Forum
no tko js sm že enkrat pisaala eno zgodbico sam je nuben ni brau zato bi rada še enkrat poskuusila ..
gre se o eni Leji k misl da nobenmu ni mar zanjo & da nikomur ni mar kako se počuti . ves svet se ji postau na glavo . njena starša se ločujeeta .. fant jo pusti zarad njene največje sovražnice Anje .
frendice jo kr ignorirajo ker mislijo da je zadnje čase nekam čudna . ona pa o temu s starši ne upa povedati niti njim, ker sta takrt k sta še živela skupaj veliko popivala & se pretepala velikokrat tudii njo . pootem se pa vse spremeni v trenutku ko spozna nekega fanta & se noro zaljubi vaanj ....
glaune usebce boste tud poi dubil če boste hotl daa napišem . xD

Napišm ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2011
zgleda tele zgodbice ni uredn pisat če je ne bo nuben brau
13. marec 2011
okeej no še useen mate kle usebce
jaz (Leja 14)
Anja (sovražnica 14)
Max (moj fant 15)
Alex (un fnt k ga poii spoznam)
Gaja & Kaja (BFF 14)
Marija & Erik (starša)
13. marec 2011
aja Alex je 16
13. marec 2011
sedela sem na postelji v svoji sobi & buljila predse . razmišljala sem o dogodku, ki se kar ni hotel končati. odkar sta se starša ločevala ampak je očka še vedno živel pri nama je bilo grozno. starša sta kar naprej popivala. vedno, ko sta bila mrtvo pijana sta me kar brez vzroka začela tepsti. najhuje pa je to, da sem imela zato po celem telesu modrice. pri športni vzgoji sem vedno lagala, da sem pozabila telovadno opremo. čeprav sem Kaji & Gaji vedno povedala vse jima tega ne morem. niti njima ne. enkrat, ko se je očetu popolnoma zmešalo & je mamo zmerjal s kurbo in prasico je prišel k meni v sobo in začel neusmiljeno udrihati po meni. vmes pa je preklinjal do onemoglosti. "Če to povem prijateljicama bosta hoteli, da ju prijavim. tega pa nočem. ko se bo očka odselil, po itak vse drugače, vse se bo spremenilo." no vrnimo se k bistvu. sedela sem v svoji sobi. starša sta s drla drug na drugega a tega sem bila že navajena. v roke sem vzela sliko Alexa. "Samo zaradi tebe, Gaje in Kaje živim na tem krutem svetu. zakaj se mora to ravnoo meni dogajati. zakaj? Staršema tako ali tako ni mar zame. Sploh ne vesta kaj preživljam zaradi njiju." sem jokala in preklinjala svojo usodo
next ?
13. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg