Forum
u40293
u40293
Js sm zala... Lahka me kličete kr Zaliii in bom napisla eno zgodbico, k še newem kk je naslou.... slikc ne bo. lohka si sami predstavlate osebe....
Pliss preberte, pa povejte svoje mnenje....( tut če vm nebo ušeč).....
"Vikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!Zamudila boš pouk... in to že prvi šolski dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" je zaupila mami že ob 5.45.
"O, ne. " sm rekla in zaspano odšla v kopalnico. V šolo moram peš, čeprav morm hoditi vsaj eno uro. Na srečo me spremlja Alice, moja bff. Tako mi usaj ni dougcajt.
"Viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiiiiii!!!2 sem iz kuhijne zaslišala zdaj že zelo jezen glas.hitro sem se oblekla, namazala trepalnice in naličila obraz in stekla iz stanovanja. Pred vrati me je že čakala Alice.
a: Heii, Vikiii... Pogrešala sm te... cele počitnice te nism vidla...
v: Hay...
objela sm jo čez rame in skupaj sva šle v šolo.
Seveda sva tko k ponavad zamudile pouk. Hotele sva se uststi v najno klop, a je bila že zasedena. Učitelca nama je na dolgo predavala, o najinem vedenju.... bleee, bleee, bleee... slišala sm samo zadni stavek:"Viki, usedi se zraven Mika, Alice, ti pa pojdi v klop zadaj. Letos ne bosta sedeli skupaj"

Nisem vedela, kdo je Mike, a ker je v klopi sedel fant, ki ga nism poznala, sm se usedla zravn njega... Prve deset minut ure sem ga gledala, kot, da ga bom ubila. ko pa smo gledali film semopazila da je ful CUTE!!!!!
" heii js sm Mike.. Kdo si pa ti?" me je potiho uprašau.
V obraz sm postala rdeča, a sem uspela reči: "Js pa Viki..."
Mike: Ju3 zvečer imam party... pridš?
Js:Amm.. no... newem....ITAQ!
sm rekla malce prenaglas, tako da me je učitlca spet nadrla...

nadaljujm, ko bodo vsaj 3 komentarji....
11. julij 2011
next
12. julij 2011
next
19. januar 2012
u64528
u64528
nexti pa žou da si zbrisana !!!!!!!=(
19. januar 2012
u73832
u73832
nextttt