Forum
u48335
u48335
remember?
če neveš zakaj se gre ------> http://www.igre123.com/forum/tema/d-by-moneh-in-monsternush/14743/39
V kopalkah sem stala na robu bazena ter strmela v vodo. vsi so se zabavali v bazenu, jaz pa si nisem upala v vodo. "kabum" sem zaslišala glas za seboj a mi je že v naslednji sekundi voda zalila usta. krilila sem z rokami da bi čim hitreje prišla na površje a me je nekaj vleklo navzdol. počasi sem izgubljala zavest. zaprla sem pekoče oči in ko semm jih spet odprla sem kot mrtvak ležala na gladini vode. vsi so me čudno gledali. "eva pa kaj me strašiš?" se je smejala Sara. hotela me je potunkati a je videla da me spravlja v paniko. "si kul?" je vprašala malo zaskrbljeno. pokimala sem. sara je odplavala iz bazena ter dala zvočnike naglas do konca. "taak naj se party začnee! (H)" je zavpila na vse grlo. iz zvočnika je prihajala glasba in vsi so odšli iz bazena. začelii so plesati. jaz sem zlezla iz vode kakšnih 15 minut za njimi. vsedla sem se na klopco ob bazenu ter opazovala kako se zabavajo. glavo sem naslonila nazaj tedaj pa sem zaslišala glas ob sebi: "živijo....emmmm..kako si?" je rekel nek fant. vzravnala sem se ter mu povedala da sem vredu. "kako ti je ime?" je vprašal neznanec. "Eva. kdo si ti?" sem brez volje odvrnila. "ime mi je Nejc..." je v zadregi povedal. pokimala sem. še sama nevem zakaj. "greš plesat?" je vprašal. "ja..." sem rekla podzavestno. a še preden sem se zavedala kaj sem rekla me je potegnil na 'plesišče'.
opazila sem da je Sara povabila starejše fante. stare tudi okoli 16 let. čez kakšno uro pa so bili že skoraj vsi z možgani na OFF - torej pod vplivom alkohola. zato sem se poslovila od Nejca in Sare ter odšla domov.
28. maj 2011
a mi2 pišema nadaljevanje? o.o
28. maj 2011
Neext.!
28. maj 2011
u48335
u48335
nuša: jaaa :'D
28. maj 2011
neeeext
29. maj 2011
u48335
u48335
ko bo več komentou (;
29. maj 2011
NEXT.!
30. maj 2011
u48335
u48335
nuša more nextat
31. maj 2011
Prišla sem do naše hiše in hotela odkleniti vrata, ko sem na podstrešnem oknu opazila, da se zavese premikajo. To je bilo čudno, saj sta mama in oče odšla na »poslovno večerjo«, okno pa je bilo zaprto. Odprla sem vrata in odšla v kuhinjo. Na mizi sem opazila listek na katerem je pisalo: »Eva! Z mamo se bova pozno vrnila domov, zato nahrani Bonija. Mama in očka.« K meni je pritekel Boni, ki je očitno vedel, da bo dobil hrano. »Si lačen?« sem ga vprašala, on pa je začel lajati, ter se prevračati na hrbet. Odprla sem omarico, kjer je shranjena njegova hrana, ampak bila je prazna. »Gotovo jo imamo v shrambi.« sem pomislila, ter odšla v nižje nadstropje, kjer je shramba. Hotela sem poiskati hrano, ko sem zaslišala korake. Prihajali so iz zgornjega nadstropja.. Nisem pozabila kaj se je dogajalo lansko leto, zato sem stekla po stopnicah, na podstrešje. Zadihana, sem pograbila svetilko, ter posvetila proti stolu, ki je stal v kotu. Ampak tam ni bilo nič. »Eva?« sem zaslišala glas za mano. Obrnila sem se ter zagledala…
31. maj 2011
NEXT.!
31. maj 2011
u48335
u48335
aa ;s scarry 'o'
še najmajn 1 koment (;
31. maj 2011
neext
31. maj 2011
next!!
31. maj 2011
u48335
u48335
ok ok.
*pišem*
31. maj 2011
u37905
u37905
next!!!!
31. maj 2011
u48335
u48335
senco ki je švignila mimo mene. zapihal je hladen veter, čeprav je bilo okno zaprto. "evaaaaaaaa.." sem slišala šepetanje okoli sebe. nisem vedela od kot prihaja. preplašeno sem se obračala naokoli a videla nisem ničesar. "tresk" je naredilo in vrata so se zaprla. stekla sem k vratom ter jih poskusila odpreti. zaklenjena. zakričala sem. svetilka mi je padla iz rok ter se razbila. ostala sem v temi.
tresla sem se kot šiba na vodi. tedaj je potrkalo na vrata. odprla so se. zagledala sem mamo. "ja eva kaj pa počneš v temi na podstrešju? in kaj delaš pokonci tako pozno??" me je nadrla. bila sem prestrašena zato sem le skomignila z rameni ter močno objela mamo.
31. maj 2011
neext
31. maj 2011
NexT!!
31. maj 2011
next
01. junij 2011
neeeext
01. junij 2011
NEXT.!
02. junij 2011
u48335
u48335
nuša bo nextala
03. junij 2011
neeext
03. junij 2011
next
06. junij 2011
Po licu so mi začele polzeti solze, saj me je bilo strah, da se bo nočna mora ponovila, tega pa nisem hotela.
Zjutraj sem se zbudila v mamini postelji, ampak nisem vedela kako sem prišla tja. Pogledala sem na budilko in ura je bila že 9:30. »Sranje.« sem rekla sama sebi, skočila iz postelje in odhitela v kopalnico. Na hitro sem se oblekla in umila, nato pa stekla po stopnicah proti vratom. Zamujala sem v šolo. »Eva? Kam se ti mudi?« je zanimalo mamo, ki je stala sredi kuhinje v pižami. »V šolo!« sem zavpila in hotela steči skozi vrata, ko je mama rekla: »V šolo? Saj danes je sobota!« Bila sem zmedena. »Sobota? O čem govoriš? Danes je petek!« sem jo hotela prepričati, ampak mi je pokazala datum na telefonu. Res je bila sobota. Ampak ne katerakoli sobota, saj ima očka danes rojstni dan. »Si ga kje videla?« me je vprašala mama, saj je očitno vedela o čem premišlujem. Skomignila sem z rameni in se odpravila v sobo. Poklicala sem Saro, ter jo povabila na zabavo, ki bo zvečer. Malo sva se še pogovarjali, nato pa je morala odložiti. Sedla sem za računalnik, ko sem na zaslonu videla listek. Bil je prilepljen s 'selotejpom', na katerem so bili krvavi prstni odtisi. Na listku je pisalo: »Videla boš smrt.« Opazila sem da sem postala bleda v obraz, roke pa so se mi tresle od strahu...
06. junij 2011
u48335
u48335
: s pojma nimam kk bom nadaljevala :'D
06. junij 2011
hh ;D to ti men večkrat nardiš ;P
06. junij 2011
NEXT.!
07. junij 2011
next
09. junij 2011
moni bo nextala ;D