Forum
u153913
u153913
Hello,to bo moja prva zgodbica, in upam da vam bo všeč :3 <3
✈✈✈
Sem Jenny, vsi me kličejo mala J. stara sem 17 let.

Imam fanta Damiena za katerega neve nihče.

In to je tudi vse kar morate vedeti o meni.
✈✈✈
"Jenny!!!! Pridi za mano" se je drla na mene ravnateljica in me peljala do njene pisarne. Namignila mi je da naj sedem na bljižni stol. Zaslišala sem telefonske piske. " Dober dan, tukaj ravnateljica hčerkine šole. Prosim da nenadoma pridete po njo!" je zabičala po telefonu moji mami (ugibam). Zavladala je smrtna tišina, slišalo se je samo tik-takanje ure. Skozi vrata je prišla mama. Zagrabila me je za majico in me odpeljala do avta. Bila je čisto obupana. Morala sem jo počakati v avtu, mami pa je šla do ravnateljice. Nekaj sta se pogovarjale. Ko je prišla nazaj do avta in ga zagnala ter me peljala do doma. Izstopili sva. Mama je bila še kar tiho. Oče naju je že nestrpno pričakoval pred vrati hiše.

Njegov obraz je bil rdeč. Stopila sem prednjega. Njegova roka je močno klofutnila moj obraz in vse druge dele. Iz nosa mi je začela teči kri. Nasilno me je zvlekel do sobe. "Tukaj boš preživljala ostanek tvojega življenja." me je nadrl in zaloputnil vrata ter jih zaklenil. Zvijala sem se od bolečine. Zgrabila sem telefon in poklicala na socialno. "Halo,... Ja dober dan,... Moj oče...Am,pretepel me je do krvi...Okej...Nee...Daaa...Kdaj?...Dobro,Hvala,...nasvidenje.!". Prijavila sem očeta. Obrisala sem si solzne oči. Zazvonilo je. Iz spodnjega nadstropja sem zaslišala glasno kreganje. Nekdo je z jeznimi koraki prihajal v sobo. Zlomil je vrata in stopil do mene. Bil je oče. Zgrabil me je za lase in vlekel po stopnicah in me dal socialni. Mama se je jokala. Vsedla sem se v avto neke gospe. Poskušala sem si spraviti kri iz obraza. Socialna delavka je sedla v avto. V roke mi je dala našo družinsko sliko ter me peljala v sirotišnico.

✈✈✈
Upam da vam je všeč :*
Trije nexti
+mnenje
10. maj 2014
Nexxxxt takooooooooj
Fuuuul doooobra zgooodbicaaaaa
10. maj 2014
u100342
u100342
nexxxt
10. maj 2014
u153913
u153913
Tnx blecky :3
Še 1 next
10. maj 2014
u153913
u153913
Hej,vem da tt en next nebom dovla zato bom kr nextala:* Pa sory za pravopisne napake kr sn na fonu
✈✈✈

Sedim in čakam. Upam da bo čimprej kdo prišel. Nikogar ni bilo. Začnem se igrati z prsti in se le prikaže medicinska sestra. Z razkužilom mi razkuži rane. Pelje me v pisarno, domnevam da od direktorce. V sobo pride ženska z očalami in svečano obleko za v pisarno mislim da je to šefica. Knjige položi na pisalno mizo in sede poleg mene. Začne debatirati o posilstvu staršev. Vse preslišim. Kar sem si zapovnila je bilo le to da je oče v zaporu. Fak. Boga mama. Gospa še mi razlaga o tem da si moram najti zatočišče do 18 leta. Saj to bo kmalu,čez štiri mesece. Kaže mi slike ljudi ki si želijo imeti otroka. Pa dee no ai mislim. Nebodo me spravli v nobeno družino. Naj me pošlejo v kak tabor al pa kaj." Imaš en teden časa da si najdeš družino. Će ne ti jo mi naključno dolocimi" mi reče šefica. Jaz samo prikimam z glavo. Ta gospa me pospremi do vrat. Spomnala sem se na Damiena. Poklicala sem ga. Ni bilo odgovora. Hotella sem ga presenetiti. Izmuznila sem se iz sirotišnice in idšla k njemu domov. Njegovih staršev ni bilo doma. Pozvonila sem. Nihče ni odprl. Slišala sem samo glasno nabijanje glasbe. Vrata so bila odklenjena, in to sem izkoristila. Prišla sem na hodnik tam je bil par visokih pet,plašč in torbica. Potiho sem se splazila v Damienovo sobo. Tam je bila ženska v spodnjem perilu čakajoč na Damiena. Zaslišala sem njegove korake. V spodnjih hlačah je prišel iz njegove kopalnice v sobo. "Kopel je prripravljena" ji he rekel in jo strastno poljubil. Začel jo je slačit. Oči so se mi zarosile. Samo še fotkala sem ju in pobegnila od Damienove hiše. Zbežala sem v park kjer sem se lahko v miru zjokala. Damienu sem napisala sporočilo da je med nama konec in mu poslala fotko v dokaz. Začela sem se sprehajati po potki ki vodi do slapa. Nekdo me je zasledoval. Obrnila sem se in videla nekega fanta. Nadaljevala sem pot. Pri slapu sem se pri ograji postavila in začela razmišljati. Stopila sem čez ograjo in stopila na najvišjo stopničko iz skale. Pripravljena sem bila na skok.

✈✈✈
Sori za tak kratek next
3 nexti
+mnenje
12. maj 2014
u100342
u100342
nexttt
13. maj 2014
Next najbolsa
19. maj 2014
u151249
u151249
omggg waaaw neeeeeextttttta3<3 ne bo skočla,ta fant jo bo rešu (:
05. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. september 2014
u153913
u153913
skor sm pozabla da pišem zgodbo hehe ampak vseen hvala za nexte
✈✈✈

"Preden skočiš, ti povem da nisi vredna" fant ki me je zasledoval, me je povlekel za rokav puloverja in mi pomagal stopiti iz ograje. "Pusti me!" sem mu rekla in si začela brisati premočena lica."Samo pomagati ti ...""NE,POJDI,prosim".Fant ki mi je na nek način rešil življenje je odšel."Stoj!" sem mu rekla še preden bi zavedno izginil. Počasi se je ustavil in obrnil ter čakal. Nekaj časa sva samo nepremično strmela drug v drugega. Stekla sem do njega in ga objela. "Hvala" sem mu zašepetala. Spustila sem ga in mu pustila oditi. Ko ga ni bilo več videti sem se sesedla na klop. Torej to bo moje današnje prenočišče.
Nisem si upala iti domov. Ni me bilo strah ampak sram. Sram me je bilo mojega vedenja. In če sploh pomislim da sem očeta spravila v zapor.Mami je zagotovo potrta, in me nebi hotela nazaj. Torej moram obrniti nov list v življenju čeprav kot sirota. Večerilo se je. Poskušala sem zaspati na tej neudobni klopci. Tlačile so me more. Upala sem da so bile vse to samo sanje. Ampak ne to je resničnost, ki je ne moreš spremeniti. Zaslišala sem da nekdo prihaja. Počasi sem odpirala oči. Zunaj še je bil mrak za to se ni nič videlo, Postalo me je strah. Zagotovo je kakšna najstniška tolpa ki preganja brezdomce v New Yorku. Šit. Js sm brezdomec. Ampak saj tehnično gledano sem jaz že najstnik.

Ljudje ki so prihajali so med sabo šepetali. Počasi sem se vstala in se odmikala proč od ljudi. Ko jih nisem več slišala,sem kakor hitro sem mogla zbežala.
✈✈✈
3 next
Pa mnenje
05. september 2014
u151249
u151249
Waaaaaw *___*
nism vedla da ej v tebi tolko talenta hohohohoho
popouno je ;3
boga jenny :/
fuuul me zanima akj se bo zgdolo....
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT <3