Forum
Heej everybody :Đ
Odločla sm se napisat še eno zgodbico&upam da jo bom do konca napisala (:

Glavna osebca: Katja

BFF: Tara

ostale osebe sproti :3

Naj napišem.? :P

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. julij 2011
u12234
u12234
napis
08. julij 2011
u37779
u37779
napiš
08. julij 2011
napiš....
08. julij 2011
1. del:

Zbudila sm se ob 7:45. fak šolo bom zamudila o Hitro sm se oblekla in odšla dol v kuhinjo. Tam je bla mami čist presenečena. ''Katja? A se ti je zmešal xD?'' ''Kak zmešal mat?'' ''Dans je prvi dan počitnc!''
O fak :'D Oblečena se uležem v posteljo in tam zaspim. Ob 10.00 me je klicala Bf Tara.

T-Tara
K-Katja

T-Hej stara, kk si?
K- Ma supr neboš verjela ka se mi je dans zgodil xD
T- Kaa?
K- Hah zbudila sm se ob 7.45 pol sm se pa oblekla za u šolo
T-Hahahah štor en xD
K-Ej js grem mau na sprehod. Čauu♥
T-Byy;*

Oblekla sem si kratke hlače in majčko brez rokavov. Mami sm le rekla adijo in šla proti parku. Tam sem se usedla na klopco in razmišljala.. Že nekaj mesecev nazaj -januarja- mi je umru bf.. Biu je popoln, zalublen vame sam js nism bla v njega in zarat tega sma bla sam Bf... Zdej mi je ful žau kr sama sebe krivim da je umru zarad mene.. In usakič ko grem u park se spomnim na njega, saj sma bla kle ful velikrat ko sva hodla na sprehode.. Če bi biu zdej tuki bi bla sigurn v njega.. ;/
But.. life goes on!
Razgledovala sem se, če bi kje srečala kakšnega cute tipa. In res.. Na klopci, oddaljeni kakih 20m je bil.. on. Res popoln.. takrat pa je do njega prišla neka punca in začela sta se poljubljati. Bilo mi je žau, ampak vedla sm da ma punco itak!
Na poti domov sem srečala Taro. Objeli sva se in se začeli na širooko pogovarjat o vsem.
Ko sm prišla domov sem uprašla mami če lahko danes Tara prespi pri meni. Rekla je da ja, če so njeni za.
Nakoncu je Tara prespala pri meni....
neext? ;D
08. julij 2011
u34229
u34229
next!
08. julij 2011
še par nextou (:
08. julij 2011
u34229
u34229
dej noo
08. julij 2011
Zabavale smo se, se pogovarjale in si šepetale skrivnosti. Tara je res moja bf♥ Zjutri je Tara mogla zgodi it kr so nekam šli.. mami me je poklicala v najin premišljevalni kavč (xD)

T-Tanja(mami)
K- Katja

T- No veš.. zdaj si že končala 8. razred in upam da boš razumela..
K-Ja, je kaj narobe, mami?
T- Tvoj oče se je že pred tremi leti ločil in.. sedaj sem spoznala drugega moškega?
K- Mami?! Bo živel z nami?!
T- Ja.. in ime mu je Arnold(xD). Danes se bo preselil k nam. Bodi prijazna do njega in preobleci si te umazane hlače.

Stekla sem iz hiše in zaloputnila vrata. Bo on zavzel očijevo mesto? Mi bo uzel mamo?...
Tekla sem proti parku in se zaletela v tipa ki je poslušal mp3. Opravičila sm se.

T-Tip
K-Katja

K- Sori
T- Eh sej ni nč hudga..
Takrat je opaziu da jokam
T- Hej, kaj pa je? Si se udarla? Used se.
Posedel me je na najbližjo klopco..
K-Sej ni nč.. Mami je dobila novega 'moža'...
T- Ah pa sej to ni tako hudo!.. Js sm Trip.
K- Js pa Katja.
T-Tuki sm na počitncah drugač živim u Ločah.
K-Aha.. tam se je preseliu moj oči ko je odšel.
Vzel je pisalo in mi na roko napisal svojo telefonsko. Potem je stekel stran. Končno, sem si mislila. Stara Katja je back.! :]
nextam? ;PP
08. julij 2011
Tvoj oče se je že pred tremi leti ločil in.. sedaj sem spoznala drugega moškega? tle je pika :Đ
08. julij 2011
u10862
u10862
next!
08. julij 2011
u46153
u46153
Nextiiiiii, ker carsko pišeš!!!!!
08. julij 2011
hvala :Đ
bol popoudne nextam (:
08. julij 2011
zdej pa slikce :'D

Mama:

umrli Bf ;(

Tris :$

(ni blo nobene pametne -.-)
08. julij 2011
Trip*
3. del
Zvečer sem bla še mal na fbju. Mami še vedno nisem odpustila.. Ampak malo bol sm pa jo razumela.
Zvečer nisem sanjala o Chrisu(umrli bf)kot ponavadi, ampak sem se v sanjah poljubljala z Tripom. Popoln je! Ob pol polnoči sm se zbudila. Da je pol polnoč sem vedela po svoji svetleči digitalni uri. Trip že spi? Poslala sem mu sms:
Hej. Katja tuki :'D Dolgočasim se&nmorm zaspat. Ti že spiš?
Čez minuto je moj mobitel zavibriral. Tomideli xD
Heej. Hah js isto (: Greva na sprehod po mestu?
Odpisala sem mu.
Zdej? Lahk (: Se dobiva v parku? ;*
Jp♥
Nemorem verjet.! Hitro sem se šla urejat v kopalnico. Tiho, da nebi zbudila mami sem se stuširala, preoblekla v tigrasto jopico in kavbojke in se namazala z make-upom. Počesala sem si svoje dolge, temnorjave lase. Ljubim jih!♥
Po prstih sem odšla do vrat, se preobula v sive alstarke in odšla iz hiše. Park je bil razsvetljen in Tripa sem našla na isti klopci, na kateri sva se prvič pogovarjala.
''Hej!'' sem ga pozdravila, a mi je položiu prst na usta in zašepetal ''brez besed''
Tako sva se brez besed sprehajala in držala za roke. Ko je ura odbila pol dveh sem se odpravila. Za mano je zaklical: ''Pokliči!''
Prekleta vrata! Ko sem jih odprla so zaškripala. Mami se na srečo še ni zbudila. Zasanjano sem se preoblekla in ulegla na posteljo. Te počitnice boo nepozabne.
nextam? :Đ
08. julij 2011
Končno sm bla srečna zato sem pela.
to je zgledal tko :ĐĐ

08. julij 2011
u52834
u52834
ful cool in carsko dobra pisateljica
08. julij 2011
hvala :Đ
08. julij 2011
nextt
08. julij 2011
neext
08. julij 2011
u2880
u2880
Nextt...
08. julij 2011
next! Carska zgodba & dobra pisateljica
09. julij 2011
u10862
u10862
next!
09. julij 2011
neext
09. julij 2011
4. del
Zjutraj sem se zbudila vsa veselaa.! Najprej sem poklicala Taro in ji povedala vse o najinem nočnem pohodu z Tripom. Nato sem si naštimala mp3 in šla na sprehod. Plesala sem v ritmu glasbe, ko sem na bližnji klopci zagledala nek par.. čaki to je...TRIP!? in TARA?!
Jezna sem si vzela mp3 iz ušes in odvihrala domov. Izgubila sem Bf in fanta. fak no-.-
Zaklenla sem se v sobo in nisem prišla ven naslednjih nekaj dni.. Tara in Trip sta me klicala, a se jima nisem oglasila.
Tretji dan sem prišla iz sobe. Bila sem vsa razmršena, neumita in lačna. Odšla sem v park in jokala na tisti klopci, pri kateri sva bila ponavadi z Tripom. Nikol več nebo tako kot je blo ;/
Takrat je mimo prišel zagorel fant.

F- Fant
K- Katja

F- Hej ka pa je?
K- Eh.. ni vredno besed.
F- Ok.. am jaz sem Rok.. in jutri se bom preselil na Kodeljevo ulico 58 (:
K- Čaki.. na Kodeljevo ulico 58? Js živim na kodeljevi ulici 56 !
F- Potem s ibova nasproti.. no morm it. Se še kej vidmo, soseda xD
K- Čau.

Ni bilo še enako, a spet sem začutila upanje. Upam da bom kmalu pozabila Tripa.
09. julij 2011
bom kr še enga kr mam res idejee! xD
5. del
Naslednji dan sem se zbudila z mravljinci v trebuhu.. ali metuljčki? Mama je bila presenečena ko me je zagledala tako veselo. Oblekla sem črne kratke hlače in modro majčko brez rokavov.
Pogledala sem čez okno in opazila selitveni kombi. Na njem je pisalo ''Selitve Adamič''
Videla sem Roka in še neko punco ki sta tovorila škatle v hišo. Aha.. sem postala žalostna, punco ima.
Šla sem strelat na gol xD Ja, doma mamo uejeno mini nogometno igrišče, ker treniram nogomet in sem bila že na državnem tekmovanju (:
Rok me je zagledau in prišel do mene
R-Rok
K-Katja
J-Jenny

R- O, soseda! Še vedno nevem kak ti je ime
K- Ti nisem včeri povedla? Katja sem. Kok si star?
R- 17, ti?
K- 15.
R- 15? Toliko je stara Jenny.
J- Hej, Katja. Js sm Rokova sestra Jenny
Uh, nima punce. Jeee, najraje bi zakričala xd
K- Js sm pa Katja.
Tedaj se je odprlo okno in mama je kričala ''KAAATJAAA, KOSILO!!'' Za kosilo so bile hrenovke in pire krompir. Njamii!
...
...
09. julij 2011
še ene 5-10 nextou pa nextam :ĐĐ
09. julij 2011
u2880
u2880
Nextt...
09. julij 2011
u42341
u42341
neeeext