Forum
Erin: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/79/fb/84/79fb8494e0c5e85f01b1ee9510041eb2.jpg
Anna: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/d1/bc/b9/d1bcb94c9f7765a6dd79627e105dc1ea.jpg
Rina: http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=91411169
Max: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bd/a4/45/bda445580ab2445b7e7ca82d81404c07.jpg
Jay: http://40.media.tumblr.com/286be78ece3628997c15adbc87f961b3/tumblr_mqgai2Jw5A1sqha6no1_500.jpg

Hei moje ime je Erin in to je moja zgodba!
Vse se je začelo ko smo se z mojo družino preselili v Los Angeles morala sem zapustiti moje prijatelje in začeti hoditi v novo šolo.Danes je moj prvi dan v šoli in bilo me je strah.Takoj ko sem stopila v šolo sem spoznala Anno takoj sva se ujeli govorila mi je kako dobra je ta šola in da so učitelji najbolši.Prvo uro smo imeli matematiko že takoj ko sem stopila v učilnico sem videla Anno ki mi je prihranila sedež še preden je učitelj stopil v učilnico je prišla punca po imenu Rina.Anna mi je na uho zašepetala da je nesramna punca na šoli in naj bolj popolarna, že takoj ko me je pogledala sem videla da misli da je bolša od vseh.Po matematiki smo imeli geografijo in spet sem sedela zraven Anne ko je učiteljica pomirila ostale me je poklicala in rekla naj povem kaj o sebi na hitro sem povedala nekaj o meni in se usedla nazaj na svoje mesto in skrila obraz saj mi je bilo nerodno.Po tej uri smo imeli malico ker nisem poznala šole sem sledila Anni kot kuža seveda sem poskrbela da ni izpadlo čudno ko sva si vzeli za jest sva se usedli eno mizo stran od košrkarjev saj Anna jih je rada gledala povedala mi je ker od njih je najlepši na šoli ime mu je bilo Max.No po malici smo imeli športno z košarkarji kar pomeni da so se mogle punce potruditi če so hotele očarati Maxa,lahko sem bila srečna da smo imeli košarko saj mi gre to najbolje vse druge punce pa so vzdihovale da ne bi igrale ker sem bila edina za košarko me je učiteljica dala med košarkarje.Takoj ko so slišali da bom morala igrat z njimi so me spraševali če grem z Maxom en na enega ker je on najbolši seveda prvo nisem bila za nato pa je do mene prišla Anna in mi rekla naj privolim.Ko sem privolila so poklicali Maxa da sem sprejela izziv in takoj ko so mi podali žogo mi je čisto potiho rekel da bom izgubila seveda sem mu jaz vrnila zasmejal se je in začela sva igrati.
Nexxt-i če hočš nadaljevanje
Hvalla!(:
23. februar 2015
neeext
23. februar 2015
next
23. februar 2015
oglašujta prosim!
23. februar 2015
okej
23. februar 2015
ok, že delam to
23. februar 2015
tnx(:
23. februar 2015
next
23. februar 2015
Next
23. februar 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2015
next
24. februar 2015
kaj a vm je tok všeč??(:
24. februar 2015
besedilo
24. februar 2015
Zlo dobr znaš pisat zgodbe
24. februar 2015
tnx(: pa next bo jutr(:
24. februar 2015
OK
24. februar 2015
okej ker sm mal hitrej napisala next ga bom kr zdele dala!!
Next:Ko sva začela igrati so punce začele navijati zame in fantje za Maxa.No po približno 20 min. igre se je Max predal in rekel da sem preveč dobra in da me je težko premagati seveda sem se mu nasmejala in rekla hvala.No potem je zazvonil zvonec in vsi smo se šli preobleči jaz in Anna pa sva še pospravili žoge in odšle v garderobo ko je nato nekdo potrkal bil je učitelj športne in me vprašal če bi se pridružila košrkaški ekipi.Nekaj časa sem bila tiho potem pa sem odgovorila da bom še premislila.Po športni smo imeli zgodovino ko sem se usedla na mesto zraven Anne ko mi je Rina še preden je prišla učiteljica dala majhen listek kjer je pisala da je Max njen in naj se je raje pazim če se pridružim košrkaški ekipi seveda je učiteljica videla kako mi je Rina dala listek ter nadrla Rino da se med časom pouka ne pošilja listkov.Rina se je seveda nasmehnikla in rekla da mi je dala povabilo na zabavo ki jo ima no ker Anna ni hotla da zabredem v težave je iz pod mize potegnila vabilo in ga pokazala učiteljici jaz pa sem ji pa šepnila hvala ona pa je rekla da ni problema in da so prijatelji za to nasmehnila sem se prvo Anni nato učiteljici in nato še Rini.Celo uro smo gledali nek film o rimljanih in vsem je bilo dolgčas razen Anni sem omenila da je obsedena z zgodovino.Po uri smo imeli razredno uro in pri tej uri sem se spet morala predstaviti a tu sem morala povedati še kaj o svoji družini ker nisem hotela sem samo rekla da imam sestro in brata da moja mami dela kot učiteljica glasbe in da dobro za očeta pa nisem hotela govoriti saj je alhoholik in nima več službe ker se je spravil na šefa zato ker ga je ta obtožil da krade denar od podjetja za pivo kar pa sploh ni res.Saj ga je on ukradel za kockanje no ker je moj oče bil nov v službi je bil popolna tarča da ga okrivi ker on ni hotel v zapor.Zato sem se zlagala in rekla da uči po internetu vsi so se mi nasmejali.Učiteljica nas je prej spustila na kosilo ker smo bili pridni a jaz nisem imela kosila zato sem čakala Anno da poje in greve skupaj domov povedala mi je da živi samo eno ulico stran od moje hiše kar me je veselilo.
Neext-i za nadeljevanje
Hvala(:
24. februar 2015
Next
25. februar 2015
next
25. februar 2015
next
25. februar 2015
Next:
Medtem ko sem čakala Anno je mimo mene prišel Max in me vprašal če grem na Rinino zabavo jaz nisem vedla kaj naj rečem in sem se samo nasmehnila.Kmalu je prišla Anna in takoj ko je zagledala Maxa se je zlagala da mora na WC a sem jo jaz povlekla nazaj Max se nama je nasmehnil in odšel z njegovim najboljšim prijateljem Jayom.Z Anno sva se tudi odpravili domov in med potjo govorili o Maxu in če bi šli na Rinino zabavo Anna je hotela iti jaz pa ne saj mi je gre Rina zelo na živce.Ko sem prispela domov sem že takoj videla mamo ki mi je mahala in se smehljala spraševala me je kako mi je bilo v šoli jaz sem ji govorila da imam novo prijateljco.Malo po mojem prihodu je prišel še moj oče zanimalo me je kje je bil saj ponavadi je doma in v dnevni sobi gleda televizijo ko sem ga vprašala kje je bil je rekel da je bil na odvajanju.Ko sem ga slišala reči da je bil na odvajanju sem prihitela k njemu in ga zelo močno objela ter ga poljubila na lice potem sta po stopnicah pritekla Luke in Holly moj brat in sestrica in ga objela.Naj vam raje povem kaj o mojem bratu in sestri Luketar 16 nima punce kar me preseneča in ima svoj bend.Hollytara 8 je zabavna.Mami se je odločila da pojdimo prosloviti rekla je da se moramo urediti isto je naročila očiju in oči je takoj stekel po stopnicah da se gre uredit.Jaz sem hitro prebrskala omaro da bi poiskala lepo obleko nato pa sem se spomnila da mi je babi dala njeno najljubšo obleko ki jo je imela kot otrok res je bila lepa in nekaj posebnega.Oblekla sem se nadišavila in odšla dol ker nisem imela torbice sem mami vprašala če mi kakšno posodi ker jih je imela veliko in tudi veliko jih je bilo lepih zato sem se težko odločila a na koncu sem se odločila da bom vzela tisto ko jo je imela na prvem zmenku z očijem.Ko smo šli proti avtu me je klicala Anna vprašala me je če potem pridem na Rinino zabavo ali ne rekla sem da še nevem nato pa odložila in šla v avto v avtu sem samo razmišlaja če bi šla na zabavo.Vedela sem da se bom vrnila pravočasno da se preoblečem in odpravim na zabavo v avtu sem mami vprašala če grem lahko nekam na zabavo vprašala me je kdaj se začne in kdaj naj bi se vrnila povedala sem ji vse kar jo zanima in mi je nato odgovorila da lahko grem če ne bom pila.
Luke: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/37/7e/21/377e2184e274f636c80107499ed82c87.jpg
Holly: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e5/5b/5c/e55b5c0b0367340d13f8d8d30bc421a5.jpg
Mami in Oči: https://media.salemwebnetwork.com/cms/CW/faith/11686-158576406.1200w.tn.jpg
Nexxt-i
26. februar 2015
tm k sta una dva smajlija piše kok sta stara!
26. februar 2015
next
26. februar 2015
Next
26. februar 2015
Nexxt
Ko smo pojedli večerjo smo šli domov da se oblečem za zabavo v avtu se je Holly drla pesem Human od Crishtine Perri zato nisem slišala kaj mi je govoril oči o zabavi.Ko smo prispeli domov sem stekla iz avta poiskala kakšna oblačila za zabavo se oblekla vzela plastenko vode in šla na zabavo pred vhodom me je že čakala Anna in to z Maxom zdelo se mi je čudno a vseeno sem stopila do Anne in jo objela.Maxu sem se samo nasmehnila in šli smo noter imeli so dobro glasbo naenkrat me je ogovoril Max da izgledam lepo kmalu zatem naju je Anna povlekla na plesišče in morala sem plesati potem so zaigrali počasno muziko in sem šla po vodo ko me je prijel Max za roko in vprašal če bi zaplesala z njim.Ko sem čisto zrdela je do mene prišla Anna in rekla naj zaplešem z njim v glavi mi je odmevalo naj ne zaplešem z njim saj drugače bom v težavah a moje telo se je odločilo drugače roke sem dala okoli njegovega vratu in zaplesala sva.Max mi je nato rekel da sem mu že všeč od kar me je videl v jedilnici jaz sem bila samo tiho in čakala da bo konec pesmi a v srcu pa sem čutila čisto druga čustva zato sem se mu nasmehnila malo sem pogledala naokrog kjer sem videla da se Anna pogovarja z Jayom Maxovim najboljšim prijateljem.Ko je bilo pesmi konec sem takoj šla do Anne in ji rekla če greva lahko ven na zrak ko sve prišle ven mi je rekla da sva jaz in Max zelo lepa skupaj kmalu sem videla Rino ki je bila jezna vse je spraševala kje sem.Nato ji je neka punca povedala da sva šle na vrt prišla je na vrt in me klofnila nato jo je Anna nazaj in začeli sta se tepsti.Ko sem stopila pred Anno in ji rekla naj neha se je takoj odmaknila nazaj nato sem se obrnila k Rini ki me je spet hotela udarit a sem ji zaustavila roko kmalu sta prišla Max in Jay jaz in Anna pa sva ravno odhajali.
Nexxti
03. marec 2015
Next
03. marec 2015
next
03. marec 2015
kdaj bo next???
08. marec 2015
u181346
u181346
next
08. marec 2015