OK nevem kaj je narobeeee!
31. oktober 2013
u154690
u154690
Kaj bi blo narobe...sej dela pa hwala
31. oktober 2013
Saj berem tvojo zgodbico, ampak vedno nisem na igrah!(:
Next<3
31. oktober 2013
A SI ŽE NAPISALA NEXT!? NE NISI?! YOU'RE GOING DOWN!!! Napiši svoj next, jaz bom pa svojga prav???
31. oktober 2013
Ana:

Ponudil mi je svojo jakno in jaz sem jo vljudno vzela. Bil je zelo topel in dišal je po drevesih. Ozrla sem se po temni ulici. Prepoznala sem jo. Moja mrtva babica Katra je tu živela s svojimi 12-imi mačkami. Bila je zelo prijetna. In ne, ni imela mačk v hiši. Vse je imela zunaj na vrtu. Razen ene. Jackie je bila njena najljubša in vedno jo je babi razvajala. Včasih sta skupaj hodili celo na sprehode! Spominjam se, ko sem šla enkrat z njima, sem si ogledovala ulico in jo, kar naprej nekaj spraševala. Bila sem zelo radoveden otrok. Spraševala sem jo o veliko stvareh, npr. zakaj morajo v tej ulici živeti sami bogataši in kako nastanejo otroci. Babi mi je odgovorila. Glede bogatašev, ne otrok. Bila sem še premlada. Rekla mi je, da so že od nekdaj tu živeli bogati. Na primer babi. Babica Katra je bila najbolj modra, bogata in stara gospa, kar sem jih spoznala. Umrla je 11 let nazaj, ko sem bila stara 8 let. To me je zelo pretreslo, saj sem jo imela zelo rada in bila je edina babica, ki mi je še ostala. Vrnila sem se v sedanjost in pohitela za Jakeom, ki me je že čakal. Torej je njegov prijatelj iz bogate družine? Verjetno. Prišla sva do konca ulice in se ustavila pred zadnjo hišo. Bila je ogromna. Imela je velika steklena okna in skozi njih se je videl veličastni kristalni lestenec. Pred hišo je bil dolg bazen. Bilo je popolno. Z odprtimi usti sem obstala. "Tu živi Liard?" Jake mi je prikimal. Nagonsko sem ga prijela za roko. Nato sem zardela in se hitro odmaknila. Pogledala sem v tla, da bi skrila svojo rdečico, a on mi je dvignil obraz in me prijel za roko. Skupaj sva odšla proti vratom. Pozvonil je in se mi nato nasmehnil. Čez nekaj sekund so se odprla vrata. "Stari! Ali veš koliko časa te že čakam!" je zavpil fant in napol objel Jaka. Nato se je obrnil proti meni. Res mi je bil znan. "Živjo lepotička. Si se izgubila?" je rekel in se mi nato nasmehnil. Pogledala sem od Jaka do fanta in nato vprašala: "Oprosti, ali sva se že kje videla? Zdiš se mi zelo znan." Fant me je presenečeno pogledal in rekel: "Seveda si me že videla! Saj veš jaz sem Lia,...Au!" Jake ga je brcnil. "Oprosti." je zamrmral. "Khm, je že v redu." je rekel fant (mislim, da je to Liard) in ga namrščeno pogledal. Nato naju je končno spravil dol z mraza in odšli smo v najlepšo hišo, kar sem jih videla.

31. oktober 2013
Tt next je bil bolj dolg zdaj 5 nextov za nadaljevanje!
31. oktober 2013
u154690
u154690
neeext, me zanima kak bo zvedla da ni jake haha + ful maš podobne ideje k jas
31. oktober 2013
A res?? Kul. Sam a veš ka je butasto? Da greš brat eno zgodbo pol pa vidiš da je enaka tvoji pa da je tvoje ideje sam malo spremenila drugo je pa isto sam zgodbica je pa ful slapš napisana pa velik bol popularna kot tvoja in pol si sam tak
31. oktober 2013
u154690
u154690
ja wem...samo jas te ne mislim fejkat~mam že vse v glavi samo napisat še morem
31. oktober 2013
next
31. oktober 2013
ej Lara točno vem kaj misliš

Še 1 next pa nadaljujem že dons! ker sm glih dobre volje
31. oktober 2013
NNNNENEEEEEEEEXXXXXXTTTTT!!!!!!!!! V bistvu ful nisem fan od 1D ampak zgodbica je fuuuuuul kul. Nextiiiiiiiiiii pleeeaaaassseeee!

31. oktober 2013
oooo iiiiiii kk ljepoooo!!!!! Takim očkam se pa ne morem upreti! OK bom napisala prav?
31. oktober 2013
Pa hitro,.....

Cutiepiee iiiii
31. oktober 2013
Skrivnostna oseba:

Prijel sem jo za roko. Spet jo je oblila rdečica. Kako ljubka je bila z rdečimi ličnicami. Bila je res lepa. Pozvonil sem in Liam je odprl. Povedal mi je, da me je že nekaj časa čakal in se nato na mojo nesrečo obrnil k Ani. Ko ji je rekel lepotička na njegov poseben način, sem že vedel, da mu je všeč. Najraje bi ga boksnil, a sem se na (ne)srečo zadržal. Ana ga je vprašala, če sta se že kje srečala, ker ji je bil znan. In nato me je budalo skoraj izdalo. Na srečo sem ga še pravi čas brcnil. Ko smo prišli noter me je Liam potegnil na stran in mi rekel: "Zayn, kaj se dogaja? Pripelješ neznanko, ki je mimogrede zelo čedna v njenem kratkem krilu, ter me nato še brcneš? Kaj je narobe s tabo? Mislil sem, da bova vadila najin solo v tisti novi pesmi!" Opravičujoče sem ga pogledal in mu dejal: "Poglej Liam. Ta punca mi je res všeč. In to zelo. In nočem da ve, da sem iz tiste najbolj popularne skupine, ker bom potem samo slavna osebnost za njo." Prikimal je. Vedel je kako je s tem. "Tako kot je bilo z Perrie." je rekel. "Natanko tako." Perrie in jaz sva hodila nekaj časa, ampak ona se je do mene vedno obnašala,.... Ne znam razložiti. Vse kar jo je skrbelo je bil njen videz, njen videz, njen videz ter kje je kakšna kamera, ki jo slikala, kako pozira pred menoj. Ko sem poskušal prekiniti z njo, se je zadrla na mene. Kričala je eno celo uro in nato se mi je strgalo. Rekel sem ji adijo in preprosto odšel. Novinarji pa zaradi nje še vedno mislijo, da sva skupaj. Ampak ne bom se več ukvarjal s Perrie. Našel sem punco svojih sanj in ne mislim je kar tako izpustiti.
31. oktober 2013
next.
31. oktober 2013
u154690
u154690
Neext
31. oktober 2013
neeeeeeeeeeext
01. november 2013
Zdej nimam veliko časa zato bom napisala samo to

Skrivnostna oseba:

Že sem naredil nekaj korakov in se potem nekaj spomnil. "Aja, pa rekel sem ji, da ti je ime Liard." Nato sem odšel naprej. Zadaj za mano pa se zaslišalo: "Zaaaaaaaaayn!" Nasmehnil sem in odšel k Ani.
02. november 2013
u154690
u154690
Next
02. november 2013
Ana:

Dnevna soba je bila ogromna, z največjo televizijo, kar sem jih videla in celo kino sedeži in vsak sedež je imel pred sabo svojo mizo! Potem je bilo tam veliko slik; vse so bile zelo lepe. Ena mi je bila še posebej všeč. Bila je ena največjih in imela je najlepši okvir. Slika je bila zelo realna. Lahko sem si kar predstavljala sebe in Jaka na robu tiste skale. Ah, kaj pa si mislim?! Midva z Jakom!? Stresla sem z glavo. Zaslišala sem korake. Jake je prišel nazaj k meni in jaz sem prenehala občudovati dnevno sobo. Spet me je prijel za roko. Nasmehnila sem se. Občutek je bil prijeten. "Ni lepa?" sem ga vprašala. "Ja, si." Zasukala sem se, da bi ga pogledala, ko mi je mojo glavo vzel v roke in me poljubil. Čisto sem se stopila. Zavzdihnila sem v njegove ustnice. Bile so tako sladke. A ne presladke. Ravno prave. "Khm, khm." se je nekdo odkašljal. Prekinila sva poljub. Ne! Ne še. Samo še malo,... Kdo naju je prekinil!? Zavrtela sva se in videla Liarda kako bolšči v naju. "Ups." sem zašepetala. Jake se je tiho zarežal.
03. november 2013
Slika:

03. november 2013
neeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
04. november 2013
nexxxtt + nova brauka
05. november 2013
iiiiiii kk sm vesela Naaty in le_ja) !!!!!!!

Sam zdej trenutno še nimam časa nextat ker moram še eno butasto seminarsko napisat
Huala drgaš
10. november 2013
ok zdej mam čas!!!!

ZDEJ SE BO PA IME SPREMENILO, KER VEMO KDO JE SKRIVNOSTNA OSEBA!!!

Zayn:

"Ja, si." sem ji rekel in jo poljubil. Ni se odmaknila. Še bolj strastno sem jo poljubil. zavzdihnila je. Njene ustnice so bile tako tople. Vse okoli naju je naenkrat izginilo, ostala sva samo jaz in Ana. Nato pa sem zaslišal Liamov glas: "Khm, khm." se je odkašljal. Najraje bi ga zadavil. Ana se je hitro odmaknila in zašepetala: "Ups." Tiho sem se zarežal. Ano sem prijel za roko in skupaj sva odšla za Liamom. Povedel naju je po stopnicah in nama sproti govoril: "Zay,... Jake." se je hitro popravil. "Jake tukaj boš ostal en mesec, ker imava,... veliko dela. Ana, tukaj si dobrodošla. Vsak prijatelj mojega prijatelja je moj prijatelj. Moj stavek, mimogrede." in ji pomežikne. A ona me samo pogleda. To me napolni z zadovoljstvom. Veliko punc pade pod Liamovimi nogami. A ne Ana. Ta punca je res nekaj posebnega. Liam je tudi videti presenečen, a hkrati malo vesel. Ko je Ana opazovala slike, mi je pomežiknil in rekel: "Vav, Zayn! Ta je pa res drugačna!" Ana je potem pogledala Liama in rekla: "Hvala za vse. Zelo si prijazen." in se mu nasmehnila. Liam se ji je nasmehnil nazaj in ji rekel: "Samo eno uslugo mi naredi. Ne kliči me Liard. Lahko mi rečeš,...hm,....Liam?" ji je zvito predlagal. Rekel sem: "Ja, dobra ideja,... Liam!" in se v sebi na ves glas zarežal. Ana pa je rekla: "V redu. Ni problema!" In tako je bil ta problem odpravljen.
11. november 2013
nexxxxt
11. november 2013
u154690
u154690
Next
16. november 2013
neeext fuuuuuul carska zgodba + nova bralka
16. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg