Forum
нι!
z .ιdιoт. вovα ɴαpιѕαle še eɴ ғαɴғιc o ɴαšιн ғαɴтιн. prvιč pιševα zɢodвιco ѕĸυpej.
proѕvα υѕe, тυт тιѕтe, ĸι вoѕтe вrαlι, dα ɴα тej zɢodвιcι ɴe oɢlαšυjeтe, ĸer vrαčαvα vѕαĸeмυ, ĸι вo тo ɴαredυ.
● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○
нope yoυ lιĸe ιт!

Hey, jaz sem Samantha. Krajše Sam. Stara sem 16 let in imam sestro Emmo. Vsi jo kličemo Em. Tudi ona je, prav tako kot jaz stara 16 let. Skupaj z mamo živiva v Londonu. Očka nimava že od rojstva. Odselil se je k svoji mami. Pravi, da ne bi bil sposoben vzdrževati otrok pri življenju in tako je ostala le še mama, ki je morala pustiti službo, da sva lahko odraščali kot normalna otroka. To niso bila leta posijana z soncem. Pri hiši ni bilo denarja in težko smo se preživljale a nam je s hudo željo po življenju in upanju na boljše čase uspelo.
Ko sva bili dovolj stari, da sva bili pol dneva ali dan sami doma je mama nemudoma poiskala službo. Zdaj denar služi kot frizerka. Dela po cele dneve ali pa jo kdaj nadomesti frizerka iz drugega salona. Navajeni sva si kdaj pa kdaj skuhati tudi sami kosilo, če mame ni doma. Navajeni sva biti popoldan sami doma. No zdaj bova sami cel dan. Začele so se poletne počitnice in čez dva meseca bova šle v srednjo šolo. Takrat pa bo sama doma mama. Tam v tej šoli so sobe, kjer bomo vsi srednješolci bivali. Samo med počitnicami ali večjimi prazniki obiščemo družino. Trenutno sem ravno prišla iz šole oz. sva prišli. Emma malo zaostaja za mano, ker se je zamudila v neki trgovini s kopalkami. Rekla sem ji, da naj še zame pogleda, če so kakšne in da jih greva drugič kupit. Doma mi bo vse povedala.
Vzamem ključe iz torbe in odklenem vrata. Vstopim v hišo. Pogledam na uro. Mame še kar lep čas nebo doma. Zaključi ob treh, če ima dopoldne, če ne pa zaključi ob devetih zvečer. Ne spomnim se točno, kdaj pride danes domov. Vseeno bom skuhala kosilo.

Samantha William:

ɴeхт?
25. junij 2013
u141849
u141849
next
25. junij 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. junij 2013
u137477
u137477
Neeekšt. :"D
25. junij 2013
u107570
u107570
next
25. junij 2013
neeeeeeeext
25. junij 2013
u141559
u141559
Heya!Sem Emma William.Imam najboljšo sestro Samantho,na kratko Sam.Obe sva stari 16 let.Živiva pa v Londonu z mamo.Odkar je oče nas zapustil,smo bolj revna družina in mama naju je komaj preživljala.Ampak našla si je zelo dobro službo kot frizerka in ji gre odlično od rok.Z Sam smo se odpravljali domov iz šole.Hitro sem zavila v trgovino s kopalkami''Poglej še kaj zame!''se zadere Sam.Pokimala sem,čeprav me ni videla in hitro sem skočila v trgovino.Notri so bile neke zelo svetle modre,zelene in roza kopalke.Hitro sem stekla nazaj k Sam,saj sem zaostajala.Ko sva končno prispeli domov,se je ona odpravila delati kosilo,jaz pa sem bila pri njej,saj jaz ne znam kuhati''Torej kakšne so bile kopalke?''me vpraša''Zelo lepe!Škoda ker jih nisi videla.No uglavnem bile so zelo svetle modre,roza,zelene...Zelo lepe.Naslednjič jih greva kupiti.''rečem in se nasmehnem''Superca!Upam da mi bodo katere všeč.''reče Sam in nekaj išče po policah''Česa ne najdeš?''vprašam''Sladkorja..''reče in gleda po omaricah.Stegnila sem proti omari,prijela sladkor in ji ga dala.Začudeno je pogledala in ga vzela''Kaj bo za kosilo?''vprašam''Še sama ne vem kako se temu reče.Krompir,solata..Tako kot vedno.''reče in mi da sladkor nazaj.Pospravila sem ga v omarico.Nekaj časa sva se pogovarjale,nato pa sem nesla najina krožnika s hrano na mizo,ter se usedla.Kmalu se mi je pridružila še Sam''Torej si res prepričana da si želiš iti v šolo?''me vpraša.Pokimala sem''Spoznati hočem fante.''rečem in se nasmehnem''Em!Nehaj vedno gledati za fanti.To ni lepo.''reče in me grdo pogleda.Nasmehnila sem se in pogledala na uro.Kazala je že pol treh''Kdaj pride mami?''jo vprašam.Skomignila je z rameni in jedla naprej.Tudi jaz sem začela jesti...

Emma William:

ɴeхт?
25. junij 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeext
25. junij 2013
u70873
u70873
nextttttttttttttttttttttttt
28. junij 2013
u87504
u87504
next
28. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext-nova bralka
28. junij 2013
nekštttttttt
30. junij 2013
heey, jst sm nika! (✌cяαzч ρσтαтσε✌) mam nov profil
dodejte me plisss! :***
01. julij 2013
Evo nextam….

Čez 2 uri-

»Em, kje je mama?« zdaj že zaskrbljeno vpraša.
»Ne vem, morala bi priti že pred eno uro.« skomigne z rameni.
Ravno takrat pa se vrata odprejo.
»Mami!« ji v objem skoči Em. No mogoče se malo čudno zdi vse to ampak sva navezani na mamo, da se kar kadi.
»Kje si bila?« jo vprašam.
Vsa zadihana odvrne: »Oprostita, služba. Nisem morala priti prej.«
Razumljivo prikimava.
Emmi na uho zašepetam, naj jo malo zadrži.
Stečem v kuhinjo in ji na mizo pripravim kosilo. Ko je vse tako, kot mora biti jo pokličem.
»O moj bog, kako lepo!« vzklikne. Nasmehneva se.
»Katera je skuhala?« naju pogleda in sede na stol.
»Sam.« reče Emm.
Mami me pogleda in se mi nasmehne. Nasmeh ji vrnem.
»Mmm, dobro je.« reče, ko poje. Spet se nasmehneva.
»Am…jaz grem malo na sprehod.« v zadregi rečem.
Mami prikima. Obujem se in odprem vrata. Stopim ven in jih zaprem. Vame zapiha veter. Razmrši mi lase. Stečem na samoten kraj. Kraj, kki ga obiskujem že od otroštva. Kraj, ki mi je zelo všeč. Vse je mirno in sliši se samo žuborenje vode. Pogledam proti potoku, i teče skozi ta gozd. Sedem na klopco, ki je narejena iz hloda. Vdihnem svež zrak. Vedno bom hodila sem, na ta kraj. Tako zelo všeč mi je.
Zaprem oči. Sliši se samo vode in čivkanje ptičev. Odprem oči. Gledam v potok. Voda v njem je tako modra, kot nebo, brez oblačka.

Še nekaj časa sedim tam in uživam v tej lepoti. Z babico sva vedno zahajali v ta kraj. Ona mi ga je pokazala in hvaležna sem ji, da je to naredila in si lahko tukaj spraznim glavo, polno skrbi. Žal nas mora vsak človek enkrat zapustiti in tudi moja babica nas je. Nekega dne je z soncem zašla v drugi svet.
next? (:
01. julij 2013
nekšttttttttttt
01. julij 2013
Next + nova bralka
ka bi lahko drugic ko bosta nextale napisale kaj katera govori?
01. julij 2013
foreveralone -vedno bo tko, da jst napišem za Sam, .ιdιoт. pa za Emmo
01. julij 2013
u27814
u27814
Neeext + nova bralka
01. julij 2013
✌cяαzч ρσтαтσε✌➲ℬα™αɴ° (:
06. julij 2013
u141559
u141559
.ιdιoт. ----> .тιɴα.