Forum
OseeeBceee:
Eva Lone,16 let,Art SchooL,London

Emma Live,15let in pol,Art SchooL,London

Anastasia Kaane,17let,Art SchooL,London

Hanna Wiives,16let in pol,Art SchooL,London

Beatrice FiiFe,15let in pol,Art SchooL,London

Anna Duuring,16let,Art SchooL,London

[img]https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/260890_100000426254159_1104915190_n.jpg (Ne dela slikca..Poglejteee
Hay.Moje ime je Eva in......Ohh saj ni važno :3 Me boste že spoznali. Moram it,vam več povem potem,z Emmo,Stasie,Hann,Beo in Anno sem zmenjena :3 Se še slišimo ;3
......................................................
Little bit about us ;3
Našaa Himmmnaaaa:3

We're feeling sexy and free
Like glitter's raining on us
They're like a shot of pure gold
We think we're 'bout to explode.

Hah ;3
Maloo o usaki posebi:
Eva,Me
Sm malo zmešana blondinka,bla sm Famie leta,pač ena revija :3 FuuuLj ljubim risanje in pišem knjigo When vampires are cute o vampirjih ki ubijejo neko punco in potem dobijo ogromne očke in lepe bele zoke in so NASPLOH cute :3

Emma,Bff :3
Emma.....Emma je na kratko mala vampirka :3 FuuuLj ma rada nek ogabn sirup z okusom krvi.Juck alneki FuuLj ma rada risanjee in pisanje pesmi in ljuuuBi igranje kitare :3 Dala ji je celo ime :3 Emanrn :3 če pogledate: Prva črka EVA,druga EMMA,3 ANASTASIA,4 HANNA,5 BEATRICE in 6 ANNA(4+2 alneki ) Pač ker je najbolj nora vampiiirka. ;3
Anastasia;3 BFF
Stasiaa ;3 Ona je moja mala nora ljubica,meša se ji in use je po nejeno :3 Lezakaj.Ker je strokovnjakinja za traparije :3 Pač o njej ne morem povedat tolko,lahko pa povem da je bla moja 2.spremljevalka pr Famie leta ;3

Hanna.....Bff
Hannčiee je moja noraa Bff.Ona je sestriča od Stasiee in se vidi da sta zlooo nori. Hannčiee je dala že u 3.classu use na videz IN zajebavanje učitlou ;3 Pač v prvih treh tednih je bla 5x pr raunatlu That's why she is my best friend ;3 She's craaaZy.

Beatrice...Bff ;3
Bea je malo bl Lazy in lih zato jo loovam,ko jo u sobote ob 7h zjutra zudim da greva gledat tekme...Odbojka in fantje brez majčk,slušalke u uhih One Direction potiho in HKRATI komentiranje igre...Bl fantou no :3
in še Anna ...Bff ;#
Annaaa mojaaa ljubaaa Annaa je najlepši človek na svetu ;3 Ana je moja mala bombica,plava po vodi,skače z skakalnc in bla je moja 1.spremljevalka pr Famie leta,zmislna si je našo himno..Ubistvu use spremenila u množino ker je the best pr ingluišu...Jojjj.....Anna je pač..
Swiming English beauty ;3 My litle pikachu..Ajaaa useee fuuuuLj lovaaamo Pikachujaa ;3
------------------
Adios Bitchachos.....See youu ;3
04. maj 2012
WeLL...Tuki se pa začne naša zgodba.....
------------------------------
Leto 2000.
Ko smo mele vse okoli 5,6 ali 7 let so se naše mame srečale na neki vrtičkarski zabavi....
leto 2001
Mele smo 6,7,8 let in prvič smo se začele klicat: Eve,Emma,Stasie,Hannčiee,Bea in AnnieBannie.
leto 2002
Ločili so nas: Jaz sem ostala v Londonu ostale pa so se preselile...Emma v NYC,Stasie v Pariz,Hannčie v Bolgarijo,Bea v Madrid in AnnieBannie v Barcelono.....
LETO 2009!!
Spet smo skupaj,Best friends forever
05. maj 2012
Next
05. maj 2012
In zdej ko smo ble narazen vemo kok si ubistvu pomenmo...Meh ne bom vam zdej tega razlagala.. :3

"DriiiN" mi je zvoil telefon. "Jaa?" sem se oglasila. Slišala sem Beo,bila je vsa v solzah(usaj predvidevam) "Eva....Raka imam...Umrla bom." je rekla. "NEEE!NI MOGOČE!" sem zavpila. "Pokliči Emmo,Stasie,Hannčie in Annie se dobimo pr meni čez eno urco." je rekla. "Okay..."

Sorri ka je kratek,..Bo pol daljši
05. maj 2012
Next.!
05. maj 2012
next
05. maj 2012
Next!!
05. maj 2012
"Omajgad sej ni mogoče...Naša zmeri perfektna Bea ma raka?Ni...Ne no ni mogoče!!!" "Tudi js sm to rekla Stasie...." "PUNCE UMIRTE SE!!!!Lejte mam raka in u naslednjih 2mescih bom umrla!In nočem se kregat hočem samo še zadnjič z vami na počitnice!" je zavpila Bea.
05. maj 2012
Next!!!!
05. maj 2012
OdločiLe smo se da gremo čez 2 dni za en teden v BeeLboone. To je majhen otoček Stasiinih staršev in dovolijo nam.
---------
Uuuuf kuk lepu letaaaaLu! se je zadrla Anna. "ANNA! NEHI S TEM UUUUUJEM!" smo se zadrle vse skupaj in planile v smeh.
Naše letalce-

Ko smo prispele na BeeLboone smo ble use uno WaaaaaW...-.-
05. maj 2012
Next:!
05. maj 2012
Next!!
05. maj 2012
Edino Stasie...Stasie je bla že 1oox taam ;3
Blo je prečudovito. Blo je kot na razglednici Mara Mara....In kot da ne bi blo dovolJ je do nas pritekla Ljubkaa punca...."Broh us do ghalb aiurfb kgorbsheovbufvbus Dinna BehaLghs hsriugnvjdtr hz?" "Anastasie,kor ahg Stasie,Beatrice kor ahg Bea,Anna,Emma dfgh Eva dfgh Hanna" "Pa kaj govorita.?" Se je zadrla Hanna. "Jhgs Enfsiilo." "Živjo,moje ime je Dinna Behalghs in tako naprej :3" je rekla punca..
05. maj 2012
Next
06. maj 2012
Usi ka to berete : Pač to je pisala moja sestra (razn prvega dela) in zgodba naj bi bla FuuuuuLj drugače tko da ne bom več pisala je pa toLe še ena moja zggodbica
gre se o punci Anastasie ki je nova na šoli in se e preselila iz New Yorka v mestece MonderLoone. Anastasie in njena sestra Eva,dvojčica,se spoprijateljita z neki puncami in potem...Boste vidLi ;3

Link-
http://www.igre123.com/forum/tema/i/33598/
06. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg