Forum
u101906
u101906
Helloғ.!

Odločιlα ѕeм ѕe, dα вoм ɴαpιѕαlα zɢodвιco. Sevedα ѕo vĸljυčeɴι тυdι Oɴe dιrecтιoɴ.
Zɢodвιcα je poѕvečeɴα мojιм pιĸιcαм, ĸι ѕo v zɢodвιcι тυdι vĸljυčeɴe:
• Sαrα
• Jυιce
• Nιɴα
• Aljα
• Peтrα
• Nιĸα
• Iɴeѕ
Chi vαѕ ιмα rαdα! ♥

•1. del•

»Chiii, mi je nekdo šepetal na uho, zbudi se, božič je!«
Odprla sem eno oko in zagledala Saro, ki se je veselo nasmihala. Za njo se je pojavila še Juice. 
»Božiiiiiič je!« je zavpila in se vrgla na mojo posteljo.
Zasmejale smo se, čeprav je ležala na meni in Sari.
»Oh, Juice, saj sem že budna, samo spravi se z mene!« 
Sem med smehom zavpila.
»GOOD MORNING, POTATOS!«
Se je zadrla še Lily in se usedla naravnost meni na trebuh. Zacvilila sem od bolečine, ona pa se je samo zasmejala in se prestavila na konec postelje.
»What the hell se pa tukaj dogaja?«
Je na vratih obstala Petra, za njo pa še Ines, Nika in Nina. Zasmejale smo se našemu položaju in k nam na posteljo je prisedla še ona.
»All i want for christmas i'ts you...« 
Si je veselo prepevala Alja, medtem ko je zatavala mimo nas in se nasmehnila svojemu odsevu v ogledalu.
»Kaj je pa s tabo? Si zaljubljena?«
Je začudeno vprašala Sara, Alja pa se je samo nasmehnila in prisedla k nam, medtem ko smo se me skobacale druga z druge.
»Resno, no. Zgledaš nekam zblojena.«
Sem rekla, ostale pa so se zoped začele smejati, ali boljše povedano, režati.
»Zatreskana si, vidi se.« 
Je pripomnila še Petra.
»Oh punce, iz muhe delate slona. En tip mi je všeč in nisem-, »Alja je zatreskana!«
»Pssst!, je rekla Alja in grdo pogledala Juice. »Sosede imamo, si pozabila?!« je rekla, a je še v istem trenutku nekdo potrkal po steni. Spet smo se začele režat in poležavale po postelji. Moje punce, brez njih bi bilo moje življenje brez pomena. 

Naj se vam predstavim. 
Sem Ria Harriet, a me kličejo Chi. Stara sem 17 let. Živim v Londonu, v internatu, kjer sem v sobi s prijateljicami Saro, Juice, Niko, Nino, Ines, Petro in Aljo. So res najboljše prijateljice. Poslušam One Direction, Little Mix, Usherja, Rihanno, Bieberja in Taylor Swift.
-Jaz-

Ena izmed moji sostanovalk je Sara Alicia. Stara je 18 let. Zelo rada gleda mene, ko spim, zato me tudi vedno zbuja. Posluša One Direction, Alicio Keys, Emili Sande, Will.I.Am - a... 
-Sara-

Tukaj je še Nina Lee. Stara je sedemnajst let in pol. Je zelo lepa in vsi fantje letajo za njo. Posluša The Wanted, Queen, Guns'n'Roses in še neko sranje od metala. 
-Juice-

Ne smem pozabiti na Niko Ave in Aljo Madison, ki sta dvojčici. Stari sta 18. Obe obožujeta Harryja Stylesa, in druga drugi kradeta njegove posterje. Velikokrat se skregata, saj sta vendar dvojčici. 
-Nika-

-Alja-

In seveda naša Ines Hillary. Je najstarejša izmed nas, stara bo kmalu 19. Zelo rada skrbi za vse nas in je zelo odgovorna, ampak med tujci je zelo sramežlijva. Posluša nekaj takega, kot Sara.
-Ines-

Še ena izmed mojih sostanovalk je Petra Jenna. Stara je 18 in je precej mirna. Ne govori veliko, a ko se razgovori, se smejimo kot feferoni. Njen stil za glasbo je nekaj med mojim in Sarinim.
-Petra-

Tukaj je še Alja Leila. Stara je skoraj 18. Zelo veliko govori in klepeta. V življenju je doživela že marskikaj, česar odrasla oseba ni. Prepotovala je že veliko sveta.
-Alja-

Med nami najbolj izstopa Nina Lee. Ker imamo dve Nini, jo kličemo Juice. Stara je 17 in 3/4. Je rokerica na kvadrat. Celo kadila je, a smo skupaj premagale to reč in sedaj ne kadi več. Kljub temu, da je rokerica, je zelo prijazna.
-Juice-

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Upam, da vam je bil prvi del všeč. Vaša Chi :*
16. december 2012
u101906
u101906
Napaka *
*Pri Ninini sliki piše Juice, ampak tisto ni Juice, je Nina!
16. december 2012
u101906
u101906
Šiiiiiiit, dvakrat sem za Aljo napisala -.-
Ignorirajte tisto drugo.
16. december 2012
OMG SM PA LEPA EJGA Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
16. december 2012
u115278
u115278
omg kak lepo< 3333 najstarejša sem iiiii :$
16. december 2012
u116488
u116488
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
ROKERICA NA KVADRAT SM!
23. december 2012
neeext.!Chi kdaj jest izvem da ti to pišeš.! Next next next next.!< 3333
26. december 2012
<Next!!!!
26. december 2012
u117381
u117381
Neeeext!
Ria mene zanima!
30. december 2012
Haha okey! Haha Ria fuul hudo! Haha
30. december 2012
u101906
u101906
Juice em ja nevem kdaj bo kr pisem en dooooooooooooooolg zakljucni next za drugo zgodbico
Petra haha
30. december 2012
u118084
u118084
js mam tudi tebe rada Malikova <333333
01. januar 2013
u101906
u101906
Js sem se odločla, da bom to zgodbico spet obudila k lajfu, samo jo bom malo spremenila. Dobite link kmalu.
31. januar 2013
Next!!!!!!!!!!!!!!!
25. januar 2015
Next
25. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg