Forum
u109093
u109093

Heei! Sem Julia Johnson. Stara sem 18 let. Živim s t starima (mami, oči) ter eno leto starejšim bratom Ericom, ki je najbolj popularen fanta na Gimnaziji. Živimo nekako rečeno v vili v LA. Moja starša sta po poklicu odvetnika in za to sta bolj malo doma. Imam eno najboljšo prijateljico Ann. Poznava se že od malih nog saj sta moja ter njena mami najboljši prijateljici sicer pa sva mi dve že vsa leta sošolki. Najine sanje so uspeti v petju saj obe dve obožujeva petje…

Julia

Ann

Eric

Zbudilo me je glasno kričanje ter smejanje iz spodnjega nadstropja.Prvi dan poletnih počitnic in že me budijo. Pomencala sem si uči ter odšla do dnevne sobe. Tam sem zagledala Erica, ki je v roki držal neko pismo ter kričal »To ni pošteno!« Moja nora starša pa sta bila od smeha že vsa rdeča. Zadnje čase se smejita ne smešnim stvarem. Po mojem se drogirata ali pa se jima je zmešalo saj se še nikoli nista tako veliko smejala. Sicer pa mi dve z Ann nisva čisto nič boljše saj se tudi mi dve smejiva čisto brez veznim stvarem. Tako, da naju imajo učitelji že za zmešane… »Kaj je narobe z vami?« sem jih vprašala a me starša od smejanja sploh nista slišala. Pogledala sem Erica, ta pa se je jezno nasmejal ter začel teč. Ter se med potjo drl »Pismo iz Londona si dobila!« »Kaj, kaj, kaj … KAAAJ !« »Eric! Sem zakričala ter začela teči za njim. Pretekla sva celo ulico ter še polovico druge. Med tekom sem čisto pozabila, da sem samo v preveliki majici ter v spodnjem perilu. Ampak na srečo je bila še zelo zelo zgodnja ura in zato ni bilo še nobenega uzunaj. A me ni brigalo in na srečo se je moj bratec utrudil ter se ustavil. Stekla sem do njega ter mu s težavo vzela pismo iz rok. »OMG v kamp mladih pevcev sem sprejetaaaaaa!« Vse sem še sto krat prebrala ampak še zmerom nisem morala verjeti svojim očem. »srečnica« je žalostno rekel Eric ter vstal. »Ah od kdaj pa tebe zanima glasba?« sem ga vprašala on pa je skomignil z rameni. »No greva v hišo preden se zbudijo sosedje ter te vidijo tako« je rekel. Pokimala sem ter odšla v hišo.
27. oktober 2012
next
29. oktober 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
next