Forum
u111710
u111710

»Anne zbudi se!«…«Ne« sem zašepetala ter se obrnila na drugo stran. »Potem pa gremo brez tebe na skrivnostno potovanje.« je v smehu rekel Max moj starejši brat. »Ne! Sem se že zbudila!« sem zakričala ter stekla v kopalnico. Tam sem se uredila ter preoblekla v kratke hlače ter sivo ohlapno majico, ki mi je segala do popka. Pakirati pa mi ni bilo treba saj sem že včeraj. »Si?« je vprašal očka ter z glavo pogledal v mojo sobo. »Ja. Očka kam naju pelješ no.?« sem vprašala saj nama očka ni hotel povedati kam gremo na počitnice. »Kmalu bosta izvedela« je rekel ter odšel. Vzela sem moj iPhone ter odšla do avta kjer sta me že čakala Max ter očka. Mogoče se sedaj sprašujete kje je moja mama? Zapustila nas je, ko sem jaz dopolnila pet let… Odpeljali smo se do letališča. »No očka sedaj pa nama lahko poveš kam gremo« je rekel Maxs jaz pa sem prikimala.. »Amm Dubai…« je potihoma rekel očka a dovolj glasno, da sem ga lahko slišala. »Čakaj očka a ni to malo pre drago…« sem rekla. »Zame ne« je v smehu rekel. »Ja sestrica sej, če ti je pre drago greš lahko nazaj v NY.« je rekel Max. »Neee ne grem« sem rekla ter sledila očetu, ki je hodil proti letalu. Sedeli smo tako, da sem bila jaz v sredini. Očka je bil pri oknu, Max pa na moji desni. Vso pot sem se igrala s telefonom ali pa sem morala poslušati Maxovo teženje. »Potniki prosim pripnite svoje varnostne pasove.« je rekla stevardesa. Najprej sem morala zbuditi očita, ki mi je zaspal na rami nato pa sem se pripela. Po kratkih petnajstih minutah smo prispeli. Iz topila sem iz avta ter mislila, da sanjam. Povsod so bile palme ter živo zelena trava in prečudoviti vodometi. »O moj bog« sem rekla ter skoraj padla po stopnicah iz letala a me je na srečo očka prijel za roko. »Hvala« sem v smehu rekla ter opazila brata, ki se smeje kot zmešan. »Haha« sem rekla ter zavila z očmi.«bratec devetnajst let si star pa se obnašaš kot, da si dve leti.« sem rekla ter opazila kako je očka nevidno prikimal. »Ja sem vsaj eno leto starejši od tebe« je ponosno rekel bratec. »Mhm« sem rekla ter ga porinila v limuzino. Ja očka je naročil limuzino saj v taksi ne gre naših pet kovčkov…
10. november 2012
ful mi je ušeč začetk tko da prsm next:$$$$
11. november 2012
u65741
u65741
next
11. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg