Forum
Js bom napisala eno zgodbico p upam da vam bo usec.

Bližal se je konec počitnic, in zame je bilo vse kot novo. Nova hiša, nova šola in novi prijatelji. No pravzaprav še sploh nimam prijateljev. Pred kratkim smo se preselili. Naša nova hiša je bila velika, zunaj pa je bil majhen ribnik. Tudi vrt je bil velik, Zagotovo dvakrat večji od prejšnjega. Hotela sem iti malo v mesto, ampak mama mi ni dovolila, kajti morala sem pospraviti svojo sobo, ki sploh ni bila razmetana.
Uzela sem svoj prenosnik, in se vpisala na fb. Imela sem eno prošnjo za prijateljstvo. Bil je nek fant, ampak ga nisem poznala. Po priimku sem predvidevala, da je naš sosed, zato sem sprejela prošnjo. Profilno sliko je imel tako cute, da sem se skoraj začela sliniti po postelji >.< . čez nekaj časa me je kliknil na chatu. J-js, B-Blaž(Sosed)
B:Heii
J:Heii
B:Kak si?
Jobr, ti?
Bobr. In a si nova tle?
J:Ja.
B:Kk ti je ušeč mesto?
J:am…še kr uredu, pačeprav še nisn šla skor nc po mestu.
B:ahaa. No pol pa bi ti lahk js mal razkazu.?
J:Ja lahka
Seveda sem bla čist vesela, ampak edini problem je bila moja mama. Vedno mi je tezila, da sem še premlada. Ampak, saj to ni bil zmenek. Zaslišala sem kako so se odprla hišna vrata.
Emaaa!!! Se je zaslišal mamin glas iz kuhinje. Poslovila sem se od Blaža in odšla v spodnje nadstropje.
Upam d vam bo usec

A nj napisem zgodbo.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. september 2011
Pa se fotke:
Blaz:

19. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeext
19. september 2011
Js(Ema):

19. september 2011
HIP-HOPduffx- tnx bom se za en komentar pocakala :3
19. september 2011
u34229
u34229
nenooooo
19. september 2011
Haha sorry
19. september 2011
neext! komej čakam nou delček!!
19. september 2011
Tnx
19. september 2011
Emaaa!!! Se je zaslišal mamin glas iz kuhinje. Poslovila sem se od Blaža in odšla v spodnje nadstropje...Ko sem odprla kuhinjska vrata,sem zagledala mamo in mojo sestro Laro. Lara je bila moja starejsa sestra. Hodila je v 1 letnik. Jas pa bom sla v 9 razred. Mama mi je ze takoj, ko sem stopila v kuhinjo zacela teziti zakaj sem cel dan na racunalniku. V mislih sem ze mela popoln odgovor,ampak ga rajsi nisem izgovorila, ker nisem hotela dobiti hisnega pripora ze en teden pred solo. O shit!!! Blazu sem pozabla rect za fonsko. Takoj sem stekla po stopnicah v svojo sobo. Vpisala sem se na fb in pogledala ce je dosegljiv. Ampak na zalost ni bil. Pogledala sem skozi okno proti sosednji hisi,kjer je zivel Blaz. Ampak na zalost nisem videla nikogar. Mamo sem odsla vprasat ce lahka grem na igrisce. Bilo je zelo blizu hise zato se zagotovo nebi mogla zgubit. Ko sem hodila proti igriscu sem morala iti mimo Blazove hise. Skoraj mi je uzelo sapo, ko sem ga zagledala. Bil je.....Popoun!!!Takoj sem se spomnila na presnjo solo in mojo bff ter na najine izjave o fantih. Obrnila sem se stran in sla naprej, ampak prepozno. Opazil me je!!! V tem trenutku zagotovo nisem hotela govoriti z njim,ker se diham komaj. Hey! Mi je rekel glasno. Js-E Blaz-B
E: Heii
B: Am...a gres na igrisce.?
E: Ja.
B: A lahk grem zraun.?
E: Mhm
B: Cool.
Heii,Ja in Mhm so bile edine besede, ki sem jih bila v tistem trenutku zmozna izgovoriti. Ko sem hodila ob njemu se mi je zdelo kot, da hodim zraven slavne osebe.
19. september 2011
Blazova hisa;

19. september 2011
u34229
u34229
napreiiii!!!!!!!! hiteeeer!
19. september 2011
Ne zdei bom se pa 2 komentarja pocakala
19. september 2011
u34229
u34229
uuuuueeeee pa zakon hiša!!!
19. september 2011
Hahaha jutr dam nou del
19. september 2011
u34229
u34229
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
19. september 2011
u59817
u59817
nnneeexxxttt
21. september 2011
Ko sma prsla na igrisce sem tam zagledala punco. Blaz je rekel, da ji je ime Eva. V glavi sem imela ze polno uprasanj: kako jo pozna,a sta par itd. Blaz me je predstavil punci. In na sreco je bila samo njegova sosolka. Takrat pa Blazu zazvoni telefon. Bila je njegova mama. Moral je oditi prej iz igrisca, ker so njegovo sestro morali peljati v bolnisnico. Tako sem ostala sama z Evo na igriscu. J-js, E-eva
E: A si nova tuki?
J: Ja.
E: Iz kod pa ste se preselili?
J: Iz ljubljane.
E: Koki razred pa si?
J: 9 men se zdi da c. Ti?
E: Isto.
To pomeni da sma z Blazu sosolca! Na sreco sem spoznala usaj Blaza in Evo, da ne bom u soli sedela kot "osamljena kura."
Ej a mi das fonsko, d te lahk kj poklicem? Mi je Eva rekla. Dala sem ji stevilko in se odpravila domov. Na poti pa se zaletim v.......
To je Eva:
http://www.google.si/imgres?q=emo+girls&hl=sl&biw=1360&bih=653&gbv=2&tbm=isch&tbnid=dt2tQHWj_SJSHM:&imgrefurl=http://www.portalcab.com/galeria/albums/outras/garotas-emo/emo-girls-2/&docid=S9tu3RWfpO2VdM&w=390&h=593&ei=sqh9TofEPOLm4QTujN3eDg&zoom=1&iact=hc&vpx=398&vpy=279&dur=2091&hovh=277&hovw=182&tx=146&ty=216&page=7&tbnh=132&tbnw=98&start=174&ndsp=30&ved=1t:429,r:12,4
24. september 2011
To je zdei Eva:

24. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeext
24. september 2011
bom se pocakala na kak kometar
24. september 2011
neextt!! hitr!
24. september 2011
u60375
u60375
nextej (:
24. september 2011
Na poti pa se zaletim v mojo sestro. Zraven nje je biu fant. Zagotovo starejsi do nje.
"Ka je mala?" Mi je rekla. To tko sovrazim ko mi govori mala. Sm sam eno leto mlajsa od nje in to je tut use. Jezno sem se odpravila domov ne da bi jo pogledala. Ko sem prisla domov sem mamo uprasal: A ti ves kdo je tisti fant zraven Lare??? Ampak odgovora nisem dobila.
Odpravila sem se v zgornje nadstropje in se zaklenila v sobo. Uzela sem prenosnik in se upisala na fb. Imela sem eno prosnjo za prijateljstvo. Bila je Eva. Seveda sem jo sprejela. Na facebooku ni bilo nic novega zato sem se upisala na msn,ampak tudi tam ni bilo nikogar dosegljivega. Evi sem poslala sporocilo:
Heii!
A bi se lahka ki doble.? Ko se ne poznam mesta pa me zanima ce bi mi mal razkazala ko mi je DC.
Odgovor sem dobila takoj. Pisalo pa je:
Heii
Ja lahka. Prit cez pou ure v park. >.<
Pogledala sem v omaro tam pa.....
Next.???
24. september 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeext!!!!!!!
24. september 2011
next
24. september 2011