Forum
u112882
u112882
''Rozalee! Pridi dol! Počasi bomo mogli iti…'' ''JA JA, SAJ VEM!'' sem mami zavpila nazaj. Aja, naj se predstavim…
Moje ime je Rozalee Amelia O'Donell… In ja, sovražim svoje 2 ime… AMELIA JE IME ZA MORSKE DEKLICE! Drugače me vsi kličejo Rose…
''RO! PRIDI ŽE! LETALO BOMO ZAMUDILI!'' ''PA ŽE GREM NO..!''
Razen mojega tečnega brata Willa…. ON ME KLIČE RO! TO JE IME ZA PANDO! No, v glavnem, treniram košarko in nogomet, pa še baseball včasih. Zdaj… ne bom več nič. Selimo se iz mojega preljubega Los Angelesa v London. Iz raja, toplote, v pekel, kjer nikogar ne poznam, tam je mrzlo. PEKLENSKO MRZLO PA ŠE DEŽ GRE. Ampak, ja, kaj bom jaz? Samo 17 let sem stara, in mojo mamo ne briga če tam nikogar ne poznam… raje grem v Slovenijo, tam mam vsaj več družine! OK, malo sem pretiravala. V Londonu imam veliko družine.
Drugače ne poslušam preveč te… POP glasbe… jaz sem bolj Metal. Ampak mi veliko ljudi tega ne bi pripisalo. Mislim halo? Zelene oči mam, majhna sem in rjave lase. Pa vsi mislijo da sem sramežljive narave. Potem pa stegnem gobec… in se me že vsi bojijo. Na srečo me v družini vsi poznajo in me sprejemajo takšno. Mam pa tudi svoje probleme, zato sem takšna. Nisem pa nekakšna… osvajalka moških src? In nikakor se nimam namena zapletati.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jeeej men je dc, nova zgodbica
wanna read?:3

wanna read?:3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. november 2012
u56210
u56210
next
20. november 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
20. november 2012
u71430
u71430
next
20. november 2012
u112882
u112882
waaaau.... c3elo 3 bralke
20. november 2012
u34085
u34085
neeeeext
20. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
20. november 2012
u106935
u106935
Hahah Juice
20. november 2012
next
20. november 2012
u112882
u112882
6 bralk mi je uypelo zbrati *my happy dance*
Radavasmam, nextam jutri!:"""3
20. november 2012
next
20. november 2012
u112882
u112882
7 braalk!
20. november 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttttt
21. november 2012
u112882
u112882
8 braaaalk!:3
OK, jaz bom probala dans nextati.. sam ne vem če bom lahko ker me glava boli pa prehlajena sem pa malo mam vročine...
21. november 2012
neeeeeeeeextt
21. november 2012
u112882
u112882
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~že v Londonu
''Mama to ni normalno. Resno? Cela družina nas je prišla čakat na letališče. Ugh.'' Se je oglasil Will. ''William to je normalno. Bodi vesel da imaš vsaj družino, ki te ima rada.'' Mu je odgovorila mama. ''MAMA! Tudi jaz sem družina in jaz ne maram Willa.'' Mama me je grdo pogledala. Nasmehnila sem se ji in kar poneslo me je po stopnicah v sobo. Velika je, nimam kaj. In postelja! WIIIII! Pa še vsi posterji pašejo gor. Evo da si razdelim: Chelsea bo tam, zravem FC Bayern-Münchena. OK. Guns'n'Roses pridejo ob mojo posteljo, Barcelona pa pride na vrata, ostale bom pa že nekam zalepila. Glavno da imajo legende svoj položaj. Pa omara je tudi velikaza moje copate in drese odlično. In kopalnico svojo imam tudi. In…. ''ROZALEE! STELLA SPRAŠUJE ČE PRIDEŠ K NJIM…'' ''JA! RECI JI DA SEM TAKOJ TAM!''
Stella je moja najnajnajnajnaj sestrična, ki je 1 leto starejša od mene. Ali 2 leti? Pa kaj me briga. GLAVNO DA MI JE VZOR! :'D

~pri Stelli
''DAJ PODAJ MI! ALO, STELLA!'' sem ji zakričala pod uho, čeprav je sedela zraven mene. Igrale sva nogomet na PlayStationu. Obsedene sva s tem. In ja, ona je tudi obsedena z nogometom. Saj se vidi kdo si je v sorodu, ane? ''Barbi, daj utihni. Ne bom ti podala… sama lahko zadenem gol… ah šit. Ne, ne morem.'' ''Vseeno se vidi kdo trenira nogomet, a? IN NE KLIČI ME BARBI!'' sem ji povedala. Sovražim ko me kdo kliče barbi ali pa Ro. Rose. NE ROZALEE ALI AMELIA;ROSE. ''Aja, nekoga ti moram predstaviti… mojega fanta in…'' ''STELL FANTA MAŠ?! IN JAZ SEM ZADNJA KI ZA TO IZVE? JEBI SE NO!'' ''Ro umiri se… saj tudi ti ne boš več dolgo samska, po tem, ko jih boš srečala… ime jim je Harry, Liam, Louis, Zayn in Niall. Liam je moj, so… don't touch him bitch.'' ''NE.KLIČI.ME.RO! ZADNJIČ TI TO REČEM! In nisem prišla v London iskat fanta, ne skrbi.'' Ošvrknila me je s pogledom. ''Ne hvali dneva pred nočjo, Rose.'' Odkimala sem. Starejše sestrične nimajo pojma o tem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
YEEEEES! USPELO MI JE ZBRATI 9 BRALK! *proud*
21. november 2012
neeeext ;D
21. november 2012
u56210
u56210
neeext!!!
fuul dobro pišeš!!! <33
21. november 2012
u112882
u112882
NeverBeAlone hvaaaala ne!:3
21. november 2012
u56210
u56210
ni kaj...jas vedno vse povem
po resnici...;P
21. november 2012
u112882
u112882
ahahahahahaha
ok.. še... 4 nextov?;D
21. november 2012
u73295
u73295
neeeeext
21. november 2012
next
21. november 2012
next
next
dva nexta, nexti
21. november 2012
u112882
u112882
Ahha x'D
Se vsaaj 1 next... DRUGE OSEBE! Nextam lahk nazalost komaj jutri, ko prijem do racunalnika.
21. november 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. november 2012
Neext
21. november 2012
u112882
u112882
Evooo jutri nextam;D
Maybe se dons... dejte se presenetit!
21. november 2012
u112882
u112882
SAAAAAM ZA VAS :***
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~kasneje
''SEM TI REKLA DA SEM PROFI V NOGOMETU STELL!'' nekaj je zagodrnjala. Cela je na trnih ker pridejo tisti…. Em… perfektneži? Mah najbrž niso. Stella rada pretirava. Zavila sem z očmi in šla v kuhinjo… nakar je pozvonilo. ''STELLLLLLLA! HON, TUKAJ SMO!'' čakaj… ta jebeni glas poznam… to… so… oni?! One Direction. Tej… fantje… meni… AAAAAAAAARGH! Spremenili in vzeli so mi vse moje prijateljice… uf, samovšečneži pa taki… ''Hej fantje.. torej tu je.. čakaj.. ROOOOOOOO! SEM!'' nekaj si zamrmram in odidem… počasi… počasi… ČAKAJ ME JE POKLICALA RO?! ''REKLA SEM TI DA ME NE KLIČI RO… am… se opravičujem.. sem Rose…'' sem nekak začela… mah, me ne briga za njih. ''Em no… to je moja sestrična… ime ji je Rozalee,'' prekinila sem jo z groznim pogledom. ''Ampak kličie jo Rose, ker misli da je ime Rozalee grdo, njeno srednjo ime pa je Amelia, in ja, misli da je to ime za morske deklice. Še kaj?'' odkimala sem. Vsi fantje so se mi nato predstavili. Saj niso tak slabo grajeni.. še celo on kodrasti ne.. Henry ali Harold? Ne, Harry je. PA KAJ MI JE?! Samo slaven je…
Na koncu sta ostala še samo Liam in Harry. ''Jaz grem zdaj pit…'' odšla sem v kuhinjo. Natočila sem si sok in gledala skozi okno. ''Čer gospodična JazNisemSramežljivaHočešDaTiDokažem. Kak smo?'' in ja… vzamem nazaj.. sovražim ga.. obrnila sem se k njemu. ''Čer gospod MislimDaLahkoSpravimVsakoŽenskoVPosteljo. Jaz sem v redu BILA, dokler se nisi prikazal ti… kak pa ti?'' pogledal me je. ''Spravil te bom v posteljo, ne skrbi. Pa če bom za to mogel…'' ''HARRY GREMO!'' ''Komaj čakam jutri, O'Donell. Ne pozabi:Jaz. Ti. Postelja.'' ''Sanjaj Styles. Sanjaj.''

Zvečer sem se vsa zmučena vrnila domov. In ja… nisem mogla zaspati in ko jaz ne morem zaspati se pogovarjam… s posterji.
''Kaj praviš Slash? Tej Styles je malo zelo nor, ne? Saj je lep... in pameten… in šarmanten… ampak ni na mojem nivoju. Kje so legende, vsi ste mrtvi? Resno mislim. Rabila bi pravi pogovor s tabo. Čakaj… kaj se ravnokar pogovarjam s posterjom? O moj bog. Noč, Slash. Pozdravi mi ostale.''
In, ja…. vidite? Harry me še niti ne pozna. Pogovarjam se s Slashom. S kitaristom od Guns N' Rosesov. Noro ne? In on me hoče položiti.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evoo vaaam!:*** kaki lepi komentarček?
Nina loves u!:***
21. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg