Forum

--Ariana—
Sem Ariana Vidmar. Stara sem 17 let. Imam dolge svetle lase in modre oči. Hodim v 3. Letnik splošne gimnazije v Ljubljani skupaj s tremi najboljšimi prijateljicami: Emo, Leo in Vaneso. Lea in Vanesa sta moji sošolki, Ema pa hodi na športni oddelek. Spoznale smo se v 1. Letniku.
Imam tudi sestro , ki je 1 leto mlajša od mene. Živi pri babi v Franciji. Hodi na glasbeno gimnazijo v Parizu. Igra klavir, kitaro in violino. Je 2. Letnik in zelo jo pogrešam, saj sva se vedno dobro razumeli. Tudi jaz Igram klavir in tri leta sem hodila v glasbeno šolo a sem zaradi učiteljice nehala. Zdaj pa igram sama. Treniram hiphop in hotela sem postati profesionalna plesalka, a sem si pred avdicijo za plesno akademijo zvila gleženj in nisem mogla nastopati. Zdaj sem za to hvaležna, saj sem spoznala Leo Vani in Emo.
Sem velika directionerka in fante spremljam že odkar so bili na xFaktorju. Daleč najbolj mi je všeč Louis. Tudi ostale punce so directionerke razen Vanese. Lei je najbolj všeč Zayn, Emi pa Liam. Tudi Vanesi je všeč Harry a tega noče priznati.

--Ema—
Živjo!! Sem Ema Kovač. Stara sem 17 let in sem zelo visoka, kar mi ni preveč všeč. Imam dolge svetlorjave lase in modre oči. Obiskujem športno gimnazijo v Ljubljani in sem 3. Letnik. Obožujem šport in rada bi postala profesionalna košarkašica. Košarko treniram že od 6. Leta. Imam 3 najboljše prijateljice: Leo, Vaneso in Ariano. Najboljše prijateljice smo od 1. Letnika gimnazije, saj hodimo na isto šolo, le da so one na oddelku splošne gimnazije. Prihajam iz Kranja in vsako jutro se vozim z avtobusom v Ljubljano, domov pa pridem šele zvečer, saj v Ljubljani tudi treniram. Zato me veliko časa ni doma. Zelo pogrešam svoji sestrici Lino in Tijo. Lina je stara 8 let, Tija pa 5.

--Lea--
Sem Lea Williams. Imam dolge temno rjave lase in rjave oči. Živim v Sloveniji v Kranju. Prihajam iz Londona in sem sem se preselila pred 11 leti, ko je moj oče tu dobil službo. Najprej sem se upirala in hotela iti nazaj v London, zdaj pa mi je tu postalo všeč. Čeprav je bil tudi London lep, tam ni bilo narave, pa tudi vreme je tu veliko lepše. Imam starejšo sestro Amy, ki ima že svoja otroka: Niko (1 leto) in Žana(3 leta) in živi s fantom. Stara je 26 let. Obožujem odbojko in jo tudi treniram že od 3. Razreda. Igram tudi klavir, z Ari sva skupaj hodili v glasbeno in ona je po 3. Razredu nehala jaz pa sem jo končala. Že tri leta hodim na gimnazijo v Ljubljani skupaj z tremi najboljšimi prijateljicami. Ariano, Vaneso in Emo. Z Ari in Vaneso hodimo na splošni oddelek, Ema pa na športni oddelek. Vse razen Vanese smo oboževalke One Direction. Najbolj mi je všeč Zayn.

--Vanesa--
Sem Vanesa Novak. Stara sem 17 let. Imam temne rjave lase in modre oči. Živim v Ljubljani z mojo mami, ki je verjetno najbolj tečna oseba na svetu. Imam tudi brata Roka,ki je star 31 let in živi v Londonu. Moj oči je umrl pred sedmimi leti in ga zelo pogrešam. Imela sem ga zelo rada in vse sem mu zaupala. Večkrat me je tudi branil pred maminimi izpadi. Imam 3 najboljše prijateljice Emo Ariano in Leo, s katerimi se poznamo šele 3 leta, ampak se počutim kot bi se poznale od zmeraj. Vse hodijo na isto gimnazijo, le Ema je na športnem oddelku. Vse so fanice one direction, Jaz pa jih sovražim. Ves čas govorijo o tem. Imam fanta Aleksa, s katerim sva skupaj že skoraj eno leto. Hodi na isto šolo kot jaz in je Emin sošolec. Je eden najlepših in najbolj popularnih tipov na šoli. Punce mi govorijo, da me samo izkorišča, a jim ne verjamem.
24. februar 2013
next??
24. februar 2013
nnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttt
24. februar 2013
next
24. februar 2013
--Ariana--
Zjutraj sem se zbudila in pogledala na uro. 'Šit,' sem zamrmrala in se hitro oblekla. Ura je bila že 20 čez 7 in ob pol osmih sem imela vlak. Nisem se imela časa zlikati, zato sem lase spela v figo. Stekla sem po stopnicah in se poskušala obuti. Ugotovila sem da sem pozabila torbo in stekla nazaj ponjo. Hitro sem se obula in stekla proti železniški postaji. Tam sta me že čakali Lea in Ema. Objela sem ju in odšla v kiosk kupit sendvič saj sem bila lačna in za zajtrk nisem imela časa. Prišel je vlak in kmalu smo bile v Ljubljani. Kot vedno nas je na postaji čakala Vani in skupaj smo peš odšle proti šoli. Poslovile smo se od Eme, ki je imela angleščino, mi pa smo imele matematiko. Po šestih urah smo imele odmor za kosilo in z Emo smo se dobile v meku. Z Emo in Leo smo takoj komentirale 1D na britih, Vanesa pa je zavijala z očmi. 'Ok, nekaj vam moram povedati.' Je rekla.
24. februar 2013
next
24. februar 2013
next
24. februar 2013
--Lea—
Kot vsako jutro smo se z Ari in Emo dobile na postaji. V Ljubljani nas je čakala Ema in skupaj smo šle do šole. Cel pouk sem mislila le na Zayna in pisala besedilo Moments v zvezek za matematiko. Ko me je učiteljica nekaj vprašala, seveda nisem vedela in dobila sem uro pripora po pouku. Na srečo je ravno takrat zazvonilo in bilo je konec prve ure. Nekako se mi je uspelo zbrati do konca in po pouku smo se dobile na kosilu. 'si videla včeraj brite?' sem vprašala Ari. Zasmejala se je. 'Louis…' je izdavila med smehom in skupaj z Emo smo se začele smejati, Vani pa nas je samo čudno gledala in zavijala z očmi. ''Ok, nekaj vam moram povedati.'' Je rekla.
--Ema—
Lea me je že čakala na postaji. 'Hej,' sem rekla, 'kje pa je Ari?' Ari je vedno prišla že pred nama in naju počakala. 'Ne vem… Upam da ni zaspala,' mi je odgovorila, ravno takrat pa je pritekla Ariana. 'Živjo. Sem mislila da bom zamudila,' je rekla. Nekaj časa smo se še pogovarjale-seveda o one direction, saj Vani ni bilo zraven. Kmalu je prišel vlak. Ko smo prišle v šolo smo se poslovile. Prvo uro smo imeli angleščino in Aleks, Vanesin fant, je 'neopazno' osvajal Katjo, sošolko in največjo prasico na šoli. Ves čas se je metala po njem. Vzela sem telefon in napisala sms Lei. 'Spet?' mi je napisala. 'ja… naj ji povemo?' sem ji odpisala. 'Raje ne. Nazadnje ko smo ji povedale je bila jezna en teden.' Sem napisala. 'gospodična Kovač, pospravite telefon preden vam ga vzamem' sem zaslišala profesorico. Pospravila sem telefon. Naslednjih pet ur je hitro minilo. Po pouku smo se dobile na kosilu.
24. februar 2013
nexttt
24. februar 2013
--Vanesa—
Zjutraj sem se zbudila in se oblekla ter si skodrala lase, nato pa sem odšla dol na zajtrk. 'Jutro' sem rekla ko sem videla da je mami že v kuhinji. 'Kje pa si bila včeraj?' me je vprašala. Šit. Sem mislila da ne bo opazila. 'Amm, bila sem, amm, v knjižnici? Učila sem se amm fiziko.' V resnici sem bila z Aleksom ampak tega ji ni treba vedeti. Pogledala sem jo in videla sem da me je spregledala. 'Poleti greš k Roku za en mesec' je rekla. Začudeno sem jo pogledala. Od kdaj je pa ona tako prijazna? 'Hvala mami,' sem rekla. Odšla sem v sobo, vzela torbo in odšla proti šoli. Med potjo sem poklicala Roka. 'Ti je mami že povedala?' je rekel ko se je oglasil. 'Jap… zakaj je tako prijazna?' sem vprašala. ' S prijateljicami gre na morje za en mesec. Ampak ne povej ji da veš.' Zasmejala sem se. 'Aja še nekaj,' je rekel. 'Prijateljice lahko pridejo s tabo. Ampak si morajo same kupiti karte za letalo, jaz nimam dovolj denarja. In mami ne sme izvedeti ker te nebi pustila. ' Zakričala sem in vsi na ulici so me začudeno pogledali. 'Ok pomiri se,' je rekel Rok. Poslovila sva se in odšla sem do postaje kjer sem počakala punce.
25. februar 2013
neeeeext
25. februar 2013
next
25. februar 2013
next
25. februar 2013
--Ariana—
'Ok, nekaj vam moram povedati,' je rekla Vani ko smo se končno pomirile. 'Poleti gremo k Roku v London za en mesec. Vse smo zakričale od navdušenja in se objele. Takoj sem pomislila na one direction. Ne morem verjeti, da bom spoznala Louisa! 'Ne boste spoznale one direction, Ari ti se ne boš poročila z Louisom, Lea ti ne z Zaynom Ema ti pa ne z Liamom. London je velik.' Je rekla Vanesa. Kako mi lahko čisto zmeraj bere misli? Z Emo in Leo smo se spogledale. Directionerka nikoli ne obupa.
--Ema—
O moj bog!!!! Za en mesec gremo v London. V enem mesecu imam dovolj časa da najdem Liama. Komaj čakam! Še dva meseca do počitnic. Julija gremo in pridemo konec avgusta. Vem da je malo možnosti da res srečamo 1D, ampak je možnost. Pa tudi London nasploh je res lep in tam še nikoli nisem bila. Samo upam da mi bosta ati in mami dovolila.
--Lea—
LONDON!! Končno. Odkar smo se preselili sem bila tam le enkrat na počitnicah pri babi. Tudi nje nisem videla že 5 let. Nikoli si nisem mislila da bom šla nazaj domov z mojimi najboljšimi prijateljicami. Naša hiša je še vedno tam in zgornje nadstropje kjer smo včasih živeli je prazno, spodaj pa živi babi. Dedek je umrl ko smo še živeli tam. Komaj čakam, da bom lahko puncam razkazala ves London in da bom spet videla našo hišo in babi. Od veselja sem začela skoraj jokati. S puncami smo se objele. 'Ne boste spoznale one direction, Ari ti se ne boš poročila z Louisom, Lea ti ne z Zaynom Ema ti pa ne z Liamom. London je velik.' Je rekla Vanesa. Omg. Na to sploh nisem pomislila. Zayn živi v Londonu. Poznam naslov, saj je blizu naše hiše. Ko smo se poslovile, sem komaj čakala da pridem domov in povem mami.
25. februar 2013
Next
25. februar 2013
--Ariana—
Trije meseci so hitro minili in bilo je sredi počitnic. Jutri gremo v London. Seveda smo se te tri mesece pogovarjale le o Londonu in o One Direction. 'Mamii, katero majčko naj vzamem?' sem zavpila. Mami je prišla gor in pogledala. 'Sivo,'je rekla. Vseeno sem vzela obe. Imela sem dva polna kovčka stvari. Pa še denar za šoping. Neli na žalost nisem smela vzeti sabo. Odšla sem na sprehod z njo. Čeprav je bila ura šele devet zvečer, sem šla spat, saj sem komaj čakala jutri.
--Lea—
Jutri gremo v London. Končno. Mami mi je seveda dovolila, takoj ko sem ji povedala. Stvari sem spakirala že nekaj dni nazaj, a še vedno nisem bila prepričana če imam dovolj stvari. Že desetič sem pregledala stvari. Nekaj časa sem še gledala 1D posnetke na laptopu, nato pa sem tudi tega pospravila v kovček. Odšla sem v posteljo in kmalu zaspala.
27. februar 2013
u124282
u124282
next
01. marec 2013
okiii Alexsandri se ne da već pisat tko d mi je rekla če ji jst občasno pumagaam pisat sam če vm je kul??' xx
21. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. marec 2013
K bojo usaj 3 nextii bova nadaljevale
23. marec 2013
next
23. marec 2013
Živjo, sori ker tok dolgo ni blo nexta ) nekej mam že napisan tko da je tale next mal dalši
--Lea—
Jutri gremo v London. Končno. Mami mi je seveda dovolila, takoj ko sem ji povedala. Stvari sem spakirala že nekaj dni nazaj, a še vedno nisem bila prepričana če imam dovolj stvari. Že desetič sem pregledala stvari. Nekaj časa sem še gledala 1D posnetke na laptopu, nato pa sem tudi tega pospravila v kovček. Odšla sem v posteljo in kmalu zaspala.
--Vanesa—
Zjutraj sem se zbudila in pogledala na uro. Bilo je pol devetih. Ob desetih smo imele let. Spakirala sem še zadnje stvari, se oblekla in zlikala lase, nato pa sem odšla dol. Mami me je že čakala s palačinkami. Očitno je bila zelo dobre volje. Pojedla sem, nato pa sem dala kovčke v avto in z mami sva odšli. S puncami smo bile ob pol desetih zmenjene na letališču. Bila sem 15 minut prezgodaj in nobene še ni bilo. Vzela sem telefon.'Pogrešala te bom,' sem napisala Aleksu. Nič mi ni odpisal. Verjetno je še spal. Kmalu so prišle punce. Mami se je poslovila in odšla, prav tako Arianina mami, ki je pripeljala njih. Čez nekaj časa je prišlo letalo. Bile smo same v 1. razredu. Namestile smo se in kmalu sem začutila da mi je telefon zavibriral. 'Oprosti Vanesa, ampak z Katjo sva skupaj že en teden. Med nama je konec.' Je pisalo. Čutila sem solzo, ki mi je spolzela po licu. Ne morem verjeti. Kako me je lahko tako pustil. 'Med nama je konec'. In s Katjo sta skupaj že en teden? Pa saj sva bila še skupaj… In rekel je da me ljubi… Nikoli me ni. Samo izkoriščal me je kot so govorile punce. Zakaj jim nisem verjela? Ema je končno opazila da jokam. 'O moj bog, Vani, kaj je narobe?' je vprašala. Tudi ostale so me pogledale. 'Aleks…' sem rekla med jokom. Ari je pograbila moj telefon in pogledala sporočila. Sočutno me je pogledala in me objela. Telefon je podala Emi in Lei. Prebrali sta sms in me objeli. 'Saj vem, saj ste mi govorile,' sem zahlipala. 'Sploh ni vreden jokanja' je rekla Lea. Naslonila sem se na njeno ramo in kmalu zaspala.

--Ema—
Ko smo prišle na letalo in se usedle na svoje sedeže sem takoj prižgala glasbo. Seveda 1D. Čez nekaj časa sem pogledala Vaneso in videla da joka. Odložila sem slušalke in jo vprašala kaj je narobe. 'Aleks…' je rekla. Omg. Verjetno je ugotovila da jo je varal ali kaj takega… Ari ji je vzela telefon. Ko je prebrala sms je podala telefon meni. Aleks jo je pustil zaradi Katje. Najraje bi šla k pilotu, obrnila letalo in šla nazaj v Slovenijo ubit tega prasca! Ampak sem se odločila da bi bilo bolje če bi ostala in tolažila Vani. Saj bom imela kasneje čas da ga ubijem. Kmalu je Vanesa zaspala in šla sem nazaj poslušat glasbo. Kmalu smo prišle v London. Zbudile smo Vani in odšle iz letala, kjer nas je že čakal njen brat.
--Ariana—
'Under the lights tonight, you turned around and you stole my heart…' Takoj ko sem se usedla sem začela poslušati glasbo. Prav zaljubila sem se v ta komad… Bila sem čisto zatopljena v glasbo ko sem zaslišala Emo. 'O moj bog, Vani, kaj je narobe?' je vprašala. Ugasnila sem telefon in pogledala Vani. Bila je čisto objokana. 'Aleks…' je rekla v solzah. Telefon sem ji vzela iz rok in pogledala smse. 'Oprosti Vanesa, ampak z Katjo sva skupaj že en teden. Med nama je konec.' Je pisalo. Telefon sem dala Emi in objela Vani. Kmalu je vsa objokana zaspala na mojem ramenu.
--Lea—
Končno smo prišli v London. Bila sem tako vesela in res sem pogrešala to mesto, čeprav je minilo že 11 let… Odločila sem se da bom en teden živela pri babi. Res sem jo pogrešala in vedno sem jo imela zelo rada. Pristali smo in zbudile smo Vani. Čeprav je bila še vedno potrta zaradi Aleksa je bila tudi ona zelo vesela da smo prišle v London. Ko smo prišle iz letala, nas je tam že čakal njen brat. Takoj je opazil da je nekaj narobe, saj je imela Vani vse rdeče oči. Jaz, Ema in Ari smo mu pojasnile kaj se je zgodilo saj je bila Vani še vedno preveč žalostna. Nato smo vzeli naše kovčke in odšli v Rokovo stanovanje.
--Vanesa—
Punce so me zbudile ko smo prišli v London. Končno sem vsaj za trenutek pozabila na Aleksa. Ko smo prišle iz letala nas je tam že čakal Rok. Stekla sem mu v objem. Že več kot pol leta ga nisem videla in zelo sem ga pogrešala. Takoj je opazil da je nekaj narobe. Vprašal je kaj se je zgodilo in punce so mu razložile namesto mene. Nato smo počakali kovčke in jih odpeljali do Rokovega avta. Vsaka je imela dva velika kovčka zato smo jih komaj stlačile noter. Odpeljali smo se do stanovanja. Imel je eno sobo za gosta, zato bomo morale z Ari in Emo spati v isti sobi. Lea se je odločila da bo za nekaj časa ostala pri babi. Razpakirale smo kovčke nato pa smo z Leo odšle k njeni babi.
23. marec 2013
Živjo. No odločila sem se da bom vso temo še enkrat objavila ker sem pogruntala da je fuul slabo napisan in sem mal dopolnila. Vsa tema pride jutr ampak bo na novi temi, pošlem link ) Upam da vas ne moti.
23. marec 2013
u73868
u73868
ᴀ вı κᴅσ вʀσυ?
ғυʟ вı мı ρσмᴇɴʟ!!
http://www.igre123.com/forum/tema/m-fuck-ng-f-(ft.on-ct-on)/52058/
sσʀʀʏ zᴀ sмᴇтᴇɴנᴇ
27. marec 2013
u73868
u73868
next!!!!!!!!!
27. marec 2013