Forum
Pisala bom zgodbico k jo že usi pišete... upm da vm bo ušeč!

mia- jst
ana- BFF (my)
miša-budala
david- cute boy!
mia pč jst

ana BFF

miša

(samo ušečnica, ki se je slikala za revijo smrklja)
david- sami si ga prectavlejte kot najbolj cute!!!

a boste bral zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. marec 2011
Zutri mi je zvonila budilka joooooj tist piskajoči glas sovražm budilko!!!! kmal bi jo vrga čez okn pa bi spet kšnmu starcu na glavo vrgla, pa tut mami bi znorela... Miaaaaa!!! zbudi se zajtrk je že pripravljen!!! Jaaaa mami takoj! (in zazeham)Kdaj si šla spat Mia?? Me vpraša mama. Ummmm jaa ob 23.00.Mia povej po resnici! Ummm 23.30. hihihi. Mia resno te vprašam!! No dobr ob 3 zutri. Ja kai si pa delala tolk časa? Mammiiii lej kok je že ura nimam časa da me ti tle inteervjujaš! Naj ti bo ampk ko boš prišla domou mi boš use zaupala! Mia: Ja ja seveda... šla sm u kopalnco se pogledala u ogledal če se slučajno nism spremenila u vesoljko al pa kej podobnga... tko k vedn sm pou ure zberala obleke 15min naštimavala u torbo (pa še to sm pou pozabila) 0min sm jedla 25min pa mazala in rihtala pč obrz lase p to...
Mia zamudila si avtobus!! se je zadrla mama!
Ja mami sej si ti doma pa me lohk peleš sm se med mazanjem zadrla nazaj!
Ne Mia peš boš šla!
neeeeeeeee ah no prou itk morm shujšat!!
Peš sm šla u šolo men potjo pa srečam Davida ( on ma cool cool stil pa frizuro in oči ufff še najlepši je!) David: zaka greš pa peš lepotička? JST: bus sm zamudila aja pa zakaj lepotička?? Miša: daaaaaaavidddd ka si kr šou mwa je dala na lička
Davidej mal se umir ka mi te poljubčke daješ?!
Miša: kaj je s tabo danes sej sm tvoja punca!!!
David je šou hitr naprej in mi skrito pomahau!
Miša: ej če ga mislš osvojit ti nebo ratal!!
Jst: a si slabo spala??? al kaj da me take traparije sprašuješ!
miša pa je hitr stekla za davidom...
nwm kaj je dans z mišo pa t davidom prvič me je david osvaju 2. miša pa mi kr neki teži... kmal sm pršla u šolo in seveda zamudila 15min... Učitlca: kje si bla mia a si se spet z deci lupčkala po lublan za vogali??
Jst: ne jst nism taka k miša (lol sm si misla ka so usi tok čudni)
K je blo konc pouka je ana prtekla k men ANA: mia pa kje si bla a si se res lubčkala??? ej učitlca ti je 1 napisala joj moja mami bi znorela!!
Ana nemara 1 2 3 celo 4 same 5 ima nima nobenga fanta raje bi postala nuna kot da bi mela 3 otroke vem mal čudna oseba ampk men je os. čist fajn. Pa nemara emote prou zato pa ji gre na žiuce moja frizura... Jst: ne ana nism se lubčkala in za cvek me prou briga!
Ana me je začudeno pogledala in stekla stran... Pol je pa priložnost iskoristu David...
NASLEDNJIČ NAPREJ MAYBE PA TUT DANS!
29. marec 2011
in kaki je David ?
29. marec 2011
sma si ga predstavlej
29. marec 2011
next!!!!
29. marec 2011
next
29. marec 2011
bom jutr naprej! k nimam cajta
29. marec 2011
u13444
u13444
DEJ ŠEEE HAHHA NEXT
30. marec 2011
u28501
u28501
next!!
30. marec 2011
dei davida no!
30. marec 2011
nextt..I'm going to start lowing you.!
30. marec 2011
ok tak je pa david:

30. marec 2011
u32953
u32953
next
30. marec 2011
next
30. marec 2011
David: O mucica živjo!
Jst: a me nisi že pozdravu??
David: al pa če je usen... In iz torbe so mu kao ponesreč padle karte za u kino...
David: um upsi (pobrau je karte in...) aja eno karto mam preveč a bi mogoče šla u kino??♥♥♥♥♥
Jst: nej ti bo k že doug nism bla! In sm stekla stran k drugim puncam
David: Jeeeeeeeeeeesss!! se je mal bl tišje zadru xD
BIU JE POUK...
Med poukom mi je na mizo padu papirček pogledala sm ga in na njem je pisal CUTE. Kaj nej bi to pomenil??? Aja sm skor že naglas rekla david je in zavila z očmi. Ko je miša vidla da mi je david vrgu papirček med poukom je k je biu odmor hitr strgala iz rok in prebrala CUTE pa mi je hitr rekla Miša: ja tole je pa najbrž zame in šla. Ana je spet pršla k mmen in me uprašala zakaj se z njo ne družm več tok velik kot sm se učasih. Odgovorila sm ji da me pč david osvaja in da rabm mer ubistvu sm se ji mau zlagala hihihi.
KONČN KONC POUKA!!!
Šla sm domou ker nism hotle vidt ne miše ne davida in ne ane ampk spet nism mela miru čez neki časa... David: oooo miška a pol greva jutr u kino???
Jst: kaj to je jutr??? : O
David: ja a nisi vedla
Jst: joj sorry jutr ne morm pa tut MERR BI RADAAA MELA!!! sm se zlo naglas zadla da mi je blo že nerodn.
David: ne ne prejle si oblubila in jutr torej u SOB. se dobiva pri merkatorju. In je hitr šou stran da mmu nebi kej ugovarjala.
nism vedla kaj nej nardim ah nč šla bom u kino nej uživa k bo zmano xD ampk ne bo me poljubu!!!! Domou sm pršla čist zmešana.
Mami: no mi boš zdej povedala kaj si delala učeri??
Jst: mami u PON pišemo in se morm učit pa tut jutr grem k Ani..
Mami: ja sej vemo da ne greš k ANI ampk h kšnmu decu... NEBOŠ ŠLA! se je zadrla
Šla sm u sobo se ulegla na postlo in zaspala kr do 18.00! Ko sm se zbudila sm misla da je že jutro... pa sm se začela mazat pa oblačt pol pa mami pride u mojo sobo...
Mami: Mia kai se pa mažeš kje si bla tok cajta kaj si oblečena ne neboš la žurat pa pika!!!!
Jst: A ni jutro al kaj?
Mami: ne Mia ni! preveč se lažeš! in je šla iz sobe.
Pogledala sm u torbo če mam še od torka kkšn čips u torbi no pa je res biu pojedla sm ga in šla gledat filme bla na FB MSN... k je bla ura polnoč sm šla kr spat in upala da ne bom sanjala o Davidu.

Naslednji dan sm ustala ob 12. Budilka mi na srečo ni zvonila ker drgač bi jo pa res zabrisala čez okn pa me prou briga komu bi prletela na glavo. Pogledala sm se u ogledal..
Mami: Miaaaaaaa!!! kosil!!! kje si?!
Jst: ja mami takoj. u pižami tečem jest kosiu ubistvu zame zajtrk.
mami men nepaše jest!
Mami: sej tep nikol nepaše > no pa pejt kamor hočeš
če bi biu oči še tuki doma bi biu jezn kr nč ne jem nebi se smela mazat pa take fre pa sta se ločila zdej živi pa z eno čudno babo...
Šit! kok je že ura u kino morm it!! smo kako če mi mami ne pusti?? jooooooooooooj
zrihtala sm se FULLL MAKE UP PA SEKSI OBLEKE zanalšč da ga bo prjel haha xD
hotla sm it ...
Mami: kam pa kam črna kapica???
JST: MAMI NOOO!
Mami: NE
ciiiiiiiiiiiiiiinnn!!! negdo pozvoni
joj ne to je David šit!!
MAami: no grem odpret.
Jst: ne mami ne bom jst!
Mami: ne mia jst grem!
šla je odprt in pred sabo zagledala prou Davida
Mami: živjo! kaj pa ti tukaj veš mia se mora učit
David: obljubila je da gre z mano u kino!
mami: pojdi!
Jst: :O kaj ti je pa dns
in sm šla z njemu joj kako je vedu kje živim in da mami nemara če ne izpolniš obljube...???????
peljala sva se v čisti tišini poleg supr muske!!

šla sva gledat nek romantičen film in med filmom...
David: MIa...
NASLEDNJIČ NADALJUJEM! BYE!
KOMENTARJI MORJO BIT NUJN!!!
30. marec 2011
zvečer pa še za naprej napišem
31. marec 2011
NNEXT!!!!!!!!
31. marec 2011
u39401
u39401
nextii
31. marec 2011
u20249
u20249
NEXTTTT
31. marec 2011
next
31. marec 2011
u43520
u43520
kaj pomeni next??? prosim naprej!!!
31. marec 2011
u43520
u43520
caarsko
31. marec 2011
u13444
u13444
next
31. marec 2011
u35661
u35661
nexti
31. marec 2011
neki da razjasnim te osebe ki so tukaj zapisane so iz mojega resničnega življenja in to se res dogaja pač ana je moja najbolša prijateljica potem miša je moja sovražnica david je pa moj fant
31. marec 2011
kaj jst tega nism napisla halo!!! to gor hotla sm napisat zgodbo lol!!
31. marec 2011
nadaljujem jutri in brez skrbi vse se hecam samo tak no res je v resničnem životu vendar miša ni moja sovražnica hehe drugo pa je vse res
31. marec 2011
u37247
u37247
NEXT
31. marec 2011
v kinu je blo carsko ( v resničnem životu)
01. april 2011
u13444
u13444
KDAJ BOŠ NAPISALA ŠE?
01. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg