Forum
u82298
u82298

,,Živjo,Ana,, pozdravim svojo štiriletno sestrico ,držala je svojega mendvedka in gledala v prazen kot,ja domišljala si je da je v kotu Patch. Njen prijatelj, negdanji prijatelj, žal ga ni več. Z starši je imel nesrečo imel je več in pa hude poškodbe.Bil je star pet let.

Ana in Patch

,,Ana obleci se te bom peljala na čudovito mesto,, že je mila pri omari izbrala je oblekico njene najljupše barve, bele, preobleči sem ji pomagala svetlikala se je kot zvezda ,,Pridi,, prijela me je za roko in odšle sva v mojo sobo da se preoblečem izbrala sem tudi belo obleko.

Od Ane:

Od mene

( malo daljšo )

Šle sva do vhodnih vrat se obule in šle do mojega avta. pripasala sem jo v zicek še sama sem se vsedla in se odpeljali, peljali sva se 10 minut.Vstavili sva se

sesedla sem in Ana mi je marjetice dala v lase in jaz njej, začela sem jo žgečkati,smejala se je na ves glas,, nehala sem, zdaj mi vraža, ž.......g.......e........č........k........a....... m..........ee........
K nama je prišel fantvsedel se je in predstavil in pa midve njem, takrat mi je Ana rekla da bi imela rada medvedeka, joj čisto sem pozabila ,, Ammm, Luka a lahko malo popaziš nanjo,,, ,, Ja lahko,,,, tip mi ni bil všeč sem si premišljevala celo pot do doma. Šla sem do njene sobe, vzela medvedeka in se odpeljala, prišla sem na travnik, gledala sem kje je a je ni, zasilšala se krik ,,MIIIIIIIIAAAAAAAAA, TETA MIA!!!!!!!!!!!,, nekje blizu jje čutim čutim z lastnim srcem šla se za grm in jo videla ležati v nezavesti bila je porezana po rokah in nogah ,,sem rekla da mi tip ni všeč kako sem mu lahko zaupala,, sem si mislila ko sem klicala reševalce, prišli so, jo vzeli in odpeljali v bolnišnico jaz ja za njimi.

KO SO ANO LAHKO OBISKOVALI

Šla sem k njej jo poljubila na čelo vprašala me je ,, Teta Mia, kako dolgo bom v bolnišnici,, ,,Nevem srčica,, prišel je doktor in mi povedal da me zunaj nekdo čaka, upala sem da ni presnet tip Luka ampak ni bil bili so policaji povedali so mi ,,Vaša sestra Aneja,...................,,,, ,,Povejte že,, se skoraj zderem ,,umrla je,, vedela sem kako se bo končalo hodila je s bogatašom potem je dobila Ano, in potem je bila z pijancom, in tudi pijanec je kriv za njeno smrt ,,pogreb je 24.8,, potem se mi je pred očmi prikazala tema....... ko sem se zbudila sem zagledala znano postavo bli/a je......................................................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Predstavitev

Sem Mia Diaamandee živim v Londonu imam starejšo sestro Aneja in nečakinjo Ano, živivi mo v Vili, sem sramežljiva,rada rišem,berem, učim mladičke tačko dati itd. Psičiki je ime Lejla imamo jo noter, je pridna niti enkrat nič ne vrže z mize itd. Ima 8 mladičkov, ja vm ni lahko,a za mene je.Stara se 18, sestra pa 21 let.

Moja soba:

Od sestre:

Aneja:

Jaz:

13. avgust 2013
next
14. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg