Forum
živijo!
nisem prepričana, da me poznate, ampak sem avtorica 2 gnilih zgodbic, ki sem jih zdaj zanemarla( se prav da jih ne bom več nadaljevala). se bom pa maksimalno potrudla za to zgodbo. če sem odkrita ne vem še o čem bom pisala, o ljubezni pa sigurno ne, ker mam tega že polhn kufer. no, pisala bi pa o nadnaravnem, pa takih zadevah, ka mi je to res ušeč.
pravila so sledeča : - ne napiš NEXT če ti ni všeč
- ne zmerjej mene alpa ostalih
- ne oglašujte brezveznih stvari

.........................................................................................................................
Beda. Brezveze. Kaj mi je bilo tega treba. Idijotsko. Kr neki. Svetovna beda. Bog se usmili. Uh, koliko stvari, za opis ene najbolj nemogočih stvari. Vse se začne z povedjo » viktorija, se lahko pogovoriva?« in konča z »prisežem«. Prvo je skoraj običajno. Vsak dan se ponavlja. Zdaj sem pa že sita tega. Zaenkrat se moje bedno življenje, ki je totalno nezanimivo, vrti okoli vprašanja » a ti je še vedno všeč, hmmm no on.«. in ona se tega uprašanja nikoli ne naveliča. Zakaj? Jaz vem. Z njim me zbada. Sprva je bilo to kot igla. Zdaj je le še preizkušanje mojih živcev. Ah, ja pustimo zdaj to. Ne, no, tega ne morem pustiti pri miru. Jutri bom jaz za spremembo rekla nje. A še ne vem kaj…, ker vem da ta »jutri« ne bo nikoli. Še nikoli ni bil. Oooo, je bil pa pogovor. Z Josie. Vsak dan. In to okoli njenega skoraj »fanta«. »Viktorija ali prisežeš, da ti ni več všeč?« nato zbadljiv in hkrati vprašujoč pogled. Nato pa moj vzdih in odgovor: » prisežem.« Skratka, katastrofa. Vendar nisem samo jaz tista, ki to vsak dan trpi. Tudi Anna je. Brez zamere, ampak se mi ne smili, da imata z Josie, še pogosteje pogovore. Anna, je šisto v redu, samo kdaj ji iz ust uide kakšna skrivnost, recimo moja. Nato pa še meni(zanalaš) še njena. Usp. Ona, zaplahuta s trepalnicami pa je že 10 fantov okoli nje, a nikoli ne pravi. Škoda.
Ampak, obljubila sem, da ne bom razpravljala o ljubezni. Rajši, bi se osredotočila na brezupen jesenski dan. Ne prvi september, ampak jesen, pač.

kako se vam zdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. januar 2015
wolf13
wolf13
Next. Da mi to temo nextaš če ne te ubijem!!!!
17. januar 2015
Ha ha ha
18. januar 2015
dobr zgleda da ne bo več zagretih bralcev hihihihih, ampak vseeno.....
09. februar 2015
2.
.............................................................................................................No jeseni padajo listi z dreves. Običajno. Ampak tokrat niso. Na ta dan, 12. 9, sem mislila da bo šlo vse gladko in brezhibno, ker 12 je pač moja srečna številka in ……. Nooo, pričakuje se da bo vsaj za silo šlo. Vsaj kakšna 5-ka če že nič drugega. Vse zaradi številke 12.
Na ta dan sem na tleh našla vsaj šest vranjih peres, prisegla bi, da so vranji, po zraku je krožil pepel in listi, pa ne tisti oveneli in krhki, ampak tisti čisto sveži od rose, s tistimi kapljicami. Vse kar sem porekla na to je bilo le: zanimivo. Kaj pa drugega, naj delam paniko, zaradi parih stvari. Navsezadnje teh stvari po zraku ni krožilo na tone.
V šoli smo jaz, moja najboljša prijateljica Sarah, Anna in Žana šle na pevske. Seveda zaradi petke na koncu leta, če redno hodiš tja in poješ. Sicer s kitaro moje petje zveni bolje(sploh če igram sama), kot pa če en plešasti možicelj igra na klavir. Ma neeee, sej je fajen ta učitelj,. Skoraj.
Hodnik je bil kot zmeraj prazen, ko smo prišle skozi vhodna vrata. Zelo naglas smo klepetale, se režale in se pogovarjale o nepomembnih stvareh. V naši garderobi, smo se zgrudile na klopi. Malo se premišljevala ko se opazovala vse tri. Anna je mahala z svojimi rahlo kodrastimi blond lasmi, smejala je se kot prašiček in ko je sedela se skoraj ni opazilo da je bolj majhna, prav tako Sarah. Sicer ona niti pod razno in zadovoljna s svojim videzom,(mislim Sarah) ampak meni se zdi popolna, če prav z rahlo ukrivljenim noskom, ki je prav zelo prikupen. Žanča (Žana) pa je tokrat krilila z rokami in izvajala judo prijeme na svojem dežniku. Čudim se da jo njene noge sploh držijo, saj je tako suha. O sebi pa nebi nič pripomnila, razen tega, da sem prva slišala, da nekdo prihaja. Hitro sem jih utišala. Mogoče smo bile res malo preglasne. Ooops. Upala sem da, ni naš šolski psiholog. Sveta mati božja, na srečo ni bil.
Po hodniku je prišel fant, ki ga še nikoli prej nisem videla. V rokah je imel list, tistega na listu pa nisem videla. Jaz se gledala nekaj drugega, čeprav samo za 4 sekunde. Samo ošinil nas je, a to je bilo dovolj, da sem videla njegove popolne lase in oči, v enakem odtenku rjave barve. Ocenila sem, da je višji in starejši od mene za eno leto. 1. Letnik, nenavadno, kaj potem dela tukaj? Mogoče pa sem se jaz s svojo oceno zmotila. No to bi bilo sploh čudno. Še nikoli se nisem. Tudi pri drugih stvareh.
Po dolgi tišine (15sekund) smo se spogledale in bruhnile v smeh. A, tisti tipček je prišel nazaj in spet smo se pogasi umirile. Pogledal je v list in nas premer, pogledal v list in spet preveril, nato pa vprašal : »Ste vi Anna, Sarah, Žana in Viktorija?« »Popravek, ime mi je Viki.« sem se oglasila, ker res nisem in nikoli ne bom prenašala ljudi, ki izgovarjajo moje celo ime. » skratka,« je rekel in me pogledal »morale boste z mano.«
.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
NEXT?
vsaj dva nexta plisssssssssssss!!!
09. februar 2015
wolf13
wolf13
NEXTEJ MI!!!! KUJ!!!! ČE NE TE V ŠOL ZADAVM, ŽIVO POKOPLM.... NE ŽE VEM... UTOPILA TE BOM!!!! UTOPILA TE BOM... AMMM.... V SNEGU!!!!
NNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT
10. februar 2015
wolf13 sam kratek namig: če misliš grozit, vzem za grožnjo, kaj hujšega npr. pištolo, ker pri alexi12 očitno ne smeš uporabit noža.
no da preidem k stvari: OMG!!!!!!!!!!!!!!! ženksa js te bi najrajš zadavla!!!!!!!!!!!!!!! zakaj nehaš, ko postane najbolj zanimiv?!!!!!!!!!!!! pa ti si čist ista kot wolf13 (brez zamire) in kaj js to slišim, da si obupala nad dvema zgodbicama?!!!! da se mi jih takoj spraviš pisat naprej, ker tale je FENOMENSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (saj sploh ne vem če sem prav napisala). no oglavnem, sprav se mi pisat NNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drugač bom tut še tebe našla in isto naredla s tabo kot z wolf13, sam da bom pr tep uporabla puško namest meča, OKI? da daš že nocoj al pa najkasneje jutr en dolg NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. februar 2015
oki kdaj boš dala next? ne resno, daj ga rajš hitr, če hočeš vsem nam dobr.
14. februar 2015
Bo jutr noooo
14. februar 2015
čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam, čakam- pa ne dočakam. ženska kje za vraga je NEXT?!!!! saj veš tist pregovor kdor čaka ta dočaka? no jst bom prej v penzijo pršla preden bom next dočakala.
15. februar 2015
Hhahaahahah s bo dons
15. februar 2015
bo že prepozn. sem že napol v penziji
15. februar 2015
u167743
u167743
next. full dobr da mi nextaš
15. februar 2015
wolf13
wolf13
TOLE JE OD alexi12 NEXT IN ME JE PROSILA DA GA DAM GOR KER NJEN FON ŠTEKA
„kam” smo vse rekle naenkrat in vstale. On se je le zarežal. Oh, njegov nasmeh. Po tleh je stresel drobne kovinske krogljice, ki so se premikale. Žana je prva izgubila ravnotežje, nisem slišala kako je zajavkala, saj sem tudi sama zgrmela. Pričakovala sem trda tla pod seboj, vendar pod menoj ni bilo ničesar, razen zraka. Čez 8 sekund kričanja nas štirih (fant ni kričal,no nisem slišala moškega glasu). Po osmih sekundah, smo vsi padli. Punce smo nekoliko bolj trdo. nič mi ni bilo jasno. Kroglice. Padec. Kričanje. Auč.
Vstala sem in čakala, da se mi oči privadijo na svetlobo. Naenkrat sem kot hipnotizirana obstala. Nekaj na hrbtu me je z veliko težo vleklo k tlom. Noge me niso mogle več držati, zato sem se sesedla na kolena.„ Zanimivo.” Slišim glas za sabo. Poskušam se obrniti, pa ne gre. Pred sabo vidim samo Sarah, ki komaj govori :„vode, prosim vode.” Ob njej leži Anna. A nekaj je preveč čudno na njej. PA SAJ GORI. Začnem kričati. „ ah novinci.” Spet tisti glas. Neham se dreti. „ prosim?” Obrnem se. Tisti fant. Spet. No, koga pa bi lahko pričakovala? „ lepa oprava, kajne?” Pogleda pod moje noge. Pred mano leži Žana, ovita v rastline, prevladuje bršljan. Čutla sem, da mi je barva odtekla iz obraza. Vedno ko obujam ta spomin, ga doživim tako živo, da me zmrazi.
On se mi je takrat le smehljal, men pa je skoraj kap. Žana in Anna sta se začele „prebujati”. Fant je Sarah dal vode in celo pol litersko plastenko je izpila na dušek. Goba. Hihihihi. No ni smešno, tudi takrat ni bilo. Anna je nehala goreti, ampak je še zmeraj oddajala vročino, Žana pa si je ponosno ogleduje sebe in hmmmmm tiste stvarce na njej. Je tisto na njeni rami veverica????
Naenkrat se vse tri zazrejo vame in prav tako naenkrat dahnejo„UAU.”
OPROSTIT MEJBI SO KŠNE NAPAKE NOT KA TUT MEN FON NAGAJA
15. februar 2015
u156631
u156631
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! Ful dobro pišeš!
16. februar 2015
Thenx
16. februar 2015
ženska bravo. morem ti čestita. sam minuto kasneje pa bi včeri pršla v prezgodnjo penzijo. čestitke-DA MI TEGA NIKOLI VEČ NAREDIŠ!!!!!!!!!! A SI ME SLIŠALA!!!! NIKOLI VEČ NA S NE PUST TAK DOLG ČAKAT DRUGAČE PRSEŽEM, DA PRIDEM K TEB DOMOV S PUŠKO!!!! resno ti si prav grozna!!!!!!!!! kak lahka to delaš?!!!! kak laka nehaš, ko postane najbolj zanimiv?!!! kje si že to sploh vidla? in wolf13 zakaj ji nisi zagrozila, da bi napisala kak je ona zgledala? pa mater, no! zakaj morta to delat? začenjam se že spraševat, da nista slučajno vidve dve dvojčici, ker sta čist isti. vedno končata, ko je najbolj zanimiv!!!!!!!!!!!
ženska pri tej priči si mi sprav pisat NNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. februar 2015
wolf13
wolf13
jst vem kva bo on mela!!!!!!! HEHEHEHEHEH...... MELA BO NEKI KAR SI alexi12 V RESNIČNEM ŽIVLENU ŽELI IN SANA O NJEM..... HEHHEHEHEHEHEHEH......
16. februar 2015
wolf13 boljš za tebe da zineš!!!!!!!!!!
16. februar 2015
wolf13
wolf13
sej bo zele next. ANEDA alexi12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. februar 2015
„k...kaj je ?” Sem preplašeno vprašala. One so se obnašale, kot da me ne slišijo ter, mo samo nakazale naj se obrnem. Ko sem naredila obrat, je nekaj zašuštelo. „ koze, a mi lahko poveste ka je!” Sem jih nadrla in vrat poskušala čim bolj zasukati nazaj, ampak zaradi pomankanja energije mi seveda ni uspelo, le sesedča sem se na tla. Spet. To se mi še nikoli prej ni zgodilo, vedno sem bila zdrava in tudi noben padec, ali vpliv novega okolja mi ni moral nič zdaj pa...... Sarah je pristopila do mene in vprašala:„ Viktorija, a si v redu?” Šele takrat sem opazila, da je njena koža nenavadno bledo -modra, na vratu je imela par zarez in zlagala bi se če ni rekla, da me niso spominjale na škrge. „o moj bog, Sarah.....” Je bilo vse kar sem lahko rekla.
„ pojasnila!!!” Je Anna začela nadirat fanta. „ o ne, za to pa nisem plačan, mene so poslali po vas, nisem pa jaz vaš vodič.” Je zaključil on dodal:„ ti s škrgami,daj z nogo 2krat udari ob tla, boste vsaj vedele, kakšne hodite na okrog.” Sarah je naredila to kar ji je naročil isti.....nooooo....cepec???.
17. februar 2015
u156631
u156631
Next!
17. februar 2015
wolf13
wolf13
K... K.... K..... KVA!?
TI TO RESNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŠKRGE SI MI DALA!!!!!!!!!! UBILA TE BOM IN TO PRI PROČI!!!!!!!!!!!!!!!!! KO SI LAHKA TOK NESRAMNA DA MI DAŠ TE PREKLETE ŠKRGE!!!!!!!!!!!!!!!! OOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!! ŽE VEM KUKO TI BOM VRNILA... PREBER MOJ NASLEDN NEXT....HEHEHEHEHHEHEHE... TKO TI BOM VRNILA....... IN ŠE ŽOU TI BO DA SI MI DALA ŠKRGE!!!!!!!!!!!!!11
NEXT
17. februar 2015
Kretenka
17. februar 2015
wolf13
wolf13
Grrrrrrr..........
17. februar 2015
Evo še en next
17. februar 2015
Ko se je Sarah drugič z nogo drugič dotaknila tal, je nasredi trav nastala obširna, vendar ne globoka luža. Luža je bila čista in ker je nastala pred mano oz. pod mano sem imela mokra kolena. Videla sem se in to ZELO, zelo dobro. Ne morem reči, da sem bila kadar koli zadocoljnja s svojim videzom, vendar tisto kar je bilo v luži, jaaaa ta odsev mi je bil kar všeč. Bila sem zelo bleda, svetlo rjavi lasje, z blond naravnimi prameni, pa so objemali moj obraz. Kar me je vrglo iz tira, so bila, gromozanska črna krila za mano. Takrat sem se začela tresti. „ kajjjjjj??? A ti niso všeč,” je vprašala Anna in se vrgla v lužo. Naredilo je samo VUŠšš in njiker ni bilo več sledu vode, samo njeni lasje so postali ogenj. „ HEJ važička, a veš kako sem se trudila!!!” Se je nanjo začela dret Sarah. „ sori, sori sej nisem vedla, da bo to šlo tko. Hotela sem se samo umiti.” Se je želela izgovoriti Anna, ampak bilo je očitno, da želi narediti vtis na tistega tipčka. Začele sta se po „babje” ravsat, meni pa je Žana pomagala vstati. „ si bolje ?” Me je vprašala. Jaz sem lahko le odkimala. „ daj no, krila so res lepa. Daj, jih razpri prosim!” Je moledovala. Pogledala sem proti fantu, ta pa je le gledal kako se bo končal pretep Anne in Sarah.

Kmalo sta se nama z Žano pridružile te dve tepki. „ v čem je težava?” je gospodična Goreči lasje zasoplo vprašala gospo Zeleno v rastline odeto.
17. februar 2015
Kako se vam zdi??
17. februar 2015
u156631
u156631
Super je... Carska. Neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. februar 2015
OMG!!!!!!!!!!!!! ne morem verjet da si dala wolf13 škrge!!! resno?! js ji bi rajš dala za volkuljo, ker si ne bi rada nakopala njene jeze. si pa upaš. I like you!!!!
ampak preidimo nazaj k bistvu: ženska svoj grob si koplješ!!!! resno!!!!!!!!! js te zdle tak sovražim!!! pa kak lahka nehaš ko postane tak zanimiv!!!!!!!!!!!!! pa kje si že to vidla (ne odgovorit)? nekega dne te bom res dobila v roke in te zadavla!!!!!!!!!!!! to tako počasi!!!!!!!!!!!!! seveda upam, da se bova prej še malo pozabavali z noži, ampak dobro. ja nora sem na orožje in na različne vrste nožov. če bi lahka bi jih najrajš mela doma, ampak zaradi varnosti moje sestre jih ne smem met.
oglavnem sprav se mi pisat NNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. wolf13 nisem vedla da osvajaš fante
17. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg