Forum
Hojla!To je moja 2. zgodbica ^^ Govori o punci ki je rokerica in nato izve...boste zvedli kaj se bo zgodilo če boste brali na začetku je bolj boring potem pa rata ZELO napeto-to vam zagotavljam!
Uživajte!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1#

Pot do šole se je neznosno vlekla.Denes je bil moj 1. dan na novi šoli.Bala sem se ga.
Nevem če sem se kaj bolj bala kot tega.To je bila moja najhujša nočna mora.V resnici
se skoraj ničesar ne bojim ampak to...to...to je bilo res grozno.Hujše kot seriski morilec
brez glave in s sekiro v roki.No to zame sploh ni grozno.Pri vsaki gozljivki se začnem
smejati češ ker defekten film.Pač taka sem.Ob poti sem brcala bel kamenček dokler mi
ni padel na cesto in poiskati sem mogla drugega.Kdo bi sploh hotel biti moj prijatelj?
Vsi se poznajo že iz osnovne šole in začetka srednje šole.Nebi imeli prostor za novinko.
Gledala sem v prazno nebo.Upsi!Sloh se nisem predstavila.Sem Amy Cooper.Dober priimek
kajne?Mami sem zatežila da si hočem spremeniti priimek za 17 rojstni dan.In pustila je!
Zdaj sem v 2 letniku pred 2 mesecama sem imela 17 rojstni dan.Preselili smo se iz Forksa v
Hoquiam isto v Washingtonu.Ja vem kako smo se lahko preselili iz mesta kjer živijo lepi
vampirji in močni volkodlaki in te scene.No da vam razložim.Prvič v Forksu ni nikoli bilo
nobenih umorov ki bi zginjale osebe v gozd.Drugič ja v to knjigo sem zaljublena ampak
vseeno ali nebi mogli dati kakšen drug kraj?Tretjič v Forksu je bilo na začetku prav lepo
in mirno dokler ni postala knjiga Somrak slavna in potem še filmi idk.Mama ni marala
hrupa ki so ga povzročali pri snemanju filma in ko so nehali snemati film so v Forks
prišli turisti in vsak dan sprašvali kje je Bellina in Edwardowa hiša!WTF kaj jaz to vem?!
No ja potem sem se seveda pozanimala ampak tiste jase pa nikoli nisem našla.Mama
je imela vsega dosti in preselili smo se v Hoquiam.Od Hoquiama do Forksa ni daleč
zato smo se tudi odločili za ta kraj da nebi bli predaleč od svojih prijateljov.Sem že
povedala da sem rockerica?Ne?Rockerica sem ^^.Moj vzornik je Slash.Igram električno
kitaro.Ko sem imela 1o let me je oči naučil igrati akustično kitaro nato pa še električno.
Nisem zdržala niti enega dneva brez kitare.Bila je moja najboljša prijateljica.Lani je
oči umrl zaradi raka...res nočem govoriti o tem.Imam mlajšo sestrico Mio.Stara je 5 let.
Če jo vprašaš kaj posluša nebi odgovorila uspavanke in ježek teka teka -.- ampak
Iron Maiden in Megadeth!Moja metalka pač.Imam jo ZELO rada in za nič na svetu je nebi
zamenjala.Sploh nisem opazila da sem v šoli.Kdaj sem sploh prišla notri?Čudno.
Zdaj pa sem stala sredi hodnika polhno dijakov kot izgubljena kokoš.Poiskala pisarno
ravnatelja.Nisem mogla spregledati radovedne poglede nekaterih divjakov.Ravnatelj
me je samo vljudno pozdravil in imel tiste izjave da bo mi bilo na tej šoli lepo blah,blah...
Vsedrugo pa prepustil pomočnici.Dala mi je urnih ter se mi prijazno nasmehnila.
Prvo uro sem imela angleščino.Predmet ki ga sovražim z vso močjo ampak ne tako
kot matematiko.Poiskala sem učilnico.Vstopila sem brez premisleka da bi prej lahko
potrkala.Učiteljica je zasijala učenci pa so mrko pogledali proti meni.Rahlo sem zardela.
"Dober dan!Ti si verjetno naša nova učenka,"je rekla in v očeh sem opazila iskrico.
"Ja,"sem zamrmrala ter se takoj popravila:"sem Amy.Amy Cooper""No Amy pa poglejva
če je kje kakšno prosto mesto"Pogledala je po zasedenih mizah.Kamorkoli samo vspredaj
ne!"David bi dovolil da nova sošolka sedi zraven tebe?""Zaradi mene" je rekel in
skomignil z rameni.Šla sem do zadnje klopi v levem kotu in se vsedla zraven pisanega
frajerja.Ni se mi zdel prav prijazen.Ves čas je bil namrčšen.In tako se je začel
moj prvi dan na novi šoli...
Jaz:

Sestra:

David:

(res je luštkan ampak zame preveč pisan)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?
18. maj 2013
next
18. maj 2013
next
18. maj 2013
2#

Zvonec je zazvonil.Stlačila sem stvari v torbo in odhitela h učilnici za likovno.
Moj najljubši predmet.Zelo rada rišem.Rišem skoraj vsak dan.Takrat ko rišem
vsa moja dobešlija prelijem na kos papirja.Zgrabila sem si prosto mesto čisto
vzadaj.Povlekla sem svoje stvari iz torbe in jih postavila na mizo.Nič nisem
imela za delati zato sem začela čečkati po roki.

Neki fant me je radovedno opazoval pa se nisem zmenila za njega.Pouk se je
začel in učitelj (predvidevam) blizu 50 let je nam dal nalogo da moramo
narisati drevo.Žačela sem risati in čisto sem padla notri.Končala sem hitro.
Končni razultat je bil tak:

Bila sem ponosna na svoje delo.Odala sem svoj izdelek učitelju.Samo buljiv je
vame jaz sem pa šla nazaj h svojemu mestu.Preostanek pouka sem se dolgočasila
in gledala na uro.Končno je zazvonilo.Na vrsti je bila malica.Nekega divjaka
sem vprašala za pot.Z veseljem mi je povedal kje je in pokazal s prstom proti
velikim vratom.Zahvalila sem se mu in šla po poti ki mi jo je pokazal.Jedilnica
je bila ogromna.Mize so bile bele stoli pa oranžni.Iz torbe sem vzela denarnico
da bi plačala.Vzela sem kakav in kruh z Nuttelo.Vsedla sem se na prazno mizo
sredi jedilnice.Nato so v jedilnico prišle 3 punce.Bile so lepe vsi fanti so za
njih gledali.Glavna blondinka je bila cela roza za njo sta stali ena svetlolaska
in ena temnolaska.Verjetno so se imele za nekaj več.Glavna se je ustavila
pri punci z rasta kapo in (takoj mi je padlo v oči) z majco od Nirvane."Lepo
malico imaš,"je rekla."Si jo že probala?"Punca je ostala brez besed in jo
začudeno pogledala.Nato je rekla:"Nisem jo še probala.""Potem pa dober tek!"
je rekla blondinka in ji krožnik porinila v obraz.Porinila jo je tako da je padla
po tleh.Vsa jedilnica se je smejala razen mene.Blondinka je važno šla naprej
za njo sta pa skobecali tiste dve kokoši.Zaškripala sem z zobmi od jeze.
Kako ji je lahko to naredila brez raznolga?!Punca je še zmeraj bila na tleh.
Nisem vedela kaj delam saj sem bila tako jezna.Vstala sem in šla h punci.
Pomagala sem ji vstati.Vsi so bili tiho in me z začudenjem gledali.Blondinka
se je obrnila in šla proti meni."Kaj se pa greš?"je zavpila proti meni.Bila sem
jezna.Ne.Bila sem besna.Bes je naraščal v meni."Kaj se grem?Pomagam ji
ker jo je ena prasica porinila na tla!"sem zavpila.Vsi v jedilnici so bili osupli.
Blondinka me je ošinila z pogledom.Hudobno sem jo pogledala.Besno sva
se gledali dokler ni spregovorila:"Ti so naša novinka kajne?Naj ti nekaj povem.
Ona je luzerka in jaz kraljica.Jaz tukaj ukazujem kaj naj delate in česa ne smete!"
Hudobno se je zasmejala."Meni že ne boš ukazvala kaj naj delam in kaj ne!"
Roke sem stikala v pesti.Nobeden mi ne bo ukazoval!"Boš že videla"obrnila
se je in šla naprej.Punco sem potegnila za sabo in jo peljala do stranišča.
Umila se je obraz."Hvala,"je rekla."Nič zakaj.Povej kdo so bile te vžičke."
"To so bile Stacy,Sarah in Lea.Stacy je glavna od vseh,Sarah je tista ki ima
rjave lase,Lea pa blond.Veš ni pametno se z njimi spopasti"Zavila sem z
očmi."Kako ti je ime?Meni je ime Amy.""Jessica,ampak kliči me Jess"
Nasmehnila se je.Veliko sem izvedela o njej.Je nekaj med rockerico
in reggistom.Naslednjo uro sva imeli matematiko.Seveda sva se usedli
skupaj.Pouk je mini in odskakljala sem domov...
Jess:

Stacy:

Lea:

Sarah:

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
Vam je všeč?
Naj še naprej pišem?
19. maj 2013
next full jaa
03. junij 2013
u137222
u137222
next!''
zelo!''
ja!''
04. junij 2013