Forum
u125586
u125586
Heeej c:
Chi's here with a new fanfic* Posvečen bo Alji(нαrry.♡) in Niki(►нαяяу'ѕ вαвє◄) kr sta me podpirale in mi vedno stale ob strani<33 Hope you'll like iiit*

►αяιαηα ◄
http://data.whicdn.com/images/32862837/294897_463040667057410_922439718_n_large.jpg
»Aaah! Aria, pomagaj!« Se je zadrla Roxy in me zbudila iz spanca brez sanj. »Ja no, že grem!« Sem se spokojno zadrla iz zgornjega nadstropja. Se ji je zmešalo? Ura je šele pol osmih! »Kaj je, no?« Sem se razburila, ker me je kar tako zbudila. Roxy ni nič rekla, samo prestrašeno je kazala na zgornji levi kot kuhinje. »Saj je samo pajek, no. Ne bo te pojedel!« Stol sem potisnila do stene, stopila nanj in odstranila pajka. »Glej, no, nič ti ne bo!« Sem jo zafrkavala, in se ji z pajkom v roki vse bolj približevala. Ko se ni morala več kam umakniti, je skočila v omaro in zaprla vrata, jaz pa sem se samo hihitala, in jo zaklenila v omaro. Kar naenkrat se je iz omare zaslišal krik in tolčenje po vrati. Hitro sem omaro odklenila, Roxy pa je pridrvela ven. Pogledala sem v omaro, kaj je tako zelo strašljivega, in zagledala sem smrdljivca, ki je lezel po steni omare.
»Se bojiš tudi smrdljivcev?« Sem rekla in začudeno pogledala Roxy. »Smrdljivcev? Čakaj malo, tisto je smrdljivec? Mislila sem, da je pajek!« Je olajšano razložila Roxy. »O moj bog, ti nisi normalna!« Mi je uspelo še izjavit v smehu.
Sem Ariana Jade Heathrow. Stara sem 18 let in pol in živim v Los Angelesu. Pred dvanajstimi dnevi sem se s prijateljico Roxanne preselila iz Londona in trenutno sva v hotelu. Starše in mlajšega bratca Jasona imam v Londonu. Malce jih pogrešam. Okej, priznam, sploh jih ne pogrešam. Tukaj si iščem službo, a je zaenkrat nisem še našla. Zaenkrat imam dovolj denarja še za nekaj mesecev, tako da ni nikakršne nuje.
http://30.media.tumblr.com/tumblr_m0bswwKNAp1r43jaao1_500.jpg

►яσcнєℓℓє◄
http://data.whicdn.com/images/61676197/large.gif
*flashback*
Sončni žarki so prodirali skozi moja sončna očala, zato sem si z roko zakrila oči in stopala naprej proti domu. Kot vsi ostali dnevi je bil tudi ta čudovit. Hodila sem ob morju, zato sem si zavihala hlače in zabredla v vodo. Nekaj trenutkov sem ostala v vodi, nato pa sem se obula in odhitela. Mama nebi trpela mojega zamujanja. Odklenila sem vrata, a se je ključ zataknil. Vrata so se naposled odprla. Zdelo se mi je pretiho. »Mama?« sem zaklicala čez stanovanje. Brez odziva. »MAMA?« sem histerično zavpila ter upala, da se bo čez trenutek ali dva pojavila na vratih kopalnice in me nasmejano okregala in dejala, da bom še mrtve zbudila. Toda mame ni bilo. Prižgala sem luč na hodniku in se
razgledala. Vse je izgledalo povsem normalno. Še preveč pospravljeno. Ko sem prišla do kuhinje, sem zagledala na tleh truplo. Mamo. Mrtvo.
Stekla sem po telefon ter poklicala policijo in rešilce. »Mama... Ti ne moreš biti mrtva... Vedno si bila tako močna..« sem jokala nad truplom. »Kaj bo sedaj z mano? Ničesar nimam! V hiši mi ne bodo pustili ostati, saj nisem polnoletna, pa tudi denarja nimam nič! Kaj bo z mano?«
Ko so prispeli policisti, so iz mene poskušali izviti zgodbo, a sem iz sebe izdavila samo hlipanje.
*back at the moment ~ three years later*
Sem Rochelle Layne Fenning. Stara sem 19 let in živim v Miamiju. Sama. Pri štirinajstih letih so ugrabili mojo sestro dvojčico. Pred tremi leti so mi ubili mamo. Kaj imajo z mojo družino? Kdo bo naslednji? Jaz? Oče nas je zapustil takoj po tem, ko so Jennifer ugrabili. Zdi se mi, da ima zvezo s ugrabitvijo in umorom, a ga nikakor ne morem povezati. Mama je cele dneve garala, da me je lahko preživljala. Vse kar je imela, je pripadlo meni. Hiša, nekaj denarja in avto. Leto dni in pol sem morala biti pri rejniški družini, saj nisem smela živeti sama v hiši. Z najboljšima prijateljicama Georgio in Shannon sva v nakupovalnem centru odprli svojo trgovinico 'Dash'. Gre nama še kar dobro. Dobim dovolj denarja, da kupim hrano in osnovne potrebščine, ter da si lahko včasih privoščim nakupovanje.
►נєηηιƒєя◄
http://data.whicdn.com/images/43858751/just-girly-things-nobody-singing-Favim.com-537201_large.jpg
»I've got my ticket for the long way round,
Two bottle of Whiskey for the way,
It's got mountains, it's got rivers... Hej, spet sem pomešala!« Lonček sem zabrisala ob tla, da je počil. »Jen, umiri se..« je med smehom dejala Amy. »Ne morem se! Nikoli mi ne bo uspelo! Zakaj sem tako preklemano nerodna!?« »Nisi nerodna! Tudi jaz sem se the cup song učila več dni!« »Toda jaz se učim že cel teden!« »Poskusi še enkrat!«
»I've got my ticket for the long way round,
Two bottle of Whiskey for the way,
I sure would like some sweet company,
And I'm leaving tommorow, what'd you say?«
»When I'm gone, When I'm go-o-one,
You're gonna miss me 'bout my hair,
You're gonna miss me everywhere,
I know you're gonna miss me when I'm gone.«
»Uspelo mi je! Amy, USPELO MI JE!« sem zavpila. »Haha, čestitam!« se je smejala Amy. Nenadoma so vrata zaškrtala in se počasi odprla. Spogledali sva se in hitro sem odprla vrata omare, da sva se obe stlačili noter. Bili sva tiho kot miški in sva poslušali, kako so koraki hodili po stanovanju. »Je kdo tukaj?« je vprašal ženski glas. Z Amy sva se še bolj stisnili skupaj. »Halo? Je kdo tukaj?« Je glas spet zaklical glas. Primaknila sem se bljižje vratom omare, da bi bolje slišala, a sem se spotaknila čez dežnik, da so se vrata odprla, jaz in Amy pa sva padli ven. Pred nama je stala soseda, ki naju je čudno gledala. Nenadoma smo vsi prasnili v smeh, omara pa se je nevarno zamajala. Omaro smo hitro prestavili in stlačili notri vse, kar je padlo ven. »Prišla sem, da bi vama povedala, da sta zelo hrupni, pa sta me zmotili s to... Omaro!« Spet smo se zasmejale. »Hej, čudovit glas imaš. Poznam nekaj menedžmentov. Morda te bodo vzeli pod svoje okrilje.« je rekla soseda. »Misliš resno? Seveda!« sem zavpila. »Ne kriči, če ne naju bodo vrgli iz hotela!« je rekla Amy in zasmejale smo se. »V petek ob treh v Starbucksu?« »Prav!«
Sem Jennifer Ella Fenning. Stara sem 19 let In živim v Londonu. Pri štirinajstih letih so me ugrabili in me hoteli odpeljati v New York. Na poti sem jim zbežala in spoznala Amy. Takoj sva se spoprijateljili in njeni starši so mi ponudili streho nad glavo. Pri njih sem živela do sedemnajstega leta, ko sem dobila službo in sva si z Amy kupili stanovanje. Ni ravno ogromno, toda za naju dve je popolnoma dovolj veliko. Sami sva ga opremili in meni se zdi čudovito. Delam v Starbucksu in plača je še kar visoka. Obožujem modo in glasbo, rada pa tudi rišem in slikam, čeprav mi ne gre najbolje od rok. Imam fanta Andy-a. Pred nekaj dnevi sva se skregala, a sva se skregala že velikokrat, pa nisva nikoli zdržala narazen več kot teden dni. Zelo rada pojem in vsi pravijo, da pojem zelo dobro.
27. avgust 2013
u130737
u130737
Awwwh, hvala za posvečen next <3333 Radatemam <3333
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
27. avgust 2013
u125586
u125586
Ni samo next, cela zgodbica jee<3 JsMamTebeBoool<33
27. avgust 2013
u130737
u130737
Aja. No, same haha <33 Nemoreš <33
27. avgust 2013
omg nextaj c: ljubim tvoj stil pisanja! komej pridem na igre pa že vidim ta fantastic fanfic! :3
27. avgust 2013
u125586
u125586
ma hvalaa<333
27. avgust 2013
nizakaj. res, nextaj čim hitrej! c:
http://data.whicdn.com/images/61676197/large.gif - tale animacija je iz revenge yayayay, loving it!
27. avgust 2013
neeeeeeeeeext *__* Kak te ma Nika rada ker to zanjo pišeš <333 ljubim zgodbico <33
27. avgust 2013
NEXT *__________*
29. avgust 2013
neeeext
29. avgust 2013
neeeeeeeeeeeext
29. avgust 2013
u125586
u125586
►ραят 4: αяιαηα ◄

Iz čistega dolgčasa sem postavala po mestu in oprezala za čim, ki bi mi lahko skrajšalo čas. Zagledala sem človeka, oblečenega v dolg črn plašč, ki je imel temna sončna očala in črno kapo. Dolg črn plašč sredi poletja? Ni to malce sumljivo? Neznanec je ves čas oziral čez rame. Skrila sem se za avto v bližini in oprezala za njim. Ko je naredil nekaj korakov naprej, sem mu tiho sledila in se skrila za naslednji avto, starega Forda. Sledila sem mu, dokler se ni ustavil pred veliko vilo. Od tam sem si ga lahko bolje ogledala. Imel je dolge temne lase in stekleno modre oči. Pravzaprav je izgledal malce presuh in prenizek za moškega. Kdo ve. Vzel je nož v roke, in za hip sem pomislila, da me je zagledal in da bijejo zadnji utripi mojega srca. A namesto tega se je približal hiši in vtaknil nož v ključavnico in se splazil v hišo. Kaj bo zdaj? Roko sem vtaknila v žep, da bi na plano privlekla telefon. Presneto! Telefona ni bilo nikjer! Preiskala sem vse žepe na kavbojkah in prebrskala torbico, a telefona nisem našla. Kaj naj zdaj naredim? Zakurim ogenj in z dimnimi signali opozorim ljudi, kot so to delali včasih? Verjetno bi kdo mislil, da le kurim na drva. Halooo, kdo pa kuri sredi poletja? Ljudje so dandanes neumni. Medtem ko sem sama razmišljala o spremembi pameti ljudi od prazgodovine do danes, je gangster privedel družino na balkon, v roki pa je držal pištolo. Ženski je nameril pištolo v tilnik in mu nekaj šepetal na uho, ona pa je prestrašeno odkimavala. Nenadoma je zavpil. »Povejte ali bo vaš mož umrl!« Pištolo je zdaj nameril proti moškemu. Moški je svoji ženi odkimal. »Ljubica, ne povej. Umrl bom ponosno. Zagotovo bi bili vsi sorodniki ponosni name, če bi vedeli, da sem umrl, da bi ohranil družinsko skrivnost.« »Toda Edward...« je rekla in zahlipala. »Nasvidenje, Sarah. Ljubim te!« je še dejal Edward, nato pa ga je strel v tilnik vrgel čez ograjo balkona. Zavpila sem od groze, morilec pa se je nagnil čez ograjo in njegove črne oči so se srečale z mojimi čokoladno rjavimi.
30. avgust 2013
Kaj naj zdaj naredim? Zakurim ogenj in z dimnimi signali opozorim ljudi, kot so to delali včasih? --> Umrla si me hahahahahaha x'd
NEXT!<3
30. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
30. avgust 2013
u130737
u130737
NEEEEEEEEEEEXT!
30. avgust 2013
neeeeeext!!
nova bralka