Forum
u151962
u151962
Nekaj let nazaj, še nihče ni slutil, da se bo začela vojna, vsak sleherni dan bo postal boj za preživetje in obilje bo izginilo, strah pa bo zajel vsako človeško bitje. Mogoče bi se temu lahko izognili, če se ne bi ljudje, kot vedno tako bali neznanega, da bi začeli delati nepremišljene stvari, ki pa pustijo posledice. Pa vendar, ozirati nazaj se nima smisla. Pustimo preteklost v preteklosti. Kar se je zgodilo, se je. Če lahko kaj storimo je to, da začnemo delati velike stvari v sedanjosti, ki bodo dobro vplivale na prihodnost.
Demoni so živeli v sožitju z nami ampak le zaradi tega, ker sploh nismo vedeli, da obstajajo. Ko pa smo jih ljudje odkrili in jih slabo sprejeli so demoni upravičili svoj sloves. Jezni in željni po maščevanju so nas sklenili zbrisati iz obličja Zemlje, gluhi za naše krike. Tako se je vse začelo.

No spet sem začela pisati zgodbico, že stoto
Zelo bom vesela vsakega bralca in prosim, ne oglašujte, raje uporabite zasebce v ta namen in sploh ne štejte napak v mojem pisanju, ker jih je preveč
Zgodba bo govorila o ljudeh in demonih, o njihovi vojni. O demonih ima vsak različno mnenje, mojo "teorijo", zamisel, kakšni so pa vam bom predstavila v prihodnjih nextih, če ste za
15. avgust 2014
u122384
u122384
Senčka, kaj čem rečt?
Uno, ko fsakič?
Carsko?
Popolno?
Fenomenalno?
Fantastično?
Nah, bom kr rekla en konkreten kompliment, ki preseže VSE to:
Ja bom to brala.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
15. avgust 2014
u160233
u160233
Zanimivo.
Hvala, ker si mi poslala.
Next!
15. avgust 2014
u122384
u122384
T, si pa kratka.
15. avgust 2014
u160233
u160233
Na fonu sem.
15. avgust 2014
u151962
u151962
JAKE
Požiral sem solze, ko sem opazoval moje mesto. Vsaj nekoč je bilo mesto. Sedaj so bile samo še ruševine. Napol podrte stavbe so začele preraščati rastline, avtomobili se bodo kmalu spremenili v kup rje. Pogled mi je zdrsnil na osnovno šolo. Strehe skorajda ni bilo več, le malo na desni strani, notranjost je bila razbita, razmetana, pravi kaos, ostala je le še sled nekdaj pisanih sten, mareličnih, vijoličnih in modrih. Omet, ki je razpadal že prej, je bil sedaj že popolnoma odkrušen. Čeprav je že dolgo nisem obiskoval, je imel ta kraj v mojih mislih veliko spominov, dobrih in slabih. Spomnil sem se takratnih sošolcev, sošolk. Vedel sem, da jih je ogromno izmed njih že izgubilo življenje v teh mračnih časih. Vedel sem, da se med to podrtijo skriva vsaj nekaj demonov, ki prežijo na naivneže kot sem jaz. Opazil sem trop psov, ki se je podil med ruševinami in glasno lajal. Nekoč so imeli ti psi lastnike. Zdaj so postali divji, kakor volkovi, borili so se za hrano, nikomur več niso zaupali. Opazil sem znano barvo kožuha. Bil je mešanec Trey od mojega prijatelja. Njegov nekoč lesketajoč se bel, črn in rjav kožuh je bil zdaj le še kepa zavozlanih dlak, ki so prekrivale, dobro vidne kosti, sestradanega bitja. Vsi tisti psi so spominjali na okostnjake, sama kost in koža, ter umazana dlaka. Spraševal sem se kako dolgo bodo preživeli. Ker sem vedel, da je opazovanje ruševin nekdanjega življenja nesmiselno početje, sem se odločil, da grem naprej. Bilo je žalostno, a če sem hotel preživeti sem moral pozabiti na to, depresije si nisem mogel privoščiti. Vsak dan je bila borba. Do zdaj mi je še uspevalo. Ampak čutil sem, kako me zapuščajo moči in razum. Spraševal sem se, kdaj se bo to končalo. Ko ne bo nikogar več? Ko bo mrtev vsak človek. Začutil sem močno željo po ukrepanju, a kaj bi naredil? Samo fant sem bil, poleg tega pa še sam. Zatekel sem se v jamo in prevzel me je obup. Jezno sem brcnil v skalo in si skoraj polomil prste na nogi. To me je nekoliko ustavilo, da sem se pomril in začel razmišljati trezno. Tako sem ugotovil, da sem potreben dobrega spanca. Kar je sicer na kamnitih tleh težko doseči. Na kup sem zvlekel nekaj posušenega, odpadlega listja in poskušal na njih zaspati.

DEVON
Prestopil sem prevrnjen stol in s kotičkom očesa opazil premikanje. Zasukal sem glavo. Bilo je samo razbito ogledalo v katerem sem videl lasten odsev. Za trenutek sem se ustavil. Moj obraz so krasile zanimive oči. Bile so podobne človeškim, vendar so bile vijolične barve, zenica je bila tanka in navpična kakor mačja, pri močni svetlobi. Na oči so padali moji vranje črni skuštrani lasje. Na vrhu glave sta izpod le teh kukala dva modra rogova, dolga za pol nadlakti. Moja koža je bila sivo modra, bledega odtenka. Vsekakor smo bili demoni lepši od ljudi. Ob tej misli sem se zarežal, razgalil moje koničaste zobe. Za hip sem zaprl oči in že sem bil netopir, letal sem skozi ruševine stavb, iskajoč naslednjo žrtev. Pa vendar je bil moj način iztrebljanja ljudi poseben. Rad sem si pridobil njihovo zaupanje, potem pa opazoval njihov osupel obraz, ko sem ji razkril kaj sem in ko so ugotovili kaj to pomeni za njih. Sami so si krivi, nemarneži. Tako ali tako ne bo trajalo dolgo, nemočni so, brez moči, skoraj enaki živalim, nad katerimi se povzdigujejo in mislijo kaj so. V resnici pa so nič. In to jim demoni dokazujemo vsak dan. Dokler jih ne bo več. In ostali bomo samo še mi. Kakor je prav. Zdaj je napočila naša doba.
*******************************************************************************************************
To sta pač glavna lika zgodbice in najbrž bom pisala samo o njiju Vam je všeč? Next?
16. avgust 2014
Next
16. avgust 2014
u120926
u120926
Neeeeext
16. avgust 2014
Me like it ;D neext
16. avgust 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/tips-for-writing/74409/ (ne mi zamert oglaševanja, lahko vrneš če hočes ;D)
16. avgust 2014
u178027
u178027
Next
16. avgust 2014
u124965
u124965
neeeext
16. avgust 2014
Perfect jee *0* neeeexxxtt
18. avgust 2014
u151962
u151962
DEVON
Agares me je hladno premeril. Nato je spregovoril z globokim glasom: "Se boš Shaxu in njegovim pridružil nocojšnjem lovu?" Odkimal sem:"Ne, delo imam." Kralj demonov je rahlo priprl rdeče oči, kot bi mi ne zaupal ampak tega si ni mogel dovoliti, zaradi mojega položaja. "Izbral sem novo žrtev. Pusti mi vsaj malo zabave z naivnimi ljudmi," sem rekel in ves čas pazil, da ga ne bi užalil. "Da, naj ti bo," je rekel in se zazrl vame. "Ampak," je nadaljeval: "Obišči kdaj Amy. Pogreša te." Njegov glas je bil še vedno hladen in tak je bil ves čas, ne glede na to kaj je govoril. Pravijo, da smo demoni brez čustev. Da nismo zmožni ljubiti. To ni bilo res. Naša srca so premogla ljubezen, a sovraštvo je bilo velikokrat močejše. Spomnil sem se na ljudi. Tudi oni niso bili ravno angeli, videl sem zlo, ki so ga počeli. Demoni bi bolje ravnali z Zemljo. "Bom," sem rekel, se priklonil in odšel. Opazoval sem črne postave, ki so švigale sem in tja, podgane in netopirje. Tukaj je bilo najvarnejše za demone. Ozek izhod me je pripeljal do pečine in pogledal sem dol. Bilo je okoli tisoč metrov. Skočil sem. V prostem padu sem se spremenil v sokola in zajadral. Letel sem nad gozdem in iskal novega človeka, ki bo slepo verjel.

JAKE
Vstal sem in zastokal. Moje telo je bilo razbolelo, kajti kljub listjem, sem ponoči nekako pristal na kamnitih tleh in občutek je bil sedaj tak, kakor, da bi me povozil vlak. Pomel sem si oči in presenečen ugotovil, da nekdo stoji nekaj metrov pred menoj. Moje oči so nekaj časa potrebovale, da so iz temne silhuete dobile fanta mojih let. Imel je črne lase in videti je bil zelo vitek obraz so mu krasile rahlo vdrte ličnice, njegove oči so bile neverjetne, modre ampak nekako so delovale vijolično. Imel je bledo polt in gledal me je z umirjenim pogledom, kakor, da ne bi pustil, da bi se preplašil. "Dobro jutro," je rekel. Njegov glas je bil gladek, skoraj nečloveški. Komaj sem iz sebe spravil komaj slišen odgovor: " 'Jutro." Tedaj se je fant nasmehnil in razgalil bele zobe. Njegov nasmeh je bil kakor v pravljici. "Opazil sem te, tukaj samega in sem pomislil, če potrebuješ družbo," je začel fant, njegove modre oči so se sproščeno razgledovale po jami in po meni. Družbo sem krvavo potreboval. Če je človek predolgo sam, preveč razmišlja, se pogovarja sam sabo in vse to vodi v norost. Nisem hotel znoreti. Sploh pa ne v takih časih. Zato nisem dosti pomišljal niti okleval: "Se razume, lahko me spremljaš, če ti ni v breme." Spet se je nasmehnil in mi ponudil roko: "Ime mi je Keith." Dotaknil sem se njegove dlani. Bila je neverjetno hladna. "Jaz sem Jake," sem mu odgovoril in nekako uspel spraviti skupaj rahel nasmeh.
*************************************************************************************************************
Btw, I always love reading your comments, so make my day! And ... next?
18. avgust 2014
O fakk perfect jee! Upala sem da bo namesto Jaka punca, in bota mela punca in toti demon polne odnose hahaha v glavnem to je perf fab in nwm kaj se vse
Neeeeexxxttt
18. avgust 2014
Spolne*
18. avgust 2014
u122384
u122384
Fuck You., bujna domišljija...
Ampak...
Kaj pa, če se Devon samo prepričuje, da sovraži ljudi, ampak je v resnici gej, in se je zaljubil v Jaka, ampak bo postal hetero, ko bo našel eno punco in potem bo ugotovil,da je to demonka, ki se je cel čas pretvarjala, da je človek, in še Jakova punca?! O.o
Al pa mam ja bujno domišljijo...
Neeeeeeeeeeeeeeeext!
18. avgust 2014
TinaDeath- zanimiva teorija hahaha
18. avgust 2014
u122384
u122384
znaš kaj sm skužla?
če si odrasl, nimaš domišljije...o.o
so... DO NOT GROW UP!
it's a trap.
18. avgust 2014
u163794
u163794
next
18. avgust 2014
u177990
u177990
nekšt!!
+ nova bralka... c:
+ super pišeš (: krr tko naprej
18. avgust 2014
u178027
u178027
Next!!! Nujno
18. avgust 2014
omg, zakaj se mi zdi, da je Dejack stvar? ker se mi zdi, da mam nov OTP
iiiiii pa še ship name sm nardila, i'm so proud of myself right now
+ nova bralka
++ kokr doug časa boš ubijala sm sekundarne like si ena mojih najljubših pisatlc na igrah
+++ in dokler bojo nexti redni
++++ neeeeeeeeext
18. avgust 2014
next
12. september 2014
u163794
u163794
next
14. september 2014
u163794
u163794
a ste sploh dojele, da se je zbrisala!!! NE NO!!!!!! ZAKAJ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ZAKJ?!
14. september 2014
u122384
u122384
wolf13, če bi poznala in se družila z senčko, bi skužla, da ma probleme z lajfom in pride nazaj.
14. september 2014
u163794
u163794
ja, ampak tega še nism skužila
30. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg