Forum
Midve z Zaro sva najboljši prijateljici!

23. maj 2012
Jaz-

23. maj 2012
Jaz-

Stari sva 17 let in živiva v New Yorku..Najini družini živita v Londonu, saj sva ob Angležinji.Imava dva psa Rawra in Divo.Sva najboljši prijateljici že od 6.razreda. Eva dela pri reviji Elle,kot njihova reporterka..Jaz pa sem modna fotografinja pri Elle in vodim oddajo na New York Teen Radio (izmišljeno).

Zdaj pa pridejo še slikice & z Mačkk Skoož bova to zgodbico izmenično nextali.
24. maj 2012
nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imava veliko Apple stavri saj sva njihovi oboževalki.

>our phones

(ta črn iphone je moj ta beu pa od eve)

>our ipads

(črn je moj beu pa od eve)

>mooj computer

>evin computer

zdj bom jz dajala gor stvari smao zase eva jih bo pa pač drugič dala goor
24. maj 2012
nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>mooja sobca

>mooja pisarna

>mooj prenosnik za u službco

>mooj iphone

>mooja pisarna z druge strani

24. maj 2012
nexxt.?
24. maj 2012
Moja pisarna*

25. maj 2012
Moj prenosnik

25. maj 2012
Kot ste slišali najini starši živijo v Londonu. Za zdaj sem jaz čisto malo v New Yorku saj v Londonu študiram igralstvo na
25. maj 2012
Royal school of acting. Zelo si želim postati igralka.
25. maj 2012
Next?
25. maj 2012
Bom kar nextala _______________________________________ No pa začnimo. Kot je že omenila Zara sva se spoznali v šestem razredu in postali bff. Takrat sva še živeli v Sloveniji. Najine mame sta se tudi zelo spoprijateljile in postali bff. Skupaj smo se preselili v Anglijo kjer sva z Zaro začele študirati. Zara študira na London's Photography School, jaz pa študiram na Royal School of acting. V New Yorku imava že stanovanje in tudi službe. V New York hodiva čez vikend in takrat tudi delava saj med tednom nadaljujeva študij. V Londonu imava tudi svoje stanovanje. Mami obiščeva vsak dan in jim skuhava zajtrk,kosilo in večerjo.
Nexta Zara
25. maj 2012
Najino stanovanje v Londonu-

25. maj 2012
Najino stanovanje v New Yorku -

25. maj 2012
u74377
u74377
next!!!
25. maj 2012
Nextam__________________________________________ Kaili povei še pliiss drugim
Zjutraj sem se zbudila ob sedmih in šla pogledat kaj dela Zara. Zara je še spala... Logično saj je ona zaspanec na polnoo. Pustila sem jo pri miru in sem šla peljat Divo in Rawra ne sprehod.
Rawr-

Ko smo se sprehajali je mimo s svojim psom prišel fant ki mi je ušeč ooo je luškaan.
Brian-

26. maj 2012
Nasmehnil se mi je ampak jaz sem samo zardela. On ima pa takega psa-

Ime mu je Oliver.
26. maj 2012
B- Heii Eva!
E-H-e-ei Brian!
B-Kko si?
E-Uredu ti?
B-Booo tut.
E-Lpo to!
B-Ej a bi šla z mano jutr z mano u šolo? (obiskuje isto šolo kot jaz)
E-Lahko!!!
B-No jutr ti pridm pozvont.
E-Ok.
B-Čaući.
E-Dijo!
OMG!!!!!!!!!!!!! Ko sem prišla domov sem vse povedala Zari. Zelo se je razveselila.
27. maj 2012
u74377
u74377
Next
Ok bom povedala sam dons ne morm
27. maj 2012
hwala
27. maj 2012
oooooooo CUTE
27. maj 2012
u74377
u74377
ni zakej Mačkk skoož
28. maj 2012
koment Mačkk Skoož ta Brain je took smotan (sorry Cameron Boyce je bol luškan od Braina)
28. maj 2012
nextam
__________________________________________________________________________________

Kmalu zbudila sem se tudi jaz.Oblekla sem se in odšla u pekarno po donut.

>my dress
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtjAFSbT0pxC8vFvi0GQtbxzz-6WEbRITEUFpGv7cZMsrDk2po[/img]

>bakery
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSPPEvTkydpUjC4eyaDlgxZ9Y2KWMAd00yjxhQ7TqCQiBlfqZ4A[/img]

Tekla sem do pekarne saj je deževalo.Na poti u pekarno sem se zaletela Harrya mojega soseda..Aww kok je on luškan.

>harry

EvA nExTa..drgač pa jz doma nextam..love forever ne.?
28. maj 2012
u72867
u72867
next
28. maj 2012
u74377
u74377
next!!!
28. maj 2012
next
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harry se je zasmejau.

H-Heey.! Ti si pa moja soseda a ne.? Zara.?
Z-Ja..Ti si pa Harry ne.?
H-Ja.! A bi šla popoudne z mano na sladoled.?
Z-Lahko ja.!

Poslovila sva se,potem pa mi je dau poljubček na lička.Mislila sem si:WTH.??

POL NA SLADOLEDU------------>

H-In kako keej.?
Z-U redu ti.?
H-Bo.

Potem sva se fhool zafrkavala pa smejala..Sonce je za umetnim jezerom u parku počasi začelo zahajat sonce,in sva šla še na majhen sprehod. Usedla sva se na klopco in Harry se mi je pučasi približau------------------>

next.?
31. maj 2012
u74377
u74377
next!!!
31. maj 2012
u72867
u72867
next
31. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike