Forum
u76594
u76594
ᴄʀᴜᴇʟ ʟɪғᴇ ғʀᴏᴍ ᴛʜᴇ ʙᴇɢɪɴɴɪɴɢ! (ᴏɴᴇ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ғᴀɴғɪᴄᴛɪᴏɴ )

trailer:

Tudi nežen cvet se mora prebiti iz blata, iz temne, trde prsti in zrasti proti svetlobi. Iz teme in težavnih razmer se razvije v novo rastlino, v nov cvet.
Moj najljubši stavek, verz ki sem se ga še kako držala je bil ''Ne škoduj nikomur in ne obrekuj nikogar. '' A z leti se je vse spremenilo. Bila sem posiljena, pretepena, spolno zlorabljena in mučena. Ljudem nisem zaupala, vseh sem se izogibala, od tistega usodnega dne, tudi moje najboljše prijateljice in tako sem izgubila vse, ki sem jih kdajkoli imela, mamo, najboljšo prijateljico in vse moje sorodstvo, razen očeta. On, prav on je bil kriv za to, da sem vse izgubila, vse ki so mi bili pri srcu je pobil, a mene ne, zame je želel samo to da bom mučena, da bo dobil svoje užitke. On je bil tisti, ki me je spolno zlorabljal, me mučil in tepel, zaradi njega sem trpela in še vedno trpim. Točno 18 let trpim, že od rojstva, nikoli me ni želel, ni želel imeti otrok a moja mama je vztrajala, da me bo rodila, če prav je še kako vedela da bom trpela, tako kot ona. Vedno sem si želela samo, da se ne bi rodila, da sploh ne bi obstajala, tako kot si je želel moj oče, ne vem zakaj mene ne ubije, zakaj je ubil vse, ki so mi bili pri srcu, če me že ni želel imeti, ne vem zakaj preprosto ne bi naredila samomora, odgovor je, zato ker me oče nikoli ne spusti iz hiše. Mama-oče popolno nasprotje, mama je bila z mano vedno prijazna, vedno me je imela rada in me spodbujala, a oče on pa me je z eno besedo povedano mučil. Kdo ime še takšno življenje kot jaz? Nihče, vsaj v tem delu Anglije ne. A nikoli nisem vedela razloga, zakaj ni hotel otrok in zakaj je bil takšen in je še vedno takšen. Ko sem bila še mlajša, me je še pustil ven, saj je vedel da ne bom pobegnila saj sem bila takrat še pridna punčka, a od tistega dneva, ko sem se pretepla z druščino na ulici in postala pretepaška, zapadla v droge in se družila z drogeraškimi klapami me ni spustil več iz hiše. Bila sem prepuščena usodi, nikoli se nisem izobraževala, nisem znala seštevati, kuhati, peči, o življenju nisem vedela skoraj nič, samo to, da je življenje kruto.
16. junij 2013
Neeext!!!
16. junij 2013
u110644
u110644
Neext
16. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg