Forum
u115448
u115448

Heejla!
Sem Ann Cowell in imam dvojčico Kajo Cowell.Stari sva 17 naslednji mesec 18.Obe dve imava radi Big Time Rush.Na sploh pa sovraživa one bedaki ali kako so že?Z Kajo si nisva veliko podobni.Ampak še zmeraj naju lahko zamešaš.Tako imam rada če me kakšen od Kaje fant pokliče Kaja.No midva sva zmeraj skupaj in nimava fanta.Živeli sva v Miamiju.

MIDVE:

(LEVO:ANN DESNO:KAJA)

Zdajle se peljeva v London k očetu Simonu.Vama poveva zakaj?Ne biti presenečeni a nama ne moreš zaupati hiše.No mama je šla na službeno potovanje in midve sva se malo pozabavali,brez zabav ampak smo celo hišo obrnile na glavo.In mama je bila tako jezna,da naju je poslala k Simonu.Upam da tam ne bo tistih one bedakov.No pa se vrnimo v realnostjo.
Postajala sem utrujena in sem zaspala''Ann!Zbudi se!''mi zakriči Kaja v uho.Počasi sem odprla oči in prišla je stevardesa ter nama rekla da se morava pripeti.Ubogali sva jo in se pripeli.Počasi smo pristajali.Ko smo prispeli sem jaz kar stekla iz letala.Kaja pa za mano.Na tekočem traku sva še našli kovčke in odšle proti Simonu ki je že stal pred limuzino.Stekle smo k njemu in ga samo pozdravile in šle v limuzino.Za nama pa nasmejan Simon''Punci tri tedne bodo pri nam one direction.''reče in se posveti papirjem.Vzdihnila sem spet tisti bedaki''Zakaj Simon?''vprašava s Kajo na enkrat''Ker grem na potovanje.''reče in se nasmehne.Kmalu smo prispeli pred vilo in počasi sem šla iz limuzine.No naj raje bi hotela teči stran.

Ko smo hodili proti vratom sem pogoltnila velik cmok.Odprli smo vrata in fantje so stekli k Simonu in se mu vrgli v objem.Z Kajo smo se spogledale''No naj vam predstavim Ann in Kajo moji dve hčerki dvojčici.''je rekel Simon''Zakaj si naju sploh predstavil?Saj sva lahko samo neznanka1 in neznanka2''rečem dolgočasno.
next?
05. maj 2013
Next
Dobr začetek
05. maj 2013
u115448
u115448

Heii.Sem Kaja Cowell in s sestro dvojčico sva živeli v Miamiju.Zdaj sva v hiši petih bedakov.One bedaki ali kako so že?Tako so nagnusi še pogledat jih ne morem.No naj vam povem da bova z Ann kmalu stari 19.No pojdimo zdaj v realnost.

Reče Ann dolgočasno.Fantje so se zasmejali''No dva vama bosta razkazala hišo.''reče Simon.Zavila sem z očmi''Niall ti pokaži Ann,Harry ti pa Kaji.''na široko sem odprla oči in začela skakati okoli Simona''Si ti nor?!?On me bo posilil!Tako kot je najbrž že Louisa.''rečem in fantje se začnejo režati edino Harry me gleda z ubijalskim pogledom.Ampak kmalu smo morali iti gor.Pokazal mi je sobo in ko sem vstopila v sobo sem bila navdušena.Za mano je vstopil Harry in zaprl vrata''Misliš da te bom res posilil?''reče in me pogleda.Jaz samo pokimam.

•ANN•
Z Niallom sva šla gor.Ko sva hodila po stopnicah sem začutila lakoto''Lačen/a sem!''oba rečeva hkrati.Samo pogledam ga.On se je že smehljal jaz pa sem čudno gledala.Ko sva prispela do moje sobe sem jaz samo odložila kovčke in pogledala na okoli in stekla po stopnicah dol do kuhinje in se zaderem''Lačna sem!''in sedem parov oči pogleda vame in se začnejo smejati''Haha nisi edina.Zdaj bosta že dva tarnala za hrano.''reče Harry ostali pa prikimajo.Kmalu se za mano ves zadihan pojavi Niall.Čez nekaj časa smo naročili pice in kmalu je pozvonilo.Stekla sem k vratom in se pri vratih zaletela v Nialla''Izgini pica je moja!''mu jezno zabrusim''Ne moja!''reče Niall.Začela sva se tepsti medtem pridejo ostali.Liam odpre vrata,vzame pico in plača.Nato se nama usi začenjajo smejati.

*klikni*

nextam?

kaj se dogaja z Niallom in Ann?
05. maj 2013
Next
05. maj 2013
u115448
u115448

ejj oprostite za napakic tam je na mesto 19,18.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••
ANN

Nato se nama usi začenjajo smejati''Kaj pa je?''skoraj zakričim.Pogledala sem pico in stekla k njej in uzela svoj pok''To je bil moj pok!''se zadere za mano Niall in steče za mano.Tekla sem in tekla.Končno sem prišla v sobo in se zaklenila''Heej!Odpri no!''reče Niall jaz pa sem na glas jasno in glasno rekla NE.Hahaha pica je moja!Ko sem jo začela jesti sem šla na računalnik.Tam sem gledala filme.Čez nekaj časa je udrl noter Niall''Pica je moja!''se zadere ter gre k meni in uzame kos pice''Mimofgredfe kaj gledfaš?''reče s polnimi usti pice''Nič zate.''mu rečem in se posvetim filmu.Niall se je kar usedel zraven in gledala sva film.

Umes sem zaspala.Zbudila sem se nekje na toplem in mehkem.Odprla sem eno oko nato drugo.Ko sem pogledala na okrog je ob meni ležal Niall in jaz v njegovem objemu.Saj je res toplo samo če ne bi bil on.Vstala sem in počakala da se zbudi.Ko se je zbudil se mi je nasmehnil,jaz pa sem ga začela nadirati''Kaj zaboga je s tabo?!?!''vabljivo se je nasmehnil''Priznaj da ti je bilo všeč.''reče.Jaz pa odkimam.Začel se mi je približevati jaz sem pa v tistem trenutku hotela odpreti vrata,a so bila zaklenjena.Pogledala sem ga on pa je pokazal ključ''Daj mi ga!''sem rekla.Odkimal je''Strasten poljub ali pa nič.''odločno sem odkimala.Začel se mi je nevarno približevati.Nisem morala iti nikamor,saj sem bila v kotu''Moja boš.''je rekel in me potisnil še bolj ob zid ter me poljubil.Jaz mu jih nisem vračala,ker sem bila čisto pribita v tla''Vem da si me želiš in jaz si tebe.''reče in mi gre z roko pod majico.Bilo mi je prijetno ampak tudi strah.Prestrašeno sem ga pogledala''Vračati mi moraš poljube pa ne bom tak.''je rekel in se nasmehnil.Takrat me je spet poljubil in vračala sem mu poljube.Bilo je lepo.Ann!Kaj pa govoriš!!Sem se sama sebe kregala.Odpel mi je modrček pod majico in me božal po roki.Da bi se znebila tega trenutka sem ga vprašala''Koliko je ura?''nasmehnil se mi je''Ena zjutraj.''je odgovoril.OMFG!Tok dolgo sem spala?Takrat me je začel poljubljati.In slekel mi je majico''Nehaj Niall.''sem mu rekla.Ampak ni nehal.Slekel mi je še modrček,nato pa sebi majico''Saj te ne bom več slekel in vem da si me želiš.''je rekel.Potisnil me je k sebi.Spet me je poljubil a tokrat bolj strastno''Niall ne ne bom.''sem mu rekla in ga pogledala''Saj ne bova in da mi boš tiho.''je rekel.Začel me je močno poljubljati in jaz sem mu jih morala vračati.

Takrat me je ''zvlekel'' na posteljo in takrat je bil nad mano.Bila sem vsa prestrašena''Ampak zdaj ti bom slekel SAMO hlače in ti jih boš morala MENI.Ker če ne boš ne bo dobro.''je rekel.Povlekel mi je dol hlače in jaz sem jih njemu.Tako sva oba ostala samo v spodnjem delu perila.Gledal me je z željo da me želi.Takrat me je bolj strastno poljubljal.
•NIALL•
Želim si jo.In vem da si ona mene želi.Hotel sem iti do konca z njo ampa raje sem počakal.Začel sem jo strastno poljubljati in upal sem da mi bo pokazala da si me želi.Nisem zdržal več.Odstranil sem ji še zadnji kos perila''Saj meni ga ni treba sleči.''sem ji rekel.Videl sem ji strah in to da se me želi.Ulegel sem se nanjo in takrat mi je...khm ustal..Pogledala me je in če ji ne bi dal roke na usta bi se začela smejati........
next?
06. maj 2013
Next
07. maj 2013
u115448
u115448

•ANN•
No naj vam povem da se ni nič zgodilo.On je šel jaz pa sem se oblekla v kratke hlače in majico.Takrat sem zaspala.
*''Živjo!Jaz sem Ann in Kaja.''je pisalo na kartonu.Sedeli sva pred stavbo in imeli karton če bi naju kdo vzel.Na enkrat so prišli fantje''Živjo Ann in Kaja.''reče blondinec''Imena prosim?''vprašam.Predstavili so se in naju vzeli pod streho.Ko smo odhajali proti njihovi hiši je priletel avto in BUM!Usi smo umrli.*
Zbudila sem se vsa prepotena.Bile so samo sanje.Ustala sem in šla v kopalnico.Naredila sem si frizuro.In se preoblekla.
OBLEKE:

FRIZURA:

[/img]

Odpravila sem se dol kjer je bila Kaja.Pogovarjali sva se dokler ni prišel Niall''Oh Ann grem jaz see ya.''reče Kaja in gre.Niall me je pogledal.Prijel me je za roko in zvlekel v sobo''Priznaj fa ti je bilo všeč.''reče in se nasmehne.Odkimala sem.Začel se je smejati''Ne kje paa!''se je zadrl.Prišel je Paul in rekel,da imajo fantje nastop oziroma koncert in da nama s Kajo ni treba iti.Začela sem skakati od veselja.Ko so se začeli pripravljati je prišel k meni Niall''Ann,mi lahko prosim zavežeš kravato?''me je vprašal.Prikimala sem.Ko sem mu jo vezala me je gledal''Kaj buljiš?''sem rekla''Nisem vedel da znaš'' ...................

next?
08. maj 2013
Next
08. maj 2013
nexxxxxxxxxxxxxt
12. maj 2013
neeeeeeeeeeeext+nova brauka
12. maj 2013
neeeeeeeext
23. maj 2013
u115448
u115448