Forum
u59458
u59458
Flash Back:

1836:

'' Dobro jutro gospodična Ajša'' Pretegnila sem se in vstala s postelje. '' Danes pa je vaš pomembni dan kajne?'' reče Marie jas pa samo prikimam in zagrnem nazaj zavesa. '' Gospodična?'' me je z nasmehom na ustih vprašala Marie js pa se samo nasmejem in odgrnemm nazaj zavesa. Pogledala sem se v ogledalo in videla kako se mi blešči koža. Bili so kot sami majhni diamanti. Pobožala sem se in pokazala svoje velike podočnike ( vampirski zobje). Marie mi je prinesla kozarec krvi js pa sem ga veselo spila in izbirala obleke za posebno današno zabavo.
-----------

2012:
Naenkrat sem se ustavila sredi ulice in otrpnela. V svojih očeh sem nekaj videla kot da bi se dogajalo v starih časih. Bilo je zelo čudno bila sem vampir. Stresla sem z glavo in si mislila da je to samo zradi tega ker je danes prvi dan šole in sem živčna. Torbo semm si še bolj potisnila na ramo in ponosno korakala po ulici do šole.

Hello sem Ajša Elizabeth Smart. Stara sem 16 let in imam sestro Isabella Smart. Živim v Avstraliji in hodim na gimnazijo to sem js:

to je Bella:

12. december 2012
u110171
u110171
Next + prva bralka!
13. december 2012
next
13. december 2012
u59458
u59458
III TNX NEXTAM PO 19. URI
13. december 2012