Forum
u83499
u83499
H e l l o u . . .

Pograbila sem prve zvezke, ki sem jih našla in jih vrgla v zmahano converse torbo, ki je med počitnicami ves čas samevala v kotu. 'Kar bo pa bo' sem si mislila. Stekla sem po zavitih stopnicah v pritljičje ter hitro stekla v kuhinjo. »Spet zamujaš?« me je podražila moja starejša sestra Ashley. »Aha« sem zamomljala in vzela jabolko na vrhu košare z sadjem ter odšla na hodnik. Bil je prvi dan šole po februarskih počitnicah, jaz pa sem se deset do osmih borila z uro. Nataknila sem si črne all starke, ki so zelo stare, ampak trenutno so bile to prvi čevlji, ki so mi prišli pod roke.

Preden sem se pognala skozi vrata sem iz obešalnika vzela še jakno in si jo ogrnila okoli ramen. Bil je topel februarski dan, sonce se je prebijalo skozi oblake in jaz sem jedla jabolko ter hitela v šolo. To je že moja navada – zamujati v šolo. V razred sem pridivjala ravno takrat, ko je učiteljica preverjala prisotnost in se tako izognila nevšečnostim. Seveda pa to ni pomenilo, da nisem imela nevšečnosti na poti do šole. Pravzaprav imela sem jih veliko. Potem, ko sem se namanj dvakrat zvrnila čez vezalke all stark in se skoraj zadavila s prevelikim ugrizom v jabolko, sem se pogosto tudi zaletela v kakšno svetilko, ki se je iz ničesar pojavila na sredi ceste. Pa ne, da bi bila slepa, sploh ne. Ubistvu je bil moj vid precej dober nasproti večini vrstnikov. Zatopljena sem bila v telefon in pisala SMS-e svoji najboljši prijateljici, ki se je pol ure pred mano dologočasila v šoli. Jaz in Kimberly sva si bile popolnoma različni, v vseh pogledih. Ona je bila urejena, pametna punca, ki ni bila nikoli zmedena ali nerodna. Jaz pa sem bila njeno pravo nasprotje.
(Kimberly) ;

Uspeh je bil že, če sem prehodila razdaljo petih metrov brez da bi se sesula ob tla. Skratka, hodila sem po pločniku, ob katerem so se raztezale ogromne luže od sobotnega neurja.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
jaz (Emilie) ;

N.E.X.T ?
15. april 2012
neeeeeeeext!!!
15. april 2012
neeeext!
15. april 2012
u84822
u84822
next
15. april 2012
u87725
u87725
Nexteii
15. april 2012
u83499
u83499
Zdle dobite en deu:**
15. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
15. april 2012
next
15. april 2012
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttt!!!!!!!
15. april 2012
u83499
u83499
Ravno, ko sem pospravila telefon v žep, je mimo pripeljal črn Audi in me v vsej svoji veličini zalil z valom umazane deževnice. Ogorčeno sem odprla usta in si obrisala vodo z obraza. 'Super začetek dneva'. Zavila sem z očmi in se jezno ozrla za avtom. Na moje presenečenje je stal par metrov pred mano, njegova okna pa so se počasi odpirala. Kljub temu, da sem bila optimist, je bila prva misel, ki mi je stopila v glavo: Ugrabili me bodo. Iz avta je stopil moški, ki je res spominjal na mafijca, zato je moja domišljija še bolj podivjala.

Njegov obraz so prekrivale ogromna črna očala, vendar sem po sivo – črni barvi njegovih las in gubah pri ustih zlahka opazila, da ima gospod čez 50 let. Nosil je poslovno obleko in zgledal je precej zoprno. Nisem marala ljudi, ki so cele dneve preživeli za pisalno mizo, najbrž zaradi očeta, ampak tale je zgledal ravno takšen kot on. Stopil je pred mene in se opravičil: »Oprostite gospodična, nisem vas videl.« Čeprav sem se ob dejstvu, da me je vikal zdrznila, sem se kislo nasmehnila in pokimala: »Je že vredu. Saj je samo voda« A gospod ni odnehal: »Naj te v opravičilo peljem v šolo.« Nagnila sem se malo stran od njega in dvignila obrv. Bi bil lahko še bolj čuden? Niti pod razno se nebi peljala s tem mafijskim kravatarjem v šolo. Zgledal je kot serijski morilec!
N.E.X.T ?
15. april 2012
hahaha neeeeeext!!!
15. april 2012
u87725
u87725
Neext
15. april 2012
u83499
u83499
Zvečer še nextam< 33
15. april 2012
Hahahah! Neeext!
15. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
15. april 2012
u87725
u87725
šelee.??
Jst sm že zasvojena z to zgodbo noo
15. april 2012
u83499
u83499
haha, ja šele zvečer :'D Sej upam da mi bo uspelo vlek deu napisat..
15. april 2012
u87725
u87725
Jst tud upaam ZLO.!
15. april 2012
u83499
u83499
Sej grem kr pisat..čez pou urce dam nou del (upam)
15. april 2012
u84822
u84822
next
15. april 2012
u87725
u87725
AAAAA.! Komi čakam.! Sam upam da bom zdržala.
15. april 2012
u83499
u83499
Haha, morš.!
15. april 2012
next
15. april 2012
u83499
u83499
Takrat pa se je iz avta oglasil fantovski glas: »Oče! Greva no. Nočem biti pozen na prvi dan šole.« Nagnila sem se naprej in na avtomobilskem oknu zagledala fantovski obraz. Njegovi rjavi lasje so štrleli iz pod roba pletene kape in se nekako zavihali pri koncu. Z lahkoto sem opazila tudi nebeško modre oči, ki so zdolgočaseno gledale proti njegovemu očetu.

»Greš?« me je iz opazovanja zbudil gospod, ki je še vedno stal pred mano. Njegov sin me je prepričal, da je mogoče le nek zdolgočasen poslovnež s polno ritjo denarja, zato sem odšla proti avtu in odprla zadnja vrata. »Kdo je spet to?« je zagodrnjal fant in me pogledal prek ogledala. »Nimam pojma,« se je zasmejal njegov oče ter se pripel. »Super. Spet pobirava eno od tvojih bodočih 'punc' na cesti« se je namrdnil in pogledal skozi okno. Rahlo užaljeno, vendar odločno sem rekla: »Ubistvu sem samo ena izmed punc, ki se je sprehajala po pločniku, ko jo je skoraj utopil naval mrzle vode, ki jo je povzročil tvoj avto.« Fant je presenečeno pogledal očeta, nato pa še mene: »Kdo si ti?« Globoko sem vdihnila in še enkrat začela: »Sem ena izmed punc, ki se je sprehajala po...« Prekinil me je in dvignil obrv: »Ja, ja. To sem že slišal. Kako ti je ime, te sprašujem?« »Oh« sem zamomljala in mu podala roko: »Emilie.« Vzvišeno je prijel mojo premočeno roko z dvema prstoma in jo premaknil gor in dol: »Jake« Nato se je obrnil naprej in naslonil nazaj. 'Še en bogat razvajenež' sem si mislila in zavila z očmi.
Hotela sem gledati skozi okna, pa so bila le ta preveč zatemnjena, da bi lahko v tem uživala.

Zato sem vzela telefon in napisala en SMS še Alexu. Alex je bil moj drugi najboljši prijatelj, takoj za Kimberly. Bil je vredu prijatelj, ampak obupen fant. Mislim, ne da bi to sama izskusila, ampak Ed je bil take vrste oseba, da je vsak teden 'letal' za drugo punco. Dobil jih ni veliko, pravzaprav je puncam šel na živce, ampak njega to ni motilo. Kje pa, on je še naprej veselo osvajal. Njegova zadnja žrtev je bila moja sestra. Zdelo se mi je precej smešno, da moj sošolec, ki je v drugem letniku osvaja mojo sestro, ki je že na zadnjem letu faksa. Gospod je zapeljal je na šolsko parkirišče in se mi šeenkrat opravičil. »Je že vredu, bom že preživela« sem se kislo nasmehnila in stopila iz avta.
N.E.X.T ?
15. april 2012
u83499
u83499
Ups tam more bit Alex, mal sm se zatipkala :'D
15. april 2012
neeextiiii nujnoo!!!!
15. april 2012
next
15. april 2012
u84822
u84822