Forum
u172768
u172768
Uhm, hi.
Vem da je to še en 5sos fanfic, nisem si mogla pomagat ._. don't kill me
Tale bo najverjetneje malo dirty (tak da 12+ al neki), ampak pol se bo začelo malo spreminjat..
V njem bojo vsi štirje, ampak vse ob svojem času hhh

Ta prvi del tu je samo prolog (zgodbo bom začela v drugem delu iz strani glavne osebe) tak da ne bo neki ful zanimivo xđ
if u like it, please give me a "next", at least for my self-esteem c:
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
p r o l o g
Moje ime je Ashton Fletcher Irwin. Odraščal sem v mafijski družini v Italiji, natančneje rečeno, takrat največji mafijski združbi na svetu. Ampak največja mafija na svetu je imela svoj pogubni konec, o čemer nočem govoriti. Očetove zadnje besede meni so bile, naj si najdem pošten posel in odrasten v poštenega človeka, kar on ni bil. Obljubil sem mu, držoč njegovo krvavo roko, preden je izdihnil. Kasneje sem se odločil, da uresničim njegovo prošnjo. Ukvarjam se z zelo donosnim poslom, nekateri bi morda celo rekli da za moja petindvajseta leta malce hitro. Ampak dejstvo je, da je bila ideja peklensko ubijalska in že od mladih nog so nas učili, da si je treba denar zaslužiti. Na nepošten način (kar je oče na koncu spremenil v 'pošten način'). In jaz se ukvarjam s poštenim poslom. Nekaterim bi bilo to znano kot "hurem", ampak jaz svojo skupino brhkih deklet izgubljenih sanj imenujem English Love Affair. Ne vem ravno, od kje ideja za ime, ampak na svoje stvarstvo sem zelo ponosen. V svoji 'skupini' imam najmanj 30 deklet, ki - meni - služijo denar s seksom, seveda. Kot kakšna nedolžna dekleta se sprehajajo po mestih v nočnih urah in z izzivalnimi oblačili vabijo moške vseh starosti. Neke vrste prostitutke, ja. Ampak denar, ki ga zaslužijo, gre meni. No, saj ob koncu meseca vsaka dobi svoje izplačilo (toliko da pokrijejo stroške za bivanje, hrano, položnice, kjerkoli že pač živijo) v vrednosti od 200-300 €, odvisno, koliko strank so privabile v zadnjem mesecu. (Naj omenim, da posamezna punca na mesec s seksom zasluži kakšnih 800-1000€). Se vam ne zdi pošteno? Punce se ne pritožujejo. Sprejele so ta moj biznis, saj so izgubile svojo dostojanstvo. Jaz jim ga žal ne morem vrniti. Zato sem iz tega potegnil korist. Pošteno? Zdi se mi da. Punce zadovoljujejo potrebe moških kot tudi svoje. Del dogovora pa pravi, da mene ne smejo zadovoljevati in jaz ne njih, ampak s tem nimam problemom.
Tako sem se pred štirimi leti odločil za ta posel. Pošten? Pošten.

28. julij 2014
Next
28. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3

mislim to je fabu
and
perf *0*
mafija je v tej zgodbi zelooooo neukrotljivo seksi *0*
Ashton. Come. Into. Mah. Bed ... like now <3
Ash prosim te posili me *puppy eyes*
okej to je komaj začetek mojega dirty mind-a xđ
I AM LIKE ABSOLUTELY IN LOVE WITH YOUR STORY AND YOU ;*
YOU ARE A GREAT WRITER
omg mislim, da je to moja number 1. story right now *0*
mislim veš kako je perf and fab to?
ne ne veš ... zato, ker to je zelooooooo perf *0*
do you fell me?
omg napis +12 is already my friend if you understand me? xđ hahhha i am weird *0*
naj bo fhoooool dirty x'd hahahhhaahah
anyways ta zgodbica mi je res zelooo všeč
I am like in love with it *0* -... čimprej, da mi nextaš ok? ok
se pri tebi tudi zgodi, da so vse pesmi katere slišiš o s**u ? hahahhhahaah i don't even know why did i just (say) write this x'd hhahhhahahahaha
28. julij 2014
u172768
u172768
OH YES. THE HORMONES
thanks babe. xoxo
28. julij 2014
... i know right
no problem
you are my bae xoxo hahahahhaha
28. julij 2014
u172768
u172768
xoxo
28. julij 2014
;* haahahhahahaa
28. julij 2014
u172768
u172768
" Ash prosim te posili me *puppy eyes* "

- WELL, GET IN THE LINE! HAHA
28. julij 2014
ahhahhahhaahhhhahhahahah ... well I am his wife so ...
BITCHES GET OUT OF MY WAY X'D ... FIRST PLACE-ME <3
28. julij 2014
u172768
u172768
*sshhhhh* let me tell u a secret.. he's cheating on you.. with me TROLOLO
28. julij 2014
u172768
u172768
28. julij 2014
ahhahahahhahaahhah ... that's fair .... i cheat him with all of my other husbands
28. julij 2014
u172768
u172768
waw...your relationship is very sexy ;D
28. julij 2014
i know gurl ;*
28. julij 2014
Neeeext *.*
28. julij 2014
u126564
u126564
Neeeeeext *w*
28. julij 2014
O fak *000*
Neeeeext *00*
28. julij 2014
u160233
u160233
Mafija. *_*
I'm in love with them.
Res pošten posel, se moram strinjati, Ash.
Hehhehe. cx
12+, hh? Zanimivo.
Nisem ravno horny člouk, ampak naj bo.
Nikomur ne škodi. xp
Prolog je P.O.P.O.L.E.N.
Nujno nexti!
NEEEEXTA *_*
28. julij 2014
u172768
u172768
Oh haha, hvala vam folk *-*
28. julij 2014
pa če je perf kaj misliš, da lahko pol storimo ?!
29. julij 2014
umremo
29. julij 2014
okj nisem mela namena sploh brat tega ker 1) sem lena, 2) nisem 5sos fan (but i'm slowly becoming a fan bc of u) in preberem prolog in wuuuuuuuut eva is doing some weird shit again but i luv it cuz it's horny hahah next:$
29. julij 2014
u172768
u172768
oh hvala sasa hahah
Evo, tu je prvi next (najverjetneje ni neki posebnega, 2. bo 100000000% boljsi, vam obljubim ker mam ze napisanega haha)
enjoy:3
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
I.
V modrček sem utrujeno pospravila denar, ki sem ga dobila od svoje stranke z ogabnim zadahom po česnu. Premalo, sem pomislila. Ash bo razočaran. Zato sem se odločila, da najdem še enega moškega, ki hlepi po ženskem telesu. Naslonila sem se na steno zapuščene hiše ob koncu ulice kot kavboj v saloonu, kar je drugim omogočalo lep pogled na moje razgaljene noge. Ni bilo veliko ljudi, a tisti, ki so bili, so vrgli na oko name. Z ne preveč prekrivajočimi oblačili in razmazanimi črnimi očmi so vedeli, kdo sem. No, kaj sem. Še jaz ne vem kdo sem.
V oko mi je padel fant, približno moje starosti s svetlimi lasmi, oblečen v črne tesne kavbojke, gledajoč v svoj telefon. Opazovala sem ga. Želela sem si, da bi bil on moja stranka. Najverjetneje je začutil, da ga opazujem, zato je nenadoma dvignil pogled. Opazil me je in me nekaj časa samo buljil. Sprožila sem kazalec in mu pomignila v znak, naj mi sledi. Na svoj utrujen obraz sem si nadela prepričljiv zapeljiv nasmešek. Fant je pogoltnil slino, ko sem se začela počasi umikati za hišo in mu še vedno kazala s prstom. Fant je pospravil svoj telefon v žep, se kradoma ozrlokoli sebe, da bi videl, če ga kdo opazuje, nato pa mi je začel slediti. Kako lahka tarča, sem pomislila. Hvala bogu je vsaj lep in ni star med štirideset in petdeset let.
"Odpeljala" sem ga za hišo, kjer naju ne bo, tako se je vsaj zdelo, nihče opazoval. "Kako ti je ime?" sem ga vprašala, medtem ko sem si začela slačiti krilo. "Kar Luke me kliči," je dahnil, ko se je zapodil vame in se prisesal na moj obraz. Hvala bogu ne okusim česna, ampak zobno pasto ali nekaj temu podobnega. Z zanosom sem mu začela odpenjati hlače in mu jih potegnila navzdol, toliko, da niso več pokrivale najobčutljivejšega predela. Tesno me je pritisnil ob steno in že sem ga čutila globoko v sebi in se rahlo začudila nad njegovo dolžino.
Po končani stvari sem se naslonila na steno in čakala, da mi izroči denar. Nisem si mogla pomagati, ampak zdel se mi je zares lep. S svojimi modrimi očmi me je pogledal in mi izročil stotaka. Opazila sem, da mu je ustnico krasil črn obroček. Seksi.

*

"Dvestopetdeset." sem rekla in vrgla denar na Ashtonovo mizo v njegovi dolgočasni pisarni. Sedoč na usnjenem črnem stolu je pobral denar in s štetjem prevetil njegovo usoto. Privzdignil je oči. "Dobra si, Andromeda." je izrekel moje umetniško ime. Včasih sem si zaželela, da bi rekel moje pravo ime. Nisem si mogla predstavljati, kako bi njegov glas rekel "Elise". Ampak to se seveda nikoli ne bo zgodilo, biznis je biznis. "Od vseh punc ti največ zaslužiš. Ne vem kako ti uspe, ampak mi je všeč." Seveda ti je všeč, ti idiot, sem pomislila. "Fafanje stane svoje." sem odsekala. Ashton se je zarežal. Brez pozdrava sem zapustila svojo pisarno. Ashtona itak ne bi mogla gledati dolgo. Čeprav je bil moj šef, si nisem mogla pomagati, ampak sem sanjarila o njegovi ljubezni do mene. Jasno, da je vsaka v English Love Affairju žella spati z njim, saj je imel neko karizmo, nekaj, kar je privlačilo vsako žensko. Imel je vendar najočarljivejši nasmeh z jamicami v licih in svetlikajoče se zeleno-rjave oči. In bil je preprosto seksi, s črno srajco na črnem stolu , kot vedno.
S polnimi in hkrati praznimi misli sem si prižgala cigareto in se odpravila proti domu.

29. julij 2014
u172768
u172768
njegovo* pisarno

whooops
29. julij 2014
WAAAAAA ZAKAJ MI NISI NIKOLI POVEDALA DA ZNAŠ TKO POPOUNO PISAT. PRAISE THE LORD KOK JE TO POPOUNO EVA ČE NE NAPIŠEŠ NEXTA BOM JS ASHA PRISILLA DA NE DELA UNIH OGABNIH STVARI S TABO PA NIVAŽNO KOK HORNY SI. OKEY WTF? JUST NEXT ALREADY<3
29. julij 2014
NEEEEEEEXT
30. julij 2014
u160233
u160233
Neeext!
Ful dobr je. ^-^
Ja fonu sem, pa se ne bom razpisala.
Don't be mad.
30. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike