Forum
● N a s l o v n i c a

http://m.weheartit.com/entry/122873305/via/emma376

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

● a/n:

Helllllo our little hotties!
Why our!? Because my friend and I decided to write a story together. It's going to be a fanfic, my ladies! Harry and Zayn are going to be punk fucking sexy guys! Se Nama dogaja a!?
You know the rules! I made the cover and my sunshine made the proluge... Sooooo updates are going to be slow, because of our other stories.

● Če kera punca rabi da naredim naslovnico, se naj mi javi!

●●Pisateljici:

●BrαdғordBoy❾❸
●nirvana. ✝
● E n j o y
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
●●●F E A R S●●●

●P R O L O G U E●

Strah.

Vsak ima nek strah.

Nekateri jih imajo več, drug manj, vendar vsi strahovi so enaki. V naš poživi čustva, katera nas prebudi, da naredimo nekatere stvari, ki jih nismo hoteli, želeli. Vendar nekatere stvari, ki jih naredimo iz strahu, nas obsojajo do konca življenja. Lahko so dobre, ali slabe stvari. Nekatere stvari naredimo, ker se bojimo, da bomo nekoga izgubili, ljubljeno osebo ali najboljšega prijatelja. Vendar lahko se na koncu zgodi, da vse poslabšamo, ali pomešamo.

Kaj storiti takrat? Ali lahko še vedno to popravimo, ali to pomeni konec?
● So what do you think?
● N E X T?
● Muahahaha summmer is here!
24. junij 2014
waw ful je fajni začetek
res perfektn
pa naslovnica je zakon
komi čakam nadaljevanje
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
24. junij 2014
+prva bralka *proud face*
24. junij 2014
● So what do you think?  ful je fajni začetek/prolog kako bo šele nadaljevanje
● N E X T?to ni uprašanje. Upam da bo kmal 
● Muahahaha summmer is here! Jeah isn't this so cool
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
24. junij 2014
vesna bo pisala tega? hahaha beeeeereeeeeeeeeeeeeeeeeeeem:$
omgg ona je to napisala? popouno *000*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2014
u153052
u153052
next
25. junij 2014
•Super začetek
•Ja, next
25. junij 2014
● So what do you think? it's awsomee*o*
● N E X T? u think? neeext:3
● Muahahaha summmer is here! we know wop wop
27. junij 2014
next
29. junij 2014
gdaj bo next?
16. julij 2014
u171835
u171835
Next
16. julij 2014
Nexta BrαdғordBoy❾❸ sam ne vem kdaj
19. julij 2014
u155253
u155253
Neext čimprej+ nova bralka
20. julij 2014
obe z nirvana. ✝ se vam opravičujeve, da ni bil next prej.. nekako sva se narobe razumele in jas sem misnla da bo ona napisala 1 next, ona pa da jas.. tako da še enx se opravičujem za to pomoto(:
hope U like it

1.
Abigail Louise Styles
Le spominjam se lahko moje otroštvo, ko je bil še očka tu. Pazil je na mene, Harryja in mami. Posebno na Harryja, da ne bi zašel v droge ali huje, v mafijo. Vendar ko je umrl, se mu je to ponesrečilo.
Od takrat je Harry vodja Vzhodne mafije. Poleg te mafije je v New Yorku še na tisoče manjših, vendar le ena je tako ‘mogočna’ kakor Vzhodna in to je Zahodna. O njej vem še manj, kakor o Vzhodni, saj me to niti ne zanima tako, sploh pa mi Harry ne dovoli, da se približam njihovem območju.
Ko je umrla še mami, je Harry skrbel zame. Ni hotel, da sploh spoznam koga iz tolpe, kaj šele da bi se s kom družila. Poznala sem le Demona, ki je vsak večer prihajal k Harryju in se pogovarjal o njunih ‘poslih’.
Pogledala sem Harryja, ki je sedel za mizo in bulil v svoj telefon. Vedno je nekomu pošiljal sporočila, a nikoli ga nisem želela vprašati komu, saj sem se bala, da bi me nahrulil. Od kar se je pridružil Vzhodu, je postal tečen in vskogar nahruli.
“Harry?” sem ga poklicala, a ni dvignil glavo. Zavila sem z očmi in na mizo postavila ribo.
Dvignil je pogled in se namrdnil. “Spet riba?” je vprašal in zavil z očmi.
“Odnehaj Harry.” Sem rekla in ga grdo pogledala.
Zavihal si je rokave in pokazal svoje tatuje. Pojedel je nekaj koščekov in odrinil krožnik z ribo. “Moram iti. Pazi nase in ne čakaj name, ker bom pozen.” Je rekel in vstal ter odšel.
Ko sem pojedla svoje kosilo, sem pomila posodo ter se preoblekla. Ker doma nimava ničesar več užitnega, moram iti na tržnico po stvari.
Vzela sem košaro, zaklenila hišo in se odpravila proti tržnici, ki je oddaljena 2km.
Ko sem prispela, sem na žalost ugotovila, da je danes zaprta in da če ne bom kupila nič hrane, bova jutri stradala. ‘Torej bom morala oditi na vzhodno stran New Yorka.’ Sem si rekla in se obrnila, ter odšla na bus postajo.
To Harryju ne bi bilo všeč, vendar stara sem 19 in lahko sama skrbim zase. V to sem prepričana.
Ko je prišel avtobus, sem stopila nanj in plačala vozniku željeno vsoto, ter se usedla na avtobus v zadnjo vrsto.
Avtobus je prišel v vzhodni del v skoraj eni uri. Stopila sem z njega in odšla na tržnico. Povsod sem srečevala ljudi, oblečene v črno, z tatuji ali kakšnimi brazgotinami.
“En kilogram jabolk.” Sem rekla prodajalki z sadjem in čakala da mi je podala plastično vrečko z jabolki. Ker jaz ne bi bila jaz, če ne bi vrečke spustila na tla tako, da so vsa jabolka padla iz nje.
“Prekleto.” Sem zamrmrala in počepnila in začela pobirat jabolka.
“Naj ti pomagam.” Je rekel nekdo, ki je počepnil in mi podal še zadnje jabolko.
Fant je imel globok in raskav glas. Njegove roke so krasili različni tatuji in poleg njih je imel na sebi še velika črna očala, ki so zakrivala njegove oči. Njegova barva las je ustrazala njegovemu stilu in tudi njegova nekoliko rjava koža. Njegova postava je bila zavidanja vredna in njegove črne hlače so pudarile njegov stil oblačenja.
“Si nova tu?” je vprašal in snel očala. Pod njimi so bile velike čokoladne oči.
“Ne živim tu.” Sem rekla in odšla naprej. Nisem se želela pogovarjati z nekom, kakor je on, kajti če Harry izve za to, se oplela, vendar še pol ne toliko kakor bi on.
“Smem izvedeti potem, kje živi ta lepotička?” je vprašal, me dohitel in pokazal svoje bele zobe. Na žalost je bil njegov stil enak kakor njegovi nameri. Želel me je spraviti v posteljo, vendar če bi vedel, da sem Harryjeva sestra, se mi ne bi približal niti na 100 metrov.
“Ne.” sem rekla in odšla dalje.
21. julij 2014
u155253
u155253
Next
21. julij 2014
u142585
u142585
Neeext!
+ nova bralka!
21. julij 2014
u176501