Forum
zgodba govori o Nini..ki je nesrecno zaljubljena in v soli ji ne gre najbolje...ima pa ceu krog dobrih prijateljev..za katere ve da jim lahko zaupa..je edinka..stara 15 let..in njene mama pricakuje od nje da bo pridna poflarka..kar seveda ne gre pri vsem tem kar se ji godi.
toraj Nina je noro zaljubljene v Nikota ki ki je star 17 let..in tudi on je EMO!

Nina:

in Niko:

21. april 2012
next
21. april 2012
neeXt
21. april 2012
u80059
u80059
next.
21. april 2012
next
21. april 2012
u88591
u88591
next
21. april 2012
v ponedeljek so v šoli pisali test matematike in v petek so ga dobili nazaj....Nina je pisala 2.. in bila je seveda srecna kr matematiko sovrazi skupaj z staro tecno ucitlco ki je sevede nima niti malo rada in jo kr naprej opozarja..ampak pocasi se ucitelji9ce privajajo na to da je Nina pac taka. pri vsakem predmetu sedi s svojo bff Marino in cele ure kleppetata seveda imata vse predmete pozitivno..nekatere celo 4 in po uspehu sta dobre (3) kr naprej sta skupaj in imata sreco da zivita v mestu in sta dooma cisto bhlizu tako da z obiski nimata težau..vcasih celo spita ena pri drugi...zdaj pa je cas da zgodbico Nina nadaljuja sama

ko sem v petek prisla iz sole in mami povedala za 2. me je pogledala in žalostno rakla... ''je matematika res tako tazka da vec kot 2 ne moras dobit''.............jaz pa sem sen obrnila in sla v svojo sobi....moja soba je pouna postrou..najvec jih je od 1D (one directiobn) moje najljubse skupine moja soba je zelena...in moja omara je nabito polna oblek ceprav ja omara polna pa seveda nikdaj nevem kaj bi oblekla...zato se zjutraj vstajam 1 uro pred zacetkom pouka...toraj moja mama si zeli da bi jas bla super odlicna ucenka s samimi peticami... vsak dan ob 3ih po šoli pa se z frendi dobimo pred želežniško postajo in se potem dogovorimo kam bomo šli...
21. april 2012
neext
21. april 2012
next
21. april 2012
next! sporoči...
22. april 2012
...danes je sobota ura je 8 zjutraj jaz pa se lezim v postelji in popslusam muziko. kr na enkrat pa mi zazvoni telefon..klice me mami...
m...mami
j...jaz

j--kaj je?
m--pridi na zajterk
j--ja mami komaj ze cakam

prekinila sem se preoblekla in sla po stopnicah proti kuhinji...doli v kuhinji je za mizi sedeu nek fant ko se je obrno so mi skor oke vn padle

in jas sam samo gledma...pol sem sla o mamce v kuhinjo in ji rekla..''kdo ja to?''
mami pa mi je rakla da sin njene sodelavke in da mogoce ne bom vec zaljubljena v tistega nikota
m..mami
j..jaz

j--kirega nikota?
m--Nina vse se izve in tudi on ze vrjetno ve da ti je vsec
j--kdo ti je povedau?
m--ni vazno

sedla sem za mizo k janu(sin mamine sodelavke) in ga pozdravila..tacas je mama ze prinesla palacinke..in rekla da nama mora nekaj povedat

n..jaz(nina)
m..mami
j..jan

n..kaj mors povedat
m..nina jan bo pri nas 2 tedna kr mata njegova starsa obletnico poroke in gresta za 10 dni nekam... in me je prosla ce ja Jan lahko tacas tukaj kr ona je drogace iz anglije njegov oce pa je edinec in njegova babica je v domu za upokojenca..in kr mi njegova mama zaupa me je prosila ce je lahko tu...
n..aaha
m--prosim mu pokazi kje bo spau da si odnese koucke
n--kje bo spau?
m--ojoj ..cisto sem pozabila da nimamo sobe za goste i da ko marina spi pri tebi spita skupaj na tvoji postli
j--ni panike..bom pa v dnevni sobi na fotelju ce ni drugle prostora
m--okej..tezavo smo resli..ampak prtljago si bo dau v tvoji sobi ..prau
n--ok naj bo

pokazala sem mu mojo sobo koucek si je dau k omari in seu dol po stopnicah
ko je oce priseu domov je najprej misliu da je on mij fant(jan) ampak sem vse povedala..in oce je reku da bolje da se zblizam z janom kot z tistim nikotom.
zvecer sem si nalila polno kad vode in nwm kaj me je prijelo da sem zvzela klingico in si po zapestju zarezala crto..bol je tak cuden obcutek ampak nic ni bilelo..naredila sem se eno crto in takrat v kopalnico sstopi oce..roko sem potopila v vodo in kr sem imela pouno penod sampona se ni videlo da je voda malo krvava..oce se je hito obrnisl se opravicil in pobrisal iz kppalnic...
22. april 2012
next!!! sporoči
22. april 2012
u86656
u86656
http://www.igre123.com/forum/tema/zombie-is-back/32836/ oprosti,ker objavljam! Prosim preberite in dajte neext! Za vse ki obožujete grozljivke!
22. april 2012
u84822
u84822
next!
22. april 2012
...roko sem potegnila iz vode in te dva crti povezala tako da je nastala crka N
22. april 2012
u84822
u84822
next a loh mal dalš?
22. april 2012
neext
22. april 2012
ja..na kosilo sem sla pa semm kr stisnla da je napisalo
22. april 2012
ko sem se ''skopala'' sem na sreco imela v svojem predalu u kopalnici povoje in ''gazo'' da sem si zavila roko..nevem kaj sem razmislala da sem se sla rezat..ampak zdaj sem se vecji emo..in ojoj kak bom povedla Marini da se si vrezala crko n...dobro da mam ceu kup zapestnic da se nebo opazilo...ampak biu je res nenavaden obcuteek..in res ni bilelo... v brisaeci sem prisla v mojo sobo kjer je biu jan...iz koucka je jemau zobno krtacko in ko me je videu je pogledau stran in rekeu ''sorry nisem te hoto videt take'' ..rekla sem mu ''vredu je pojdi zdaj vem..hwala''
in šeu je ven..ko je prišeu nazaj ven iz kopalnice v boxarcah in spodnji najci..me je vprasau ''kaj mas to na roki?''
j---jaz
ja...jan

j--te res zanima
ja--no ce mi bos povedla
j---ok povedla ti bom sam pridi v mojo sobo
ja--ok..kaj je zdaj
j---cakaj (odvila sem povoje)
ja--ne da si se rezala
j---sam prosim nikomur ne povej...nwm kaj mi je bloo pliss
ja--ok ne skrbi nebom sam kak bos to zakrila?
j--z zapestnicami..ti pa mi oblubi da nebos nikomu niti namigno
ja--zdaj vidim zakaj si EMO ...nwm zakaj bi si z tem unicla zivlenje
j---nevem kaj mi je blo..nikol vec nebom
ja--glej s5 ti roka bilj krvavi
j---mi pomagas zavit..povoj
ja--ok (in mi je ztaviu roko)

ok zdaj sem pa v hudem sranju---
22. april 2012
neext
22. april 2012
neext
22. april 2012
neext
23. april 2012
next
23. april 2012
no a bo kj? plis se en NEXT dam
23. april 2012
ok.....
..in nwm kak bi skrila ta N na moji roki zato sem si oblekla dolgo pižamo..toraj z dougimi rokavi..da mami ko sva z janom prisla na vecerjo nebi kaj posumila in na sreco ni.
sli smo spat saj je biu ze vecer ...prizgala sem si muziko.. in sla spat..seveda na slušalkah muziko kot vsak vecer..ker tako lazje zaspim.
...zjutraj ko sem se zbudila...sem pred sabo zagledala jana..ki me je priseu zbudit.. hitrosem sla v kopalnico..da bi si zavila roko...za mano je priseu jan in mi rekeu ''najbolje da si razkuzis da nebo prislo do kakega vnetja'' in poslusala sem njegov nasvet..vriznila sem v brisaco in jan mi je po N-ju polil neki alkohol za razkuzevanje ran...bolelo je pa tak..da sem kr. piskala...ampak nisem si mogla dovolit da bi zacela kricat. kr bi mam mammi lahko kaj slisala in bi vidla kaj sem naredla...kotem mi je jan zaviu z povojem..nataknila sem si cel kup zapetnic da ni biu povoj niti malo viden...in sva odsla v solo...aia pozabla sem povedat da se je jan za tacas prepisau na naso solo tak da se vam nebo cudno zdelo kak gre na naso solo ce gta sploh se nisem vidla...
ko sva prisla do sole in so ga videle moja sosolke so ponorela in so mi zacele govorit kak mal lusnega tipa...jan pa mi je rekeu '''pridi malo z mano..nekaj te morem nujno vprasat''
sla sem z njim in me je vprasal ce so vse punce na tej soli tak nore...in rekla sem da ne vse jih je pa dosti...sla sva vsak v svoj klas..in jasno da sem to da je on moj fant zanikala..
23. april 2012
next
24. april 2012
neext
24. april 2012
neeext
24. april 2012
...ceprav je biu lusn tip...sem se vedno zaljubljena v nikota iz 3 letnika...
...po malici sem sla po hodniku sama in kr na enkrat sem se zaletela v nekoga..biu je niko ♥
rekla sem mu sorry in hotela it naprej..in kr na enkrat me je zgrabil za roko..in rekeu ''cakaj''
zgrabiu me je za roko kjer sem imela N.. in povoje..najprej je vprasau..se rezes...jas pa sem ga cudno pogledala in rekla kr 00ti se? '' kar ga je presenetilo in rekeu je ''ja se ja''...''ti''
''ja se ampak nikomur niti crke''...te lahko povabim ven da se bolje spoznava..kr se mi zdi da sva si nekam podobna..po karakterju pa take.... in jaz cela v šajah recem ok..
24. april 2012
neeext
25. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg