Forum
we are here to read the traslation of my fav lashton ff. this is boyxboy ff so dont read this if u dont like that kind of stuff.
eh.
deli so kratki. sej itak nea jaz pišem to hahha xđ

“Kar zbledi mora priti nazaj.”

00

Začelo se je z eno cigareto.
Samo neumna stvar, ki jo najstniki počnejo.
Bilo je kul.
Dokler ni postala odvisnost.
In ko sem skadil po cele pakete na dan sem nekaj ugotovil.
Bledim.

01

Ko sem stopil v stanovanje in zagledal osebo, sem pričakoval da bo to Ashton, ki spet ni mogel zaspati.
Ampak bil je Calum.
Prižgal je luč in lahko sem videl zaskbljenost in stres v njegovih očeh.
“Kje si bil?” je zašepetal. Zavzdihnil sem in pogledal v svoje čevlje. “Tega mu ne moreš kar naprej delati; nobenemu od nas.”
“Kje je?” sem vprašal. Kasneje lahko poslušam Calumovo lekcijo. Moral sem vedeti, da ne bo Ashton česa slišal.
“Spi v tvoji postelji. Dal sem mu z-quil,” je razložil Calum. Prikimal sem. “Nisi odgovoril na vprašanje,” je potem nadaljeval. “Kje si bil? Tvoj zadah smrdi po alkoholu in na oblačilih imaš travo.”
Žalostno sem ga pogledal. “Oprosti,” rečem in on samo zmaja z glavo.
“Ne bom mu povedal. Zdaj pa podi v posteljo in se naspi. Še vedno boljše spi, ko si ti poleg,” reče.
“Se prej stuširam?” vprašam.
“Hočeš, da Ash voha drogo, ko se zbudi?”
To je bil odgovor, ki sem ga potreboval. Odšel sem gor v kopalnico. Ko sem se videl v ogledu sem skoraj zakričal. Moje oči so bile rdeče, zobje razbarvani, lasje neurejeni. Hitro sem se slekel in stopil pod tuš. Tega ne morem več delati.
12. julij 2014
neeeext *-*
12. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt :$$$
12. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext *oooooo*
12. julij 2014
ily for this
neextt
12. julij 2014
ILYSM it's just perff<33

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
&hočem en posvečen next:* hohoho
12. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ♡.♡
omg I do not like boybox ff. Še posebno ne tiste z mojim možem ampak to je perf
BIATCH YOU ARE PERFECT AT WRITING AND TRANSALAITING .... WHAT ELSE,YOU COULD DO????
Luke je tisti bad,boy awwwwwwwh in moj mali Ash-ek bogec ... Čeprav ponoči z mano ni favno bogi ampak postimo zdaj to ⌒.⌒
13. julij 2014
Ohhh shit prej mi je poslal
ČE NE,BO NIČ AKCIJE ... ČE VEŠ KAJ MISLIM TE BOM PRISILILA, DA BOŠ JO TI SAMA NAPISALA ⌒.⌒
Ash and Luke sitting on the tree suc**** each others d**ks ... just kidinn'
si predstavlaš, da bi Luke Asha vprašal če,bi bla,skup in povedo :"Do you got a bae or nahhh ... Do you got a date or naaaaaaaaah ?"
Pri meni Ash prav nič ne spi ponoči ¬_¬
KAK JE TO PERF ZGODBICA ... SAM ZARAD TEBE, KI JO PREVAJAŠ *♡*
Jaz sem dva dneva zapored svojga brata ponoči med,spanjem boksnila ^.^

saj bi več,napisala ampak se,ne,vem razpisat :$
13. julij 2014
u162104
u162104
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
13. julij 2014
so here it is-.
za barbaro ki vedno hoče posvečen next hahha <3
in ana i love ur comment <3 hahha lAHKO TI POVEM SAMO TO DA DELAM VSE KAR LAHKO RAZEN PETJA XĐ NE ZNAM PET XĐ

02

Včeraj nisem spal. Zdelo se mi je, da sem bil jaz tisti, ki je trpel za nespečnostnjo. Strmel sem v Ashtonove roke. Njegova usta so bila rahlo odprta, lasje so mu padali na obraz. Izgledal je luškano. Nisem ga hotel zbuditi.
In k sreči ga nisem rabil. Michael vdre v sobo: “Dobro jutro, ljubčka.”
Ashton zastoka, se vsede in vanj vrže blazino. “Utihni ali umri,” ga je posvaril. Michael krikne, ko ga zadene blazina in steče ven, kriče za Caluma.
Ashton me pogleda in si popravi lase. “Včeraj si vredu spal,” sem komentiral.
“Ja. Kje si bil včeraj?” je vprašal. To je bilo eno vprašanje, čeprav neizogibno, na katerega nisem hotel odgovoriti.
“Zunaj. Potreboval sem sprehod,” sem se zlagal. Ampak je verjel. Vedno je. Nevem, če je to zato, ker mi zaupa - ne bi mi smel - ali zato, ker noče pravega odgovora. Medtem, ko se gre on stuširat, grem jaz v kuhinjo po zajtrk.
“Ne bi ga smel zbuditi. Potrebuje spanec,” rečem Michaelu on pa skomigne z rameni in še kar naprej meša čokoladno mleko.
“Mogoče pa če ti ne bi hodil toliko ven, se bi on naspal,” reče Michael in jaz se odločim, da to ignoriram. Potem pa pride Calum, njegovi lasje so bili mokri.
“Najdi si klinčevo brisačo,” rečem.
“Najdi si klinčevo pomoč.”
Ostal sem tiho. Za to sem prosil, ko sem pred dve mesecema prišel domov popolnoma zadet. Obljubila sta, da ne bosta povedala Ashtonu. Ne potrebuje takšnega stresa.
Ko Ashton vstopi, vsi utihnemo. Ampak tega je navajen; naše skrbi. Vedno se bojimo, da se bo kaj zgodilo, čeprav se ponavadi skoraj nič ne zgodi.
Ve, da ga opazujemo.
Jaz vem, da me opazujejo.
13. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeext
13. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ♡.♡
I KNOW YOU LOVE MY COMMENTS XĐ <3
pametno si se odločila za ff. In naj bo moj nejm v njem x'd ... In Ashov ... Kak sem jaz zahtevna
Let us talk about NO ACTION BUT STILL PERF STORY
Omg Luke is being high like alot ... Skregal se je s tvojim možem Calumom ... Si Luke-a že ubila zaradi tega ampak si se ustavila, ko si videla kako je Luke hottttt ? Just asking ...
Moj predragi verjetno ni nič spal zaradi mene, ko sem se splazila,v njegovo posteljo in delala zeloooo naughty things ⌒.⌒
Omg ( to danes veliko govorim ) x'D Luke in Ash skupaj spita jaz če bi bila Luke bi že na pogledu nanj ga posilila ... just sayinn' ... Zdaj pa povej, da ga ti ne bi ... Če si rekla ne se lažeš ali pa si zvesta žena za razliko od mene
Ti kot veš sem v toplicah in sem bila zadnje čase v nebesih ... Veš kak so tu cute dečki arrrrh ¬_¬ že bi jih posilila ampak je bila familija,poleg -.-"
In zdaj glede,savne ... No jaz in moj brat sva bila lepo zakrita v savni pol pa,notr pridejo neki pedri aka neki trenerji nogometašov, ki so bili tako seksi ♡.♡ in so prišli noter čisto nagi mislim brez vsega na,sebi pol pa jim je še,na pogledu na mene vstal ,tam spodi so bili celi kosmati
TI SPADAŠ MED MOJE DBEST PISATELJICE ŠE ZMERI IN TA FF. IN MICKEYOV FF. STA DBEST FF.-JA NA TEH IGRAH
Jaz tud ne,vem pet čeprav sem v pevskem ... Pa tam pojem tak potiho, da me,še miš,ne,sliši x'd ta učitl je tako strog ... Vse,izve,in vsem popušča razen meni U_U THANK YOU GOD FOR,SUMMER
POHVALE :
SI NAJBOLJŠA,PREVAJALKA IN POPOLNA PISATELJICA LOF YOU <3<3<3<3<3<3
13. julij 2014
Waaaa perff :333 neeeexxxxtt
13. julij 2014
kok dobr prevajaas ajsjdhusbdkkj
neeextt (:
14. julij 2014
o my jesus christ. i'm going to die.
*bi se razpisala ampak nimam časa, bom naslidnjič *pinky promise*<3

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
~hvala za posvečen next
14. julij 2014
top*w*
neeext;3
+nova bralkaa
14. julij 2014
okii tu je next xđ prevedeno mam do 10 poglavja xđ tak da če bo še kr nextov danes, bom nextala xđ
za ano bc her comments make me smile every time <33 iN NE NISEM ZVESTA BC HIGH LUKE IS SOMETHING I WOULD FUCK. xđ in awww rlly :$$$$

03

Jedli smo v tišini. Tako kot vedno.
Strmel sem v Ashtona.
Ashton je strmel v svoj krožnik.
Calum in Michael strmita vame.
Ko končam, se vstanem in grem v svojo sobo, da se oblečem. V žep mojih ozkih kavbojk skrijem paket cigaret in vžigalnik skupaj z mojim telefonom.
Ko stopim ven, so vsi bili v dnevni sobi in so gledali nogometno tekmo od včeraj.
“Ven grem,” rečem. Michael me utrujeno pogleda, Calum me ignorira, Ashton pa se vstane. Stopi k meni in me objame. Objamem ga nazaj.
“Ne hodi predolgo,” zašepeta. Prikimam. Ko me izpusti, se obrnem, da grem. Napol zunaj sem, ko se mi srce ustavi.
“Luke, kaj imaš v žepu?”
Moje oči se razširijo in to ignoriram. Ashtonu pustim misliti, da tega nisem slišal.
Stopim ven in se odpravim proti parku. Ko sem bil dovolj daleč, sem iz žepa potegnil vžigalnik in paket cigaret. Ven sem vzelo eno in jo prižgal. Dal sem si jo v usta in pustil dimu, da se izvije iz mojih ust, ko sem si jo vzel ven.
Smešno je, kako te lahko neka stvar, ki te pomirja, ubija.
16. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeext *-*
16. julij 2014
Neeeeexxxxttt *ooo*
16. julij 2014
pomagite moji sestrci, hvala! https://princess93.minitroopers.com

+next
16. julij 2014
i'm going to cry.
LUKE? WHY ARE YOU DOING THIS TO MY ASHTON? :'cc
*jokam*

IN NE, you can't fuck high luke, because he's already mine. #sorrynotsorry

why would anyone like to lie to ash? i mean.. he's so perfect and stuff and he would just look at you and i would be like: okay ash, i'm so sorry, can i still sleep with you pelase?

okej, ne vem kaj še naj napišem ker so prekratki next -.-'' lahko bi recimo objavljala po dva naenkrat? *o* okej, vredno je blo poskusit :c

HAPPY BIRTHDAY LUKEEEEEEEEEEEEEEEEEY<3333333333333333333333333333

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :*
16. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;S

OMG TA NEXT JE POSVEČEN MENI … JA TA POPOLNOST JE POSVEČENA MENI *doing evil face* muhahhahahhhhahaha …. xđ jeeeeeeej nasmehnila si se ob mojih komentarjih …
Ali je čudno, da me ta next prisili, da posilim Luke-a, ki se mi trenutno zdi neverjetno seksi xđ … Ashton je tak sweetheart objel ga je in mu povedal naj ne bo predolgo awwwwwwwwh …TA NEXT ME SPET NAREDIL ŽALOSTNO ):
OMG PA JAZ SE BOM ENKRAT DOBESEDNO ZJOKALA POLEG TEGA )’: IN ČE SEVEDA ŽELIŠ POPLAVE V SLOVENIJI … PIŠI KRATKE IN ŽALOSTNE NEXTE ŠE DALJE -.-“ … ki so vseeno lahko veseli ali žalostni so zmeraj perfect in mi začuda celo polepšajo dan o.O xđ
Saj sem vedela, da nisi ZVESTA žena … kot jaz xđ ampak ta zadnji del JIM ne povej xđ. Jaz, ko smo še bili na dopistu sem bila v nebesih *-* tam so bili najbolj seksi nogometaši … bi jih v sekundi posilila ampak je bila familija poleg -.-“ mislim ghhhhhh xđ
Ne vem zakaj ampak jaz imam glede Luke-a različne misli xđ … prvič v življenju dajem dovolenje, da mu nekdo pribije ‘bitchy’ slap … ampak ne v obraz je preveč seksi :$ In tudi ne v telo ampak ima po vsej verjetnosti six-packe tako, da ne bo čutil ničesar xđ Po drugi strani pa ne morem verjeti se mi cello smili … mislim vsi imamo neko čudno zgodovino za sabo … on je mogoče pač doživel nekaj tragičnega in zato kadi in zato ima vse slabo, skupaj z Ashtonom na prvem mestu. Mislim vem, da mu Calum hoče pomagati in vse … ampak nič ne pomaga razen … xđ KAKŠNI HORNY … če veš kaj mislim (; vsaj upam, da veš xđ

OMG DO ZDAJ SEM NAPISALA 296 BESED in stavim, da ti tega ne boš prebrala …

Mickeyu že vidim v očeh (ne vem kako vidim njegove oči … ampak vseeno xđ), da mu ni vseeno ampak se je že utrudil mu pomagati .., ker kot se vidi ga bo raje pustil malo samega in mu pustil malo udihati …
Na začetku tega dela sem se malo nasmehnila mislim vsi so nekam strmeli xđ

Samo meni se lahko zgodi, da pozabim na rojstni dan in na darilo xđ (claps for me) anyways wish me good luck and ceep your fingers crossed that I will make ti xđ

I RLY HOPE THAT YOU WILL READ THIS CAUSE IT IS ALMOST ONE PAGE IN WORD xđ

YOU ARE VERY GOOD MAY I SAY AWESOME AT (PISANJU xđ) AND TRANSALATING AND EVERYBODY WHO SAY OTHERWISE … SEND THEM TO ME “-“ xđ ne bo se lepo zgodilo z njimi
16. julij 2014
neeeext:3
16. julij 2014
torej, tu je novi update xđ. bi pokomentirala komentarje pa sem na fonu ker ne smem na komp in ja. ugh.
barbara- ne bom po dva poslala ker to pomeni da bom mogla hitreje prevajat xđ in jaz sem lena so not gonna happen.
ana- ur comment <3
ne sprasujte me kaj pomeni seronja ker nimam pojma xđ

04

Klop na kateri sem sedel je bila mrzla. Moj hrbet je zmrzoval medtem ko sem kadil, ampak me sploh ni brigalo.
To je kar mi kajenje dela.
Ne briga me za stvari.
Ampak takoj me začne brigati, ko vidim kretena Jacka hoditi proti meni.
“Hej,” reče.
“Odjebi.”
“Daj no, Luke. To je bilo sedem mesecev nazaj.”
“To prekleto ni dovolj,” zasikam.
“Še vedno rad preklnjaš, huh?” Vsede se. Nadaljujem s kajenjem moje tretje ciagrete danes.
“Sem rekel, da mi je žal,” začne.
“Ne poskušaj. Kreteno-idiot si.”
“Kaj za vraga je kreteno-idiot?”
Zavijem z očmi. “Ko me to sprašuješ, si še večji kreteno-idiot.”
“Hočeš, da odidem? Prav. Ampak daj mi tvojo telefonsko.”
“Seronja si, če misliš, da ti bom dal svojo telefonsko.”
Vzame pisalo, zgrabi mojo roko ter zapiše svojo telefonsko številko.
“Tukaj. Pokliči me,” reče preden odide.
Nekaj časa sem strmel v telefonsko številko na svojem zapestju. Potem pa sem pohodil cigareto in se vstal s klopi. Ashton je verjetno zaskrbljen. Zato grem domov.
17. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3

omg .... let us take a second to gather up 0.0 i need like an hour but second will work too

in seveda kako je naša predraga Ana also known as ME pametna je šla vprašat kaj pomeni seronja strica googla xđ: khm .... Beseda 'seronja' izhaja iz glagola srati, na splošno pa je zmerljivka za neodločnega ali brezdelnega človeka oziroma za nekoga, ki kaj poskuša, pa mu ne gre najbolje od rok (tudi zato, ker ne kaže preveč zanimanja, da bi se tega naučil). Pogosto se sliši tudi nasploh, kadar z nekom nismo zadovoljni.
Pri nas se uporablja tudi v smislu, da je nekomu uspelo nekaj odlično narediti, ne da bi znal, da je imel srečo, torej da je brez večjega napora dosegel uspeh. Mislim, da to izhaja iz čiste foušije in nepriznavanja dosega, ko nekdo naredi nekaj, kar sam ne znaš oz. naredi bolje od tebe.
"Tole je blo pa sranje!"
"Seronja! Kva se ti je tule usral!"
v primeru zgodbice
“Seronja si, če misliš, da ti bom dal svojo telefonsko.” kar pa je povedal naš neverjetno kretenski hkrati pa neverjetno seksi človek Luke ;S
(Luke if you are reading this (pa saj vem, da ne ampak fu** it) come in mah' bed or i will call my not so nice friends to go after you ok? )
Ta pederski peder also known as Jack go fu** yourself

Kak je vroče, da se še meni meša xđ
17. julij 2014
kreteno-idiot i can use this thing somewhere hahahhah xđ
okej nevem zakaj sem šla zdej to brat ker ponavadi ne berem gej fanficov (razn larry haha xđ) in ja ful je dobr ff *O* zdej vidm zakaj ksenija to bere hahah xđ
no ja point je da zlo dobr prevajaš in nevem več kaj naj napišem... naj sam povem da mi je dc in sem slučajno kliknila link na tvojm profilu hahha and here i am ;p
dobr to je to... +nova bralka :''D
neeeeeeeeeeeeext <33
17. julij 2014
neeext
17. julij 2014
odlocla sem se da bom vseeno po dva poglavja objavlala ker so eni deli res kratki in ja hm.
za patricijo ki je sla to brat ceprav drugace tega ne bere hahahah <3 xđ
tuji opazla sem da kr nekaj napak narejim ponavadi -.-" nikol ne pregledam dela pa tuji ko pregledam nikol ne najdem napak. so im sooooo sorry.

05

Ko pridem domov, je stanovanje prazno razen Ashtona.
Tušira se in me ne sliši, ko vstopim. Zato se vsedem pred vrata kopalnice in poslušam.
On poje.
Prelepo je.
Potem pa neha.
Vstanem se, da bi odšel preden me dobi. Verjetno bo mislil, da sem čudak.
Ampak se verjetno ne bi nehal objemati z mano. In biti karkoli že sva.
Nevem sploh kaj sva.
Bila sva najboljša prijatelja. Ki imata skrivnost. In se ponoči objemata. Ter počneta druge stvari, ki mogoče vključujejo poljube.
Michaelu ali Calumu nisem povedal o najinih poljubih.
Michael bi me ubil.
Calum bi rekel, da sem zasral.
Saj vem, tako dobre prijatelje imam.
Ampak ščitita Ashtona.
Ashton vstopi v sobo z samo boksercami in brisačo na njegovih ramah. “Hi,” reče.
“Hej,” odgovorim nazaj.
Ostaneva tiho medtem ko se preoblači. Nisem gledal. Strmel sem v tla.
Ko se vsede na posteljo, dvigne mojo brado in me nežno poljubi. Poljubim ga nazaj, čeprav vem da bo okusil cigarete.
In okusi jih. Odmakne se in odide iz sobe.
In jaz ostanem sam s svojo krivdo.
Ven vzamem svoj telefon in shranim Jackovo številko. Nevem zakaj. Ampak to storim.
On me ne potrebuje, da govorim z njim.
Jaz ga potrebujem, da on govori z mano.

06

Nisem še poklical Jacka.
Ne rabim ga.
Stopim ven in gre v dnevno sobi, da bi poiskal Ashtona. Ignorira me. Pizda, Michael me bo ubil.
Grem v kuhinjo in zgrabim pivo. Vsedem se na pult medtem, ko ga pijem.
“Samo to lahko spiješ,” slišim Caluma, ko vstopi.
“Kakorkoli. Samo žejen sem, za klinca,” odgovorim in zavijem z očmi. Postavi se pred mene. Grdo me pogleda.
“Kaj si tokrat naredil?”
“Tokrat nisem naredil nobenega sranja. Odšel je iz sobe.”
“Ne govori.”
“Kdaj sploh zares govori?”
Utihne. Zato ker imam prav. Ashton ne govori rad.
“Samo popravi to. Hitro.”
Prikimam, čeprav nisem imel nobenega namena to popraviti. Ashton se bo sprijaznil z dejstvom, da kadim.
Do takrat pa, sem tu ujet in čakam, da se njegova tišina konča.
Samo želim si, da bi on še enkrat zapel.
18. julij 2014
neeext*0*
18. julij 2014
TO JA; KONČNO SMO DOBILI VDA NEXTA NAEKRAT. tenkju<3333333333333
in zdaj se bom jaz razpisala, ker sem ti to oblubla in ker sta dva nexta verjetno dovolj, da mam dejansko kaj za napisat :'p haha

btw ravnokar sem ugotovila da tut prejšnjega nisem prebrala tako da bom vsse skupaj komentirala zdaj. Here we go:

04
kreteno-idiot? HAHAAA i like it. *tumbs up for luke's creative minds*
i'm not really sure why, but i don't like this guy. Jack or whatevs he's.
TEORIJA *ne upošetvaj jih, sam mam ideje trenutno tako da ja, pa še razpisat se morm x'd* - ta jack je v bistvu gej in hoče da bi bil luke njegov ampak luke je že moj *ashtonov* in potem bo ash nekak zvedu nekaj o tem in bo jezn na luka ker bo mislu da mata ona2 z jackom nekaj. *bedno, vem.* KONEC TEORIJE
Jack mu je napisal fonsko na faking zapestje to je kt da bi bil kaka kurba k bi hotla bit z Lukom in ugh nevermind.
"Ashton je verjetno zaskrbljen. Zato grem domov." TO JE TAK LEPO. DEJANSKO JE VSE KAR LUKE NAREDI ZARADI ASHTONA in omg če ona2 nista pikeca pol nobedn ni.
what the hell is seronja?

sem že daleč.

05
CAN I SIT NEXT TO BATHROOM'S DOOR WHILE ASHTON's IN THE SHOWER AND HE'S SINGING? i would probably go in there soooooo..
"Ampak se verjetno ne bi nehal objemati z mano. In biti karkoli že sva.
...In se ponoči objemata. Ter počneta druge stvari, ki mogoče vključujejo poljube."
LEt me talk about this. te druge stvari vklučujejo poljube. POLJUBE? zakaj pa sam poljube? kaj pa fukanje sred noči in uničevanje postelj in zalizovanje in vzdihovanje in blowjob drug srugemu *delajo pedri to? just askin' haha* itd? :c razočarala si me. AMPAK SEVEDA VSI VEMO DA BO NJUNA LJUBEZENKSA ZVEZA ŠE NAPREDOVALA IN SE RAZVILA IN POTEM PRIDE VSE TO IN ŠE VEČ NA VRSTO. KMALU.
"Ko se vsede na posteljo, dvigne mojo brado in me nežno poljubi. Poljubim ga nazaj, ..."
Jokam. ZAKAJ SE NEMOREM JAZ POLJUBIT Z ASHTONOM? AL PA LUKUM? Jesus christ. i don't mind if luke was high or drunk or anything but feeling his soft, perfeect lips on mine is heaven.

06
ne da se mi več pisat
JAZ VEM KAK LAHKO LUKE POPRAVI VSE TO. HOHOHOHOHOHO lahko gre po kondome *čeprav jih v bistvu ne rabi x'd* in to take k majo okus po mint bombomnih *to obstaja? kao fresh zadah x'd* in potem se lahko odkupi ashtonu in uživata celo noč :'D

zdaj pa se mi res več ne da.
this is just perffffffff<3
btw če si že omenla napake: vejice postavljaš kr nekje x'd

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXt
18. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg