Forum
Heej :3
Moje ime je Samantha Kerr a vsi me kličejo Sam. Živim v Ljubljani in tudi tam obiskujem splošno gimnazijo.Stara sem 17 let in imam sestro Hanno , ki je 3 leta starejša od mene. Moja mama je umrla v prometni nesreči , ko sem bila stara 5 let. Oče je tako zapadel v depresijo in večino časa sva preživeli sami saj se je zapiral v svoj kabinet ali pa je svoj prosti čas preživel v bližnji kantini. Moja mama je bila angležinja in prav zaradi tega imava z Hanno angleška imena. Jaz sem si izrecno zaželala tudi njen priimek. Vsaj nekaj kar me spominja na njo. Nimam fanta , saj prebolevam prevaro bivšega. Zalotila sem ga kako se je po treningu poljubljal z mojo najboljšo prijateljico Klaro. Tako , da sedaj večino časa preživim sama v družbi knjig saj bi nekoč rada postala zdravnica. Moj hobi je tudi petje in ples čeprav si dam duška le med tušem in , ko se sama doma. Imam dolge skodrane kostanjevo rjave lase , zelene oči moj obraz pa krasi nekaj ljubkh pegic.

"Nikamor ne bova prišli če boš tiho. Vsaj nekaj reci!" je že skoraj modelovala psihologinja. Srknila je ostanek črne kave , ki si jo je skuhala , ko sem priišla. Torej pred natanko 45 minutami. Zavzdihnem in neopazno zavijem z očmi. Kaj ji naj povem? Da sem še totalno na tleh , ker me je zapustil moj fant. Ker me je moral prevarati ravno z mojo najboljšo prijateljico? Da so doma še vedno nevzdržne razmere? Da ima sestra novega fanta , ki je čisto po naključju moja bivša simptija? Da se je oče včeraj spet napil in me ozmerjal z raznimi žaljivkami? Da si me je drznil udariti? Da si želim proč? Da vsi na šoli govorijo samo o neki skupini v kateri pojejo neke puste riti brez karakterja? Stresla sem z glavo , da bi pregnala te zoprne misli. Zakaj moram ravno to zaupati njej? Kako naj zaupam osebi , ki sem jo spoznala pred dvema tednoma? "No , Sam?" je nepotrpežljivo vzkliknila in pogledovala na uro. Njena pisarna je bila zoprna že na pogled. Hrastovo že tako zlizano pohištvo , da bi se zlomilo če bi nanj naslonil le komolec. Starinske rožaste zavese , star naslonjač kater še komaj drži mojo težo polno polic na katerih se nabira prah. Najboljše pri tem je še bila velika stenska ura , ki je kazala , da me še do svobode loči natanko ena minuta.Iz roba naslonjača sem vzela svojo torbo in ko je ura nakazala, da lahko grem sem dobesedno stekla iz pisarane. Slišale sem njene klice a se nisem ozirala. Šele , ko sem bila vzunaj sem normalno zadihala. Toda zagledala sem svoje sošolke. V rokah so držale revijo in navdušeno cvilile. Takoj sem vedela o čem bo govora: o teh pustih gejevskih pohlepnih ritih: One direction.

Vam je všeč? Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. september 2012
u103087
u103087
next
28. september 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/blood-grozljivka!/42516/1 za use ki majo radi grozlivke!!!!
28. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg