Forum
zgodbo bom nextala če bote dal ja!

a nej nextam!??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2010
zgodba se gre o puncah ki so doživele vwelike nesreče v življenju ter nekaterih fantih ki so že sami po sebi emoti! om.. zapleti v ljubezni ter še kakšni drugi pripetljaji...
OSEBE:
MAJA:16LET
KIM:16let (BFF ud maje)
SANJA:16let (še ena BFF ud maje)
so nrbolše frendice
KAJA:17 nrveča avša na šoli sovražnca od maje sanje in kim nrbol prlublena na šoli

TIM:17 LET fant od KAJE
ALEX:17 LET
ROK:17 LET
nrbolši frendi ki se bodo čudno zapletli z majo kim in sanjo

nrprej bom dala še slike!
30. oktober 2010
jst;

kim:

sanja:

kaja:

30. oktober 2010
TIM:

ALEX:

rok:

30. oktober 2010
u30414
u30414
sure :3
30. oktober 2010
u28952
u28952
neext
30. oktober 2010
u28952
u28952
preber zgodbo : V NOVEM DOMU
30. oktober 2010
OUKEJ BOM NAPISALA PRVU DEL ZELE ČE BOM MELA ČAS AL PA POL K DOMU PRIDEM
30. oktober 2010
Next
30. oktober 2010
maja!!!! u šolo moraš! ustani spet boš zamudila... je še en bedast dan ušoli samo saj vseeno jaz in moje dve BFF kim in Sanja smo najbolj priljubljene na šoli... no samo malo pod avšo kajo...
sorry bol mal pišem sam bom pa velik delu napisala sam d mate občutk
30. oktober 2010
u28077
u28077
next
30. oktober 2010
oh... sem stokala ker sem morala ustat ampak saj res.. jaz in moje bff sanja in kim smo čezdalje bolj priljubljene takrat se pa spomnim koze kaje ki je full priljubljena samo zarad tega kr ma najbolj hudga tipa na šol.. tima. oh.. kok je biu ta tip lep..no vstala sem šla v kopalnico si umila obraz zobe.. ter sem se oblekla potem pa še naličila... pred hišo so me že čakali sanja in kim... objele smo se ter počasi šle proti šoli...pogovarjale smo se o pogosti in zelo vroči temi TIPI! oh.. kok je on luštkan je vzdihovala kim potem pa medve eeeww ta tip je pa grd pa fuj.. kak je neki misl d je emo p še reže se ne XD p se neki hval ej .. kim pa sej je tok luštkan...medve pa okeeej nej ti bo luštkan udamo se.. takrat pa kar naenkrat rečem slabo mi je... zamegli se mi pred očmi ter...
30. oktober 2010
okej ? nextam? jutr
30. oktober 2010
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. oktober 2010
zamegli se mi pred očmi ter.. padem po tleh sanja in kim zakričita POMOČ POMOČ!!! POMAGAJTE¨! takrat v bližini vidijo 3 fante.. sanja reče "prosiiim pridite smm moja frendica je omedlela...pomagajte! fantje protečejo ter uprašajo A je ona čist vredu? kim pa ka a se ti zdi d je fajn!? pa je ja u nezavestt pa dla in nevem zaka... kim začne jokat kaj če se ji bo kaj naredilo še slabšega! ej se oglasi najlepši od njih ej jst sn tim to sta pa še alex pa rok a lahka pukličemo rešilce gremo pu pomoč??!! a lahka pokličeš rešilce jaz bom pa ta čas tekla do njenega doma ker je najbljižjje... ter že teče... tim pokliče rešilca ta pride čez 10 min moja mama pa je u šoku ker sem omedlela ker ne vedo kaj mi je mama gre z menoj ter me odpeljejop v bolnišnico . tim alex in rok pa sanja ter kim pa grejo naprej v šolo...(ne puzabte še kr sn u nezevesti!) se nadaljuje!
31. oktober 2010
u30960
u30960
dei nadaljuj
31. oktober 2010
jaz v nezavesti mama listo panična ker očeta ni doma ker je v službi.. kliče ga a se ne oglasi na koncu obupa sigurno ima vleiko dela. pridem v bolnišnico okoli mene se zberejo doktorji a nazadnje moji mami rečejo da sm padla v nezavest zarad neke vrste dehidracije zgleda je rekla da ni dovolj pila pa še danes jedla ni... joj se mama prime za glavo kaj mi moja tamala dela še u umobolnci bom pristala.. takrat se jaz počasi zbujam s šibkim glasom rečem mamiiii... takoj pride do moje postelje a sii v redu boš pila? samo zarad tega ker nisi pila si skop padla joj boga ti.... na tule pij malo. naredim veeeelik požirek in vidim da se veliko bolje počutim. mamo vprašam kje so moje prjatelce. mami pa u šoli so še kaj si zgubila občutek za čas? jst pa neee samo nisem vedla kok je ura približnoo... mami uprašam zaka sem pa še tu sej sem sam skop padla in morm ustat v bolnci? mami pokliče zdravnka in ga cpraša kok doug bom tle? on pa reče dokler se ne pozdraviš čist mogoče boš lahko še dans šla domou. oddide doktor zatem pa še mama. ostanem sama nato ob 2h popoldne pa u mojo sobo...
31. oktober 2010
nextam če bo dost nextu jutr!
31. oktober 2010
neext I THIS STORY
31. oktober 2010
u28077
u28077
next!!!!♥
01. november 2010
hej če pa jst ud 2 fuuŁŁŁ dobrih pisatŁc dubim next p že more bit kej... bom naxtala dans
01. november 2010
ob 2h popoldne pa v sobo pride cela druščina najpre v sobo priletita sanja ter kim ter me obedve objemata...ter sprašujeta koko sem...jaz pa vedno super super sem saj pojutrišnjem bom šla mogoče že v šolo, podarile sta mi plišatega medvedka z napisom we love you. use smo rekle kot v navadi awww. takrat pa za njima vidim tima alexa ter roka...začudeno uprašam kaj pa vi tuki delate? om... nč nč kej tzaga je rekel tim joj še kar je biu prekrasen pa njegovi ommm perfektni uff... preveč sem zalublena. no... je začel še alex bili smo radovedni in zaskerbljeni kaj se ti je naredilo in kako se počutiš... ja sta še hitro dodala tim in rok. zarežim se zraven pa še kim ter sanja... oni pakaj tle rtok smešen? jst pa nič sam kjut se mi zdi d vs je skerbel za mene... no ti se sremeni v barvo kuhanega raka vpašam ga kaj si pa tok rdeč? te je sram al kaj---... samooo reče no kaja me čaka. potem pa reče kim pa ka si še kar s to pra***** a ti ne da twoj razum vedet kokrt te je že varala? takrat spet tim prebledi... se nadaljuje
01. november 2010
u30209
u30209
bom potem prebrala zdei si samo označm
01. november 2010
u30209
u30209
zdei sva se z majo odločle da bova to zgodbico skupej naprej pisale....amapk morm še celo prebrt
01. november 2010
tko da gaja_storm nasledn del napiše!
01. november 2010
u30209
u30209
ok samo jst morem še celo prebrt
01. november 2010
u30209
u30209
ni se zmeniz za kim,in odšel.kim,sanja in maja so se spogledale in se zarežale.tim je verjetno že z kajo in se sprehaja kot dva golobčka.potem se je sanja spomnila.danes more u shoping,za mamo.odšla je prav tako alex in rok.maja in kim sta ostale same.igrale sta razne igre in si pripovedovala kej se je zgodilo med časom ko niso bili skupaj.maja si je mislila"kaj vse ima še kim v mislih a mi ne pove?!"spet sta se igrale igro super dress,kjer se kim tako reži da postane čisto rdeča.tako pa je prišel čas da tudi kim odide
maja bo nadaljevala
01. november 2010
okej bom nadaljevala! gaja pišeš v 1. osebi kokr d bi bla ti maja pa sam si se full ud mojih idej udaljila a bi lohka pisala sama kr mi ne gre to u dvoje veš?
no zej bom naxtala ud mojga dela naprej če lohka!

tim prebledi ter vpraša kim kak ti to misliš? saj sma že skor en let skopi p me ni nikoli varala! o potem si pa za časom veš? tim pa a maš kaki dokaz zato?nooo če ti ni dovolj da smo to jaz pa sanja videle potem ti bo v doakz pokaže mu sliko.. na kateri se kaja in še en tip poljubljata po francosko! kim obrazloži to sm ponesreč slikala ampak se mi zdi da je prravično če veš...kim reče lej oprosti ampak vsaj vedel boš... tim odide alex in rok pa ostaneta...
01. november 2010
alex reče joj kok je biu tim zalublen u kajo p ga je sam izkoriščala...rekla sem kim tega mu nebi smela pokakzat...jaz padem v jok... sanja vpraša kaj ti je??!! vidve vesta... saj veš love mojaa ja sej wemo d si že doooug zalublena u tima... alex in rok pa KAJ??!!! ZA VRAGA? TI SI V TIMA?! jst pa upsi mal preveč na glas sem rekla... rok plane u smeh... joj a morte bit res use zalublene u tima a midva nisma dobra? zasmejim se itak da sta ampak tim je neki pusebenga za mjane... no maja zej pa midva grema d najdema tima veš.. lepu se mej uživej. pa puzdrav se se vidmo u šol. adijooo zavpijemo use 3. jaz pa zakričim KAJ SEM NAREDILA!? ZAJ 2 BFF UD TIMA VESTA DA SEM VANJ ZALUBLENA! kim pa joj no mogoč je tak še bolš... sam alex je luštkan pa rok tut reče sanja...tko smo se pogovarjale še 2 ure poli so pa mogle že it domou...jaz sem pa še potem brskala malo na netu mami mi je prej prinesla laptop namreč terpotem zaspala...
01. november 2010
u31399
u31399
NEXT DRUGAČ TE BOM NASLEDN TEDN U CŠOD-JI POŠKODVALA ! (aš kao)
06. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg