Forum
Heelow;3
oki če že mate usi svoje zgodbice zka je neb mela še js?

hello!
js sm isabell smith.stara sm 14.let. s starši živimo v Londonu kjer imamo veliko vilo in dva vlka bazena.en je zunj drugi pa je v prostorih kjer mamo masaže,jackuzi(se tk napiše?),savno pa ta omenjen bazen.moja vlka napaka k sm bla stara 13.let je bla d sm se začela s bff družt z nekimi starejšmi fanti k so star okrog 17/18.let.ti fantja kadijo in ko mi je en od njih ponudo enga mi je nekaj v seb govorilo naj ne uzamm nekj pa d nej uzamm.uzela sm in zdaj ko mame in očeta ni doma si loh enga prauzaprau je en premau ali beč nažgem dtvar pa je u tem d me nobedn še ni dobu.moja starša mata najbolše plače.mama vodi modno podjetje,oče pa tud sm nwm kero nkol mi še ni reku.u hiši mamo prostor kam js ne smem zahajt mr mi je dejansko vstop prepovedn.
Nextam k bojo nexti drgač fotke pridejo naknadno:*
25. maj 2013
u71250
u71250
neeeext
25. maj 2013
js :

bff perrie :

25. maj 2013
u71250
u71250
nexxxt
25. maj 2013
next
26. maj 2013
neexšt!
26. maj 2013
Okej sem vam že kdaj povedala kako sovražim šolo? Verjetno ne ampak sej boste use še zvedel. Z muko sm ustala iz postelje in pogledala na neašo zelenico kjer je v zamljo vgrajen bazen. Odprla sem balkonska vrata in stopila na teraso v moji sobi. Na polički so bili cigareti in vžilgalnik. Prepričala sem se d v moji sobi ni nikogar in si prižgala cigareto. Začela sem kašljati a sem si nato prižgala še dve. Ker je bila ura šele šet zjutraj pouk sezačne šele ob osmih sem se odpravila v kopalnico. Čudno vrat niso bil nikoli zaklenjena todasedaj so bila. Pogledala sem skozi luknjico v vratih in videl grozljiv prizor ki ga niti najmanj nisem pričakovala. Bil je......
Kaj se je zgodilo?
Next?
P.s. Sorite za kratek next učim se zrd enga testa u pondelk hvala za nexte dbest ste:*
01. junij 2013
u71250
u71250
next
mislm da je oce pretepu mamo
01. junij 2013
Blizu ampak ni je pretepu;D
tnx za next;Dd
02. junij 2013
Oči je piu enmu kri
Nexxt
02. junij 2013
3.del
Pogledala sem skozi luknjico v vratih in videla grozljiv prizor. Bil je moj oče ki je nekemu tujcu..uh saj ne morem povedat. Svoje ''zobe'' oziroma čekane je imel zasajene v tujčev vrat. Vse skupaj se mi je gabilo. Karseda potiho sem stekla v mojo sobo. V želodcu se mi je obračalo,šlo mi je na bruhanje,po licih so mi tekle solze. Bila sem v šoku. Kaj takega nism nikoli pričakovala. Stopila sem na teraso in pogledala naš travnik. Če bi skočila bi se sigurno ubila. Nadihala sem se svežega zraka nato pa sem odšla v kuhinjo. Kot vedno mi je mama pripravljala kapučino sebi in očetu pa kavo. Sedla sem na stol ob pultu.
M-Dobro jutro.Kako si spala?
J-Bolj slabo ti?
M-Zelo dobro.Izvoli spij kapučino potem pa se pojdi pripravljat za šolo.
J-Mama glava me boli mislim da bi bilo bolje če bi ostala doma.
M-Prav Cloe bom rekla naj ti skuha čaj in da tableto.
J-Uredu. Uživajta z očetom v službi. Dijo.
M-Bova hvala. Dijo.
Počasi sem ''lezla'' po stopnicah in prišla do sobe. Pustila sem odklenjeno. Čez nekaj časa je prišla Cloe s čajem in tableto na pladnju. Vzela sem tableto in splia čaj. Stopila sem na teraso in vzela cigareto ter vžigalnik in si jo prižgala toda nisem vedela da me opazuje
kdo?
a)Perrie
b)en izmed tistih fantov
next?
02. junij 2013
b)en izmed tistih fantov
NEXTt
03. junij 2013
u71250
u71250
perrie
03. junij 2013