Forum
u108631
u108631
Doberdan usii! Ammm,,ja jst bom tle napisala zgodbo,ki se dogaja o punci Ashley in njenih groznih,srhljivih sanjah...Upam da vam bo ušeč!

ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllιlı.ιllι
ZA ZDEJ PA NAJPREJ ZAČETEK! ☺ ☻☺ ☻☺ ☻☺ ☻☺ ☻

Ashley,,to sem jas.Stara sem okoli 17 let in živim v Parizu.Sem zasanjana punca,nora na risbe,na katerih so narisane punce z risank.Nisem taka kot so druge punce,,ampak sem mirna in resna...nisem zabavna...Imam popolnoma svojo domišljijo!

Ashley (jas) :
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4kg5bGGPwn3YGWtB0tzbhdXfOMmBswFME2sqHRJwnLvXZ00Fq-Q[/img]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.............................................................................................................................

Bi brali to zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2012
u108631
u108631
Ajaa! pa pozabla sm napisat,,da vsajjjjj en next da nadaljujem
14. december 2012
next
14. december 2012
u111192
u111192
next
14. december 2012
u108631
u108631
TA NEXT JE POSVEČEN ZA _●мααω●_
....................................................................................................................

Bil je dan 2.6.2012 in odšla sem iz šole.Seveda sem odšla sama,,ker seveda nimam nobenih prijateljev (najboljših). Torej sem odšla domov.Ko sem odklenila vrata,me je pred vrati čakala moja psička Biba. Tak cuker je :3

Biba : [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTeTjwepZa_zqsaDex1JAZIhPSWMDAoz4l12ClgW2GUOTqCqrIW[/img]

Seveda je takoj začela skakati po meni,,jas pa sem jo začela crkljati,,ker se ji sploh nemorem upreti.Malo kasneje pa sem šla v kuhinjo in si naredila malicompotem pa sem šla v mojo sobo in šla seveda risati punce iz risank.

(Kao) Moja umetnina :
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRj1p3oBQz98zl9EWGJ_8r0UW0e6VwuHkj9g8zAg3j_1QJzkdio[/img]

Potem pa je nekdo potrkau na vrata.Šla sem odpret.Pred njimi je stala moja prijateljica (ne družimo se veliko skupaj) Lina.
Lina :
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9R87S9UCpaN_aFsb2YlphCB4IinULIZGYASiPvTFvuvIBhX1I[/img]

Vprašala sem jo,zakaj je prišla.Odgovorila je : Hotela sem iti k tebi,ker se mi zdiš uredu oseba in se mi zdi da si edina taka,od useh ki te poznam...Odgovorila sem : Uau,,hvala! Kar naprej! Šle smo v mojo sobo najprej pa smo se malo pogovarjale.Potem smo si šle naredit kokice in šle gledat film : SAM DOMA! Potem pa je morala it Lina domov.. Jas pa sem šla na sprehod z Bibo.Postajal je večer in mogla sem it spat.....
Zjutraj sem se zbudila vsa prestrašena in boječa. Sanjala sem hude sanje,,v katerih se je zgodilo...........................
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXTAM KO BOSTA VSAJ DVA NEXTA
14. december 2012
u111192
u111192
neeeeext
14. december 2012
u108631
u108631
še en next!
14. december 2012
next
14. december 2012
u108631
u108631
TA NEXT JE POSVEČEN puppy <3 in _●мααω●_
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sanjala sem hude sanje,v katerih se je zgodilo : Hodila sem po gozdu,,samotnem gozdu,iz katerih so se slišali zeloooooooo grozni glasovi.Torej,,,,sem hodila po gozdi potki in zaslišala,da nekdo hodi za mano...Obrnila sem se,ampak tam ni bilo nikogar.Potem me je nekdo prijel za vrat,ampak nobenega ni bilo!! Bila sem zelo prestrašena...Potem pa se je pojavila pred mano končno neka senca s koso v roki,,bila je bele postave.Zakričala sem in ona je bila že v sekundi pri meni,,prej je bila vsaj 13 metrov stran od mene...Prijela je moj vrat in me dvignila visoko v zrak.Tam v gozdu so bili v drevesih žeblji,le da so bili obrjeni smeri in ta senca me je z glavo zapićila v žebelj,,,nato je vzela koso in mi ODSEKALA GLAVO!!! Kri,ki je ostala na kosi od moje odsekane glave,,jo je senca polizala z jezikom in goltala,kot da bi pila vodo....KOnčno sem se zbudila in šla v šolo...Nobenemu nisem povedala za zgodbo,,,ampak sem razmišljala če bi vsaj Lini,ker mi je nekako stala ob strani,,ampak nisem vedela še natančno.V šoli sem med poukom ves čas gledala čes okno,,saj sem mislila da če se bo ta grozna senca ponovno prikazala,,,na srečo se ni!!! Po koncu poukaa je k meni pritekla Lina in me začela spraševati,kaj mi je in če sem v redu,,saj sem se res počutila prestrašeno v obrazu....NIč ji nisem povedala ,ampak sem samo stekla domov.Naredila sem si malico in šla na fb.Potem pa mi je zazvonil telefon,,javila sem se................................................
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXTAM,KO BODO BILI VSAJ TRIJE NEXTI! VPRAŠANJE: KAKŠEN SE VAM JE ZDEL ODLOMEK IZ SANJ? GROZEN,,SMEŠEN....? 2.VPRAŠANJE : KAKŠNA SE VAM ZDI ZGODBICA?
14. december 2012
next
15. december 2012
u108631
u108631
še dva če se da,,,drgač lahk nextam tut z dvema ;D
15. december 2012
nextiii nova bralka
15. december 2012
u108631
u108631
Nextam zdele in hvala vsem k berete to zgodbo !
15. december 2012
u114165
u114165
Nexttttt svetounoooo!!!!!!!+ laho pliš sam zame next!!!!!?????
19. december 2012
neeext
19. december 2012
u108631
u108631
Ejj,oprostite useem,,sam sm že trikrat apisala next pa napiše da se moram prjaut,,,drgač nextam jutr ampak res!! rada vs mam! ;**
19. december 2012
Riši,piši & se zabavaj !! http://www.igre123.com/forum/tema/sketch-toy/47225/
nova tema na igrah 123!!! dala bom različne izzive ki jih boste mogli narediti...prosim prrijavite se !!! ne bo vam žal,saj bom zelo vesela.!!!
Ps: sori da oglašujem
21. december 2012
u108631
u108631
Ok..eno obvetsilo mam za vs...pač zdi se mi da nam vse mnj in mnj zmanjkuje bralcev...tudi ušeč vam ni zato sm se odločila da jo zaprem :// edino če vi kej rečete na to..vi odločate!
12. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg