Forum
Hellou!

Napisava bom svojo izmišljeno ZNANSTVENO FANTASTIČNO in PUSTOLOVSKO zgodbo.Pač govorilo bo o eni družini,ki živijo v NY.Pač po TV napovedujejo konec sveta....deklica,ki ji je ime Merlly pa verjame in želi svojo družino spraviti na varno ti pa njej ne vrjamejo in ko napoči SODNI DAN.Ji vrjamejo in se zanesejo nanjo.

Pač upam,da vam bo ušeč! :33

Glavne osebe:

Merlly(14 let)
John(Brat 16 let)
Lilly(sestra 5 let)
Reachel(mama 35 let)
Ray(Ata 37 let)

Lp ANNIE !
25. december 2011
next!(:
25. december 2011
Tenks
25. december 2011
--
˘

smajli
25. december 2011
Pač še 2 nexta : D
25. december 2011
NexxT )))
25. december 2011
NexxxxxxxT )))))))))))))))))))))))))))))))))
25. december 2011
Nextam ;D
25. december 2011
HiTeR!(;
25. december 2011
Šlo je proti večeru leta 2012.Med poletnimi počitnicami.Bulila sem v TV in jedla smokie.POROČILAbla bla bla.Ampak ni bilo kaj za delat.

Govorili so o vladi,krizi in in da se bo menda končal svet 21 decembra letos.
"Kaj ne more biti res!" sem si mislila.V šoli so govorili,da bo konec sveta pa to ampak,ne letos.
Strah sem imela v krvi.Šla sem na računalnik.Vtipkala 21.12.2012.
Prebrala sem in vprašala mamo,če je res.Ni mi vrjela.
KAJ NAJ,HELP!

Zvečer nisem mogla zaspati,sanjalo se mi je kako se mi svet podira pred očmi.

Next?? Vem ni lep začetek ampak se bom potrudil,da bo potem boljš.
25. december 2011
next!:'Đ
25. december 2011
Tenks ;D
25. december 2011
u70569
u70569
nextaj
29. december 2011
OK bom!
29. december 2011
Zjutraj sem se odpravila k Nelly....Ups

Kdo je Nelly??

Nelly je moja BFF nairajš jo imam.
Povedala sem ji swojo težavo:

N: Oh,ampak no..
J: KAJ??
N: Newem.
J: Mi ne verjameš.
N: Ja seveda ti,ampak zdi se mi malo čudno.
J: Meni tudi.
N: Nikoli ne bova izvedeli.
****************************************************************************************************************
19.12.2012

Zjutraj sem se zbudila.Morala sem v šolo,trebuh me je bolel premišljevala sem"Res imam še samo 2 dni življenja ali ne?"
Mami sem povedala,da me boli trebuh.Ostala sem doma.Raziskala sem o 21.decembru!
29. december 2011
Prosim te,da ne daješ LINKOV za swoie zgodbice/top modele!
------------------------------------------------------Hwalla
30. december 2011
Še zgodbicee ;3333
01. januar 2012
Pač ,če ne boste brali brez veze da sploh nextam! : ((.
-Povejte boste brali,ali ne??
02. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext¨!(:
07. januar 2012
Ok!♥
08. januar 2012
next¨)
08. januar 2012
Woow,veliko je pisalo.Piše:
****************************************************************************************************************
Svet kot ga poznamo, se konča leta 2012, pravijo Maji

Drug scenarij pa predvideva pogubo in uničenje. 21 december je dan, ko bo Zemlja uničena. Nekateri so prepričani, da zaradi jedrske vojne, nekateri pa menijo, da zato, ker je to biblični dan pogube. Nekateri jemljejo koledar majev dobesedno in rdijo, da bo vesolje preprosto nehalo obstajati. Zzzzp! In že ga ne bo več.
Ali bo konec vsega? Ali pa bo to le začetek dobe vodnarja? Tega nihče ne ve. Nekaj pa je sigurno, 21. decembra 2012 se konča svet kot ga poznamo. Tako vsaj trdijo Maji, starodavna civilizacija, ki je živela v mezoameriki od 2.600 pred našim štetjem. Maji so imeli izredno zapleteno metodo sledenja času, osnovano na treh ločenih koledarjih. Najbolj pomemben in najobsežnejši od vseh treh koledarjev vsebuje »Dolgo štetje«: obdobje od začetka pa do konca časa. In 21. decembra 2012 se Dolgo štetje konča. Ponovno se vrne na točko nič. Čas se bo ustavil. Dobesedno bo konec sveta.
Pa kaj potem, boste dejali. Vendar; preden boste to storili, naj vas opozorimo na nekaj zelo zanimivih (in nerazložljivih) dejstev o majevskem koledarju pogube. Najbolj zanimiv datum je 21.12.2012, ki ni čisto navaden dan. Na nebu se bo zgodil nenavaden in izredno redek dogodek. Sonce se bo postavilo v unikatno točko na nebu – in bo na njem ostalo nekaj časa, saj gre za dan solsticija. Sonce bo obstalo točno na nebesnem križišču med mlečno cesto in galaktičnim ekvinokcijem in bo formiralo popolno formacijo s središčem galaksije.

Vse sem prebrala.Še vedno me je bilo strah bližal se je sodni dan.Ali naj verjamem,da bo vsega konec.Še 2 dni ni kar tako.Pripravila sem si načrt:

20.12 zvečer
Ne bom zaspala čakala bom sodni dan.

21.12 zjutraj
Če bom še živa se bom toplo oblekla za vsak slučaj(Potresi,cunamiji,lava...)

21.12 opoldne
Če bom še živa bom ves dan gledala skozi okno

21.12 popoldne
če bom še živa bom gledala skozi okno.

21.12 zvečer
če bom še živa bom gledala skozi okno.
Ne bom spala cela 2 dni.

Mislim da bo tako šlo....

Next??
08. januar 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt!:$
14. januar 2012