Zjutraj sem šla z Nejcom na sladoled. Čeprav je bilo hladno, je pasal po dolgem času. Spominjal me je na poletje. Princess, Nejc,Adam,Lan,Bazen,...Stara gimnazija,ugrabitev..
Sladoled vržem v smeti.
"Pa kaj je s tabo zadnje čase???" mi začne težit Nejc.
"Lahko bi bil dober fant in bil prijazen. Le ta tvoj hokej je še važen." mu odvrnem.
"Oprosti..." žalostno odgovori.
"Nejc," zašepetam skozi solzne oči. "Mislim,da nebi smela biti skupaj" rečem in zbežim na igrišče.
...........................
Sedim na gugalnici in jokam. Kar naenkrat name skoči nemški ovčar. Za njim priteče prečudovit fant.
"Oprost za to" reče in mi poda roko. Ko vstanem, okamenim.
"Js sm Benjamin" reče.
Nasmehnem se. "
......................................
Jutri se dobiva na igrišču!
Komaj čakam!!
PS. Nejc je prišel okoli 23:15 in pred oknom moje sobe igral na ukulele.
Next?
29. december 2015
Next
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTTTT
Next
29. december 2015
Omg Benjamin je took kjut šla sva na vročo čokolado in na sprehod. Videla sva Nejca in prav zasmilil se mi je
Benjamin me je pospremil do hiše. Poljubil me je na lice. Videla sem črno postavo na vrtu,ki je bežala stran.
Šla sem v hišo, se stuširala in šla spat.
Okrog polnoči je skozi okno zlezla postava.
Na usta mi je dala prtiček in me vrgla v vrečo.
Zbudila sem se v majhni sobici.
Do mene pristopi postava in reče:"...

Next?
09. januar 2016
Next
09. januar 2016
"Opazujem te že nekaj časa, tebe in tisto tinkaro... Zanjo sem že poskrbel in" začne me otipavati
Začnem kričati, naj me pusti pri miru. Vzame nož in mi reče: odslej si moja
Nato mi na usta da prtiček. Padem v nezavest, tisti me pa še vedno otipava.
Zaslišim tinkarin jok "NEHAJ! Nehaj!" vpije
Nato občutim bolečino na rokah.
Zbudim se zavezana na posteljo. Slišim korake.
Next?
09. januar 2016
zakva si mogla nardit vse tok grozn ?
Next
09. januar 2016
Sjbo use ok poj ahah
09. januar 2016
upam an
09. januar 2016
Pride ugrabitelj z vrečo. Vrečo vrže na tla. Odveže jo in iz nje zleze Tinkara. Ugrabitelj reče: "Kličita me drzni gospodar! Če nebosta pridni, vaju posilim ali ubijem! Jasno?" zaveže tinkaro zraven mene in odvihra stran.
Čez nekaj časa se rešim grobih vrvi in verig. Potiho grem do vrat, kjer leži moja jopca. Iz žepa vzamem telefon in pokličem benjamina (nwm zkwa ne 113)
V slušalko zašepetam,da me je nekdo ugrabil. "čakaj malo" reče benjamin.
Cez 20 sekund se odprejo vrata. "BENJAMIN??" zavpijem
Next?
09. januar 2016
Next
09. januar 2016
Benjamin me odveže. Nato pride drzni gospodar. Začne kričati. Tinkara pokliče policijo.
35 minut kasneje, policijska postaja

Benjamin mi je rekel, da je njegov brat Štefan včeraj prisel iz umobolnice in da je cel dan govoril.da bo nekoga ugrabil.
No, Štefan je šel nazaj v umobolnico, jaz sem šla pa s tinkaro k zdravniku. Tinkara je imela modrice po telesu, ker se je branila,jaz sem pa imela praske zaradi vrvi.
Domov sem prišla ob 4.00
Mami je bila panična, ati je rekel, da ga bo tožil, Lan se je pa kregal, ker smo ga zbudili.
Drug dan, sem sla v solo in ob 11.15 se je oglasila sirena. Šola je bila zakajena. Vsi sobili panični. Benjamin je prišel do mene in rekel, da je Štefan pobegnil iz umobolnice. Prišla je razredničarka in rekla, da je skupina norcev s puškami pred šolo. Šli smo v klet v "safe room". Slišijo se streli. Stečem v kabinet
Next?
09. januar 2016
Next
09. januar 2016
Začutim roko na svoji rami.
"tinkara" zašepetam. Stečeva skozi zakajen hodnik do safe room. Začnem razbijati po vratih. Ko slišim strele kakih 20 korakov stran, učiteljica odpre vrata. Vstopiva. V safe room so bili stoli in mize. Kot v jedilnici. Imeli smo tudi pipi z vodo.
Ob 11.45 je bila šola v plamenih. Še dobro,da je safe room ognjevarna. Učiteljice so najmlajšim brale pravljice, starejsi smo se pa pogovarjali. Okoli 13.30 smo zaslišali sirene.
Next??
09. januar 2016
Next
09. januar 2016
O fak js sm pisala pa ni blo wifija
10. januar 2016
vidš
10. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg