Forum
u76594
u76594
ᴄʀᴜᴇʟ ʟɪғᴇ ғʀᴏᴍ ᴛʜᴇ ʙᴇɢɪɴɴɪɴɢ! (ᴏɴᴇ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ғᴀɴғɪᴄᴛɪᴏɴ )

trailer:

Tudi nežen cvet se mora prebiti iz blata, iz temne, trde prsti in zrasti proti svetlobi. Iz teme in težavnih razmer se razvije v novo rastlino, v nov cvet.
Moj najljubši stavek, verz ki sem se ga še kako držala je bil ''Ne škoduj nikomur in ne obrekuj nikogar. '' A z leti se je vse spremenilo. Bila sem posiljena, pretepena, spolno zlorabljena in mučena. Ljudem nisem zaupala, vseh sem se izogibala, od tistega usodnega dne, tudi moje najboljše prijateljice in tako sem izgubila vse, ki sem jih kdajkoli imela, mamo, najboljšo prijateljico in vse moje sorodstvo, razen očeta. On, prav on je bil kriv za to, da sem vse izgubila, vse ki so mi bili pri srcu je pobil, a mene ne, zame je želel samo to da bom mučena, da bo dobil svoje užitke. On je bil tisti, ki me je spolno zlorabljal, me mučil in tepel, zaradi njega sem trpela in še vedno trpim. Točno 18 let trpim, že od rojstva, nikoli me ni želel, ni želel imeti otrok a moja mama je vztrajala, da me bo rodila, če prav je še kako vedela da bom trpela, tako kot ona. Vedno sem si želela samo, da se ne bi rodila, da sploh ne bi obstajala, tako kot si je želel moj oče, ne vem zakaj mene ne ubije, zakaj je ubil vse, ki so mi bili pri srcu, če me že ni želel imeti, ne vem zakaj preprosto ne bi naredila samomora, odgovor je, zato ker me oče nikoli ne spusti iz hiše. Mama-oče popolno nasprotje, mama je bila z mano vedno prijazna, vedno me je imela rada in me spodbujala, a oče on pa me je z eno besedo povedano mučil. Kdo ime še takšno življenje kot jaz? Nihče, vsaj v tem delu Anglije ne. A nikoli nisem vedela razloga, zakaj ni hotel otrok in zakaj je bil takšen in je še vedno takšen. Ko sem bila še mlajša, me je še pustil ven, saj je vedel da ne bom pobegnila saj sem bila takrat še pridna punčka, a od tistega dneva, ko sem se pretepla z druščino na ulici in postala pretepaška, zapadla v droge in se družila z drogeraškimi klapami me ni spustil več iz hiše. Bila sem prepuščena usodi, nikoli se nisem izobraževala, nisem znala seštevati, kuhati, peči, o življenju nisem vedela skoraj nič, samo to, da je življenje kruto.
22. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext

svetovn začetekk
22. junij 2013
u105502
u105502
neeeeext
22. junij 2013
u126497
u126497
omg *O* zakon začetek <33
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!! :*
22. junij 2013
u121843
u121843
neeeeeeeeeeeeeeext!
WoW *o*
Kak pa ti svetouno pišeš!
Komi čakam nadaljevanje ;D
22. junij 2013
u76594
u76594

Hitro sem odprla vrata svoje svetlo zeleno popleskane sobe. Za sabo sem jih takoj zaloputnila ter zaklenila. Na stopnicah sem zaslišala ropotanje. Nisem več zmogla iz nosu mi je tekla kri, vsa sem bila krvava. Ulegla sem se na svojo trdo posteljo in prestrašeno poslušala korake, ki so prihajali po stopnicah, vedno glasnejši so bili. Lahko sem slišala godrnjanje svojega očeta. Stisnila sem se v kot med posteljo in steno, v roke sem prijela svojega starega belega medvedka, ki mi ga je podarila mama, ko sem imela eno leto. Že sem slišala grozeče zvoke očeta. Medvedka sem še močneje stisnila k sebi, ko so se vrata na široko odprla, v sobo pa je planil pijan oče z nožem v roki. "Prokleta prasica, za vse si ti kriva to boš plačala." je zakričal name. Nisem več zdržala, planila sem v jok. "Ne joči, prasica." me je spet ozmerjal, z nožem je planil nadme. Začutila sem ostro bolečino v svoji desni roki, bila sem že navajena in to kar je zdaj storil ni bilo še nič. Bolelo je, a ne zelo to zame ni bila bolečina, spet je skušal planiti nadme a sem se mu pravi trenutek izognila. Preklel me je, mi izrekel še par kletvic ter zapustil sobo. Nisem vedela kaj narediti, iz roke mi je tekel slap krvi, glava me je močno bolela in skorajda se nisem morala premikati.Po najboljših močeh sem vstala in si očistila rane..Spet sem zaklenila sobo in se ulegla na krvavo belo odejo. Glavo sem zakopala v blazino in iz oči so mi začele teči slane solze, pustila sem jim prosto pot. Bila sem sestradana, a v kuhinjo si tudi nisem upala iti, saj bi me verjetno oče spet napadel, zato sem raje stradala kot pa trpela druge bolečine. Pogledala sem proti oknu, zavese so bile zagrnjene in zunaj je bila videti že tema, kljub temu da je bilo poletje, no vsaj tako mislim. Zatisnila sem oči in poskušala zaspati, a ni šlo, v roki sem čutila ostro bolečino, še nekaj časa sem tako ležala, a kmalu mi je le uspelo zaspati.
23. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
boooooggaaaaa (
23. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext O.O
23. junij 2013
u121843
u121843
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. junij 2013
u76594
u76594
Heyy, ja odločila sem se, da napišem še en kratek next...

ᴄʀᴜᴇʟ ʟɪғᴇ ғʀᴏᴍ ᴛʜᴇ ʙᴇɢɪɴɴɪɴɢ! (ᴏɴᴇ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ғᴀɴғɪᴄᴛɪᴏɴ )

Počasi sem odprla oči, v roki sem začutila ostro bolečino. Zajavkala sem in se naslonila na blazino. Opazovala sem svetlobo, ki je prodirala skozi okno moje sobe. Zaslišala sem tiste težke korake, ki so pripadali samo mojemu očetu. Zavzdihnila sem in se pripravila na še več bolečina. Spomnila sem se, da sem zaklenila vrata, zato sem hitro skočila do njih ter jih odklenila nato pa se spet ulegla na posteljo. Skozi vrata je vdrl moj oče, zatisnila sem oči in se pripravila na najhujše. A tokrat je bil bolj pomirjen, v rokah ni imel nože ne katerega drugega orožja, a name je vseeno kričal. "Takoj si pripravi kovčke, že jutri te bo prišel nekdo iskat, a tam boš še bolj trpela, prasica!" je zarjovel name. Besedo 'prasica' vedno izreče, ko se pogovarja z mano. Pridno sem prikimala in k sreči je zapustil mojo sobo. Kam grem? Bom tam res tako trpela? Mnogo vprašanj mi je rojilo po glavi, a vsaj očeta se bom rešila, še tega ne vem ali grem za vedno? ali za kratek čas?Nehala sem razmišljati in odprla svojo omaro, izpod postelje sem zvlekla kovček in vanj začela zlagati obleke. Obleke so mi zapolnile samo pol kovčka saj sem jih imela malo, nato sem v kovček zložila še slike, medvedka, odejo in še nekaj drugih predmetov. Telefona nisem imela, računalnika pa še manj. Bila sem grozno suha, že teden dni ne jem nič in tudi danes nimam namena iti v kuhinjo. Hvala bogu, da sem imela v sobi umivalnik, da sem imela kaj piti, sicer bi že umrla. To bi sicer rada ampak...ne vem kako bi se to obneslo. Pred sabo sem imela še cel dan, saj je bil ura šele....približno deset zjutraj no nimam nobene ure, tako da se orentiram po soncu. Stopila sem do okna in odgrnila zavese, skozi okno je posijalo še več svetlobe zato sem sprva morala zatisniti oči. Okna nisem mogla odpreti, saj je bilo tako narejeno, da ne bi pobegnila. No vse to je naredil moj oče, ko še ni bil alkoholik. No takrat je bilo še znosno, a ko se je začel zatekati v alkohol je veliko bolj napadalen, a vsega sem že navajena. Nisem vedela kaj bi počela, zato sem se odločila da bom risala, to mi je edino šlo od rok, saj kar koli drugega sploh nisem znala. Odprla sem kovček ter ven vzela barvice in list papirja. V risbe sem vedno ulivala svoja čustva, občutja, vse kar se mi je dogajalo. Risanje me je vedno pomirjalo, nekateri čustva ulivajo v petju, a jaz pa v risbe. Narisala sem srce, ki je bilo zlomljeno na polovici. Ozadje sem pobarvala z različnimi odtenki sive, to naj bi prikazovalo črno nebo, narisala sem tudi strele.

Mnenje?
Kaj mislite, h komu bo morala Sky?
Bo tam trpela?
23. junij 2013
u126497
u126497
Mnenje? Zakon je res <3
Kaj mislite, h komu bo morala Sky? Pomoje bo kak Simon u igri xP
Bo tam trpela? Upam da ne kr pol bo pa res preveč
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTT :*
24. junij 2013
NEEEEEEEXT
24. junij 2013
dobra!!!!!!!
nwm
neeeeeeeeeeext
24. junij 2013
1.svetovvnoo
2.k 1D
3.Nee!razvajali jo bodoo

neeeeeeeeeeeeext
24. junij 2013
u121843
u121843
Mnenje? WoW *o* Brez besed! Ti to tko dobr pišeš! Hvala da si mi poslala link ;*
Kaj mislite, h komu bo morala Sky? Use je mogoče x'D
Bo tam trpela? Ne smee! Upam da ne bo. Kr je že preveč pretrpela...

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! *o*
24. junij 2013
u142016
u142016
sorry za smetenje ampa tukaj je nova zgodbica izpod tipkovnice tipa
https://www.igre123.com/forum/tema/stripper-love/57191/
Stripper love je zgodba o resnični ljubezni, ki jo lahko najdemo na različnih mestih in v različnih ljudeh. Tudi striptizerjih!
24. junij 2013
u76594
u76594
omg fakk no ne oglašujte, a veste kaj sm jst nrdila z vsemi zgodbicami, na katerih so mi oglaševali? fakk vse sem končala pisat...
zdej pa se odločte naredim novo temo in na tisto temo napišem vse dele in nadaljujem... ali pa končam pisat fakk no..
24. junij 2013
u76594
u76594
pa vse bralke napišite na to temo če želite, da naredim novo temo!!!!!!!!!!! sicer končam (to temo zbrišem )
24. junij 2013
u76594
u76594
tak, da je ne boste meli med forum temami (vem, da vam to vsem teži haha)
24. junij 2013
u73962
u73962
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka
24. junij 2013
u76594
u76594
pa neee komentirat te teme haha.. zdej se ti bo samo še zadevala tam med forum temami, raje napiši ali KONČAM PISAT TO ZGODBICO, ALI JO ZAČNEM NA NOVO NA DRUGI TEMI... TAM PA ČE MI DVAKRAT OGLAŠUJEJO/OGLAŠUJTETE BO KONEC..TEGA RES NE PRENESEM!!
24. junij 2013
u76594
u76594
zdej bi lahk že nextala, če mi ne bi ta oglaševal, tak da se sami odločte, jst lahko komot neham
24. junij 2013
ne prosimm nextaj plosssim
24. junij 2013
u76594
u76594
ja ne al USTVARIM NOVO TEMO IN TAM NADALJUJEM, ALI PA NE NADALJUJEM ODLOĆTE SE SAMI!
24. junij 2013
daj novo temo rajši
24. junij 2013
u136908
u136908
Ja, novo temo
24. junij 2013
samo link potem od strani pošlji
24. junij 2013
u76594
u76594
um okej lejte jst bom premislna glede tega. sam tam da mi NOBEN NE OGLAŠUJE!!!!
Pa dejte brat potem na tisti temi hvala.
In ja link bom objavila na temo, pa vsaki ki je brala poslala po sporočilu;P
24. junij 2013
ok....in prisežem d anebom oglaševala
24. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg