Forum
Oj! Moje ime je Lily in stara sem 18 let.
to sem jaz!

Pred nekaj dnevi mi je umrla mama in cel svet se je obrnil na glavo. Nekoč sem bila taka:

23. marec 2013
Kazalo je da si bo moj oče moral poiskati drugo bogato žensko in se poročiti z njo meni ta zamisel ni bila všeč. Moja BFF mi je rekla da ma moj ati profil na frendli&flirt od takrat sovražim mojega atija
23. marec 2013
sorry za kratek next
23. marec 2013

Moja BFF:
23. marec 2013
Ura je bla 4.00 zjutraj js sm se vstala in šla dol jest. Ugotovila sem da atija ni doma. Bil je čas za pobeg zgrabila sem vse svoje stvari in še hišne ljubljenčke sem si vzela poklicala sm BFF in rekla mi je nj vzemem tablični računalnik in dnar vse sm vzela kaj se je dalo in sem letela iz hiše par metrov dalje me je že čakala Bff v avtu pohitela sem in sma se odpeljali na letališče rekla je da mama let v New York! Od veselja sem kr zakričala. Ko sma priišli na letališče sma dali karte in se vkrcali v letalo še sreča da sm lahko vzela zravn moje hišne ljubljenče letala so bla ful lepa in moderna carska so bla najn je bil najlepši vsedli sma se v njega in sma se začeli kr pogovarjat vprašala sm jo ki boma živeli rekla je......

Se nadaljuje...
23. marec 2013
Rabim nekaj nextov (next je vstopnica v drugi del zgodbe)
23. marec 2013
Next za Darker girl
25. marec 2013
Da bova pri 1D!
25. marec 2013
Omg! Jaz.....jaz.....ehm.....j...a...z..... sem......Emo punca ne pa neka directionerka!
moji bff je ime Elis. Elis me je grdo pogledala in mi rekla ali se sploh zavedam kje bom živela rekla sem ji da ne.
25. marec 2013
Next pppppppppppplllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
25. marec 2013
next z MONIKO MERNIK!
25. marec 2013
Ko sva končno stopili na svež zrak me je povlekla u en avto kr neslo me je in pol sm pogledala naokoli in sedela sem v beli limuzini in okoli mene so bili 1D in Justin Bieber!
Vozli smo se 10min in smo prispeli do neke wow hiše!...

Next?
bi kwa dodal/a?
Če bi kaj dodalažte :
------->moj profil------->zasebc------>pošlji!
25. marec 2013
sorry za bedn next ampak niam cajta<3
25. marec 2013
nexti?!
17. april 2013
neexxt
18. april 2013
še 8 nextov!
19. april 2013
8 nextov??!!!!
19. april 2013
Next loveam jo
19. april 2013
Hiša:

23. april 2013
Prispeli smo do te hiše. Elis ja rekla, da bova tu živeli z slavnimi.
Nisem mogla verjet. Ko so se vsi stanovalci hiše zbrali sem opazila nekaj zeloo groznega.Noben slavni pevec ni bil rocker ali metalec, emo... To je bla za mene groza!
In niti ni blo sobe, ki bi odgovarjala mojemu stilu. Delala sem se kot da mi je vse všeč v resnici mi je pa bil všeč samo bazen. Zvečer so gledali sam Love filme jaz pa sem skori usak večer brala in se dolgočasla.
23. april 2013
next?
23. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg