u56785
u56785
No,mene pa zanima kaj vi mislite v predstavniki različnih držav.Pokomentirajte tudi pesem.
Da vam bo lažje mate tuki vse pesmi evrovizije.
01. maj 2012
u56785
u56785
A bo kej?
06. maj 2012
✪ Albanija - Suus : dougcajt.
✪ Austrija - Woki mit dem Popo : hahah zabauna.:3 ilikeit.:3
✪ Azerbaijan - When the music dies : lahko bi bla bolša.. men so ble usako leto njihove ušeč, letos pa ni nevem kaj..:/
✪ Belorusija - We are the heroes : že slišano.. samo ni neki slaba alpa kej..
✪ Belgija - Would you : ah. tko no..:/
✪ Bosna & Hercegovina - Korake ti znam : klasična eurovizijska.
✪ Bulgarija - Love unlimited : trying to be dance music or what ?
✪ Hrvaška - Nebo : žou mi je da oni skor never ne pridejo u finale, sej neki njihovih je blo za u finale, letošna bi maybe lahko notr pršla..:/
✪ Ciprus - La La Love : ni slaba, dobra je :3
✪ Danska - Should we know better : že slišanaaa..:/
✪ Estonija - Kuula : lahko bi naredl tako bl živahno, tko k lani, ne pa tak dc..
✪ Finska - Nar jag blundar : k kitajska zveni haha.;D tut po melodiji (mojasošolkakitajka,velikratsmslišalakitajskepesmi)
✪ Francija - Echo (You and I) : ko je nastopla na misiji evroviziji sm si samo misnla: ''haha, če ne bi bla avtomatično u finalu sploh ne bi pršla'' zdej pa vidm, da je še 1000 slabših pesmi, in ta mi je zdej še kr okj.c:
✪ Makedonija - Crno i Belo : men je še kr dobra no.:3
✪ Georgia - I'm a joker : glede na naslou sm misnla da bo bolša pesm,živahnejša. ni mi ušeč..
✪ Nemčija - Standing Still : men je ušeč tak način muzike, pač speuna je in mi je okj:3
✪ Grčija - Aphrodiscas : nuem, zakaj usi omenjajo evrovizijo u pesmi.. drgač pa ni nevem kaj slaba..
✪ Madžarska - Sound of our hearts : men je ta pesm res ušeč in glasujmo za naše sosede!
✪ Iceland - Mundu eftir mer : če poslušaš celo ti tko ostane u spominu, pa u angleščini je ful bolša in tut nastopal bodo se mi zdi da u angleščini;3
✪ Irska - Waterline : sej je pesm okej, ampak onadva mata ponavadi bl živahne komade.. zdej pa se mi zdi da je tak komad kt da bi pel 1d in sploh ne morta john pa edward na to pesm nč skakat pa to.. pomoje mislta da bosta zmagala zarad oboževalk & oboževalceu.. no prznam, lani sm za njiju glasvala hihi :3 no ta pesm mi je res ustala u spominu in je drgač super, če ne bi slišala njujne lanske, bi se mi zdela pa še much better.:3
✪ Izabo - Time : ja tko starinsko deluje ampak mi je dobra, ker je taka živahna pa tko res me spravi u dobro voljo :33
✪ Italija - L'amore e femmina : samo da sm slišala to pesm sm si rekla : ''aha, italijanska amy winehouse'' samo men je pesm ušeč :3
✪ Latvia - Beautiful song : abba. to je use kar lahko rečm.ženska zgleda kot barbika, sorii, ampak res.:/ pomoje bo u finalu, ker gre hitr u ušesa :3
✪ Litva - Love is blind : true. pesem je men ful ušeč, ko poslušaš celo ti res dobra postane :3
✪ Malta - This is the night : sej je okj, k slišš samo en del, ampak pol poslušaš celo, se skoz samo refren ponaula in ti postane že dougočasna. samo pomoje so u finalu:3
✪ Moldova - Lautar : men ni slaba.:3
✪ Črna gora - Euro neuro : hahaha poslušaš besedilo, se nasmejiš do solz ahhaha. men je res fajn, čeprou je kot manifico. ampak kaj morš :3 care c':
✪ Norveška - Stay : eric saade, okej. mau je zrastu hahah. šala:'3 tak je kot eric saade in res muska skor the same, ampak za erica sm lani glasovala, ker mi je bla pesm dobra, in ta mi je tut :3 in kako plešejo. uaaau< 3
✪ Portugalska - Vida minha : dougcajt, nč ne izstopa..
✪ Romanija - Zaleilah : za le la li la li everything everybody.. no ta mi gre u ušesa.:3
✪ Rusija - Party for everybody : c'mon and dance, c'mon and dance, c'mon and dance, party for everybody dance, c'mon and dance, c'mon and bum bum... hhahaha. men je pesm ušeč, kua morš :'3
✪ San Marino - Facebook (My Network Song) : zakaj sm napisala my network song ? ker so mogl zarad politike spremenit naslou, sem nekje braala. ja video je zanimiu, nevem pa kako bo izpadla pesm brez videa :/
✪ Srbija - Nije Ljubav stvar : nuem, mau je dougočasna, ampak izstopa zarad jezika, k je men osebno ušeč :3
✪ Slovaška - Don't Close your eyes : men je fajn, ne morš pomagat :3
✪ Slovenija - Verjamem : ni mi nevem kaj slaba, maybe še pride naprej zarad svoje starosti & vokala :3
✪ Španija - Quedate conmigo : men je ušeč jezik, melodija, samo glas te ženske mi ni ušeč. zgleda kt da ji ga zmankuje na višinah..:/
✪ Švedska - Eubhorija : dance muska, kaj morš dobra je :33
✪ Švica - Unbreakable : no men je dobro samo ko govori ''this dream, your wildest dream, your wildest dream..'' me spominja na jasona mraza - i'm yours : ''no more, no more''
✪ Nizozemska - You and me : ni slaba, taka živahna, čist okej:3
✪ Turčija - Love me back : nuam zakaj mi je zadne cajte taka muzka ušeč :'D
✪ Ukraina - Be my guest : čist okej je.:3
✪ VB - Love will set you free : prou predstaulam si, kako bo ta pesm po radiju haha.:'3

to je pač utis ush pesmi name.. nevem kako se vm zdi, ampak usak ma drugačn ohus za musko..
navijam za IRSKO & MADŽARSKO !!!
06. maj 2012
emmm sorry res nočem te užalt al pa kej sam pesm s katero se bo predstavla finska ni niti mal podobna kitajski.....sej itak pa tvoje mnenje no.... (sam povem) sorry še enkrat
http://www.youtube.com/watch?v=s0TP-NdJg2U&feature=related (tle maš eno kitajsko (ne vem če ti bo ušeč taka.....mal bl otročja, sam kitajci taku poslušajo) no fajn se mej in še enkrat sorry
09. maj 2012
hahahah nč hudga ampak ta jezik mi je mau tko. ;3 drgač se pa jst tut kitajsko učim govort oz. me sošolka uči in za zdej znam različna uprašanja in kletvice hahhaaha
09. maj 2012
HAHAHAHA no sej drgač sam povem..... nočem se nekej pametne tle zej delat (ker tut nism) res super da se kitajsko učiš !!! ful hudoo !!! kok pa je ime tvoji sošolki če smem prašat? (jst bi tut rada mela sošolko s kitajske.... majoj noooo a veš kok sm ti jst zdej tukej fouuuš nooo !!!) ^__________^
09. maj 2012
haha. eh bogaa.. ma sej ni nč, nism jst tko napadaln člouk hehe. ime ji je xue. prebere se 'še' z ozkim e, pa po kitajsko to pomeni sneg :3
09. maj 2012
hudooooo .... men bi tut loh blo ime sneg (rada mam sneg) - prosm tega ji ne povedat, sam hecam se !!! ;D ful dobr res! a ma profil kle ?
09. maj 2012
ne c:
09. maj 2012
življenje ni pravično kadar sm jst zravn.....
09. maj 2012
hahahha dej nehi no ni reees :3
09. maj 2012
ja pa je noooooo !!!
09. maj 2012
dej nehiva. :3 to je tema o evroviziji. . kdo je tvoj favorit ?
10. maj 2012
moj favorit ??? hmm...... rusija ? hahahahahahaha ne resno !!!!
10. maj 2012
a une babushke ? :'P
11. maj 2012
ja ja une !!!! hahahaha
ker je pa tvoj favorit (madžarska mogoče ka si prej nekej na to temo napisala?)
11. maj 2012
turki majo najjačee tko pride tip na oder pa reče -hei,hei.....
25. maj 2012
turki ? mah men gre pa njihov komad na živce , ampak vsak ma svoj okus
25. maj 2012
tuuurki so jaći jaaaa < 3
eva je izpadla :/
26. maj 2012
mah men turki niso bli tolk,mal tko em....mal brezveze, sam tist ko so pa nrdil ladjo z ogrnjali je pa blo zakon
eva bi mogla it naprej,če je šla tista dolgočasna albanka ki se je sam drla bi mogla it tut eva ! to ni prov !
26. maj 2012
jaa pa albanka & js bi namesto bosne dala naprej slovenijo, ker je bla velik lepša pesem.. in švico bi dala nuuuuujnoooo naprej !!
26. maj 2012
kera je že bla švica ?
26. maj 2012
Švedska je bla the best!
26. maj 2012
men je bla romunija zlo fajn- a švedska tut (tko kt usak let)
26. maj 2012
Naša Eva je bla itak zakon,sm je žal izpadla.Men je pa drgač dobra Španija,Danska,Madžarska(sm se mal bojim,da ma ta pevec preslab vokal),Srbija,Italija aja pa itak še Islandija
Aja pa support.*,tam grška pevka zapoje Aprohdisiac in ne Evrovizija.
26. maj 2012
men so pa fulj dobre : rusija (number one !!!),ciper,norveška,romunija,grčija,malta,bolgarija,makedonija,francija,italija,srbija (je še kr),norveška,ukrajina, ALBANIJA MI JE TAK DREK ! KUKR DA BI SE DRLA : ČAAAAAAAAAAAAAAAJ ! men je bedna,tisto dretje je res grozn,vse kar je pa vmes je pa dougcejt!
26. maj 2012
Ja,to maš pa prv.Albanija je najbl butasta pesem.
26. maj 2012
jaaaaaa albanija je kr neki
26. maj 2012
u83973
u83973
ej..sej babice (rusija) so čist kul...ampak lejte...če bi zmagala na tisti njihovi em al karkol majo TALE, bi pomoje dejč pršl kokr bojo one,...

drgač pa-če bi slovenija v finalepršla, ne bi blo tok slabo! ampak u drugem predizbori je blo fhuuulj komkurence, če bi nastopala v prvem, bi pomoje pršla....
pa še to mi povejte.kua mislte o starih zmagovalcih? dimabilanmi je toook huud pa kko se je marija šerifović (sej vem de je narobe napisan) postrigla...ježek
al pa barva las od lene... huuuuuuuuuudo
26. maj 2012
men js všeč zmagovalna pa vam?
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg