Forum
Bilo je sredi vročega poletja , ko sma z Sabino sklenili , da se odpravima skupaj na morje - sami ! Končno enkrat brez staršev in starši so nama pustili. Veselili sma se , in tisti dan vse spakirali. Tako sma že ponoči odleteli v Kanado. Tam je bilo zeloo lepo morje in takoj sma se naselili v rezervirani hiški. Tedaj pa zagledam Sabino v kuhinji. J - jas S - saby

J - kaj delaš saby ?
S - jest si delam !
J - daj no pohit , pa če si že delaš se malo zredi k si presuha.
S - eh evy no ne pretiravi. jaja ne priganjaj me saj že kuham
J - saj sm pravim d pohit.
S - pa ja no.

Potem si je skuhala jesti in odpravili sma se na plažo. Na plaži je bilo zelo lepo , morje je bilo toplo saj sma to previerili s roko. Odločili sma se , da grema plavat.
nadaljujem ?

ALI NAJ PIŠEM TO ZGODBO ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. april 2011
1 next
17. april 2011
nadaljeva bom ko se mi bo dalo
17. april 2011
zdaj
17. april 2011
V morju je bilo zelo lepo , a kaj , ko je začelo deževati. Ta dež , kako ga sovražim. Poklicala sem Sabino , ki je bila 2 metra oddaljena od mene.
J - jas S - sabina

S - kaj me že spet motiš ¨!
J - deževat bo začelo !
S - jaja , pa še kaj ! ni več 1 april evy.
Takrat se vlije.
J - vidiš ! Nikoli mi nič ne verjameš !
S - sory no. pa grema not.
Odhitela sem v hišo in spekla pommes. Bila sem na smrt lačna. Takrat pa skozi okno zagledam najlepšega fanta na svetu bil je popoln , tako popoln. Potem sem opazila , da nekdo trka ,fant pred oknom pa je izginil. Sabina je bila v kopalnici tuširala se je zato sem šla odpret jas. Bil je tisti lep fant L - lep fant J - jas Eva

L - hey. lahko vstopim ?
J - seveda lahko.
L- oporsti , če motim , ampak sem sem prišel , rezerviral hišo in so mi jo eni prej vzeli. sedaj sem brez strehe nad glavo. (V kuhinji sem imela že spečen pommes. )
J - lahko ostaneš tukaj pri nama. takoj pridem ! samo nekaj grem iskat.
L - OK.

Šla sem v kopalnico in po tiho potrkala Sabini. Gosta imama ! Sem še rekla in se odpravila v kuhinjo po pommes. Tako sem ga prinesla in fant se mi je preddstavil. Povedal je , da mu je ime Justin.

slike .
Jas :

Sabina :

Justin :

17. april 2011
pozneje nextam ker se mi zdaj ne da
17. april 2011
zdaj nextam
17. april 2011
Pogovor : J-jas O-justin

O - ime mi je Justin.
J - lepo ime , jas sem Eva. Počakajma še Sabino , da se še ona predstavi.
O- prav. hvala da sem lahko tukaj.
J - ni za kaj.
Sabina je počasi prihajala. Oblečeno je imela lepo poletno oblekico. Bila je zelo lepa. Tudi jas sem se odpravila v sobo in se polepšala , saj je bil tu Justin. Odločili smo se , da naredimo izlet z čolnički. Tako smo odveslali na morje in se pogovrajali. Zagledala sem , kako je Sabina v daljavi nekoga gledala. Bil je nek fant , gotovo se je zaljubila. Potem smo morali iti domov. Ko sem pogledala skozi okno , sem opazila , da je to tisti fant , ki ga je prej gledala Sabina . Šla sem ji povedat in ji ga pokazat. Zaljubljeno ga je gledala in opazila , da je dal nekki punci roko. Bila je žalostna , ker je mislila , da ima punco ona pa se je zaljubila vame. Tako smo se šli stekelenico resnice , da je bilo bolj zabavno. Sabina mi je dala izziv , da naj povem , v koga sem. Prestrašeno sem pogeldala Justina. Tudi on je mene gledal ampak zaljubljeno , njegove rjave oči so prodirale. Počasi sem izjavilla : V Justina. Justinu je bilo všeč , nasmehnil se je , rekel pa ni nič. Tako smo šli dalje , in Sabina je dala Justinu izziv da me mora poljubit. Pa že tako hitro. Bala sem se , da me noče. Ampak ni mu bilo treba 2 krat reči , poljubil me je. Njegove mehke ustinice so se dotaknile mojih. Potem sem ga objela. Tisti večer sem bila najsrečnejša , Sabina je kriva , da sma par. No ni kriva , Sabina je tista , kateri se lahko zahvalim , da ga mam. Ona mi je pač BFF in vedno vse najboljše naredi. Tako smo se odpravili spat. Justin je prišel do moje postelje in rekel , da bi me rad še poljubil in objel preden gre spat. Dovolila sem mu. Tako smo se naslednje jutro zbudili in se odpravili na plažo. Kupili smo napihljivo blazino za 4 osebe čeprav smo bili le 3. Tako smo se spustili po morju , tam v daljavi pa zagledam tistega tipa , ki je Sabini všeč . Vtapljal se je in kričal na pomoč , noben ga ni slišal le mi . Bil bi greh , če ga nebi rešili in bi vedeli , da rabi pomoč. Sabina je odplavala do njega in ga spravila na blazino. Ja zato se splača kupit za več oseb ker nikoli ne veš kaj pride vmes. Ko bo vse urejeno in se bo ta tip po imenu Rich spočil , bomo pa se šli spet flašo resnice in bosta še onadva par tokrat iz moje strani ker bom jas tako uredila.
17. april 2011
to je Rich
:

17. april 2011
u45307
u45307
nextttttt
17. april 2011
u39401
u39401
nextiiii zamee
17. april 2011
Neeeeeeeeeeeexxxt! :'D
17. april 2011
jeeeeeeeeeeeej nextamm xd
17. april 2011
Najprej sta se seveda Sabina in Rich začela pogovarjat. Sabina nemore živet če ne govori z vsakim cute fantom je tako sabina ? haha. pogovor : s- saby r- rich

r- hvala da si me rešila. skoraj bi se utopil.
s - ni za kaj. rada sem ti pomagala.
r- nevem , kam naj grem. nimam strehe nad glavo.
s - boš prišel kar k nam. zadosti prostora je v naši majhni hiški , čeprav smo že 3.
r- OK , res hvala. rad bi se spočil .
s - toraj veslajta , vidva zaljubljenčka spredaj
E- eva J - jjustin s - sabina r - rich

E - ja no saj nisem robot bom že.
J - veslama kakor hitr lahko no. počakta malo vidva zadaj in se nehajta muckatt rajš.
E - točno
s- ah evy no.
r - haha . zabavna sta.
s - sta pa res XD
E in J = hvala . vsi smo že utrujeni ,, zato gremo spat.
J - dragica saj veselam kakor hitro lahko.
E - nisem rekla da veslaj ampak gremo spat ti bonbonček
s - zdaj pa nehajta golobčka. bomo že nekako prišli domov.
Ura je bila 8:00. Komaj pol 9 smo bili doma. Utrujeni smo bili , ker smo imeli naporen dan. Zvečer nisem mogla zaspat in šla sem na desno stran na balkonu. Na drugi pa zagledam Sabino in Richa. Čula sem njun pogovor , ki je potekal takole. Pogovor : S - sabina R - rich

nextam ?
17. april 2011
1 next
17. april 2011
dajte komentiratt
17. april 2011
u39151
u39151
next next
18. april 2011
u20140
u20140
nextttttttt
18. april 2011
nextaam
18. april 2011
S - sabina R - rich

R - res si mi všeč . imam tudi en problem.
S - kakšen ?
R - odkar sem te zagledal , mi ne greš več z glave !
S - ti tudi meni.
R - bi bila moja.......
A ni uspel vprašati do konca saj sem prišla in se vpletla v pogovor. R - rich S - sabina J-jas

J - no kaj se ljubčkata golobčka. čula sem pogovor..
S - a moreš vedno vse pokvart.
R - res mi je žal..
J - zakaj nesmem biti pri ničem zraven , tudi ti Sabina si bila tam ko sma se z Justinom .. ane ?!
S - ja ampak ne zanima me to . z svojim richem bom sama. Uppsss nisem hotla tega rečt.
J - grem kar bodita ! ON JE KRIV ZA VSE V MOJE ŽIVLJENJE SE MEŠA ! POKVARIL MI JE NAJVEČJE PRIJATELJSTVO !
R - punci nehajta ! Nisem tega hotel sory Eva
J - tiho bodi. vse si pokvaril. Odhajam
Justinu sem šla povedat za pogovor. Odločila sma se , da se preselima v drugo hiško tam zraven da bosta Sabina in njen Rich končno sama. Najbolj mi gre na živce ,ko je tako nesramna z mano in krivična. Včasih se sprašujem , zakaj me je sploh izbrala za frendico če me itak pol takoj odslovi.
18. april 2011
u39401
u39401
nextii
18. april 2011
nexxttt
18. april 2011
nextam (=
18. april 2011
Nekaj časa sem po tem razmišljala , zakaj sma se spet sprli. Še nikoli ni bila tako stroga do mene. Čez nekaj časa mi je postalo žal ampak nevem če me sploh še želi. To sem se hotela prepričati , a nisem vedela , kako se naj. Tako sem se odločila , da 1 dan ne govorim z njo. Ko sma naslednji dan šla z Justinom po mestu , sem se spraševala , a je res potrebno , da sma taki ena do druge ko pa bi lahko bile še naprej BFF. Odločila sem se , da bom se ji opravičila. Naslednji dan v parku : S - sabina J - jas
J- hey saby.nekaj sem premišljevala..
S - hey . kaj pa ? tut jas sem neki..
J - da mogoče se nebi mogli tako spret če sma radi frendici ! ampak tvoj Rich..
S - saj to sm js tut. kaj pa rich , kaj je naredu ? lih takrat si prišla ko me je hteu uprašat , zdej se pa pučut krivga.
J - saj je kriv. želela sem le , da bi ostali prijateljici , in da bi te vprašal pred mano. saj vaju nebi pojedla . aja si htela , da bi ti dau pol kiss in bi bla sama ne ? hih. sej itak pa sem čula in vidla vse kar sta delala pa se spraševala. jas vedn čujm use.
S - aja. dej no evy. boma spet frendici ? saj se nisma rabli tko za kr en bzw prepirat.
roka ?
J - roka ♥BFF for ever . rada te mam sabko. morm it k justinu.
S - js tebe tut .lepo se mejta.
J - ja enako z richem ! opravič se mu v mojem imenu.
Naslednji dan smo bili vsi boljše volje in smo vse počeli skupaj. Na plaži sem spoznala lepega fanta , ampak do njega nisem čutila nič saj mi je vse pomenil le Justin. Prišel je do mene in v daljavi je prihajal Justin . Sprva je bilo vse normalno toda ta tip je neznosno lagal,..ko je justin prišel je skoraj popenil in začel se je strog pogovor :
J - justin E - jas eva F - fant iz plaže

F - kdo pa je ta posušena palčka ?
J - pazi malo s kom se meniš in kje stojiš ! Prste stran od moje punce , ljubica pazi se tega norca.
E - saj veš da imam rada sam tebe.
F - dragica kaj se pa lažeš
J - eva a imata kaj ?
E - prisežem da nič !
J - ne verjamem. zakaj pa stojita skupaj ! Grem ! mene ne bosta imela za norca !
E - ampak justin , ljubim te !
Ampak prepozno , justin je v daljavi odhajal. Odšel je do sabine in se z njo malo pogovarjal o meni.
Bila sem zelo žalostna.
F - končno je odišel ! ali je res ta tvoj fant ? (se kratko zasmeji )
E - ja moj fant je ! Kako si mogel lagati mojemu ljubemu ! sovražim te nikoli več te nočem videti !

tako sem ga odrinila in odhitela na obalo. Kmalu je zraven mene prišla sabina ,ki me je žalostno našla. Takrat so mi začele polzeti solze po licu..

Tisti fant iz plaže :

18. april 2011
a nextam ?
18. april 2011
mau komentov xD:
1. men se sploh ni treba zredit. sej vidš da sm okrogla xD ti bi se mogla mau zredit trlica moia.
2. lajkam sebe in richija xD
3. itk da morm z usakim govort. a sm ti že povedala za nouga?
4. pa itk da bo sabika prepričala justina da se vrne ane xD
5. tale fnt s plaže je grozn. kje si ga našla xD
6. drgač pa itk da neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttt
7. rada te mam forever and ever
18. april 2011
nexxt
19. april 2011
1. eh . ja ziher ker sm vlka 160 in mam 43 kil !
2. vem ja zato sem ga dala xd
3. ne nisi mi še . tkoj mi daj ampak na počitnicah pri teti sem no u bistvu nisem ampak grem zdaj k teti počasi tja ker bom tam prespala mami in oče sta šla za 3 dni u Benetke.
4. hahaaa morš ga XD
5. nevem. kar enga norca sem dala. saj je res grozn xd
6. takoj nextam !
7. jas tebe še bol.
19. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg