Forum
u47195
u47195
۰۪۫H۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫y۪۫۰ ۰۪۫J۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫z۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫m۪۫۰ ۰۪۫T۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫j۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫.۪۫۰۰۪۫M۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫j۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ (maja.zayn) ۰ ۰۪۫i۪۫۰۰۪۫n۪۫۰ ۰۪۫j۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫z۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫s۪۫۰۰۪۫e۪۫۰ ۰۪۫o۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫č۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫d۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫b۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫p۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫s۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫g۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫b۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫c۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫T۪۫۰۰۪۫o۪۫۰ ۰۪۫j۪۫۰۰۪۫e۪۫۰ ۰۪۫n۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫j۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫p۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫g۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫b۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫c۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫n۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫o۪۫۰ ۰۪۫u۪۫۰۰۪۫p۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫i۪۫۰۰۪۫n۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫ž۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫d۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫b۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫i۪۫۰۰۪۫m۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫k۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫r۪۫۰ ۰۪۫n۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫k۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫j۪۫۰ ۰۪۫b۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫c۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫v۪۫۰ ۰۪۫Z۪۫۰۰۪۫g۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫b۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫g۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫o۪۫۰ ۰۪۫d۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫h۪۫۰ ۰۪۫n۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫j۪۫۰۰۪۫s۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫c۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫h۪۫۰ ۰۪۫k۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫v۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫k۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫ž۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫c۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫.۪۫۰ ۰۪۫S۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫ž۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫e۪۫۰ ۰۪۫p۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫s۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫m۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫f۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫k۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫j۪۫۰۰۪۫e۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫o۪۫۰ ۰۪۫p۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫p۪۫۰۰۪۫u۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫n۪۫۰ ۰۪۫n۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫š۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫i۪۫۰۰۪۫n۪۫۰ ۰۪۫s۪۫۰۰۪۫e۪۫۰ ۰۪۫b۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫j۪۫۰۰۪۫e۪۫۰۰۪۫g۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫.۪۫۰ ۰۪۫U۪۫۰۰۪۫p۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫m۪۫۰ ۰۪۫d۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫b۪۫۰۰۪۫o۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫g۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫d۪۫۰۰۪۫b۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫z۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫m۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰ ۰۪۫i۪۫۰۰۪۫n۪۫۰ ۰۪۫d۪۫۰۰۪۫۰۪۫b۪۫۰۰۪۫o۪۫۰۰۪۫s۪۫۰۰۪۫t۪۫۰۰۪۫e۪۫۰ ۰۪۫u۪۫۰۰۪۫ž۪۫۰۰۪۫i۪۫۰۰۪۫v۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫l۪۫۰۰۪۫i۪۫۰ ۰۪۫v۪۫۰ ۰۪۫b۪۫۰۰۪۫r۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫j۪۫۰۰۪۫u۪۫۰

Uvod:
Teja:

Živjo. Jaz sem Alicia. Stara sem 17 let in hodim v srednjo šolo. Zaradi nekaj težav se bomo čez dva dni preselili v New York. Res že komaj čakam. Imam starejšega brata Roka, ki pa ne živi več z nami. Zelo rada surfam, fotografiram, plešem in kuham razne slaščice. Nekakšna športnica nisem, ampak rada igram odbojko in pa tudi plavam, zraven surfanja. Nismo ravno bogati, ampak tudi reveži in tisti ki prosjačijo za hrano nismo. Fanta še nimam, ampak srčno in zelo upam da se bom tam zaljubila v zelo čednega fanta. Upam da si bom tudi našla kakšno prijateljico, sovražnico pa vsekakor nočem imet, ker jaz nisem ravno mirne sorte. Kako izgledam? Hmmm… Imam modre oči in svetlo rjave lase. Izgledam zelo mirna in sramežljiva punca, ampak ko se razjezim res ni fajn kadar je kdo ob meni. Ne znam opisat svojo postavo, pač nisem ravno samovšečna ampak morem priznat da sem si všeč. Sicer za mano gleda veliko fantov, ampak žal do zdaj še zame noben ni bil popoln. V šoli sem odličnjakinja. Nebi se ravno hvalila, ampak resno mi gre zelo dobro. Zelo rada jem sladoled, pico, sladkarije in peciva ki jih sama naredim. Ha, ha. Niti slučajno mi ne pride na misel da bi hujšala. Najraje pijem sok in vodo, pa tudi limonado obožujem, kadar je vroče. Vsi govorijo kako sem suha, ampak mislim da izgledam tako kot ena velika in debela, debela, debela svinja. Rojstni dan imam 23.8.1996. Moje sanjsko mesto sta London in Paris, pa seveda New York. Res že komaj čakam da se preselimo tja. Glede Pariza in Londona mislim da se mi nikoli ne bo uresničilo, ampak vsaj za New York se mi je. No, to je o meni zaenkrat vse.

25. oktober 2013
Maja:

Zdravo. Ime mi je Lilly in imam vitko in popolno postavo,rjave oči in temno rjave lase. Stara sem 17 let in obiskujem srednjo šolo. Rojena sem 10.5.1996. Živim v New Yorku,v velikanski vili z bazenom. Imam malo prijateljev, saj zame revni ljudje ne pomenijo prav nič. Imam pa vseeno najboljšo prijateljico Elinor. Ona ima fanta po imenu Maika. Imam tudi fanta,ki mu je ime Alex. Imam zelo, zelo veliko oboževalcev. Večji del so to fantje. Celo en fant je zaljubljen vame. Ime mu je Samo. Saj je lep in pameten ampak ni tako lep kot moj Alex. Moje sanje so da bi postala manekenka. Rada nakupujem,se ličim,oblačim obleke,rada nosim visoke petke in to vse vrste. Imam mlajšo sestro Selly, ki pa mi razmetava sobo in zato mi jo vedno ogabna služkinja pospravlja in vedno si jo moram razkužiti. Zelo sem suha, zato ne pojem niti ena sladke hrane, ali hrane ki ima veliko karoli ali maščob. Drugači rada jem zelenjavo, sadje… Pijem pa samo vodo. To je zaenkrat vse o meni.

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&;;;size=l&tid=52684921[/img]
26. oktober 2013
u47195
u47195
za dva nexta nadaljujeva!
27. oktober 2013
u74431
u74431
nexti nexti
27. oktober 2013
u47195
u47195
Še enga !
27. oktober 2013
Neext
27. oktober 2013
next !!
27. oktober 2013
u47195
u47195
Super... Dam čez 5min nov 1.del! Pa hvala za nexte!
27. oktober 2013
u47195
u47195
1.del:

Tea:

Zbudim sem se na nedeljkovo jutro. Ura je bila tam okrog devet. Nekaj časa sem še ležala in gledala v strop nato pa me je mama le poklicala: »Alicia, ljubica zajtrk te čaka na mizi« odgovorila ji nisem, ampak se samo obrnila v drugo stran in spet želela zaspati. Nisem morala in zato sem le vstala. Vsa zaspana sem odkorakala v kopalnico. Vzela sem krtačo in si razčesala lase. Pustila sem jih razpuščena. Nato sem si umila zobe in obraz. Ko je bil moj obraz popolnoma čist sem vzela še mascaro in si jo malce nadela na tripalnice. Ko sem se dokončno uredila sem šla nazaj v svojo sobo, odprla omaro in poiskala kratke hlačke in kratko majico.

Ko sem bila oblečena sem odcapljala po stopnicah navzdol naravnost do jedilnice. »Jutro« sem pozdravila očka in mamico. Na mizi sem zagledala palačinke z jagodno marmelado. »Njam, njam mami, zagotovo si odlične naredila.« »Poskusi in boš videla« je rekla, jaz pa sem v roko vzela zvito palačinko in jo poskusila. Bile so odlične. Tokrat sem pojedla kar štiri. Ko sem bila sita sem šla nazaj v svojo sobo. Za mano je prišla mama in potrkala na vrata. »Ja?« sem rekla. »Alicia, počasi si lahko začneš pakirat, saj gremo jutri zgodaj zjutraj že v New York. »Ja, O.K si bom.« sem ji rekla. Nisem si še takoj začela, ampak prižgala sem svoj računalnik in se prijavila na facebook. Kar takoj me je že kliknil moj sošolec, ki je bil do zdaj moj sošolec in ne bo več saj grem. In torej začneva si pisati. »Hejla Alicia.« jaz sem mu odgovorila nazaj: »Hej.« »Greva danes popoldne v kino?« Skoz me vabi nekam ven ampak ga nikoli ne sprejmem, ker mi gre res zelo na živce. Zaljubljen je vame, ampak končno se ga bom rešila. Jaz sem se mu zlagala: »Žal, veš ne morem, ker si morem pakirat. Saj veš jutri grem v New York.« »Saj ne boš cel dan pakirala.« Še bolj sem se zlagala: »Pa veš k bratu grem. In morem it. Bye!« Odjavila sem se in si oddahnila. Zazvonil mi je telefon. Bila je moja sošolka, ki mi je bila res zelo dobra prijateljica, ampak se bova morali danes poslovit. Javila sem se: »Nika! Hej.« »Zdravo Alicia. Kaj če bi šle danes v toplice? Še zadnjič skupaj?« rekla sem ji: »Čakaj malo.« šla sem vprašat mamico in seveda da mi je dovolila in zato sem nadaljevala: »Jaz sem za. Kam pa bova šle? In ob kolkih?« »Joj super. Mmmm… Sicer pa lahko prideš kar k meni, O.K? In lahko kar sedaj.« rekla sem še ji: »O.K, super. Pridem s kolesom in sedaj ja!« prekinila sem. Veste ona je zelo bogata in zato je rekla naj pridem k njej, saj ima svojo vilo z bazenom. Najprej sem si poiskala kopalke.

nato pa še sončne očale, brisačo in nove japonke. Ko sem bila pripravljena sem se še poslovila od mame in šla v garažo po kolo nato pa se odpravila proti Nikini vili. K njej sem prišla v kakšnih 15-ih minutah. Ko sem bila pri njej sem nekje odložila kolo in nekje tam pri vili zagledala Niko. Stekla sem k njej in jo objela. »Hej, Alicia« odzdravila sem ji nato se pa sva vsedli na ležalnika in se začeli pogovarjati. »Si mogoče lačna? Greva najprej v mojo sobo ali se greva kar kopat?« odgovorila sem ji: »Lačna nisem, ker sem jedla. In lahko se greva kar kopat.« strinjala se je z mano zato sva skočili v vodo. Zelo sva se zabavali. Tunkali sva se, plavali sva, pili usvežujočo limonado, se hecali, poslušali glasbo in se imeli zelo lepo. Tole je resno zelo hitro minilo. Ura je bila kar naenkrat pet zvečer in meni je zazvonil telefon. Javila sem se in bila je mama. Rekla je da morem priti domov. Zato sva se objeli, jaz sem se obrisala, oblekla, se spravila na kolo in se hitro odpeljala domov. »Oprosti mami, zelo sva se zamotili in saj si bom sedaj šla spakirat.« rekla je: »No dobro. Ob osmih moraš iti spat. Ker že gremo ob dveh zjutraj, O.K?« samo prikimala sem ji in nato šla v sobo kjer sem si začela pakirat. Celo sobo sem morala spraznit. Res to je bilo grozno dolgo in trajalo je do osmih. Ko sem končala sem še skočila pod tuš ter si še umila zobe nato pa šla v posteljo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Še Maja mora napisat 1.del! Saj bo hitra
27. oktober 2013
1.del

Zbudila sem se zjutraj okrog sedme ure v nedeljo. Šla sem v mojo garderobno sobo in si oblekla kratko oblekico brez naramnic. Izgledala je tako le

in čevlje z visoko peto. Izgledali so tako le

in se naličila. Nato pa grem v jedilnico in naročim sluškinji naj mi prinese koruzne kosmiče. Čez nekaj minut mi je sluškinja prinesla koruzne kosmiče. Pojedla sem jih in odšla v svojo sobo in že mi je zazvonil telefon. Dobila sem sporočilo od Elinor. In napisala mi je če bi prišla zdaj takoj na plažo. In oblekla sem si kopalke ki so izgledale tako le

in oblekico ki je izgledala tako

in še japonke. ,uzela brisačo in odšla na plažo. Na plaži sva se lepo pozdravile si sezuli japonke in si slekli oblekici nato pa sva skočili v morje. V morju sta se kopali in se pogovarjali o Alexu in Maiku. Čez kakih 30 minut sta prišla na plažo še Alex in Maik in sta se tudi ona dva kopala v morju. Nato je Lilli zazvonil telefon in klicala je mama in ji rekla da mora priti takoj domov ker gremo k sestrični Mary,teti Amandi in stricu Joeyu. Prišla sem iz vode in se obrisala z brisačo in si oblekla oblekico in nataknila japonke nato pa sem pohitela domov. Doma sem se preoblekla v dolgo obleko brez naramnic

in te čevlje

in odšli smo do limozine ki je bila bele barve. Ko smo prišli k sestrični Mary smo skupaj odšli v restavracijo kjer smo naročili 2x limonada in 4x kava in zajest smo vsi naročili pico. Ko smo pojedli smo se pogovarjali in meni je zazvonil telefon in klical me je Alex in me vprašal če bi lahko prišla ob 14.00 na plažo in rekla sem da moram vprašati očeta in mamo če lahko in starša sta mi dovolila da gram na plažo z Alexom. Ko sem prekinila so me vsi čudno pogledali in vprašala sem zakaj me tako gledajo. In sestrična mi je rekla kdo je Alex in jaz sem rekla da je moj fant. In s kom greš na plažo. In odgovorila sem da z Alexom. In ob 13.30 smo odšli domov in moja sestrična Mary je hotela zraven in teta Amanda in stric Joey sta ji dovolila zraven. V limozini sem poklicala Alexa če lahko pride sestrična zraven na plažo. In Alex je dovolil da lahko pride zraven na plažo. Oblekli sta si kopalke in oblekici in sta odšli na plažo. Tam so se kopali do večera. Zvečer sta se skopali in odšli spat.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
27. oktober 2013
NEXT
27. oktober 2013
u47195
u47195
2.del

Skoraj me kap ko zaslišim močen glas budilke. Ura je bila okrog dve zjutraj. Nekaj sem še poležavala, a me mama hitro 'vrgla' s postelje. Sla sem v kopalnico in si tam osvežila obraz, umila pa tudi zobe in si počesala lase s krtačo. Njih sem spela v kito. Ko sem končala s lasmi sem v roko vzela mascaro in si z njo namazala oči. Tudi puder sem si nanesla na obraz. Ko sem bila urejena sem šla nazaj v sobo in tam odprla omaro. V njej sem pustila sem še ene kratke hlače in majico. No, to sem si oblekla:

Ko sem bila oblečena sem hitro poprijela potovalke in se z njimi napodila dol po stopnicah naravnost do vhoda. Oče mi je odprl vrata in poprijel potovalke nato pa jih zdeval v prtljažnik. Jaz sem sedla na sedeš in sem kar hitro zaspala. Zraven pa poslušala glasbo na svojem telefonu. Torej napodili smo se proti New Yorku. Po našem smo se vozili do 10ih zjutraj, ampak tam smo bili ob 18:00 po njihovem času. Ja, začet se bo treba privajat na njihov čas. Ko smo prišli tja, smo šli tja, kjer sta mama in oče kupila hišo.

Bila je tako pač... sploh to ni bila neka velika vila z bazenom ampak tudi neka preprosta koča, ne. Bila je zelo lepa hiša in še kar moderna. Imela sem na srečo svojo sobo, kar je itak nekaj najboljšega. Oče mi je dal moje potovalke in komaj sem jih privlekla v drugo nadstropje. Moja soba je bila... je bila v razliko od prejšnje 100krat večja in lepša. Bila sem res presrečna da smo se preselili sem. Torej, razpakirala sem si takoj ko sem prišla noter in to sem naredila v rekordnem času, kar je v kakšni urci. Mama me je kmalu poklicala dol v jedilnico, saj smo šli jest. Ko sem se najedla sem šla malo ven na zrak. Malo sem šla okrog hiše, da sem si ogledala okolico. Hiša je imela še eno teraso. Ko sem si vse ogledala sem mislila iti nazaj noter v hišo, ampak me je poklicala ena zelo lepa punca, ki je bila moja nova soseda. Bila je na pločniku in rekla je: »Hej, greva na sladoled?« sprva nisem želela sprejeti, a sem na koncu le šla. Izvedala sem da ji je ime Vanessa in da je stara 17 let tako kot jaz.

»Torej boš moja sošolka?« me je vprašala »Očitno« sem ji rekla nazaj. Malo sva še klepetali ampak sva hitro prišli do sladoleda. »Kokus in čokolado, prosim.« je rekla Vanessa sladoledarju. »Jaz pa bom kar jogurt in jagodo.« sem mu rekla. »Tokrat jaz častim« je rekla Vanessa. »Prav, ampak naslednjič jaz« po poti sva lizali vsaka svoj sladoled in se pogovarjali. Kar naenkrat je rekla: »Veš glede mojih sošolkje tako. Svetujem ti da se ne družiš kaj preveč z Lilly. Ona je enih najpopularnejših deklet na šoli. Zelo je bogata in vedno je kraljica maturanskega plesa. Vsak fant gleda samo zanjo. Ima tudi svojo najboljšo prijateljico Elinor, ki pa je tudi ona zelo bogata in je ena velika prasica. Obedve sta zelo veliki afni. No, in zanima me če bi bile medve najboljši prijateljici?« »Jaz sem strinjam.« sem ji vsa srečna odvrnila. Rekla še mi je: »O.K aja in ti ko si tako lepa, ali imaš vanta?« rekla sem ji: »Ne nimam, pa ti? Aja ali je kakšen pameten v razredu?« Vanessa se mi je zasmejala in v smehu rekla: »Ha, ha... Veš same čedne fante boš spoznala. Res tisti najlepši fantje so Alex (Lillyin fant, ki se mi zelo smili), Maik (fant od Elinor, ki se mi tudi smili), Samo (on je zaljubljen v Lilly) in pa seveda naj, naj, najlepši moj fant Mare. Ljubim ga s vsem srcem.« Zasmejala sem se. Ko sva do konca polizali sladoled in sva prišli do najinih hiš sem še jo objela in nato sva se poslovili. Vsaka je šla v svojo hišo. Vanessina je res beautiful. Torej šla sem v hišo in naravnost v svojo sobo. Ura je bila osem zvečer. Počasi sem šla v kopalnico in si omila zobe ter se stuširala in oblekla v pižamo. Ko sem končala sem šla nazaj v svojo sobo in prižgala svoj prenosnik in se prijavila na facebook, šla sem pa pogledati tudi na gmail. »Ojej, Vanesso nisem vprašala za njeno telefonsko številko, ime na fb-ju in gmailu. Ampak saj jo bom že jutri v šoli« sem si potihoma rekla. Nisem bila nekam dolgo na računalniku, ker sem še vzela knjigo. Brala sem jo do 10ih zvečer. Spat sem pa šla ob po 11ih. Zbudim se okrog sedmih zjutraj. Začela sem razmišljati o tem kaj vse mi je Vanessa govorila včeraj o sošolkah in o sošolcah. Ampak se nisem kaj preveč obremenjevala s tem. Torej zbudila sem se in stekla v kopalnico. Tam sem vzela zobno krtačo in... » O moj bog Alicia. Stor, stor, stor, ti si pa res en velik štor.« to sem si govorila, zato ker mi je zobna krtača padla v štraniščno školjko. Ampak na srečo sem imela v predalu še eno rezervno. Ko sem si jo vzela sem si umila zobe in pa tudi obraz. Rasčesala sem si lase in jih spela v čop. Z maskaro sem si namazala oči in si puder nanesla na obraz. Ko sem bila urejena sem si v sobi izbrala nekaj za oblečt.

Vzela sem si še šolsko torbo in se napotila proti jedilnici.Vzela sem mleko in si ga zagrela. Vzela sem pa tudi koruzne kosmiče. Najedla sem se. Počasi sem sla peš proti šoli. In ko sem prestopila prag te prečudovite šole me je sprejela ravnateljica. Rekla mi je da je moja omarica s številko 204 in da lahko že kar grem v razred. Ko sem odprla vrata razreda se je vame zaletel prečudovit fant. Bila sva tako skupaj in tako lepo me je gledal kot da bi bila že več let par. Ampak očitno že ima punco saj ga je ena punca odvila iz mojega objema in ga poljubila pred mano. Tako me je stisnilo pri srcu, ko sem gledala tisto košuvanje. Resno, skoraj sem se razjokala. Ampak tista punca je bila tako lepa. Obrnila sem se in zagledala Vanesso, zato sem ji stekla v objem. Sabo je imela tudi fanta in prestavila mi ga je. Baje da mu je ime Mare. Res je zelo luškan. Tisti fant ki se je vame zaletel, me je vprašal: »Hej, ali si nova?« »Ja.« sem nekako izjeclala. »Kako pa ti je ime.« me je še enkrat vprašal. »Alicia.« »Meni pa Alex.« je rekel. Tako se mi je posmehlal da sem še komaj dihala. Nato je zazvonil zvonec in morali smo na svoja mesta v svojih razredih. Zalo sem bila zatopljena v pouk, ampak kar naenkrat prileti do mene nek listek. Preberem ga. Pisalo je: »Glej ti novinka ena. Da mi nikoli več ne gledaš tako mojega fanta. Veš on je moj fant Alex in ne dovolim oziroma ne prenesem da se kdorkoli vtikuje v najino zvezo. I'm so sorry baby. On bo vedno moj.« srce mi je vedno bolj utripalo in resno skoraj sem padla v komo. Izvedela sem da je ona ziher ena velika cipa. Spet je zazvonil zvonec. In biologije je konec, šli smo na malico. Ko smo vzeli vsak svojo malico in se vsedli na svoja mesta mi je Vanessa rekla: »Alicia, glej če si se zaljubila v Alexa to ne bo dobro. Lillyin fant je.« »Tisto je Lilly? Omg, to je grozno« sem rekla nazaj, ona pa je nadaljevala: »Ona je ja, najpopularnešo dekle na šoli.« Roko sem si dala pred usta in solza mi je stekla po licu. Vanessa pa še je rekla: »Glej vem da je tako luškan, lep, prijazen in pameten. Tudi jaz se nebi težko zaljubila v njega ampak Lilly bi postala tvoja do smrtna sovražnica in pa zelo...« jaz sem jo prekinil, sama pa rekla: »Daj, dober tek« in sem se obrnila proti steni ter pričela jesti. Preostanek pouka se je nadaljeval kar mirno, razen tega da me je Lilly ves čas tako grdo gledala. Ko se je pouk dokončno zakljucil sva šli z Vanesso proti domu. Mare še pa je rekel: »Ej, bi šli popoldne kaj surfat?« in midve sva to z veselejem sprejeli. Vanessa in mare sta se še poljubila, jaz pa sem ga samo objela. On je šel na avtobus, midve pa peš proti domu. Ko sva bili čisto sami sem jo vprašala: »Znata surfat?« »Ja ali ti ne?« je rekla. »Ohh, veš da« in zasmejali sva se. Rekla sem še: »Saj res, mi daš tvojo telefonsko številko in ime na fb-ju?« In dala mi je. Kmalu sva prišle do najinih hiš zato sva se še midve objele in šle vsak v svojo. Mame in očeta še ni bilo doma zato sem šla v svojo sobo. Preoblekla sem se v udobnejša oblačila.Ko sem bila preoblečena sem vzela zvezke iz torbe in pričela pisati domačo nalogo. Saj je na srečo za prvič ni bilo kaj dosti. Ko sem jo do končno končalasem odprla računalnik. Najprej sem si naredila glasbo, nato sem se prijavila na facebook in pa tudi gmail. Po nekaj minutah me je kliknila Vanessa in napisala: »Hej, kako si kaj? In kaj delaš?« jaz sem ji ogovorila: »Hej. Vredu sem ti? Čakam da pride mami domov, ti?« »Jaz sem tudi vredu. Čakam da pride Mare k meni.« je napisala. »Lepo. Ej, kdaj gremo surfat?« me je zelo zanimalo.« odgovorila je: »K meni lahko prideš že kar sedaj.« »Joj, oprosti ampak jesti še moram.« Vanessa pa je nazaj odvrnila: »Kaj pa če gremo na pico z Marom pred surfanjem?« jaz sem pa to z veseljem sprejela. »Se vidimo kmalu. Pozdravi Mare dokle se ne vidimo. Čao.« sem še za na konec napisala in se odjavila. Za tem sem pa poklicala mamico in rekla: »Zdravo mami, danes jaz ne bom jedla doma, ker grem s Vanesso in Marom na pico. Potem pa gremo surfat.« ona je rekla nazaj: »O.K., kdaj pa boš nazaj doma?« iz heca sem rekla: »Jutri. Ha, ha... saj ne. Enkrat zvečer. Adijo.« in sem odložila. Najprej sem šla v kopalnico in si vsa ličila sčistila s sebe, nato pa sem se ponovno bolj natanko naličila. Popravila sem si tudi čop. Ko sem bila urejena sem se še oblekla v poletno oblekico

, nato pa v torbico dala opremo za surfanje in pa v roko še vzela desko. Počasi sem šla v spodnjo nadstropje in se obula. Odprla sem vrata in šla preko cestenaravnost do Vanessine hiše. Pozvonila sem na zvonecblizu vhodnih vrat. Odprl mi je Mare. Najprej me je objel in nato povabil noter v hišo. Torej šla sem v hišo in Mare me je vodil do Vanessine sobe. No, nejna je pa prečudovita. Ko me je zagledala me je takoj objela. »Alicia, desko in opremo za surfanje lahko kar pustiš tukaj v moji sobi. Jaz si še samo nekaj dam na sebe in pridem.« »O.K« sva rekla z Marom naenkrat. Ko je bila tudi ona oblečena smo se odpravili proti piceriji čisto blizu najinega doma. Šli smo kar peš saj je trajalo samo kakšnih deset minut. Ko smo prispeli smo si najprej naročili pink limonado, nato pa še pico, ki je bila zelo okusna. Midve z Vanesso sva pojedli eno veliko pico. Mare pa eno manjšo. Vem ja, zelo smešno, ampak ne morava si pomagati. Ko smo se najedli smo šli še po deske in opremo nato pa hitro šli na plažo. Hitro smo se preoblekli, nato pa skočili na deske in počakali par minutk. Po nekaj minutah pa je Mare rekel: »Punci, kaj še čakata. Valovi so nori.« midvi pa sva skočili na deske in strastno deskali. To smo počeli zagotovo kakšni dve uri. Ko smo zaklučevali smo deske odnesli na obalo, ter šli malce zaplavat. Bilo je res odlično. Ko smo pa prišli spet do obale, smo malo počakali da se posušimo, nato pa se preoblekli nazaj v ti sta oblačila ki smo jih imeli v piceriji. Ko smo bili oblečeni smo šli proti Vanessinem domu.Pri njej smo še malce poklepetali, nato sem pa šla domov. Mami sem povedala da sem doma, nato pa sem šla v svojo sobo, zagrabila pižamo in šla v kopalnico. Stuširala sem se, umila zobe, oblekla pižamo in takoj odšla v posteljo.
27. oktober 2013
next
27. oktober 2013
Popoldan po šoli ob 13.00 sva jaz,Elinor,Maik in Alex odšli v kino. Jaz sem si oblekla kratko oblekico,čevlje z visoko peto in se naličila. Obleka:

in čevlji:

in z svojo limozino sem pobrala najprej Elenor. Elenor sem rekla:>prečudovita si Elenor< ona mi pa je odvrnila:>Lilly prekrasna si<. In Elenor je prisedla k meni v limozino. Nato sva pobrali Alexa in tudi on je prisedel k meni in me poljubil in pa še pozdravil Elinor. Pripomnil je da sva lepi. Nato smo pa še pobrali Maika je prisedel v limozino k Elinor in jo poljubil nato pa pozdravil vse in rekel da sva lepi. Nato smo odšli v kino gledati ljubezenski film. Domov smo prišli okoli 16.00. Nato smo odšli na plažo in se sprehajali kaki 2ih nato pa smo odšli domov. Doma sem vklopla tablični računalnik,prenosni računalnik in pa iPada. Najprej sem se prijavila na na gmail na računalniku,na fb na tabličnem računalniku in pa na 123 igre na iPadu. In sem si dopisovala z Elinor in Alexom kaki 2ih. Ura je bila 20.00 in odšla sem v kopalnico,si sprala ličila in se skopala. Nato sem si oblekla pižamo in vklopila televizijo. Čez 15 minut je zazvonil zvonec. In pred vrati je čakal Alex sluškinja mu je odprla in ga pospremila do moje sobe. Ko je Alex vstopil v mojo sobo je prisedel k meni in gledal televizijo z menoj. Ura je bila 21.30 in Alex je moral domov. Jaz pa sem ugasnila televizijo in zaspala. Naslednje jutro sem se zbudila ob sedmih zjutraj in si oblekla oblekico

in čevlje
27. oktober 2013

in se naličila. Nato sem se odpeljala v šolo. Nato sem dala čevlje v omarico in obšla v razred. V vhodu v razred je ležal Alex z nekim dekletom v objemu. Alexa sem izpulila iz objema in ga poljubila pred njo. Tisto dekle je steklo k tisti kozi Vanesi. Alex je vprašal to dekle če je nova in seveda je bila nova koza . Ime ji je bilo Alicia. Tej kozi sem med poukom vrgla listek in nanjega napisala: Glej ti novinka ena. Da mi nikoli več ne gledaš tako mojega fanta. Veš on je moj fant Alex in ne dovolim oziroma ne prenesem da se kdorkoli vtikuje v najino zvezo. I'm so sorry baby. On bo vedno moj. Zazvonilo je in šli smo na malico. Vzeli smo vsak svojo malico in se usedli za mize.pojedli smo malico. Nato se je nadaljeval pouk in tista novinko sem zelo grdo gledala. Nato sva se z Elinor odpeljali k meni. Pri meni doma me je Elinor vprašala ali greva na manikuro in pedikuro in seveda sem rekla ja pojdiva. Elinor si je oblekla oblekico

27. oktober 2013
in te čevlje z visoko peto

Jaz sem si oblekla oblekico:

in te čevlje z visoko peto

in odšli sva mojo limozino in se odpeljali. Najprej sva šle na kozmetiko kjer so nama uredili nohte. Elinor so naredili takšne nohte

in meni so naredili takšne nohte

in seveda bova te nohte imele tudi v šolo. Nato sva šli k frizerju in tam sva si dali delati kodre. Nato pa sva šli nakupovati modrčke,dolge obleke,kratke obleke,majice z kratkimi rokavi,majice na ručke,majce brez naramnic,kratke hlače,kopalke,čevlje z visoko peto,kiklice in še ličila. Nato sva odšli v kozmetični center kjer so naji naličili mene so tako naličili

in Elinor tudi naličili, nato sva odšli domov in moji sluškinji naročile naj prinese limonado in to ledeno. Doma sva vse probale. Spili limonado in čez 30 minut sta prišla Alex in Mike. No naj vam predctavim Elinor:

Samo (in ta bedak je v mene)- http://1.bp.blogspot.com/-ePUvqjrkops/UCVecFkywOI/AAAAAAAAAI0/I18iBaXNcc0/s1600/Alex.jpg
no zdaj veste gdo je kdo. Ura je bila 19.55. Elinor in Mike sta odšla domov. Alex in jaz pa sva se pogovarjala o današnjem dnevu. Pokazala sem mu tudi kaj vse sva danes kupile. Pokazala sem mu nohte in oči. Vprašal je koliko sva dali za vse to in rekla sem>zapravli sva 5000$< Alexa je skoraj kap ko je slišal cifro vsega tega. No ura je počasi tiktakala in gledala sva dosti filmov Divja v srcu,Ljubljena moja,Kot ukaže srce,Zmagoslavje ljubezni,Rožnati dijamant in tako dalje v si filmi so trajali kar 2ih. Nato sva gledala družinske slike. Slike so mu bile všeč in ura je prišla 21.00. Alex je moral domov. Jaz pa sem odšla v kopalnico in si ščistila ličila z posebno tekočino nato sem se okopala in se oblekla v pižamo. Nato sem odšla v sobo in legla v posteljo nato pa takoj zaspala.
Next?
27. oktober 2013
next !!! fuuuul kuuul zgodba
28. oktober 2013
u47195
u47195
Oh.. hvala. Dama naslednji del čez kake pol ure!
28. oktober 2013
OK
28. oktober 2013
u47195
u47195
3.del:
Teja:

Zjutraj se mi oglasi budilka. In na vsomoč ob 7ih zjutraj zazvoni. Skočim iz postelje in letim v kopalnico. Tam zagrabim krtačo za lase in si jih komaj razčešem. Ko pa jih končno imam dobro razčesane, iz njih spletem kito in bolj natančno povedano ribjo kost.

ko sem jo končala sem v roko vzela še zobno krtačo in pa tudi zobno kremo. Zobno kremo sem si dala na zobno krtačo in si zdrgnila zobe. Osvežila sem si pa tudi seveda obraz. Po končanem umivanju zob in obraza sem si na oči nanesla mascaro, na obraz pa puder. Ko sem bila do končno urejena sem stekla nazaj v sobo in si tam izbrala nekaj za oblečt.

Pograbila sem še šolsko torbo in se napodila proti jedilnici. Iz hladilnika sem vzela jagodni jogurt. Ko sem se najedla sem šla počasi do vhoda in ko sem odprla vrata zagledala Vanesso. »Hej!« sem vzkliknila. Ona pa mi je odzdravila. Počasi stečem preko ceste in ko pridem do nje jo objamem. Počasi greva peš proti šoli in točno ob osmih zjutraj sva bili tam. Odprle sva vsaka svojo omarico in vanje dali vsaka svojo obutev. Napodili sva se proti razredu in se tam vsedli na svoja mesta. Joj, Alex me je spet tako lepo gledal. In pomaham mi je. Jaz sem se mu raje samo nasmehljala, da me ne bi Lilly… eh, saj je vseeno. To je največji popolnež Alex:

Kmalu je prišel Vanessin fant Mare. Seveda ga je takoj poljubila jaz pa ga samo objela. Ona še ga je poljubila na usta, jaz pa sem ga samo objela. Takoj za tem je zazvonil zvonec in zato smo se vsedli na svoja mesta. Prva ura je bila matematika. Moj najboljši predmet. Obravnavali smo funkcije. To mi sicer ni nekam lahka snov, ampak jo tudi vseeno znam. Te ure je bilo hitro konec. Naslednja je pa bila najbolj grozna ura, do slej. Imeli smo biologijo. V resnici jo sploh nisem sovražila, ampak razdelili smo se v štiri skupine. In jaz sem morala biti z bogatašico Lilly, smotanega Williama in Jaiom. Za Williama in Jaia me še sploh nene moti toliko, ampak da sem pa že takoj na začetku ko sem prišla biti z Lilly v skupini? Halo? Višek, a ne? Nisem se želela niti malo prepirati z njo, ampak ona tako ali tako ne more zdržati brez tega. In najprej ji sploh nisem nič rekla ali odgovorila, ampak kmalu se nisem več pustila in sem jo udarila po licu. »Omg, neko bogatašico si udarila.« sem si mislila, nato pa resno rekla: »Sorry, ampak glej. Ona me je tako grozno pogledala nato pa me seveda nazaj udarila. Kaj pa mislite? Da me bo zijala in se začela jokat ker sem jo tako močno udarila? Bog? Zalotila pa naju je učiteljica. In ona že za vsako malenkost pošlje najstnika k ravnatelju. »Lilly? Alicia? Kaj se dogaja tam? Gremo v prsarno. Takoj!« »Ouu..., shit« sem si govorila. Počasi smo šli do pisarne in ko smo prišli k njej sva morali odpreti velikanska vrata. O moj bog. To pa je res ogromna pisarna. Ko sva prispeli noter je Lilly kar začela: »Pozdravljeni gospod ravnatelj. Kako ste kaj?« uh veliko si upa, nimaš kaj. »Dobro, dobro Lillyka. Nič, kaj se pa je zgodilo Lilly?« kar njo je vprašal, mislim kot da mene ni bilo zraven v pisarni. Nato pa me Lilly itak začne takoj krivt: »Glejte, razdelili smo se po skupinah in jaz lepo sodelujem s ostalimi, ona ppa me skoz nekaj draži, izziva, žali, pa take finte. Nato pa še si me drzne udariti po licu.« Jaz pa želim reči: »Oprostite,...« ampak nisem morala nadaljevati, saj ravnatelj z povzdignjenim glasom reče. »Kdo je tebe kaj vprašal?« utihnila sem. Ampak kmalu nekaj zmomljala. »Lahko še jaz kaj pripomnim? Mislim hellow? Vem da mi poste sedaj dali kazen, njej pa pustili da lenari! Ampak lahko bi vsaj še jaz kaj rekla kaj se je zgodilo. Če še niste opazili se močno laže in...« ravnatelj se začne smejat in vdari po mizi: »Oprosti ljubica. Ti z mano tako ne boš govorila. Točno tako. Kazen boš dobila. Danes boš čistila na mesto čistilke.« rekla sem še: »Zmenjeno. Ha, ha. Ni problema. Veste, več je bila kriva ona in če bi dobila to kazen bi pomoje že zdavnaj bruhala... in... aja, njeni stari bi vas pomoje ubili. Ne dobesedno.« in sem ošla iz pisarne, Lilly pa za mano. Torej počasi sva šle proti razredu. Ko pa sva prišli v razred se je začela grozno smejat in je rekla: »Ha, ha... I'm so sorry baby. Tako pač je če si bogat!« Skoraj sem se pričela jokati, ker resno ne prenesem kadar se kdo norčuje iz mene. Pa še vsi ostali so dobili napat smeha. Sram me je bilo pred vsemi, najbolj pa pred Alexom. Čisto vsa v joku sem stekla iz učilnice in naravnost na stranišče. Tam sem si obrisala solze nato pa še kar mirna odkorakala nazaj v razred. Vsedla sem se na svoj stol v skupini in to na sproti Lilly. Ona je spet začela nekaj bluzit: »Si zaljubljena v Alexa?« jaz pordim in rečem. »Shut up, please.« ona ni rekla ničesar, ampak mi samo pokazala jezik. Te ure biologije je bilo končno konec. Ko je zazvonel zvonec sem hitro stekla iz razreda. Ko sem tekla me je za roko prijel Alex in rekel: »Alicia, počakaj prosim. Mi poveš kaj se je zgodilo?« jaz pa mu začnem nekaj momljat: »Mmmm... Lilly se je ravnatelju zlagala, in rekla mu je vse to kar je ona naredila meni. No, priznam da sem jo jaz prva udarila, ampak je nisem več morala prenašat. Aja, pa po pouku moram čistiti jedilnico.« »Pa ona?« jaz se pa zasmejim in rečem: »Ona? Ha, ha. Za kazen, more iti domov lenarit. Lol? Je ona že sploh kdaj dobila kakšno kazen?« sem rekla, on pa mi je odkimal in še nekaj rekel: »Aja, rabiš pomoč?« jaz nisem utegnila nič reči, saj sem zaslišila bogateški glasek, Lilly itak: »Joj kako škoda da ji ne boš moral pomagati, a ne? Si pozabil da si pri meni doma?« in ga poljubila. Jaz ga še malce pogledam nato pa stečem. »Končno sem te našla, Alicia. Kaj je? Si dobila kakšno kazen?« me vpraša Vanessa. »Po pouku moram čistiti jedilnico?« »Ojej, ti z Marom pomagava?« jaz sem pa dvignila z rameni in spačila obraz. »Ja, seveda ti bova.« reče Mare. Jaz pa sem se jima nasmejala in ju objela. Preostanek pouka se pa je nadaljeval kar mirno. Po pouku smo pa jaz, Mare in Vanessa šli proti jedilnici in jo pričeli čistiti. »Vesta, kaj ugotavljam? Pačasi bom imela tisto razvajenko Lilly že preko raja. Ne res, sovražim jo že skoraj.Tako rečeno, no pa jo že sovražim.« sem jima rekla, onadva pa sta se spogledala in se spet sklonila, ter pobrala vsak en olupek banan. Malo smo se pričeli zabavat, saj je Vanessa rekla: »Lepo je biti čistilka.« vsi smo se še enkrat nasmejali. Torej, v eni uri smo vse končali in odšli skupaj peš domov. »Joj, zamudil sem avtobus, bi lahko šel k tebi Vanessa?« je Mare vprašal Vanesso, ona pa mu seveda prikima. Torej, odpravili smo se. Ko smo prišli smo se objeli in nato šli vsak v svojo hišo. Razen Mare k Vanessi. Oče me je pozdravil, takoj ko sem vstopila, nato pa zavila v svojo sobo. Iz torbe sem vzela zvezke in pričela pisati domačo nalogo. Danes je pa je bilo resno na pretek. Končala sem jo komaj ob 4ih popoldne. Takoj sem zvezke pospravila nazaj v torbo in vzela kemiskij zvezek ter se pričela učiti. Zelo me je strav, če nas bo slučajno presenetil s spraševanjem. Nisem se nekam dosti no, saj mi je zazvonil telefon. Bila je Vanessa in oglasila sem se. Takoj reče: »Hej, Alicia. Bi šli danes v toplice?« najprej sem pomislila na učenje, ampak sem si mislila , da bom se raje jutri. Tako ali tako pa tudi vem nekaj. »Ja, lahko. Lahko pridem do tebe ob 17:00?« ona se pa je strinjala ter odložila. Nasmehnila sem se in nato zaslišala mamin glas: »Alicia? Pridi dol, kosilo je.« rekla ji nisem več ničesar, ampak samo odprla vrata in se napodila proti jedilnici. Pojedla sem svoje in jima nato povedala da grem v toplice in da bom prišla ob kakšnih devetih zvečer domov. Ona dva pa sta samo rekla: »Okej.« in se mi nasmehnila. Torej, ko sem bila sita sem šla nazaj v svojo sobo in se pričela urejat. Najprej sem si izbrala kopalke.

nato sem vzela brisačo, sončno kremo, sončna očala, pijačo, nekaj sladkarij, krtačo (da se bom lahko rasčesala po kopanju) in še par stvari. No, to vse sem vzdevala v torbo za na plažo. Potem sem še odprla omaro in si poiskala eno oblekco.

Ko sem bila pripravljena in urejena sem šla počasi proti Vanessinem domu in onadva sta me že čakala. Pozdravila sem ju, nato pa nas je Vanessin oče zapeljal do toplic. Tja smo prišli ob pol šestih. Hitro smo se šli preoblečt, nato pa takoj skočili v vodo. V vodi dmo se imeli resno super. Tako smo se zabavali, skakali, presmejali, vozili po toboganih in še ogromno reči. Jaz pa kar naenkrat zagledam Lilly. Srce mi je skoraj zaostalo. Zaostavil se mi je dih in šlo mi je zelo na jok saj sem videla kako se ona in Alex poljubljata. »Kaj je na robe?« me je vprašala Vanessa, jaz pa sem odgovorila: »Poglej.« ona je pogledala in se želela nekaj zadreti jaz pa ji rečem: »Daj, ignorirajva jih.« ona se je pa samo jezna obrnila. Resno sem jih mislila ignorirati... ampak, tako ali tako mora ona nekaj zinit: »Glej jo, prasičko. A si počistila celo jedilnico? Hahahaha!« jaz ji nisem ničesar odgovorila, ampak samo zbežala in si obrisala solze ki so mi ušle med potjo. Kar naenkrat pa sem skočila v vodo. Mare in Vanessa pa za mano. Koapli smo se še dve urci, kar pomeni da je bila ura osem zvečer. Mimo nas so šli, Lilly, Elenor, Maik in Alex, zato smo se potopili, da nas niso opazili. Nato smo pa šli na ležalnike in se tam oblekli ter pobrali svoje stvari in se odpravili proti izhodu toplic. Vanessin oče nas je že čakal in zato smo se vsedli v avto, on pa nas je zapeljal domov. Ko smo prispeli, sem se jim zahvalila in nato sem odšla domov v hišo. »Tako, doma sem. Lahko noč.« sem rekla mamici in očku. Takoj ko sem prišla sem se stuširala in si umila zobe, se pa tudi oblekla v pižamo in se nato odpravila v svojo sobo. Odprla sem svoj prenosnik in se prijavila na fb, tumblr in twitter. Gor sem bila še celo dve uri. Ko sem se naveličala sem še pa šla za eno urco brat knjigo. V posteljo sem se spravila ob 11ih zvečer. Imela sem prekrasne sanje, ki pa jih izveste v drugem naslednjem delu.
29. oktober 2013
u47195
u47195
Še Maja mora napisati 2.del
29. oktober 2013
u147870
u147870
next
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
Neeeeeext!!!