Forum
u109626
u109626
To je moja prva zgodbica, in upam, da vam bo ušeeč.
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

Ne bom se obrnila. Ne, pa ne! Hitro sem hodila in gledala predse. "Kate! Počakaj, no!" je za mano kričal Jake. Niti v sanja. Pospešila sem korak. Bil je že večer in na ulici ni bilo ljudi. "Kate, poslušaj!" se je oglasil Jake in me prijel za roko. Otresla sem se ga in se obrnila. "Poslušaj me že, no!" je obupano rekel. Pogledala sem ga. "Kate, ne vem kaj ti je Becca rekla, ampak karkoli ti že je, vedi, da ni res," je rekel in se mi zazrl v oči. "Ja, seveda," sem prhnila. "Kate, prosim. Becca je samo ljubosumna nate, in naju hoče skregati, kar ji očitno zelo dobro uspeva," je zajedljivo rekel Jake in mi vztrajno zrl v oči. Umaknila sem pogled. Na to preprosto nisem pomislila. Bila sem preveč jezna.
Pogledala sem ga. "Nisem pomislila...," sem začela a me je Jake poljubil.

Nasmehnil se mi je. Pogledala sem ga v njegove modre oči. Ne vem kako sem lahko podvomila vanj. Poslovila sva se in odšla domov. Stekla sem v sobo in odprla računalnik. Becca mi je poslala nekaj sporočil. Bitch! No ja. Vsak ima svoje veselje. Pregledala sem pošto potem pa izključila računalnik in odšla v dnevno sobo.
Next? :3
14. oktober 2012
u108218
u108218
neext. i like it c:
14. oktober 2012
u108259
u108259
Next!
14. oktober 2012
u109146
u109146
Next
14. oktober 2012
neeekšt
15. oktober 2012
u108259
u108259
NEXT!
15. oktober 2012
nexttt
16. oktober 2012
neeekšt!!! Zakon hitro piši ;33
16. oktober 2012
next
16. oktober 2012
neeeeeeekšt
16. oktober 2012
u109626
u109626
ofak, kolko nextou ;3 hvala usem ki bereteee < 3
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

Odprla sem oči. Fuck! Vedela sem, da je bilo predobro, da bi bilo res. Vstala sem in stopila do svoje stare omare. Oblekla sem si razvlečen pulover ter kavbojke. Lase sem si spela v obupen čop in se odpravila v dnevno sobo. Odprla sem televizijo. Na sporedu je bila serija Skins, ki jo preprosto OBOŽUJEM. < 3
Moja mala sestra Kayla je prišla v dnevno ter se usedla na kavč, s polnim naročjem kosmičev. "Booš?" mi je Kayla pred nos pomolila čokolado. Priprla sem oči. Spet mamino maslo. "Ne," sem odločno rekla in ji odmaknila roko.

Vstala sem in šla v sobo. Vrgla sem se na posteljo. Na moji nočni omarici je ždela majhna, neodvita čokolada. Prijela sem jo in jo vrgla v smeti. Ne bom jedla. Ne smem. Preveč sem debela. To sem itak že vedela, a odkar mi je dal Jake vedeti, da sem grda, neumna in debela....
Ja, ja. Vsi pravijo naj ga prebolim. A ne morem! Je to tako težko razumeti? Tudi prav.
Zagledala sem se v strop. Glasno mi je zakrulilo v želodcu. Hotela sem utišati, tisti glas v sebi, ki mi je vsakič , ko sem poskušala jesti, ponavljal, da sem debela.
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
Next? ;3
16. oktober 2012
neeekšt
16. oktober 2012
u108218
u108218
neext.
16. oktober 2012
nekšt
16. oktober 2012
u108259
u108259
next!
16. oktober 2012
neeeeeeeeeext <3
16. oktober 2012
u109626
u109626
https://www.youtube.com/watch?v=pH5Q-nHBxmc
[poslušaj prosim ;*]
Hotela sem utišati, tisti glas v sebi, ki mi je vsakič , ko sem poskušala jesti, ponavljal, da sem debela.
"Tiho!" sem ga nadrla. "Kate," je v sobo prišla Kayla. "Kaj?" sem revsknila. "Nič," je prestrašeno rekla Kayla. "Potem pa se obrni za 180°in odidi," sem rekla in zavzdihnila. Kayla se je počasi umaknila in zaprla vrata.

Tako sem razdražena, da napadam vse po vrsti. Pa nočem. A glas v meni še kar vztraja in ne namerava utihniti. ,,Ne glej te čokolade, pusti testenine...,, mi odmeva glas v glavi. In strogo ga ubogam, kot da sem njegov suženj. "Tiho ,tiho, tiho, tiho!" mu prigovarjam a ga vsake moje besede le še bolj spodbujajo. Preveč sem lačna, da bi se umirila. A jedla ne bom, saj se debela. Debela, debela, debela, DEBELA! Z nočne omarice sem vzela mp3 in si slušalke vtaknila v ušesa. A niti glasba me ni mogla pomiriti. Izgubila sem bitko.

Next? ;*
16. oktober 2012
nekšt!
16. oktober 2012
u108218
u108218
omg, neext. a to jeresnična slučajno?
16. oktober 2012
u109626
u109626
mhm... imena, in nekateri deli so izmišljeni.. drugo je res ;o
16. oktober 2012
u108218
u108218
omfg ;o
stay strong, hunn' < 3
16. oktober 2012
u109626
u109626

Zazvonil mi je telefon. Bila je Angel. Njeno celo ime je bilo Angelica, saj je prihajala iz Nemčije, a je zahtevala, da jo kličemo Angel. "Kate," se je v telefon zadrla Angel, ko sem se oglasila. "Haj," sem mrko dejala. "Spet tečna?" me je vprašala Angel in slišala sem kako je zavzdihnila. "Pššt! Ne vzdihuj! Nič ni narobe z mano," sem hitro rekla. Angel je nekaj zagodrnjala. Namrščila sem se. "No, okej. A gremo danes skupaj po štacunah? Obupno rabim nekaj za obleč," je zagodrnjala Angel. "Seveda. Kdaj?" sem jo vprašala.
"Ob 4h? Prej nemorem," je rekla Angel. Prikimala sem. "No?" me je nestrpno vprašala Angel. Fuck! Čisto sem pozabila, da me ne more videti. "Ja, seveda," sem ji hitro rekla. "Okej, dijo!" je veselo rekla Angel in prekinila. Odložila sem telefon in se spravila k pisalni mizi. Zazrla sem se skozi okno. Po cesti so hiteli ljudje in nekaj otrok se je igralo na igrišču čez cesto. Odločila sem se, da bom uredila pisalno mizo in se s tem zamotila. Ko sem spravljala sem našla tudi svojo najljubšo ogrlico, ki sem jo iskala zelo dolgo.

_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_o_
"Pa kje si ti?" me je nadrla Angel. Fuck! Čisto sem pozabila, da smo zmenjene. Prekinila sem in si hitro oblekla pulover ter si obula Uggice. Pograbila sem telefon in stekla ven.
"Pozabljivka," je tiho zagodrnjala Angel ko sem pritekla do nje. Namrdnila sem se. Odpravile sva se do avtobusne postaje potem pa se odpeljale do nakupovalnega centra.
Hodile sva iz trgovine v trgovino. Ob 7 zvečer sva se utrujene odpravile v McDonalds.
Angel je naročila hamburger in krompirček, jaz pa samo Coca-colo. Angel me je cel čas namrščeno opazovala. "Na," je rekla in mi podala vrečko krompirčka. "Ne hvala," sem odkimala in ji podala vrečko nazaj. "Ampak, Kate! Moraš nekaj pojesti!" je vzkliknila Angel in me grdo pogledala. "Doma sem jedla," sem se zlagala. Angel je zožala oči. "Res," sem dodala. Angel je skomignila. Super! Verjela mi je!

Nextam?
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
u108218
u108218
neext. ;3
17. oktober 2012
u30718
u30718
neext! :** <33
17. oktober 2012
u109626
u109626

"A si prepričana, da si jedla?" me je nejeverno pogledala Angel, ko mi je glasno zakrulilo v želodcu. "Stoodstotno!" sem ji zatrdila. Pobrskala sem po vrečkah. Shit! Pozabila sem maskaro! "Grem samo po maskaro!" sem rekla Angel in stekla do drogerije. Bila je zraven McDonaldsa. Kupila sem maskaro in stekla nazaj do Angel.

Angel je ravno odnesla pladenj. "Gremo?" sem rekla, ko je prišla do mene. "Seveda," je rekla in odpravile smo se do najbližje avtobusne postaje.
Ko smo se peljali v avtobusu je kar naenkrat nekaj počilo. Potem ovinek, in..... TEMA!
Odprla sem oči. Pogledala sem okoli sebe. Nekaj ljudi je ležalo na na 'stropu' saj se je avtobus obrnil. Hitro sem zasukala glavo. Ob meni je ležala Angel. Iz velike rane na želu ji je tekla kri. "Na pomoč!" sem se zadrla a moj glas je bil slaboten in iz mene se je izvilo le ječanje. In potem sem izgubila zavest.
"...Kate, Kate," sem zaslišala ob meni. Odprla sem oči. V oči mi je udarila močna svetloba. Ležala sem v svoji postelji nad mano pa se je sklanjala Kayla. Zamežikala sem. Obrnila sem glavo. "Kje je Angel?" sem vprašala Kaylo z hripavim glasom. Kayla je razširila oči. "Kayla, kaj je z Angel?" sem rekla bolj na glas. "Angel je..." je potiho začela Kayla.

Next? ;3
18. oktober 2012
nexttt
18. oktober 2012
next
18. oktober 2012
u108218
u108218
neext. ;3
18. oktober 2012
ma ne no..sej ni umrla ne..?

n.e.x.t!