam na morje! za 1 mesc gremo u pariz!! sj greš lohk ane??!
J- uaau! a res loh grem? bom prašala matko. ti povem u šol!
S-morm it. byebye!
J-čawwči!!

hitro sem stekla k mami v kuhinjo in jo vprašala. rekla je..
06. avgust 2011
u55751
u55751
dobra je...............next
06. avgust 2011
u40294
u40294
dobra je next
06. avgust 2011
u38947
u38947
NEXTNEXT
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
oki nextaam
07. avgust 2011
rekla je:"ja itak lahko greš.bom poklicala selenino mamo d se zmeniva" začela sem kričati in skakati po stanovanju od sreče. čez 5 minut je pri vratih pozvonilo. nehala sem kričati in šla gledat kdo je. bili sta selenina mama in selena.s seleno sva začeli družno vreščati in skakati naokoli. mama mi je dovolila ostati doma in tudi selenina mama je seleni napisala opravičilo.ko sva se naveličale noreti po stanovanju sva šli v mojo sobo gledat film the unborn.
07. avgust 2011
se opravičujm k nism vč napisala,sam lih nekam gremo. napišm š kj zvečer al pa jutr.
07. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg