Forum
u121090
u121090
нeej. тυĸι je мojα 2. zɢodвιcα. eɴo že pιšeм, pα ѕм ѕe odločlα dα ɴαpιšeм še eɴo. υpαм dα jo вoѕтe вrαl ιɴ dα ɴeвo zαvržeɴα ιɴ dα ɴoυ prιѕтαlα тм čιѕ ɴα 2000 ѕтrαɴι.*
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

» Počakaj!« sem zavpila za njo. Nemočno sem gledala za njo, ko je poskakovala po velikih barvnih listih. Ni se vstavila niti za trenutek. Le obrnila se je in obraz ji je prekril splektarski nasmešek. In nekaj minut zatem je že ni bilo več, edino, kar je potrjevalo, da je bila tukaj je bil vonj njenega prfuma. » Krasno in kaj naj zdaj? Pustila me je tu čisto samo.« Počasi sem se ozirala okoli videla sem le pusta visoka drevesa,barvne liste in meglo, ki se je plazila po nebu. Počasi sem zvzdihnila in se vrgla v travo.» To ne more biti res,« sem si mislila, no preden boste pomislili, da je to kakšna zgodba brez začetka se vam naj predstavim.
Sem Melissa Pher Pheatopy, stara sem 16 let a bolje rečeno 16o vilinskih. Sem vila. Bila sem tudi človek, a nič več. Prej je bilo moje ime samo Melissa Pher a kot vila dobim še priimek Pheatopy. Zdaj sem tu v Pheratopyi. Kako sem prišla sem? Še sama ne vem, spomnim se le tega trenutka ko je ON podal še zadnji pogled in to je edina stvar, ki se je spomnim iz onega življenja. Nato sem tu spoznala še vse ostale » vile « . Tiffany mi je zaupala Cherry na kratkoCher, za mojo vodnico. A že ko sem jo prvič videla sem začutila negativno energijo okoli nje. Nekaj ni bilo vredu z njo. In zdaj me je zvlekla sem v nezno sploh nevem kje sem. A vem kaj moram pričakovati» NEKAJ « ali » TO « . To so bile zadnje besede Cher Toppy Pheatopy.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Upam,da vam je ušeč :3
Zgodba bo bolj fantaziska.

Upam da vam je/bo všeč.
Torej Next?
06. april 2013
u126025
u126025
bolje bi bilo če bi naredla anteko
09. april 2013
next itak
09. april 2013