Forum
u108792
u108792
Okej me2 z Annie$malik sva se odločila da napiševe zgodbico.

________________Katy______________

Zdravo,sem Katy. Stara sem 17 let in pol. Hodim na fotografsko šolo v Londonu. Imam samo 1 prijateljico. Annie. Ona obožuje 1D in skoz govori o nekem Zaynu. Živ dolgcajt.

jaz:

Annie:

13. oktober 2012
u103087
u103087
next
13. oktober 2012
Next
13. oktober 2012
next!
13. oktober 2012
u84374
u84374
neext :*
13. oktober 2012
u106180
u106180
Aja jst sm na vrst HAHAHAHAH Kdaj to skapirammmm.. Pride next sam da neki nardim
13. oktober 2012
Oky
13. oktober 2012
u108792
u108792
pohiti
13. oktober 2012
u106180
u106180
No next...
Zdravo sem Annie. Imam najboljšo BFF na swetu . Kely....Imam 19 let..IN JA ŽIWIM U LONDONU IN TO BLIZU ONE DIRECTION....BILA SEM NA NJIHOVIH 3 KONCERTIH ,SLIKALA SEM SE ŽE Z NJIMI IN AVTOGRAMI...ampak še vedno sm nora nanje..sploh na mojega Zayna..
Zjutraj vesel ustanem ter pogledam 1D plakat.. ''Moji piikiiji!'' ter odidem v kuhinjo. Tam me čaka mama. MAMI - m jst -j

M-Mlada dama , ura je že 11.
J-Pa kaj zdaj? Počitnice so!!
M-Jah zate že ne . Danes čuvaš Elizabeto! ter je odšla v službo..
Moja mlajša sestrica je sedela na kavču in strmela vame. ''No prav. Rekla je da jo čuvam,
ne pa kje. Vzela sem telefon ter poklicala Katy. K-Katy J-jst
j- Heii! Dobro jutro! Prideš k meni,saj veš Elizo moram mirkat in ti powem use ko prideš
k- Oki! Pridem za 5 minut!
Ja z Kely sva živeli zelo blizu...
Res je prišla čez natanko 5 minut....
''No Elizi dawe risanke , midwe pa grewe mojo sobo prenawljat! Nowe 1D posterje sem dobila!! Jej! '' sem zacvilila.
''Pa ne že spet tistih 5 butljev odštekanih'' je Kely zdolgočaseno rekla... Čepraw jih ne mara wem da mi bo pomagala. HAHAHAX
Tako swa 4 ure urejale, pleskale in NORELE po moji sobi! Nato pa na fb-ju dobim sporočilo! Kely steče proti računalniku in zakriči ''OPA, OBOŽEVALCI TE NAPADAJO!!!''
Ja res je.. Na moji šoli,seveda UMETNIŠKI(za igralce in pevce) je zelo weliko učencev , nasploh fantov..In ne wem kaj je z njimi toda NORIJO za menoj! Omarica je polna pism.......Ampak dobro useeno je zdaj to ter widim da me oče kliče.. o-oče j-jst
o- Zdravo, zvezdica!
j- Oče, nisem več mala! Kako se imaš v Španiji?
o-Perfektno...Jutri pridem nazaj!
j- Jej!ter se zjočem...očeta nisem videla 1 leto..Ja tako službo ima veliko dobička ter veliko potovanj...
o - Hej ! Samo ne se jokati! Kako kaj Eliza ter mami?
j- Mami v službi,Eli pa gleda risanke...
o - Aaa..No grem zdaj se widimo jutri...

Kely me je objela.. '' Saj to je super da jutri pride kaj se jokaš? ''Kely slab obbčutek imam... ''Dobro pustimo zdaj to danes so se začele počitnice..Ali bowe kaj na morje šle? ''Seweda samo zmeniti se moram..
Ker je bila že ura 20.00 je Kely odšla ter jaz sem odšla skuhat večerjo za Eli...
Res je da teži ampak nisem taka kot drugi.. Sestriico z veseljem odpeljem ven,v kino, na sladoled.. Pa še ista je kot jaz...(wem da se na sliki vidjo rjave oči sam ma Annie tko drzno modre) edino midve z Eli imave drzne modre oči ....Zato usi rečejo da bo ista kot jaz,toda upajo da manj divja.. Kajti v 9 razredu sem za zaključek z sošolci WC papir po dvorani ovijala ter metala... No nato je mami prišla domov,jaz pa sem odšla v posteljo..

BEDN NEXT !
14. oktober 2012
u108792
u108792
aplavz zateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
14. oktober 2012
neeeeeextt
14. oktober 2012
u94098
u94098
next
14. oktober 2012
u108792
u108792
a kdo gleda kako bo Felix skoču?!?!??!?!?!
14. oktober 2012
Juhuuuu neeext! Haha si pa divja jaaa....
Ula- ne nisem gledla
Neext!
15. oktober 2012
NEXT! In ni bil bedn!
Ula-ja sem ja! OMG, jaz sem bla 100% , da bo umrl
15. oktober 2012
u108792
u108792
Lara-jst sm bla 50% in 50% prepricana
Sam ta clouk je prebil zvocni zid in dva obrata na sekundo
15. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
16. oktober 2012
u108792
u108792
_________________--Katy_______________

Pa ta člouk ne zna budit kasnej? Mislm od 11. me je že Annie zbudila. Uredila sem se v rekordni 1 minuti saj se nikoli ne urej prepolno. Naredila sem si mini ekspres zajtrk torej:jabolko narezano na koščke. Uzela sem torbico se obula all starke ter stekla do Annie. Šle sva v njeno sobo kjer vsa skoraj cel dan pospravljale. ''Okej počasi bom odšla domov'' rečem. Ter si že predstavljam kako bo doma. Mama mi bo težila kje sem,zakaj nič ne naredim in tako naprej. Sovražim to da je oče vedno nekje pa še to pride domov pa 1 uro in že odide. Sploh ne ve kaj se dogaja z mano. Vsak dan padajo udarci in vsak dan dobil še vsaj 10 modric. Sovražila sem mojo mamo. Sovražila bolj kot 1D. Najbolj na svetu!!!!!!!! Odprla sem moj zvezek v katerega ponavadi napišem kakšne pregovore ali verze. Zvezek je do neke sredine napolnjen. Enega pa sem že napolnila. Zaklenila sem se v sobo in vzela kitaro. Glasba je moja najmočnejša strast. Vendar se nisem mogla vpisati v šolo za pevce in tako ker sem imela premalo točk. Tako sem prisatala na fotografski. Naslednje leto se mislim prepisati saj je tu čista beda. Zavzoni mi telefon in videla sem da je na enkrančku se zapisalo ime Louis. Moj najboljši prijatelj je. No je bil,ampak mogoče pa še vedno je. Tukaj nekje naj bi bil zdaj. Spomnila sem se kako sva ponavadi delala potičke iz peska. ''Halo?'' se oglasim. ''Živjo Katy,tu Lou. Kako si?'' se oglasi Lou. ''Pa ok, kako is ti?'' vprašam. ''Vredu ravno se vozimo na letalu. Smo na svetovni turneji a se bomo čez 2 tedna vrnili v London'' reče Lou. ''Super Loui'' še rečem. Loui sem ga lahko klicala samo jaz pa še to sem ga ponavadi takrat ko sem ga potrebovala. ''No moram iti koncert se bo začel'' reče ter preden bi mu rekla adijo že prekine. Zavzdihnila sem. Odšla sem pod tuš in v posteljo.

DRINGGGGGGGGGGGGG DRINGGGGGGGGGGGGGGGGGGG se oglasi moja budilka. Jah to je pač moja navada. Oziroma mamina navada. Moram hoditi v službo. V Starbucks. Dc. Vedno pride neka avša Molly ter se obeša po fantih. Jah jutri pa prvi dan šole na novi šoli. Mama naj bi me izpisala in fotografske. Jupiiiiiiiii!!!! Zjutraj me je prišla obiskat tudi Annie. Z El seveda. Uzeli sta tako kot ponavadi. Kakav. ''Annie jutri je šola ne pozabi'' rečem ter zavijem z očmi. Annie se ustraši ter reče. ''OMG jst nimam še nč kuplen.'' reče vrže denar na mizo ter steče ven. Jaz se samo nasmehnem. Naša Annie je vedno zbegana. Kmalu sem končala s svojim delom. Odšla sem domov si pripravila torbo ter se stuširala ter si umila glavo. Pripravila sem si obleke za jutri ter naredila večerjo. Zame in za mamo. Čeprav mi je bilo vseeno. Kmalu sem odšla spat. Zjutraj sme se zbudila in se kot ponavadi vlekla v kopalnico. Šola ze žačne ob 8.30. Torej še?? 45 MINUT?!?!??!?!??!????!?!?!?

Eko to next
čeprov je beden
16. oktober 2012
u106180
u106180
Prou kull next...a to Lou is 1D?
16. oktober 2012
u108792
u108792
Annie-vse bo zvedla
Lahk po zs-ju uprašaš
16. oktober 2012
u95838
u95838
Neeeext
17. oktober 2012
Neext
19. oktober 2012
u80842
u80842
neeeeeeeext
19. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
19. oktober 2012
NEXT!
19. oktober 2012
u106180
u106180
Ja next pride jutr..
20. oktober 2012
u108792
u108792
okej ta tema se bo dala zaklent ker se je Annie zbrisala. Žal sama ne bom pisala. Razen če se ena javi.
Če se ne bo nobena javila se bo ta zgodbica izbrisala.

Žal mi je!
22. oktober 2012
ne!!!!!!!!!!!!!! prosim, piši naprej! ljubim to zgodbico! Ne nehi pisat!
Annie-NEEEEE! Zbrisala si se
22. oktober 2012
u108792
u108792
Lara-na vso srečo se je Annie na novo prijavila: ғυcκıпɢ.šтυρıd je zdej
22. oktober 2012
u110311
u110311
Hej hoj..i'm Annie and i'm back
22. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike