Forum
u122896
u122896
Srkala sem kakav, iin lažno bulila v nadaljevanko, ko so se mi oči zapirale, iz njih pa so počasi kapljale solze. skoraj sem zaspala, a sem si kakav polila po nogah. še bolj sem jokala ob misli nanj, in ob misli na use trenutke.. stekla sem v svojo sobo, in padla na tla. jokala sem kot dež, in dežne kapljice je zapihalo ravno proti mojemu obrazu, in me rahlo zmočilo..strgalo sem sliko, od njega. strgala sem jo! pri tem sem strgala moje srce : ( pričela sem le še bolj jokati, ko sem zaslišala močne korake po stopnicah..bil je oče. "smrklja a še nespiš? takoj v posteljo, da nebo kakšen las šel ane! takoj u posteljo! si me slisala!" stekla sem v posteljo in po meni je tekel adrenalin oz. strah. prav strah me je njegovih oči, njegovega pogleda, moram najti mojo mamo, saj me je zapustila..pustila mi je pismo, vendar ga nikoli nisem našla.!! "oprosti oče, sem že v postelji" sem mu rekla medtem ko se je zunaj ravno zabliskalo, in mi je svetloba zaprla oči. "adijo" je rekel in zaloputnil z vrati, in slisala sem da je ko je bil zunaj izgovoril besedo budala, po meni že ni če je taka debilka. močno me je prizadelo in še bolj sem jokala, in imela čisto premočen obraz. ura je bila že 4 zjutraj, vendar moje oči se niso in niso hotele zapreti. čula sem do 6 zjutraj nato, pa zaspala. "drindrindrin" je budila budilka, in nestrpno sem iskala gumb, da jo izključim, vendar ga ni bilo. dfak sem pomislila, kako lahko kar izgine..vrgla sem jo na tla, in prenehala je.."ah še sreča no" sem rekla in se zakopala nazaj v trdnem spanec. "awwwwwwwwwwwww" sem se zadrla ko me je udaril očetov pas. "skmrklja, a boš ustala ali ne?" je rekel in me pocukal za lase. porinil me je v kopalnico.. v ogledalo sem videla, da mi je odpulil šop las -.-spet me je prizadelo naravnost v srce.. umila sem si zobe, in si uredila lase..že v pižami sem stekla na zajtrk..ko sem končno pojedla, sem stekla po stopnicah gor, in se oblekla..preverila sem še facebook. imela sem 100 prošenj za prijateljstvo 875 obvestil, in 888 sporočil -.- omg x D pograbila sem torbo, in si jo obesila za rame.. stekla sem na avtobus.. kot vedno sem sedela sama..hvala bogu da so jutri počitnice..ko smo prispeli sem v daljavi zagledala eno družbo ki so pretepali eno punco, zato sem stekla tja in jo rešila. " si dobro? so te ranili?" sem rekla, in se zavedla, da sem prvil ravnala odgovorno. "hvala ker si me rešila, res hvala. brez tebe bi me ubili!" je rekla in me objela. to je moj prvi prijateljski objem.."veš, moje mame ne poznam, oče pa me usak dan pretepa doma" mi je rekla ta punca, in ugovotila sem da imava marsikaj skupnea. "pri meni je isto :c" sem rekla in skupaj sva se napotili v šolo..izvedeli sva, da sva sošolke jessss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*po pouku*
usedli sva se na klopico, ki je stala nekje v drevesih, daleč od šole, in zdraven najlepšega jezera kdaj koli.. pogovarjali sva se in si povedali use skrivnosti.."kaj če bi pobegnili?" sem rekla in nazaj dobila debel, a vsel poglej. "jaaaaaaaa, ampk, nimava denarja" je rekla.."ne skrbi use imam pod kontrolo..no, kako ti je sploh ime hahha?" sem rekla.."oprosti, ime mi je Larisse Brown Kensington, kako pa tebi?" je reklaa nazaj. "oh meni je ime pa Jane Ronner" odšli sva..šla sem domov in..

tole je prvi del. nextam?< 3
03. marec 2013
u122247
u122247
neext
03. marec 2013
u121479
u121479
next *_____*
03. marec 2013
next
03. marec 2013