Forum
u30296
u30296
New story (again) from Nežaaaaa! :Đ

No, če boste seveda bral (upam da) bom napisala (še) eno zgodbico. :33 Yeeah, upam da vam bo ušeč. ;* & če boste brali, veste, kva morte napisat ane? [next] :33 hvala.
Drgač pa zgodba govori o eni najstnici, ki se sooča z vsakdanjimi težavi, recimo ljubezen, prijateljstvo itd..

Boste bral? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. februar 2012
u71017
u71017
neext!
09. februar 2012
u30296
u30296
Hvala. :3 & še 1 next, owkey? ;D
09. februar 2012
next zdej pa piš!!!!!!!!!!!!!!!
09. februar 2012
n.e.x.t.p.l.i.s
09. februar 2012
NEXT! c: so 3 je. ;* piši piki.♥
09. februar 2012
dej že!
09. februar 2012
u30296
u30296
~piišeem~
09. februar 2012
u30296
u30296
Okej+ opravičujem se, če bom preveč gorenjsko, oz po naglasu.
~ osebe~
Amadeja.~ jest.
Anja.~ Bf

"NE! Ne moram več! Konec je, Tadej! KONEC!" sem zavpila in si z rokavom brisala solze. Prevrnila sem se na posteljo in jokala. Hlipala sem in gledala skozi okno. Videla sem Tadeja, ki je ravno odhajal. Tadej je moj fa.. Bivši. Takoj, ko ga nisem več videla, sem odšla na facebook. Anja je bila dosegljiva. Takoj sem ji povedala vse o Tadeju, nato pa mi je obljubila, da pride okoli 6h, takoj po glasbeni šoli. Ko se je poslovila sem zopet zajokala.. Zazvonil je moj telefon... "Anja!" sem odrešilno rekla. Vendar ni bila Anja, bil je Tadej. "Kaj želiš?" sem zakričala, nato pa odložila. Tri minutke po tem sem dobila njegov SMS. "Da mi oprostiš!♥" je napisal. Oh, ko vsaj ne bi dodal tega srčka. Kmalu zatem sem nehala hlipati, ter sem malo podremala. *_* Sploh se nisem zavedala, da je ura že 18:03 in da bo kmalu prišla Anja. Vsa zlimana sem odšla po stopnicah da bi ji odprla. Takoj mi je planila v objem. Zopet sem pričela jokati. Sedli sva na mojo posteljo in gledali skozi okno, kjer se je prej sprehajal Tadej.Slonela sem na njeni rami in nato je spregovorila. "Zakaj ttee je pustil?" je vprašala. Glavo sem premaknila in odkimala. "Ti si njega?!" je zakričala. Priznam, da ji gre tale mimika zelo dobro. "Kaj je sploh bilo?" "Pia" sem dejala in močno stisnila ustnice. Tako je vedela, da je na zabavi Pia poljubila Tadeja nato pa sta se poljubljala na stopnicah. "Dobro da naju ni bilo" sem dejala in se naslonila na mojega medvedka. "Moja opora," sem dejala in se kislo nasmehnila. "Oh, Amadeja!" Anja je takoj postala boljše volje, dokler ni znova zazvonil telefon. Vzela ga je in rekla "Tadej je,"
next??
09. februar 2012
u30296
u30296
http://www.whitegadget.com/attachments/pc-wallpapers/82885d1318308850-ewa-farna-ewa-farna-pic.jpg[/img]
noče mi dt slike, drgač pa to je Amadeja.

http://www.moviespad.com/photos/taylor-swift-pose-069fb.jpg[/img]
Anja.. [isto noče dt slike.-.-]
09. februar 2012
Neeeeeeeext! :
10. februar 2012
No piši riši. :$
10. februar 2012
u30296
u30296
še 1 next, ker očitno tole nima velik bralcev. xĐĐ
10. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani