Forum
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiii! Pisala bom mojo newem kero zgodbico i upam da jo boste bral. Govoril bo o punci Klara ki je tiger njena bff Mia pa je morska deklica. Skupaj bosta šle na razne pustolovščine. Šle bosta v divjino, cirkus, akvarij, muzej in KATAKOMBE!
No pa začnimo!

Sem Klara kot ste ugotovili. Klara Ross, vsi fantje na šoli so čisto nori name pa sploh newem zakaj. Vse punce mi govorijo zaradi tega, ker sem 'baje' najlepša punca na šoli. Sama seb sploh niti na sploh nism LEPA! Osvaja me NAJLEPŠI fant na šoli. To je Lukas. Že res da je luštkan ampak... Sva useeno samo PRIJATELJA oziroma NAJBOLŠA PRIJATELJA. Imeli smo 3. uro. Vstopila sem v razred. ''Zapisana si mlada gdč. veste NE smete zamujati! Kaj vas starši nič ne učijo doma? Ko sem bil jaz vaših let smo morali vsaj 2 km prehoditi v šolo če nismo hoteli zamujati! NISMO SMELI DRUGAČE SMO DOBILI NEOPRAVIČENO URO IN UKOR STROGI SO BILI TILE CAJTI'' se je kr neki začeu dret prof. Miklivič name. Zavila sem z očmi in ga ignorirala. Dobili smo teste vsi so pisali 4 ali 3. Jaz nisem hotela pogledati. 4. uro smo meli končno konec. Pogledala sem test šele ko sem prišla domov. Dobila sem 2??????????????? ''WTF KVA TEMU PEDRU NI JASNO? TOČK SEM IMELA ZA ČISTO PETICO!'' razjezila sem se... Postajala sem tiger... nisem si mogla pomagati. Pri vratih je pozvonilo. Pogledati sem šla na balkon. Zarjovela sem. ''O hudo kok je ta klara LUDA I ZRAVEN HUDA! TIGRA MA!'' je rekel Žiga?

Jaz v tigrovi podobi

26. november 2014
Dobili smo novo učitlco za matematiko. ''NO učenčki in učenčice moje, da bo matematika bolj zabavna sem zelo sexy učiteljica!'' je rekla in se udarila po riti. ''LOL ZKWA TO?'' sm izbruhnila. '' ja poglej z drugimi bom lepo z tabo grdo...'' je rekla. ''kaj pa bo s tem lepo?'' je vprašala Mia. Začela se je slečevati (učitlca) jaz pa sem Mio prijela za roko in šle sva iz razreda.

učitlca

učitl k se je prej dru name

26. november 2014
neeeeeeeeeeext
27. november 2014
Next
27. november 2014
next
26. december 2014
next
26. december 2014
ojoj tenx sam nwm če bom to pisala naprej a lah kdo drug neki časa nadaljuje? tnx
26. december 2014
Sj bi js pa nimam cajta sm brala pa bi tk da next
30. december 2014
kdo bi nadaljevau?
30. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg