Forum
ja, začela sem že zgodbico z istim naslovom, ampak bo izbrisana ker sem dobila boljšo idejo. Uglaunm, upam da vam bo ušeč. Nobenih modrih linkceu pa oglašvanja. Če oglašuješ, te zbokiram in nardim kampanjo za tvoj izbris +gledam csi, Chicago pd in to, tak de lah tvojo smrt nardim da bo zgledala kt nesreča love ya

xCHAPTER 1x
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
''Erin?''
''Ja?''
''Kje si?''
''Zgoraj.''
Nekdo me je prijel za ramo. Obrnila sem se in se zazrla v mamičen zaskrbljen, neodločen obraz.
''Saj si se poslovila od prijateljev, kajne?'' me je vprašala.
''Ja... pa saj grem samo za tri tedne, mami, v redu bom.''
Pokimala je in odšla iz sobe.
Naslednje jutro sem zmetala kramo v avto, potem pa sva se odpeljali. Zavzdihnila sem. Mami me je prisilila it na ta poletni kamp, kjer nikogar ne bom poznala. Ko pridem nazaj, pa bo že šola in moji prijatelji se bodo pogovarjali o stvareh, ki so jih skupaj doživeli poleti. Brez mene. Ampak mami tega ni razumela. Naslonila sem se nazaj, ter prižgala radio. Noter sem dala cd z mojo emo, rock in metal glasbo ter dala bolj naglas, ko se je začelo predvajati. Mami mi je namenila strog, jezen pogled ter prestavila na radijsko postajo, ki je bila všeč njej. Zavila sem z očmi ter se zazrla skozi okno.
Vozili sva se dolgo in potem še malo. Ko sva prispeli, sem zagledala rumen šolski avtobus, ki naj bi nas odpeljal do kampa, ter kup otrok, ki so že zasedali svoje sedeže, stari od sedem pa tja do osemnajst, vsaj tako se mi je zdelo. Mami mi je pomagala s prtljago, potem pa sem jo objela, si oprtala svoj nahrbtnik čez eno ramo in odšla do vrat. Tam je stal visok temnopolt moški s seznamom otrok v roki. Večina je bila že obkljukana.
''Ti si verjetno Erin, kajne?'' me je vprašal ter se prijazno nasmehnil. Očitno sem bila zadnja.
Pokimala sem. Odkljukal je moje ime ter pospravil seznam.
''Kar steci gor,'' je rekel ter pomignil proti avtobusu.
Nasmehnila sem se in stopila gor. Večina sedežev je že bila zasedena. Potem pa sem v predzadnji vrsti zagledala prost sedež zraven črnolasega dekleta, ki se je pogovarjala s dekleti v zadnji vrsti.
''Živjo,'' sem pozdravila ter se vsedla zraven nje. Iz nahrbtnika sem začela vleči telefon in slušalke. Ni mi bilo do sklepanja novih prijateljstev. Ne še.
Naenkrat sem opazila, da je punca zraven mene utihnila ter me zaprepadeno gledala.
''Je kaj narobe?'' sem vprašala.
''A se kaj vpraša, naprimer, če je prosto?'' je rekla vzvišeno.
''Saj sem prišla zadnja. Vsi so se že posedli, in nikjer drugje ni prosto. Kaj bi rada?'' sem rekla in se še vedno trudila s prijaznim tonom.
''Kako lahko tako govoriš z mano? Kdo pa misliš da si?''
''Erin!'' me je nekdo poklical.
Ozrla sem se. Nekaj sedežev pred mano je sedel rjavolas fant s prikupnim nasmehom. Imel je modre oči, h katerim so mi oči najprej zdrsele. Vstala sem, punce nisem niti pogledala in stopila do njega.
''Tu je prosto.'' je rekel in pomignil na sedež zraven njega, ki ga prej sploh nisem opazila.
Nasmehnila sem se in se usedla.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

to je to za prvič. Naslednji nexti bojo probably daljši.
mnenja (tut glede pisanja) ?
kdo mislete da je ta fnt? kko je vedu njen ime? a ga že pozna?
hvala če si prebrau/prebrala ' w '
09. oktober 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
10. oktober 2016
u217102
u217102
neext! tkoj neexti super je!
10. oktober 2016
u193768
u193768
Neeeext
Men se tut zdi super
10. oktober 2016
Next
10. oktober 2016
neeeeeeeeeeeeeeext
10. oktober 2016
xCHAPTER 2x
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
''Te od kje poznam?'' sem radovedno vprašala.
''Po mojem ne. Aja, ime mi je Jake.'' Je rekel in se nasmehnil. Imel je prelep nasmeh.
Nasmehnila sem se nazaj. ''Kako pa si potem vedel moje ime?''
''Na nahrbtniku sem prebral trenutek po tem, ko si vstopila.''
Saj res, na nahrbtniku imam majhen našitek s svojim imenom.
''Drugače se pa nikar ne meni za te punce. Grozne so,'' je nadaljeval. ''Sploh tista, zraven katere si se usedla, tista s črnimi lasmi. Ime ji je Missi. Misli da je kraljica sveta. Tisto za njo pa sta Michelle in Mia. Njeni prijateljici. Kličejo jih 'trojni M' Jaz se jim najraje izognem.''
''Ja, imaš prav, res so grozne.'' sem pritrdila. ''Kako da jih poznaš? Si bil že večkrat na tem kampu?''
''Ja, bil sem že dvakrat, ampak one so tu prvič. Drugače pa smo sošolci. Čudi me, da so sploh tu. Pravijo, da 'kampi niso za lepe punce', ampak glej, tukaj si ti.'' Se je nasmehnil.
Malce sem zardela. Mi je rekel, da sem lepa? Ne, ni mogoče, še nihče mi ni tega rekel. ''Ah daj, no. Ne moreš me primerjati z njimi.'' sem rekla.
''Očitno lahko.'' je rekel in spet pokazal svoj prelepi nasmeh.
Nejeverno sem se nasmehnila in zmajala z glavo, on pa me je dregnil v roko.
Preostanek poti sva se pogovarjala o glasbi, o tem kaj rada počneva, in ugotovila sva, da imava marsikaj skupnega. Imela sva se super.
Ko smo prišli do kampa, sem osupnila, videla sem veliko zeleno jezero, majhne lesene hišice, pomol in mnogo čudovitih stvari.
Ko smo izstopili, je nastala velika zmeda. Nekateri so se prerivali, da bi čimprej prišli do prtljage, najmanjši so jokali, ker niso našli svoje, jaz pa sem le zavila z očmi ter počakala pri strani, da so vsi pobrali svoje stvari in nato sem še jaz odšla po svoje. Potem pa nas je moški, ki je imel prej seznam, prosil, naj prisluhnemo. Povedal je, da mu je ime Earl in da je odgovoren za otroke iz New Yorka. Medtem sta prišla še dva avtobusa, ki sta prav tako kot naš prišla iz New Yorka. Bilo nas je kar nekaj. Ko so pristopili še drugi, je Earl začel brati, s kom bomo skupaj v hišicah. Dobila sem Evanno in Nadio. Ko je končal s tem, je začel prebirati sezname skupin. Upala sem, da bom s Nadio ali Evanno, vendar nisem imela te sreče. Potem sem upala na Jakea, ampak bila sem šokirana. Prej mi je povedal, da gre v 1. letnik, tako kot jaz. Zdaj pa je Earl prebral, da je Jake eden izmed animatorjev. Takoj ko je rekel, da se lahko gremo namestit, sem odšla do njega in ga grdo pogledala.
''A nisi rekel, da si star 15? Mi prikrivaš še kaj?''
On se mi je le nasmehnil ''Ja, spomladi sem bil 15. Kar mi da možnost, da se prijavim kot animator. Ja, mogoče nisem omenil; sem iz Chicaga, ne New Yorka.'' njegov glas je bil popolnoma miren.
Mišice so se mi sprostile. Počutila sem se osramočeno. ''Aja. Oprosti.'' sem rekla in se obrnila stran. Želela sem it spoznat Nadio in Evanno. Sploh nevem, zakaj sem bila jezna nanj. Saj sva se ravnokar spoznala. Mogoče le dejstvo, da se je zlagal? Da sem mislila, da se je zlagal. Ko sem vse skupaj premislila, je bilo kar logično. Jaz bom 15 šele oktobra.
Na rami sem začutila tujo roko. Sunkovito sem se obrnila.
Bil je on. ''Hej, se še kaj vidiva, okej?''
''Ja.'' sem rekla in se nasmehnila. Nasmhnil se mi je nazaj in njegove modre oči so se zasvetile.
Ko se m zvlekla vso svojo šaro do hišice, sta bili Evanna in Nadia že noter, ter se pogovarjali.
''Živjo,'' sem pozdravila ter obstala med vrati.
Punca s temno rjavimi lasmi se mi je nasmehnila, čez sekundo ali dve pa tudi svetlolaska. Takoj sta se mi ponudili, da mi pomagaa s stvarmi. Ko smo končale, sem se izmučena sesedla na posteljo.
''Torej, katera od vaju je Evanna, katera Nadia?''
''Jaz sem Nadia.'' je rekla punca z temnimi lasmi.
''Zame pa lahko trikrat ugibaš.'' je rekla svetlolaska ter se nasmehnila. Nasmeh sem ji vrnila.
Med kosilom sva se z Jakeom vedno spogledovala in se smejala drug drugemu. Ko sta me punci vprašali, komu se tako vztrajno smejim, sem odgovorila, da nikomur. Ampak bili sta mi všeč. Nista bili vzvišeni in naduti kot punce z našega avtobusa. Tudi oni dve sta prihajali iz New Yorka. Misli so mi kar naprej uhajale k Jakeu. Kako to, da je bil na našem avtobusu, ko pa je iz Chicaga? In 'trojni M', kako so bile tam, če pa so Jakeove sošolke?
Prvih nekaj dni je bilo kar v redu, čeprav se z Jakom nisva nič pogovarjala. Večkrat smo z mojo skupino srečali njihovo. Vedno sem se mu zasmejala, nisem si mogla pomagat, kajti imel je eno mlajših skupin in vsak ga je vlekel na svojo stran ''Jake pridi sem!'' , ''Jake glej kaj sem našel!'' in podobno. On pa mi je vedno le nerodno pomahal, potem pa se posvetil svojim malčkom.
Osmi dan pa smo šli plezat po neki 'adrenalinski napravi' kakor ji je pravila Jennifer, naša animatorka. Bila je ena odraslih animatorjev in bila je najboljša. Vsi smo jo imeli radi. Ko sem že končala s plezanjem, sem se usedla na tla v travo ter opazovala Jaka in prvošolčke, ki jih je učil vezati razne vozle. Bili so precej naveličani in so se le igrali z vrvmi.
Jennifer je počepnila k meni in se nasmehnila ''Kar pojdi do njega. Imaš moje dovoljenje.'' mi je pomežiknila.
''Res?'' sem nejeverno vprašala.
Pokimala je.
''Hvala ti, Jen!'' sem rekla ter stekla na pomol.
''Hej, vidim, da t igre kar dobro.'' sem se zasmejala in Jake se je zasmejal nazaj. Usedla sva se malce stran od malčkov ter se pogovarjala.
''Ravno prejle sem razmišljala, kako to, da ste ti, Missi, Michelle in Mia bili na newyorškem avtobusu?''
''No, iskreno povedano, moj oči živi v New Yorku, in prejšnji vikend sem bil pri njemu, zato sem si rekel, da se mi ne splača nazaj v Chicago. Za tiste tri pa ne vem, verjetno kakšen neumen razlog, mogoče, da bi ljudje mislili, da so iz New Yorka, ali pa je bila prejšnji dan na Manhattnu kakšna ogromna razprodaja.''
Spogledala sva se in se zasmejala. Še naprej sva se sproščeno pogovarjala drug o drugem, potem pa se je zgodilo nekaj nepričakovanega.
''Erin,'' je začel Jake, ''vem, da se ne poznava dolgo, ampak, že nekaj časa sem hotel naredit tole...'' Počasi se je sklonil k meni, na svojih ramah sem začutila svoje roke, potem pa me je naenkrat porinil v vodo. Grozno sem se ustrašila. Nekaj minut sem se drla na njega, kakšen kreten je, a seveda na prijateljski način in oba sva se vmes grozno naglas smejala. Ko se je tako krohotal, seveda ni opazil, kaj delam, zato sem ga prijela za gleženj in ga potegnila noter. Spet sva se smejala, vsi iz Jakove skupine pa so stali na robu in poskušali zbadati Jakea; ''Jake ima pa punco, Jake ima pa punco!''
In še en dan je šel mimo.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

vem da je šekr bedn Next ampak moem it na trening+hma bo ratal zanimivo, brez skrbi.
hvala še enkrat ker berete:*
10. oktober 2016
Next
10. oktober 2016
u193768
u193768
Res super pišeš.
Neeext
10. oktober 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
11. oktober 2016
colleen ciara
colleen ciara
Kdaj bo Next?
22. oktober 2016
okej jaz sem umirla od smeha pri tem nextu dobesedno jokat sem se začela od smeha in popolno je komaj čakam na Next Next Next
22. oktober 2016
res mi je zou ker ze en cs nism nextala, ampak sm trenutno zaposlena s solo, pa s kosarko in pisem en fanfiction na wattpadu. oblubm, da bom pisala naprej, ce ne prej pa med pocitncam.
problem je ubistvu ta, da sm mela celotno idejo za potek te zgodbice, ampak nism zapisala, zdj sm pa pozabla kaj naj bi se zdj zgodil lol
26. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg