Forum
Ta občutek, občutek strahu. Zadnje čase imam samo takšne občutke. Zdi se mi, kot da bo naenkrat vsega konec. Konec mene. Ali sem edina s takšnim občutkom, ali obstajajo tudi drugi? Verjetno ne. Kdaj mi bodo misli nehale ukazovati? Nikoli. Vedno bom v senci misli in njega. Njega, ki se ga najbolj bojim. Ampak zakaj? Zakaj jaz? Upam, da vam bo Jessica prirasla k srcu, tako kot je meni, čeprav se zgodba zanjo ne konča srečno.
With love Xx Lea
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○
Somrak, Jezik rož, 50 odtenkov sive,… Čakaj, kaj dela knjiga 50 odtenkov sive v moji omari? Skremžila sem se. Ah, sovražim jo, preveč je erotična. Ni čudno, da je mama obsedena z njo. “Jess! Pridi me nadomeščat!” Je zavpila moja mama. “Ja!” Hitro sem knjigo vrgla na posteljo in stekla ven. Tam je ravno stala mama. Nakupovalcem je davala sladoled, ki so ga naročali. Ja, moja mama in oče imata najboljši sladoled v celem Londonu. Včasih ju moram nadomeščati. Misli sem pregnala iz glave in si naredila čop. Na sebe sem dala tudi predpasnik na katerem je pisalo: slaščičarna Stanley. Stanley je moj oziroma naš priimek. Šla sem do pulta, ravno takrat pa je mama stekla v hišo. “Čokolado! Vanilijo! Jogurt! Modro nebo!” In še več drugih okusov so govorili vsi povprek. Na mojo srečo, sem vse naredila prav in se utrujeno vsedla na stol. No, čas je da se predstavim, ne? No, moje ime je Jessica Stanley. Za prijatelje Jess. Itak pa jih je zelo malo. Dobesedno sovražim druženje. Imam samo eno najboljšo prijateljico, ki ji čisto zaupam. Ime ji je Mandy Spooner. Je eno leto starejša od mene, tako da je zdaj ona osemnajst. Ja, jaz sem sedemnajst. Imam dolge in skodrane blond lase in velike sivo-modre oči. No, to bo zaenkrat vse. Pogledala sem proti cesti, ravno takrat pa je noter prišla mišičasta postava. Imel je skodrane rjave lase, ki so mu padali na čelo, ter velika črna očala. V ustih je imel žvečilno, ki jo je vrgel v koš. Čez njegovo črno majico so se videle napete mišice. Pogled je usmeril proti pultu za sladoled in se nasmehnil. Počasi je pršel do mene, jaz pa sem se s svetlobno hitrostjo vstala. Rahlo se je zasmejal. “Zdravo, lepotička.” Je rekel z globokim glasom in pogoltnila sem slino. Snel si je tema očala in njegove zelene oči, polne jeze in živahnosti, so se srečale z mojimi prestrašenimi. “Čokolado.” Je rekel s spet istim glasom kot prej. “Eno kepico.” Hitro sem pograbila kornet in tisto žlico, ter naredila, kar je ukazal. Podala sem mu sladoled. Nasmehnil je in ga sprejel, medtem pa se dotaknil moje roke. Zdrznila sem se. Podal mi je denar in sprejela sem ga. “Se vidiva Jess!” Je rekel, pomežiknil in odšel. Samo buljila sem za njim. Bil je tako popoln, ampak zelo strašen. Zakaj imam občutek, da se zaljubljam v prepovedanega? “Jessie! Lahko zdaj greš gor, pa hvala.” Je rekla mama, ki se je naenkrat prikazala pred mano. Prikimala sem, si snela predpasnik in počasi šla nazaj v sobo.
25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. maj 2013
Neeeext
25. maj 2013
u76594
u76594
neextt
25. maj 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. maj 2013
u58477
u58477
oprosti če sovražiš oglaševanje, ampak rabim bralce. reees hvala če bost brale
ɴᴀ ᴠʀᴛᴜ sᴇ ᴊᴇ ɢᴜɢᴀʟᴀ ᴍᴀᴊʜɴᴀ ᴘᴜɴčᴋᴀ s sᴠᴇᴛʟɪᴍɪ ʟᴀsᴍɪ. ᴏʙʟᴇčᴇɴᴀ ᴊᴇ ʙɪʟᴀ ᴠ ʟᴇᴘᴏ ᴏʙʟᴇᴋɪᴄᴏ. sᴍᴇʜʟᴊᴀʟᴀ sᴇ ᴊᴇ ɪɴ ɴɪ sᴇ ᴊɪ sᴀɴᴊᴀʟᴏ, ᴋᴀᴋšɴᴀ ʙᴏ ɴᴊᴇɴᴀ ᴘʀɪʜᴏᴅɴᴏsᴛ. ɪᴍᴇ ᴊɪ ᴊᴇ ʙɪʟᴏ ᴀʀɪᴀ. žɪᴠᴇʟᴀ ᴊᴇ ᴠ ᴠᴇʟɪᴋɪ ʜɪšɪ, ɪᴍᴇʟᴀ ᴊᴇ ᴠsᴇ, ᴋᴀʀ sɪ ᴊᴇ žᴇʟᴇʟᴀ. ᴘᴏʟᴇɢ ɴᴊᴇ ᴊᴇ sᴛᴀʟ ᴍᴏᴅᴇʀ ᴘᴇsᴋᴏᴠɴɪᴋ. ᴠ ɴᴊᴇᴍ ᴊᴇ ɴᴊᴇɴ ʙʀᴀᴛᴇᴄ ᴄʜʀɪs ɢʀᴀᴅɪʟ ᴘᴇščᴇɴɪ ɢʀᴀᴅ. ᴄʜʀɪs ᴊᴇ ʙɪʟ ᴛʀɪ ʟᴇᴛᴀ sᴛᴀʀᴇᴊšɪ ᴏᴅ ɴᴊᴇ ɪɴ ᴊᴇ žᴇ ʜᴏᴅɪʟ ᴠ šᴏʟᴏ. ᴠ ɴᴏᴛʀᴀɴᴊᴏsᴛɪ ʜɪšᴇ sᴛᴀ ʙɪʟᴀ ɴᴊᴜɴᴀ sᴛᴀʀšᴀ. ᴍᴀᴍᴀ, ᴋɪ ᴊᴇ ʙɪʟᴀ ɴᴏsᴇčᴀ, ᴊᴇ ᴘᴏᴍɪᴠᴀʟᴀ ᴘᴏsᴏᴅᴏ, ᴏčᴇ ᴘᴀ ᴊᴇ ᴢɢᴏʀᴀᴊ ᴘʟᴇsᴋᴀʟ sᴏʙɪᴄᴏ ᴍᴀʟᴇ ᴀʀɪᴇ. ɴᴇɴᴀᴅᴏᴍᴀ ᴘᴀ sᴏ ᴢᴀsʟɪšᴀʟɪ ᴋʀɪᴋ ᴍᴀᴍᴇ..... te zanima, kaj se bo zgodilo.? preberi:
http://www.igre123.com/forum/tema/.impossible./55793/
25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
25. maj 2013
neext
25. maj 2013
Neext !!!
25. maj 2013
next
25. maj 2013
Fulll fulll fullllllllllll dobro!!!!
Amazing!!!!Great!!!Perfektno!!Osome!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. maj 2013
neeext
25. maj 2013
next
25. maj 2013
neeeeeeeext
26. maj 2013
u58477
u58477
neext
26. maj 2013
u138721
u138721
нєу!
мαм ησν ρяσƒιℓ, ρяєנ ѕєм вℓα: cяαzу.cυρcαкє♥
26. maj 2013
Next!
26. maj 2013
u138721
u138721
Stekla sem po naših stopnicah do moje sobe. Zaprla sem vrata in se vsedla na posteljo. Zakaj mora biti ta fant tako popoln, ampak tako nevaren? Zavzdihnila sem in si lase zataknila za uho. Pip. Seveda moj telefon. Vstala sem se in šla do mize. Pogledala sem na telefon. Vau. Čudna številka, ki je sploh ne poznam. Pogledala sem sporočilo:
ʜᴇᴀ ᴍɪšᴋᴀ, ᴋᴍᴀʟᴜ sᴇ sʀᴇčᴀᴠᴀ ᴠ šᴏʟɪ. Xx ʜ <૩
Kdo za vraga je to? Nobenega na H ne poznam. Mogoče pa...eh, sigurno ni tisti fant. Vsedla sem se na stol in razmišljala naj mu odpišem ali ne. Ja ali ne? Samo to vprašanje me
je zanimalo. Končno sem se opogumila in mu ga poslala:
ᴋᴅᴏ sɪ?
Potem sem telefon dala nazaj na mizo in postalo mi je vroče. Začutila sem, da sem postala rdeča v obraz. Telefon mi je kmalu zapisakal. Hitro sem pogledala na njega. Nasmehnila sem se, ko sem spet zagledala to številko.
ᴍᴇ ʙᴏž žᴇ ᴋᴅᴀᴊ ᴠɪᴅᴇʟᴀ. ᴋᴀᴋᴏ sɪ ʟᴀʜᴋᴏ ᴛᴀᴋᴏ ɴᴇsᴛʀᴘɴᴀ? ʜᴀʜᴀ. ʙᴀʏ, ʙᴀʏ ʟᴊᴜʙɪᴄᴀ Xx ʜ :*
Zavzdihnila sem in telefon vrgla na posteljo.
“Res? Alo, mislim, da je tisti grozni Harry.” Je rekla Mandy. Sedela je na veliki vijolični blazini, tako kot jaz. Grizljala je čips in me gledala s tistimi njenimi zapeljivimi očmi. “Kateri Harry?” Sem vprašala začudeno in se skremžila. Enkrat mi ga je že omenila, ampak takrat je nisem niti poslušala. “Ah punca. Ti si pa res za časom! Harry je največji pretepač in zablavljač v mestu! Verjemi, da te bo še hudo prizadel, če se boš ubadala z njim.” Je rekla in spremenila položaj sedenja. Zavzdihnila sem in pogledala predse. Ne, nisem ji povedala za sporočilo od nekega H, ampak o tistem fantu, ki sem ga danes srečala v naši slaščičarni. “Rekel je: Se vidiva Jess!” Sem rekla, “Kako lahko pozna moje ime?” Pogledala sem Mandy, ki me je prestrašeno gledala. Skomignila je z rameni. Zavila sem z očmi in se zraven nasmehnila. “Bay the way, si naredla seminarsko za matematiko?” Se jo vprašala in jo predrzno zagledala. Izbuljila je z očmi in pogoltnila kar celi čips. Začela je kašljati, kot da ima astmo, jaz pa sem se začela smejati kot nora. Na koncu kašlja se je tudi ona, potem pa je zavpila, “Kako seminarsko? Je bla do jutri?” Prikimala sem. Prijela se je za glavo in nekaj zamomljala podobno temu: bom že pol naredla.

BTW, to je Jessica:

28. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. maj 2013
u76594
u76594
neextt
28. maj 2013
Neeeext
28. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
28. maj 2013
u84435
u84435
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
28. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext!
28. maj 2013
Neext !!
28. maj 2013
neeeeeeeext
28. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg